מסע לפירמידה הגדולה בגיזה – חלק 1

ספרי המסתורין של ערי האור

מסע לפירמידה הגדולה בגיזה – חלק 1

מאת המתקשרת נועם קורל-גלעד

רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 7, ששודרה ביום 20.11.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

שלום לכולם. היום נגיע לספרייה שנמצאת מתחת לפירמידה הגדולה שבגיזה, שם נעבור תהליך עמוק מאוד.

אני מזמינה את כולנו לשבת בנינוחות, לעצום עיניים, לנשום נשימות רכות ועמוקות. עם כל שאיפה – להכניס אור של אהבת הבורא האחד פנימה, ועם כל נשיפה – נאפשר לאור להתרחב, להתפזר בתוכנו ולהיות נוכח יותר. הפעם, כיוון שאנו עומדים לצאת למקום עוצמתי ביותר ולבצע עבודת חקר אישית, אנו מוזמנים לפני כן, בשעה שאנו נושמים את נשימות האור והאהבה מהבורא האחד, ובנוסף לכך שאנו מפזרים אותם בכל חלקי הגוף שלנו, למלא גם את הלב שלנו באהבת הבורא האחד, עד שהוא יהפוך להיות כמו שמש של אהבה ואור.

אנחנו יכולים להיעזר בנשימה, כאשר בשאיפה, אנחנו שואפים את האנרגיה עד המקום שאליו היא מגיעה, ובנשיפה, נותנים לה להתרחב ולכלול את כל הגופים. נאפשר לעצמנו לעשות זאת. לאט לאט, ננסה למקד את תשומת הלב שלנו מטה, דרך הערוץ המרכזי שלנו, עד שנגיע למיקוד התודעה שלנו בכפות הרגליים. כאשר נגיע לכפות הרגליים, נבקש לראות כיצד הרגליים וכפות הרגליים שלנו, מתארכות, נכנסות לתוך האדמה וממשיכות לרדת מטה, עד שהן מגיעות אל הלב של גאיה, היא אימא אדמה. שם נבקש מכפות הרגליים שלנו לשקוע מעט בתוך הלב של אימא אדמה ונבקש להתחבר לאנרגיה העוצמתית של אימא אדמה. גם כאן ניעזר בנשימה שלנו: עם שאיפת האוויר, נשאף את האנרגיה של אימא אדמה, ובנשיפה, ניתן לה להתרחב לכל המרחבים. נבקש להתמקד בעיקר באיכויות של יציבות, ביטחון, אהבה, הזנה ותמיכה מאימא אדמה.

נשאף פנימה, וננשוף אל הגופים. נעשה זאת עד שנגיע אל צ’אקרת הכתר. כאשר נגיע לצ’אקרת הכתר, נאפשר לאנרגית האדמה לחזור שוב אל ליבה של אימא אדמה, כאשר אנו יודעים שבכל פעם שאנחנו שואפים את האנרגיה הזו, חלק ממנה נשאר ונספג בתוכנו. ואז אנחנו שוב שואפים את האנרגיה ושואבים אותה מבטן האדמה לתוכנו. כך אנחנו עושים שלוש פעמים, עד לכתר.

בפעם השלישית, כאשר אנחנו מגיעים אל צ’אקרת הכתר, נראה את האנרגיה מתחלקת לשני חלקים: חלק אחד יוצר צינור, שמגיע אל ליבו של הבורא האחד ומזרים לתוכו גם את אנרגית האדמה; חלק שני נשפך מתוך הכתר שלנו לכל הכיוונים, כמו מזרקה, יורד מטה מכל הכיוונים, אל מתחת לכפות הרגליים שלנו ומתחיל להישאב פנימה אל תוך הערוץ המרכזי שלנו, דרך חיץ הנקבים, דרך צ’אקרת השורש.

בעזרת השאיפה, נאפשר לאנרגיה לעלות, ובנשיפה, להישפך לכל הצדדים. ושוב, עם השאיפה, נעלה את האנרגיה דרך הערוץ המרכזי, ובנשיפה, נפזר אותה. כך אנחנו יוצרים את מבנה (טורוס, גליל טבעתי) שמזין את עצמו מבחינה אנרגטית, ואין לו צורך בהזנה נוספת מסוג אחר (ראו איור).

כעת, כאשר הצינור ששלחנו מגיע אל לב הבורא האחד, נבקש מהבורא האחד להוריד דרכנו צינור של אהבה אלוהית אינסופית. נבקש שהוא ירד אל הערוץ המרכזי. חלק ממנו יתחבר אל ליבה של אימא אדמה, וחלק אחר יזרום החוצה, דרך צ’אקרת השורש, אל מתחת לרגליים ויעלה אל צ’אקרת כתר שלנו כמו מזרקה הפוכה. תיווצר כעת זרימת אנרגיה הפוכה בצורתה לזו הקודמת, שבה האנרגיה נכנסת מלמעלה, יוצאת מלמטה, עולה בחזרה למעלה ונכנסת שוב לערוץ המרכזי. אנו נאפשר לאנרגיה זו לפעול בשני הכיוונים בו זמנית. אם קשה לנו לדמיין את זה, פשוט נדע שהדבר מתרחש.

בעבודה הזו נתכוונן להעצים את הקרקוע והחיבור אל הקרקע, לפתוח את עצמנו למידע ולאנרגיות מהבורא, ולהעצים את האנרגיה הפנימית שלנו, כחלק מהמסע שאליו אנו עומדים לצאת בקרוב. אפשרו לעצמכם לחוות את תחושת המבנה הזורמת.

הטורוס הוא מבנה שקיים מסביב לכל דבר שיש בו צורת חיים כזו או אחרת: מסביב לכוכבים, לצמחים, לבעלי חיים, לבני אדם ולבריאות רבות בבריאה. דרך הקיום הראשונית והבסיסית היא טורוס.

אם יש קושי לדמיין את הצורה, ניתן לדמיין אותה כתפוח שנחתך בדיוק במרכזו ואז רואים את המבנה שלו, כאשר באמצע יש את איזור הגלעינים, והאנרגיה זורמת למעשה מאיזור הגלעינים החוצה ולמטה, ונכנסת לאיזור הגלעינים, וכן ההיפך. ניתן מעט זמן נוסף לתהליך.

כעת, יקירים, תוך כדי התהליך הזה, נזמן את פירמידת הקריסטל הענקית שלנו ונבקש להתאסף שם, כל אחד ואחת מאיתנו, מבין הנמצאים בגוף ומבין הנמצאים ברוח. נבקש מכולנו להתאסף מתחת לפירמידת הקריסטלית, וליצור טורוס ביננו לבין הפירמידה הקריסטלית.

נבקש לראות כיצד אנו יושבים במעגל גדול, קרוב לקירות הפירמידה. במרכזה יורד עמוד של אור שיורד אל מתחת לבסיס הפירמידה, עולה למעלה ונכנס שוב דרך קודקוד הפירמידה. אנו נמצאים בתוך המבנה עצמו ואנו חווים את הטורוס המתרחש, כאשר אנו מהווים כוח של מעגל בתוך הפירמידה והטורוס נוצר בתוך הפירמידה עצמה. הוא מחבר בין שמים וארץ, ובין הארץ לשמים בשלב מאוחר יותר. אנו פשוט נאפשר לתהליך להתרחש. נאפשר לעצמנו להיטען כקבוצה.

כעת אנו מוזמנים לשאוף פנימה את האהבה האינסופית של הבורא האחד. מי שמרגיש צורך לבנות לעצמו מרכבה, מוזמן לעשות זאת, מי שמרגיש בטוח דיו במבנה הטורוס, מוזמן להישאר בתוך מבנה זה, אך ליצור בכל מעטה הגנה כלשהו, שלא יאפשר לאנרגיות שאינן רצויות להתקרב.

כעת אנחנו נראה לאט כיצד קירות הפירמידה שבתוכה אנו נמצאים נפתחים כפרח, נפרשים לכל הצדדים. אנחנו מתחילים להסתחרר מעלה ולעלות כספירלה עם המבנים שלנו, למעלה יותר ויותר. ראשית אנו מבקשים להגיע לתקופה שבה קיימת הפירמידה הגדולה במצרים. אנו מתכווננים להגיע אל הממד השלישי, כפי שאנו נמצאים בו כעת, בגלגול ובמסגרת החיים הנוכחיים האלה ולנחות סביב הפירמידה הגדולה בגיזה.

כאשר אנו יוצרים את המעגל סביב הפירמידה, נראה אור כחול זוהר מתחיל לעבור בין כולנו. איננו רואים האחד את השני, כיוון שאנחנו מסביב לפירמידה הגדולה, אך מהר מאוד אנו מתחילים לשלוח מעין ברקים של אנרגיה, כל אחד אל ההוויה האנושית שעומדת מולה, גם אם היא אינה רואה אותה, ובחזרה, דרך הפירמידה. באופן זה אנו יוצרים רשת אור, רשת של ברקים כחולים שעוברת בתוך המעגל בין כולנו. הנקודה המרכזית נוצרת בתוך הפירמידה עצמה ובמרכזה.

כעת ננשום כמה נשימות, ונבקש לראות את הפירמידה בממדים הגבוהים יותר, “המתלבשים” על הממד השלישי. נבקש לראות את מבנה הפירמידה מבפנים, כאשר לאט ניכנס פנימה ונראה את עצמנו מסתחררים ונכנסים ברכות, בקלות ובנעימות אל תוך לב הפירמידה, מבעד לקירות שלה.

והנה כולנו נכנסים ומגיעים אל החדר המרכזי שבתוך הפירמידה. במקום זה אנו מבקשים ליצור עם האנרגיה הכחולה שיוצאת מתוכנו את אנרגית הטורוס בתוך הפירמידה הגדולה עצמה. אנו מתחילים להפעיל אנרגיה זו וליצור את הטורוס מסביב לפירמידה הגדולה, כאשר אנו הצינור המרכזי שדרכו עוברת אנרגיה זו.

כעת, בעודנו נמצאים בחדר המרכזי, נעצום את עינינו, ננשום כמה נשימות ונבקש לראות כיצד פועלת הפירמידה, ומהו המבנה הפנימי האמיתי שלה. כאשר נתמקד יותר ויותר, נבחין שקיימות כמה שכבות בתוך הפירמידה ומתחתיה.

מתחת לפירמידה קיימת עיר אור, שאם תהיה לנו האפשרות, נלך לבקר גם בה היום, אך ראשית נתמקד ונתבונן. נראה שקיימים מספר רבדים בתוך הפירמידה עצמה, כאשר כל רובד שייך לממד שונה, וממלא תפקיד שונה בפירמידה. פעמים רבות קיימת זרימה בין הממדים השונים, בהתאם לצורך. הזנה והארקה של אנרגיה, שזורמת בין הממדים, בתוך הפירמידה.

אנו נתבונן כעת ונבקש לראות את הפירמידה לא כפי שהיא כיום, אלא כפי שהיא הייתה בימי מצרים העתיקה.

והנה אנו רואים שכל הפירמידה רוחשת, כאילו היא עשויה אש כחולה זוהרת, מתרחבת ומתכווצת, פועמת. לאט לאט אנו רואים צבעים נוספים שמשתלבים בתוך הכחול. והנה אנחנו רואים בשכבה הראשונה, העליונה ביותר, שקשורה לקצה (כאשר כיום אבן הקצה כבר אינה נמצאת שם), מכשיר שמטרתו קבלת האנרגיות הכוכביות ממרכז הגלקסיה, שהיה ממוקם בדיוק מעל לפירמידה הגדולה.

מדובר בכוכבים של אוריון. הכוכבים שהיו אז מרכז הגלקסיה ושהעבירו את האנרגיות מהם אל תוך הפירמידה. אנרגיות אלה שימשו הן לריפוי והן לניתוחים בתקופות מסוימות. ניתן לומר שהיו שימושים שונים לאותה אנרגיה ולאותם מכשירים בתקופות שונות, כיוון שהיו תקופות שבהן נעשו ניסיונות וניתוחים באמצעות אנרגיה זו שהגיעה מכוכבים אחרים, ולעתים היה שימוש בתקופות אחרות באותן אנרגיות לצורך הזנת האדמה, הקרנת האדמה וריפוי של בני אנוש שהגיעו למקום כדי להירפא.

פעמים רבות מצבם של בני האנוש שהגיעו להירפא בתוך הפירמידה, היה בין החיים ובין המוות. אך אנרגיה זו הזינה את הכוחות של הכוהנים שעסקו בכך, ושהיו מעבירים אנרגיות התחדשות וריפוי אל האנשים ומעוררים בהם מחדש את כוח החיות.

פעמים רבות אנשים שהגיעו לשם, הגיעו כיוון שטרם היה אמור לבוא קיצם על פי התוכנית האלוהית ועל פי החוזה הנשמתי שעליו חתמו. ולכן, פעמים רבות, כאשר נוצרו מצבים מעין אלה, היה צורך הן של נשמותיהם והן מטעם התוכנית האלוהית, להחזירם לחיים, כדי שיוכלו להגשים את תפקידיהם האמיתיים.

טקסי הריפוי היו מתבצעים בתוך הפירמידות, ברובד התחתון ביותר, לפני הכניסה אל החדרים הפנימיים יותר. הכוהנים והכוהנות שעסקו בריפוי זה היו מתחברים כצינור אל האנרגיה שירדה מהמכשיר המרכזי שהיה ממוקם בראש הפירמידה, הם היו נטענים באנרגיות הכוכבים ובאמצעות הערוצים שבתוכם, שחלקם היו הערוץ המרכזי וחלקם ערוצי מרידיאנים שונים, והיו מנתבים ומכוונים את האנרגיות המתאימות, בהתאם לצורך של אותו אדם.

הם היו מזמנים אנרגיות אלה באמצעות שירה, ריקוד, תפילה והפעלת אנרגיה מינית, שהייתה מזמנת אנרגיה גבוהה של כוכבים להיכנס פנימה. על ידי כך הפכו כוהנים אלה למעין מרכבות אש, ששידרו ברקים ברמות, בתדרים ובצבעים שונים, בהתאם לצורך.

פעמים רבות נכללו תהליכים שקשורים לריפוי המקומות בגוף הרגשי שאינם מסוגלים עוד להכיל את הנשמה, לריפוי הגופים הנוספים בהתאם לצורך (אך כמובן שדברים אלה לא מנעו את השיעורים שהיה על המתרפאים לעבור), וכן מקומות שאיפשרו לנשמה עצמה להסכים ולחזור אל תוך הגופים.

היו גם תהליכי התמרה והשהייה כדי לאפשר לנשמות להתרגל בחזרה לגופים ולגופים לעבור חידוש תאים, שיאפשר להם להמשיך לתפקד ולחיות מחדש.

כך דובר כעת הן על הרובד העליון ביותר, והן על הרובד התחתון ביותר. הרובד העליון ביותר כלל את המכשירים ואת הטכנאים שידעו כיצד להשתמש במכשירים אלה כדי להעביר אנרגיה זו אל המטרות שהיו קיימות ברובד הנמוך יותר, כלומר, בקרקע של הפירמידה. כפי שנאמר, ברובד זה בוצעו לעתים גם ניתוחים שמטרתם הייתה שינויים בדנ”א ברמות שונות, בתקופות שונות, כאשר הפירמידה הייתה קיימת.

רובד נוסף שהיה קיים מתחת לרובד זה, היה רובד של התמרת אנרגיה לחשמל. ברובד הזה היו מכשירים שנבנו הן ברובד האנרגטי והן ברבדים פיזיים, על ידי המומחים לכך, שידעו כיצד לבנות מכשירים שהפיקו חשמל מאנרגית השמש ומאנרגיות הכוכבים, וכיצד להפיץ חשמל זה לכל האזור כולו.

באותו רובד נעשתה פעולה של הפקת האנרגיה, התמרתה והעברתה לאנרגיה שכיום אנו קוראים לה “חשמל”, אך באותה תקופה הייתה אנרגיה חלופית הדומה לחשמל. באנרגיה זו לא הייתה סכנת ההתחשמלות כפי שיש בחשמל שלנו, אך היה בה הכוח להאיר ולהפעיל דברים ומכשירים שונים.

פעמים רבות, על מנת שיוכלו להיטען אנרגטית כדי שיוכלו להתחדש ולהפעיל את עוצמותיהם מחדש, אנשים מסוימים היו מתחברים למכשירים אלה, נטענים מהם חשמלית דרך אותה אנרגיה, ובאמצעותה הם היו מפיצים אנרגיית ריפוי זו לטבע, לאדמה ולבני האנוש.

רובד נוסף שהיה קיים בפירמידה, היה רובד שקשור למעגל הנשמות ואסביר כעת מה אני רואה. אני רואה נשמות רבות שנמצאות באותו ממד ושהולכות בשני מעגלים בעלי צורה הדומה לצורת הכליה. מדובר במעין כליה ימנית, וכליה שמאלית, כשכל הזמן קיימת תנועה של נשמות בתוך “הכליות” הללו, והן ניזונות מאנרגיה שמתפצלת לשתיים: כליה אחת של נשמות ניזונה מאנרגיה אלוהית נשית טהורה, והכליה השניה מהאנרגיה האלוהית גברית הטהורה. הן מקבלות את האנרגיה כשהיא מפוזרת, ונטענות בה שוב ושוב.

בתוך כל אחת מהנשמות קיים מנגנון התמרה, שמעבד אנרגיה זו, דוחס אותה במידה מסוימת והופך אותה מאנרגיה של אור גבוה מאוד, בעל צבע בלתי נראה, לצבעים שונים שנמצאים בתדר האנרגיה הגברית אלוהית ובתדר האנרגיה הנשית האלוהית.

כך למעשה נוצרות הקרניים. הקרניים שאנו מכירים כקרניים יוצאות מהבורא האחד, נוצרות על ידי אותן נשמות ברובד הפיזי בתוך הפירמידה באותה תקופה, והן אלה ששידרו את הקרניים הללו בתוך הפירמידה אל הרובד הנמוך יותר, שידע לעבד אותן לרמה שתתאים לכל אחת מהנשמות הנמצאות, ומשם הוקרנו קרניים אלה אל בני האנוש.

הדבר מורכב מאד. כיוון שהקרניים אכן יוצאות מהבורא האחד, אך בתוך הפירמידה נעשתה עבודה עמוקה עוד יותר, שאפשרה לאנרגיה היורדת מלמעלה להתפצל לאנרגיה גברית אלוהית ולאנרגיה נשית אלוהית, להיטען ולהטעין את הנשמות ששייכות לסוג אנרגיה זה ולפצל מכל סוג אנרגיה זה את הקרניים, התדרים, הרטטים והצבעים ששייכים לאותה הוויה, לאותה מהות, ולחלק ולהעביר אותה הלאה, הן כריפוי כלל עולמי, הן כריפוי למתרפאים למטה, והן לכל האוכלוסייה, בכל העולם, בשיתוף עם הקרניים הגבוהות יותר.

כעת, אם אתם רוצים, כל אחד יכול לבחור ממד מסוים בתוך הפירמידה, ולעבור שם תהליך שבו הוא בוחר. אנו נקדיש לכך מעט זמן, כיוון שברצוננו לרדת אל העיר נמצאת מתחת לפירמידה.

כל אחד מכם מוזמן לבדוק בעמקי לבו ונשמתו לאיזה מהממדים הוא רוצה להתחבר ולנסות לבדוק מהו הדבר שמושך אותו אל אותו ממד; האם היה נוכח ופעיל באותו ממד בתפקיד כלשהו באחת מהתקופות הקדומות יותר. נוכל לשאול האם יש לנו חיבור לאותה תקופה? האם יש לנו חיבור לאחד הממדים בפירמידה? מה היה תפקידנו?  אנו נקדיש לכך מעט זמן.

בחלק העליון התקבל גם מידע רב מהכוכבים האחרים. אותו מידע הוטמע בסופו של דבר גם באמצעות הקרניים שירדו דרך המכשירים, הן בתוך אנשים שבחרו להוות מעין ספריות קוסמיות, שהכילו מידע זה בתוכם, כנשמות, כיוון שהגופים משתנים, והן אל תוך העיר שנמצאת מתחת לפירמידה, כדי להעביר ידע שהעברתו באמצעות בני אנוש ודרכם התאימה.

אנו נזכיר גם כי באוריון ישנם מספר כוכבים שנחשבים למוארים יותר, וישנם כאלה נחשבים מוארים פחות. האנרגיה שהתקבלה, התקבלה מכל הכוכבים, ולכן היו בה תדרים של אור ותדרים של חוסר אור. גם לתדרים אלה היה תפקיד בריפוי ובתוכנית האלוהית, ולכן גם הם היו צריכים לרדת דרך פירמידה זו.

אנו נאפשר עוד מעט זמן, לצורך הבדיקה העצמית: מי היינו? מה היינו? מה היה תפקידנו? באיזו מסגרת? איזה מידע ניתן לקבל ממי שהיינו? איזו מתנה יש לנו לתת ממי שאנחנו היום למי שהיינו אז?

יורדת אנרגיה רבה של חמלה ואהבה. נבקש להיעזר באנרגיה זו גם כחלק מהמתנות שנעניק למי שהיינו אז, מי שמרגיש חיבור לשם. ומי שאינו מרגיש חיבור אל הפירמידה עצמה, בוודאי ירגיש חיבור בקרוב, כאשר נרד אל העיר התת קרקעית שנמצאת מתחת לפירמידה ומתחת לספינקס.

אנו נבקש שהמידע ייאסף אלינו, בין אם בסמלים, בין אם בתדרים, ברטטים, בצורות, בצבעים שונים, או דרך דיבור, או דרך כלי כלשהו שיעביר לנו אותו בצורה מרוכזת. נשלח אהבה, חמלה וריפוי למי שהיינו אז, ולמי שאנחנו היום.

לאט לאט נתכוונן להתאסף שוב על קרקעית הפירמידה, כפי שאנחנו בגלגול חיים זה. ננשום כמה נשימות על מנת לחזור אל תוך הגוף, לחזור אל הממד השלישי, אל ימינו אלה ונעמוד על קרקעית הפירמידה כקבוצה. נעצום את עינינו ונרגיש כיצד תדרים סגולים מתחילים לרטוט בתוכנו. נבקש לעבור כעת התמרה, אלכימיה, במקומות שזקוקים לכך, על מנת שנוכל להגיע אל המקומות המקודשים. נבקש מאנרגיה זו לעטוף אותנו כענן רך ולהעביר אותנו אלכימיה פנימית.

תוך כדי כך נבקש מכותרת הפירמידה להיפתח ומהאור העוצמתי והאוהב ביותר של הבורא העליון לרדת כקרני לייזר אלינו, להיכנס לתוכנו ולהידלק בתוכנו, עד שנהפוך לשמשות זורחות של אהבה, עוצמה, דיוק, חדות, מקור, ורכות אלה, בו זמנית.

נאפשר לאנרגיה הסגולה ולאנרגית הבורא העליון לעבוד בתוכנו, בתוך לבנו. נבקש שאנרגית הבורא העליון תגיע אל כל אחד מסלילי הדנ”א שלנו, תיגע במקום שזקוק להתמרה, לצורך התפתחות מואצת שמתאימה לתקופה זו.

וכעת נתכוונן לרדת למטה. לאט לאט נראה ונבחין בדבר מדהים שמתרחש מתחת לכפות רגלינו, שם מתחיל להצטייר ציור של אנרגיה כפרח, שאנחנו עומדים במרכזו. הפרח זוהר באנרגיה סגולה וכאשר אנחנו מתבקשים לעמוד כעת על קווי המתאר שלו, אט אט אנו מרגישים שאנו שוקעים מטה, אך התחושה היא של ביטחון, של יציבות.

והנה אנו כקבוצה העומדת במבנה של פרח, מגיעים אל מרחב לבן זוהר. זהו המרחב שממנו ניתן להגיע אל החדר שקשור לסודות אטלנטיס, אל החדר שקשור לסודות מצרים העתיקה, ואל החדר שקשור לסודות למוריה. שלושה שבילים של אור מובילים לשלושה כיוונים שונים, כאשר במהות הכל אחד.

ברובד נמוך יותר נמצאת העיר התת קרקעית של מצרים, עיר האור של גיזה.

יקירים, ננשום כעת כמה נשימות ונבחר להיכנס אל החדר של מצרים העתיקה. נבקש לנשום פנימה נשימות של אור לבן זוהר. נראה מסך של אור לבן עומד מולנו ועליו מצטייר סמל גדול עשוי זהב של הענח’ המצרי.

אט אט הסמל הזה מתחיל לזהור יותר ויותר. ואנו מגלים שהוא גדל ומתרחב, כשער שאנו יכולים לעבור דרכו. לפני שנעבור פנימה, כל אחד מאיתנו מוזמן להתכוונן ולמצוא את המתנה שלו.

והנה אנחנו רואים שלושה כוהנים גדולים מגיעים: מאסטר אורלט, מאסטר תות’ ואייזיס.

שלושתם עומדים. כל אחד מאיתנו מתבונן ומתחבר והם מובילים אותנו אחריהם אל תוך החדר של מצרים העתיקה. בתחילה אנחנו מסונוורים על ידי האור העוצמתי, אך אט אט אנו מתחילים להתרגל. בתוך החדר פרושים על הרצפה מעין חרסים של אור, עליהם כתוב בכתב שאינו מוכר וידוע. אנו נתבונן בכתב זה וכל אחד ירגיש איזה חרס קורא לו.

כל אחד מאיתנו מוזמן לקחת ולהרים את החרס שקורא לו ולהתבונן בו. אנו נבקש שבחרס זה יהיה כתוב המידע הרלוונטי לגבינו: מהו הזיכרון החשוב ביותר עבורנו מתקופה זו, שרלוונטי לעולם החדש שאנו בוראים עכשיו ביחד? מהי המתנה של העוצמה המרכזית ביותר שעלינו להתחבר אליה, כדי לאפשר לעצמנו לממש את תפקידנו על הצד הטוב ביותר?

התבוננו בחרס זה, וכיוון שאנו נמצאים כעת בעולם הרוח, מתפזרים בינינו שלושת המאסטרים, וכל אחד מאיתנו מקבל את אחד המאסטרים, שבאים ומתחילים לפרש את דברי החרס הכתוב מילה-מילה, משפט-משפט.

אנו נבקש לפתוח את לבנו ואת בלוטת האצטרובל, לקבל את הידע, לעבד ולהבין אותו, גם אם כעת הידע אינו ברור לנו לחלוטין.

כעת אייזיס נעמדת לפנינו, פותחת ספר ומקריאה מידע שקשור לכולנו:

אייזיס

“ידע זה צפון בתוך מקראות הלב אשר לכל אחד ואחת מכם. ידע זה נועד לעורר מחדש את כוח ההיזכרות, את כוח ההתעצמות הקיים בתוככם, על מנת שתוכלו להשלים ולבנות את כוח השלם בתוככם. ומתוך השלם, תבוא השלמות ויבוא השלום”.

 הבורא האחד

“ראו בנים ובנות, בני ארץ, בני שמים ואור. הנה אנוכי מדבר אליכם. אנוכי הוא הבורא האחד, המבקש מלבכם להתחבר אל מהות החסד ומהות החמלה, הנמצאת בכל אחד ואחת מכם. ראו והתבוננו, יקרים, בכוח הבורא ובכוח הבוראה, הנמצאים בתוככם.

יקירים, הגיע זמן האחדות. הסכימו להתחבר אל כוח הבריאה המאוחד המצוי בכם. סוד גדול הוא, יקיריי, כיוון שכעת אינכם מצליחים להתחבר באופן העמוק ביותר לכוח הבריאה המאוחד, משום שצד הבוראת האלוהית וצד הבורא האלוהי עדיין מפוצלים בתוככם. הסכימו לאחד את הכוח האלוהי הגברי עם הכוח האלוהי הנשי בתוככם ומתוך מקום חיבור זה של אהבה, חמלה, הכרה וקבלת הדומה והשונה, תוכלו ליצור בריאה אמיתית משותפת עם האחד.

מתוך מקום זה, יקרים, תוכלו ליצור אחד עם החלקים הנוספים שקיימים בהווייתכם, על מנת ליצור שלם בכל דרגותיכם: פיזי, אתרי, נפשי, שכלי, נשמה, רוח ובורא/בוראת – הבורא האחד האחת שבתוככם”.

כעת נעביר אתכם תהליך קצר, שבו נזרים אליכם אנרגיית אהבה, איזון וריפוי, ונבקש שאנרגיה זו תבשיל ותפשיר בתוככם את ההתנגדויות והפחדים. כיוון שההתנגדויות והפחדים אינם קיימים בין הבורא לבין הבוראת, אלא בתוך המקום, הפנימי והילדי שלכם, שאינו מאמין שחיבור אמיתי יכול להיווצר.

העמידו את הילד/ה הפנימי/ת שלכם בין שני הבוראים, והעבירו ביניהם אהבה. כעת, יקירים, ראו כיצד נראית הבוראת שבתוככם במלוא תפארתה ועוצמתה (גם הנשים וגם הגברים). ראו כיצד נראה הבורא בתוככם, במלוא עוצמתו ותפארתו (גם הגברים וגם הנשים). וראו כיצד הם מתקרבים זה לזו, מחבקים ביניהם את הילד/ה הפנימי/ת, מזינים אותו/ה בהבנה עמוקה, ואט אט מתחבקים. חלק מהאנרגיות שלהם מתמזג ויוצר הוויית אור מדהימה, הכוללת את שניהם. אך כל אחד מהם שומר על ייחודו ועדיין קיים הלב המשותף לשניהם.

בקשו להתחבר למקום זה. הרגישו את אהבת הבורא האחד והבוראת האחת, המתמזגים בכם, נמזגים אל תוך לבכם והווייתכם, וקחו את החרס (לאחר שקיבלתם את הפירוש, גם אם טרם הבנתם) והעבירוהו פנימה לתוככם.

כעת, יקירים, נשמו כמה נשימות. אנו נצא מהחדר. בפעם הבאה שניפגש נמשיך בעבודה שלנו, כיוון שיש לנו עבודה משמעותית לעשות בתוך העיר עצמה.

כעת ניפרד מהחדר, ננשום כמה נשימות ונרגיש כיצד כולנו מתחילים להמריא ולהישאב פנימה אל תוך הפירמידה, ומתוך הפירמידה, דרך הטורוס של הפירמידה עצמה והטורוסים שלנו, אנו מתחילים להיפרד מהפירמידה. אנו נושמים שוב כמה נשימות וחוזרים להיות בתוך הטורוסים שלנו כשאנו יציבים, מחוץ לפירמידה ומתחילים להסתחרר שוב כספירלה. אט אט חוזרים אל הכאן ועכשיו, אל שלושת הממדים, כשאנו טעונים בחוויות שחווינו.

יקירים, אתם מוזמנים להעלות על הכתב את החוויות שעברתם ולבקש פירוש באמצעות חזיונות, חלומות, ידיעה פנימית, ומתוך התעוררות הדנ”א שבתוככם.

  • הערה של נועם: הבורא העליון, מתייחס לאור האינסוף, בעוד שהבורא האחד מתייחס ל”יהוה”.