עוצמת הליבה: פלנטה ואוכלוסייה במעבר

המלאך הנעלה מיכאל

באמצעות סליה פן

השנה החדשה: יולי/אוגוסט 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

פעם נוספת הגעתם ל״שנה החדשה״ של הפלנטה שלכם. שעה שאתם קרבים לסוף יולי 2014, חודש סוער מלא באתגרים, אתם מוכנים עכשיו לחצות את הסף ולהיכנס לשנת אור, זמן והתנסות חדשה. האם תבחרו לנוע עם האור העולה אל רמת התנסויות חדשה, או האם פשוט תחזרו על אותן התנסויות שוב ושוב בשנה הבאה?

זו שאלה תקפה, משום שכאשר האנרגיות הפלנטריות עולות ועוצמתן מתגברת, כל ישות חיה על הפלנטה מקבלת הזדמנות ליצור רמה חדשה של צמיחה והתנסות אישיות בהתאם לאנרגיות של הפלנטה ולצפני האור הנכנסים שמשודרים מהשמש המרכזית הגדולה ומהמרכז הגלקטי כפעימות אור מהלב והתודעה הקוסמיים הגדולים.

אין זה זמן קל עבור רבים מכם, כאשר הפלנטה עוברת תקופה של מעבר ממערכת ומסדר ישנים של קדם-2012 ואל הגשמה וצורה של כדור הארץ החדש, על פי התרשים והחלומות של הלב והתודעה הקולקטיביים. ייתכן ואין זה נראה כך, משום שרמות הבלבול, האלימות והכאוס על הפלנטה הן עצומות. אך אנו רואים זאת כהתגשמות של אנרגיות ישנות שנעלמות במטרה לפנות מקום למשהו חדש שיזין את החיים על הפלנטה בשנים הבאות.

כל אחד מכם, ברמה האישית, יאותגר להטיל ספק בחיים ובערכים, ולבחור נתיב חדש שתואם יותר למה שנחשב בעיניכם לאמת בחייכם.

ייתכן שתגלו גם שבשעה שאתם מתבקשים ״לשחרר״, יכול להיות ששום דבר לא יקום ויתפוס את המקום המתפנה באופן מיידי. זה עשוי להיות מצב מפחיד, כאשר אתם מתבקשים לצעוד אל תוך ריק כאשר רק האמון מלווה ומדריך אתכם. אבל לאמתו של דבר, אהובים, אתם התכוננתם לרגע זה שנים רבות.

כן, זה הרגע שבו אתם באמת צועדים קדימה כמאסטרים של אור, מאסטרים של זמן ומרחב, ותובעים לעצמכם את עוצמת הליבה שלכם.

עוצמת ליבה וכיצד היא מזינה ומדריכה אתכם במעבר זה

תשאלו אולי… מהי עוצמת הליבה שעליה אנו מדברים? זו עוצמה וידיעה פנימיות ועמוקות מאוד שפיתחתם מאז התחלתם בתהליך ההתעוררות והטרנספורמציה שלכם.

כאשר אתם מתעוררים, אתם מתחילים בתהליך הפעלת גוף האור והדנ״א שלכם בהתאם לתבנית או לתרשים האלוהיים עבור החיים האנושיים. כאשר אתם מוכנים, אתם יכולים לקבל את צפני האור שהפעילו את תודעת המשיח עם אור המשיח הזהוב שלה, ואת צפני היהלום שהפעילו את התודעה הגלקטית שלכם ואפשרו לכם להיערך באופן מלא עם צפני האור הגלקטי שהחלו מגיעים ונכנסים.

השילוב של גוף אור פעיל ודנ״א המופעל באור יוצר זרם אנרגטי עוצמתי שאותו ניתן לכוון באמצעות צ׳אקרת הלב והצ׳אקרות הגבוהות יותר, במטרה לברוא את מה שאנו מכנים ״עוצמת ליבה״ בכל אדם ער ומודע.

משמעות הדבר היא שיש לכם עוצמה והשפעה שמרחיקות לכת אל מעבר להכרה ולמחשבות והשיפוטים המנטליים הפשוטים שלכם. יש לכם שטף אנרגיה שערוך עם הלב הקוסמי ואתם יכולים להשתמש בעוצמה זו כאשר אתם מרגישים חסומים, מאותגרים או ללא מיקוד וכיוון ברמה המנטלית.

עוצמת הליבה ממורכזת בלב, ויש לחוש בה ולחוות אותה, במקום לחשוב עליה. היא גבוהה יותר מהיבטי ההוויה המנטליים והרגשיים, והיא באה לידי ביטוי בעיקר כהרגשה, כתשוקה, כאינטואיציה וכאמון.

ברגע שרמה זו של הרגשה ותשוקה מופעלת בגוף/גוף האור, אז ניתן לכוון אותה מטה אל תוך ההיבטים המנטליים, הרגשיים והפיזיים של ההוויה, ולאפשר לפתרונות ולהזדמנויות להתגשם בדרך קלה וטבעית.

כאשר תתחילו לעבוד עם עוצמת הליבה, אתם תבחינו בהתרחשות של שני דברים. ראשית, אתם תאותגרו ברמות רבות, ושנית, אתם תלמדו לשחרר ולאפשר לעוצמה לזרום ולברוא פתרונות בחייכם.

האתגר ינבע ממתן רשות לעוצמת הליבה לתפוס פיקוד ולהיות הכוח המוביל בחייכם. השכל והרגשות שלכם ירצו לשלוט בכם. הם היו בשליטה רוב חייכם, ולא יהיו מוכנים לוותר על אשליית השליטה שלהם. מצבים רבים מאוד יצוצו, שבהם תהיה לכם ברירה, להשתמש בעוצמת הליבה או ללכת בעקבות השכל והרגשות שלכם, או – כמאסטרים – לאפשר להם לעבוד בהרמוניה ובאיזון. כיוון שזרם האנרגיה ״הטבעי״ הוא להתחבר לעוצמת הליבה ואז להביאה כך שהיא תבוא לידי ביטוי כאנרגיות מנטליות, רגשיות ופיזיות בעולם ״האמיתי״.

השימוש בעוצמת הליבה במחזור החדש הקרב של שינוי ומעבר

אהובים, במחזור חדש זה של זמן ומרחב, שיחל בשנה החדשה ובמסגרת שער האריה, אתם תקבלו הזדמנויות רבות להשתמש בעוצמת הליבה שלכם. נכון, ניתן לומר שאם לא תעשו שימוש בעוצמת הליבה הזאת, אתם עלולים להרגיש אבודים ולכודים בבלבול ובכאוס של הסובבים אתכם, שמתעוררים עדיין לכוח האישי ולעוצמות הליבה שלהם.

נאמר גם, משפחה אהובה, שתקופת מעבר זו על הפלנטה שלכם תימשך קרוב לוודאי בשנה הבאה וגם בשנת 2016, לכן חשוב מאוד שתאמצו את המאסטריות ואת עוצמת הליבה שלכם ושתעבדו מתוך אנרגיה זו שעה שאתם נעים קדימה.

כעת, נאמר גם שיש להשתמש בעוצמת הליבה בדרך מאוזנת. נכון, כידוע לכם, האנרגיה הנשית האלוהית עוגנה על הפלנטה בדרך נהדרת בשנים האחרונות, וחשוב לאפשר להיבט האנרגיה הנשית האלוהית של עוצמת הליבה לקחת חלק. משמעות הדבר היא לאפשר את זרם החיים ולהיות מחוברים מקרוב לאהבה, לאמון ולקבלה. דעו מתי לאפשר בפשטות לזרם החיים להביא לכם את ההזדמנויות והברירות ההכרחיות, אך היו מוכנים לצעוד קדימה ולתפוס הזדמנויות אלה ולקבל החלטות בזמן הנכון. היו מוכנים לראות את חייכם כיצירת אמנות שבה אתם בוחרים במודע את הצורות, התבניות, הצבעים והגוונים אשר יתגשמו כיופי וכהרמוניה.

אך כמו כן, היו מוכנים להתחבר להיבטים של האנרגיה הגברית האלוהית של עוצמת הליבה שלכם, באחריות, ביושרה ומתוך מחוייבות. כאשר אתם מקבלים החלטות, היו נכונים לנהוג בעוצמה, ביושרה ובאחריות אישית, לצעוד ביושר ובאור הכנות והאמת. משמעות הדבר היא שאל לכם להאשים את עצמכם או אחרים בשל החלטות שהתקבלו, ופשוט לאפשר לזרם החיים שעה שהוא מגשים את עצמו בצורה. באמצעות האנרגיה הגברית אתם תדעו שכל צורה שמתגשמת היא חלק מעוצמת ההגשמה של אנרגיית הליבה, ושיש לה תפקיד למלא בסיפור המתמשך של קו הזמן או ספירלות הזמן בחייכם.

ואז, לאחר שקיבלתם את החלטותיכם, זכרו להמשיך בנתיב שלכם ובגורלכם לאורך קו הזמן בתשוקה, ביצירתיות ובשמחה!

משפחה אהובה, עכשיו הוא הזמן לזכור שאומנתם להיות מאסטרים של אור ומאסטרים של נשמה. יש לכם גישה לעוצמת הליבה ולעולם אינכם לבד. תמיד קיימים אנרגיות גבוהות יותר וכוחות מלאכים שמוכנים לסייע לכם ולהדריך אתכם שעה שאתם לומדים לאמץ את עוצמת הליבה ולחיות על הפלנטה כמלאך אנושי וכישות ארצית של אור, אהבה ועוצמה.

כאשר אתם זוכרים מי אתם ומתמקדים במה שאתם הופכים להיות, אתם מוצאים שקל יותר לעבור תקופת מעבר גדולה זו על הפלנטה שלכם, ולהתמודד עם הסיומים והשינויים שהם חלק משחרור הישן וכניסת החדש.

מצב זה יהיה עוצמתי במיוחד בתקופה זו של סוף יולי ותחילת אוגוסט, שעה שאנרגיות ותדרים חדשים של המחזור הבא מציפים את הפלנטה.

זכרו גם שהשינוי כולל את המעבר לרשתות קריסטל יהלום חדשות על כדור הארץ, שבאמצעותן תתחברו מחדש עם הטבע ועם צפני האור החדשים שמתכוננים להגשים כדור ארץ חדש ובר-קיימא, ברגע שבו הם יקראו על ידי המתאמנים להיות השאמאנים והולכי החלום החדשים על כדור הארץ. בשנתיים הבאות, רבים יקראו ללכת בנתיב של שאמאן כדור הארץ החדש, ולעבוד עם הטבע ואנרגיות הטבע כדי להביא את כדור הארץ החדש לכדי הגשמה על הפלנטה באמצעות חלימה, טקסים ומעגלי עוצמה, כמו גם באמצעות עבודה עם האדמה בתוכניות קהילתיות ובבריאת דרכי הוויה בנות קיימא על כדור הארץ.

השנה הפלנטרית החדשה ומחזור הזמן החדש

על פי לוחות השנה הגלקטיים של בני המאיה ושל גזעים מתקדמים אחרים על כדור הארץ, השנה החדשה ״הטבעית״ של הפלנטה היא ה-26 ביולי. כיוון שלוחות השנה המסורתיים יותר לא מתואמים ומסונכרנים עם המחזורים הגלקטיים, ה-25 ביולי נחשב ל״יום מחוץ לזמן״ כאשר כדור הארץ נערך מחדש עם הזמן הגלקטי כהכנה למחזור חדש של התעלות ובריאה. זהו יום קסום המלא בשמחה, ביצירתיות ובקסם שעה שהאנרגיה החדשה נולדת.

ה-26 מציין את השנה החדשה עצמה, הרגע שבו צפני האור החדש מקורקעים לגמרי ומחזור בריאה חדש יכול להתחיל. מחזור זה נחווה תמיד כרמת תודעה גבוהה יותר בסדר הטבעי של הדברים, כיוון שהתודעה תמיד מתפתחת בספירלה העולה כלפי מעלה לכיוון האור. אולם, במטריצת האנרגיה הישנה שלכם, רבים בחרו לא לנוע כלפי מעלה, אלא להמשיך לחוג סביב סביב, באותן אנרגיות ישנות ולקבל את אותן החלטות ישנות. גם בזמן הזה, המחזיקים בשלטון מנסים תכופות להחזיק בתודעת ההמונים ברמה של פחד וכעס על ידי בריאת דרמה ופילוג כדי שהקולקטיב לא ינוע מעלה באופן ״טבעי״ אלא ישאר מרותק לרמת הפחד והאלימות. בשל כך הכרחי, משפחת אור אהובה, שלא תאפשרו לעצמכם להימשך אל תוך רגשות ההמונים בזמן הזה, אלא שתאפשרו לעצמכם לרכב על הגל העולה של האנרגיה ההתפתחותית ״הטבעית״ לקיום שלכם על כדור הארץ.

כאשר תחליטו החלטה זו, באופן אישי, ותתחברו לעוצמת הליבה שלכם, אתם תאפשרו לאחרים לקבל החלטה זו גם כן. שדה התהודה של אלה שמחליטים להתפתח מספק היערכות רבת עוצמה עם האור האלוהי ומאפשר לפלנטה להתחיל להיערך בקלות רבה יותר עמו. הבחירות שלכם עכשיו הן עוצמתיות ויכולות לסייע לפלנטה במסעה אל תודעה גבוהה יותר כקולקטיב.

בחודש אוגוסט הקרוב, האנרגיות הללו יגיעו לשיאן בשער האריה ב-8.8, רגע עוצמתי של אינטגרציה וקרקוע של אנרגיות וצפני אור חדשים, וב-12 לאוגוסט, הכיוון החדש שלכם למחזור הקרב יקבע, הן ברמה האישית והן ברמה הפלנטרית.

משפחת אור אהובה, אנו מאחלים לכם שמחה רבה בעת שאתם מתחברים לאנרגיית הבורא המודע שלכם ועובדים עם אור היהלום הגלקטי. מי ייתן ותכנסו אל תוך בהירות הלב, הנשמה והתודעה בעת שאתם בוראים מחזור זמן חדש על הפלנטה.