מחזורים קרמתיים הסתיימו עבור נשמות מתעלות רבות

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

תרגום: סמדר ברגמן

האנרגיות הפלנטריות  בשנת 2024 שונות לחלוטין מכל קו זמן אחר של כדור הארץ עד כה. עדכון נסיגת מרקורי בטרוםצל: מתעלים מתכוננים לנסיגת מרקורי מה-1 באפריל ועד ה-25 לאפריל. אנו יכולים לצפות לשינויי חיים משמעותיים, ובכלל זה שחרור סבל העבר מתבנית ההתנסות האנושית. תקופת טרוםצל מתחילה בעוד 24 שעות, מעודדת אותנו להאט ולהיות מודעים למעשינו.

ליקוי הירח הקרב מביא שינויים חשובים שמתממשים עתה. בדומה לנחשים שמשילים את עורם, אנו יכולים לשחרר את הישן כדי להביא צמיחה והתעלות גבוהה יותר. זה זמן להתכונן לסיומים, לסגירות מעגל, לבחירות הערוכות עם הרטט, להתחלות חדשות ולחגיגות הקרבות בשלב פלנטרי טרנספורמטיבי זה. 

אנרגיות כדור הארץ החדש הנוכחיות יכולות להרגיש אינטנסיביות ביותר, ורבים חווים תסמיני התעלות בעודם עוברים שדרוגים חשובים לטובת שינוי משמעותי במציאות הפיזית. לא כל המתעלים יושפעו על ידי השינויים הללו ויעזרו לרומם את רטט ההתעלות הקולקטיבי.

בעודנו סוגרים את מחזור עונת מזל דגים החמקמק, אנו צוללים עמוק יותר אל העצמיים הפנימיים שלנו. הדבר מסמל לידה מחדש משמעותית וכואבת לעתים, מביא תובנות חדשות שישפיעו על חייהם ועל תכליתם הגבוהה של רבים.

בעונת הליקוי ויום השוויון, אנו מקדמים בברכה אנרגיות חדשות וטרנספורמטיביות. הצעיף המצטמצם מייצג זמן של צמיחה חשובה, וחודש מרץ הוא חודש עוצמתי של התפתחות אישית. זמן מושלם להתמקדות באהבה עצמית ובטיפול בעצמי, תוך כדי כך שאנו נשארים פתוחים לקבלה, ושמים את המנוחה והרגיעה בראש סדר העדיפויות בתקופה זו.

כישורים ויכולות רוחניים יתעצמו ביום השוויון ובעונת הליקוי, ישחררו פוטנציאלית יכולות חדשות ורדומות רבות של הדנ״א.

אנרגיות גבריות פנימיות מגבירות את תכונותיהן הרוחניות, בעוד שאנרגיות נשיות יחוו אף הן התגברות תואמת ביכולות שלהן. צ׳אקרות הכתר, העין השלישית והגרון ישארו פעילות ופתוחות בזמן הזה, יחד עם התנסויות של אנרגיית קונדליני העולה דרך עמוד השדרה. 

רמות האנרגיה יכולות לנוע בין מוטיבציה לתשישות, חשוב לשתות הרבה בזמן הזה. שתיית מים מרובה בעת תקופות פלנטריות אינטנסיביות מסייעת מאוד לשלב את האנרגיות הארציות החזקות, ואם יש תחושה של הצפה, שהייה בשמש ובטבע תעזור לקרקע, לשלב, לערוך מחדש ולאזן מחדש.

שברים מינוריים בשדה המגנטי של כדור הארץ זוהו, מסמלים פוטנציאל לסערות סולריות וגאומגנטיות חזקות. רצוי לעקוב אחר הפעילות של השדה המגנטי ולהיות מודעים להפרעות אפשריות שיכולות להוביל לשינויים אטמוספריים ולשינויים אנרגטיים באזורים מסוימים.

אנו מתרחקים מדפוסי עבר מקובעים, מתכוננים לשחרור משמעותי של בעיות עקשניות. זה הזמן להשתחרר מאחיזת העבר ולהתמודד עם מה שאולי נמנענו מלהתמודד עמו. מתעלים אחדים עלולים לחוות תקופה ארוכה של תהפוכות פנימיות שבעבר הצליחו להימנע מהן. 

זה רגע מתאים, באנרגיה ארצית חדשה זו, לצאת מהחשכה המתמשכת. סימנים מעודדים לאושר ולשפע משופרים נראים באופק, מציעים תחושת הקלה עמוקה יותר. יועילו כאן איזון חכם של הזמן והאנרגיה שלנו, הענקת תשומת לב רבה לפרטי ההתעלות והקדשת זמן לרגעים עמוקים של חשבון נפש. למרות אתגרי העבר, הטרנספורמציה שמתרחשת מובילה רבים לנתיבים שנועדו להם.

בשנת 2024, נמשיך להיות עדים לתגמול קרמתי שמתממש בממלכות התודעה של הממד השני והשלישי בעת שאמיתות נחשפות בקנה מידה גלובלי. חשיפה זו מדגישה את חניכת הרסטורציה הקרמתית במסגרת האנרגיות של פרדיגמת כדור הארץ החדש. 

נשמות מתעלות אותנטיות יהיו עדות לאחריותיות של אי צדק וטראומות מן העבר שנעשו לזרעי כוכבים, וזו תוצאה ישירה לפעולות מתודעה נמוכה ולאופן שבו התייחסו לאנשים על פלנטה מתעלה זו, המביאות הבנה מלאה ועמוקה יותר בנוגע לאירועים הללו ולתוצאות שלהם על הפלנטה שלנו. 

התגמול הקרמתי החזוי בשנת 2024 חושף אנשים הפועלים במסגרת תודעת הממד השני והשלישי, והם יתמודדו עם השלכות פעולות ובחירות העבר שלהם. הם יחוו את השפעות הקרמה שלהם, המחזורים הישנים החוזרים ונשנים, התייחסות לא הולמת כלפי אחרים, בעת שגאיה שואפת לאזן במודע אנרגיות חדשות ולפתור עניינים בלתיגמורים הקשורים לקרמה של התנסויות ותקופות חיים קודמות. 

האירועים המתממשים יובילו רבים שמתעלים עכשיו למודעות גוברת, לצמיחה, לשגשוג ולטרנספורמציה גדולה. מחזורים קרמתיים הסתיימו עבור נשמות מתעלות רבות, והן יחוו חלומות מגלגולים קודמים, חיבור חזק יותר לעצמי ולצוות ההתעלות וכוח גובר, עמידות, התחדשות ולידה מחדש.

השינוי הפלנטרי הקרב יביא לקדמת הבמה את האנרגיות הדואליות שנוכחות בנו ובכדור הארץ. בשנת 2024, הקרמה דומה לרכבת דוהרת, מדגישה את חשיבות האחריות האישית והטרנספורמציה הפנימית.

כדי להיות עדים לשינויים בקנה מידה גלובלי, כל המתעלים יחווה שינויים פנימיים אישיים לגבי תודעה עצמית, פעולות והתנהגויות. תדרים המבוססים על פחד שכיחים על הפלנטה הזאת, והאנשים המתעלים שמגלמים תדרי אהבה משמשים כאורות מנחים ודוגמה אישית לאחרים העושים דרכם במסע ההתעלות אל מצבי הוויה נעלים יותר.

אנרגיות טובות ונדיבות צפויות באפריל. זהו זמן אנרגטי עוצמתי למיקוד באהבה עצמית, בפיתוח תחושת כבוד עצמי חזקה יותר, ביטחון עצמי, ערך עצמי ואמונה בעצמיזמן להיות ההורים הטובים ביותר של עצמנו והשותפים הנפלאים ביותר של עצמנו. אתם המרפאים הגדולים ביותר והמורים החכמים ביותר. האמינו שכל הדברים הללו מתממשים כעת על הפלנטה הזאת ובעצמי לטובת הכלל הנעלה ביותר.

בשירות אוהב ומסור לעובדי האור.

Ascension Lightworkers