קריון בישראל – תקשור ראשון

האות למ״ד – באנגלית L
קריון בישראל
לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
תקשור ראשון
30 בספטמבר, 2015
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

אני יודע היכן אני [בהתרגשות]. אני יודע היכן אתם. ויהיו מאזינים רבים מאוד שלא נמצאים במקום שבו אתם נמצאים. בסדרת התקשורים הזו, בימים אלו ובדומה להרפתקות הרבות כל כך שאנו חווים יחדיו, לכל תקשור תהיה אות. בסוף הסדרה, האותיות כולן יביעו דבר-מה עמוק ומשמעותי. היום האות היא למ״ד.

יקרים, אתם יושבים במקום היסטורי. איננו צריכים לספר לכם דבר עליו – הכול כבר נאמר. המאסטרים צעדו … כולם… באזור זה. ולכן, אות למ״ד זו, היום, תעסוק בכם. היא תעסוק ב״לחיות את האמת״. היא לא תעסוק בישראל, לא במאסטרים, לא באבנים שעליהן אתם יושבים, לא בהמונים שנאספים מאחוריכם. היא תעסוק בכם. לא כולכם נמצאים כאן כדי לשמוע את המילים הללו מקריון. אבל יש מאזינים רבים כל כך שרוצים להשתתף גם הם ברגע זה.

אני רוצה לשאול אתכם אם אתם חיים את האמת שלאמונתכם מביאה אתכם למקום זה. בכם מדובר. לפני כל מסר שיעסוק בישראל או במה שאולי התרחש כאן, אתם חייבים להשהות את כל הדברים ולשאול את עצמכם על עצמכם. האם אתם מאמינים שקיים בכם אלוהים? אני רוצה שתחשבו לרגע מה שהתרחש – תודעת המאסטרים שהלכו באזור זה. להם היה אלוהים פנימי, לחלקם הייתה תקשורת ישירה והם סיפרו לכם על כך.

אנו מאמינים ומלמדים שדבר זה לא השתנה מעולם. אלוהים הוא אותו אלוהים – אז ועד היום ולנצח. אלוהים נמצא בתוככם. האם תוכלו לקחת את המידע הזה ולבנות משהו באמצעותו? האם תוכלו אז להקרין את אלוהים מתוככם?

כאשר אתם מתבוננים סביב, האם אתם רואים את הדברים דרך המסנן שלכם? התרבות שלכם? או האם אתם רואים את האלוהים שבפנים, בכל הדברים להם אתם עדים? כאשר אתם רואים את הארץ ומהרהרים בעבר, על מה אתם חושבים? האם הייתם כאן? ואם לא, האם חייתם במקום אחר כלשהו? ואם לא, האם אתם מתחברים למקור הבריאה שנמצא כאן?

בתקשור הבא שלנו נזכיר לכם מה באמת הדבר מייצג. אבל האות למ״ד היא: ״לחיות את האמת שלכם״. ברגע זה. גם כאשר תקומו ממקום מושבכם בעוד רגע ותתבוננו באנשים שהולכים להתפלל. תראו את הדתות הרבות השונות שלהם – את האמונות, את הכללים, את הפרוטוקול, את יופי הלבוש – הם רציניים, הם חיים את האמת שלהם. מה בנוגע לכם?

אתם נמצאים כאן כדי לזרוע את זרעי תודעת כדור הארץ החדש. אתם נמצאים על העיר שעל הגבעה. זה היה מאז ומעולם הסמל לירושלים החדשה, המקום שבו תשבו בשלום עולמי… זו האמת שלכם… היום. האם אתם מאמינים בה? לפני שתוכלו לעשות כאן כל דבר שהוא, או לשמוע עוד תקשור – זה המסר! מה אתם מרגישים בקשר לכך, בני אנוש יקרים?

וכך הוא שאנו מתחילים במסע, וכך הוא שבתקשור הבא נדבר על אות נוספת. אך הניחו לאות זו להיות הראשונה במעלה. בימים אלה, עליכם ״לחיות את האמת שלכם״.

וכך הוא.

קריון