מדריך עובדי האור – פרק ראשון

גילוי הרוחניות שלכם

קריון באמצעות לי קרול

תקשור זה הוגש מול קהל באוניברסיטת דלפי והמרכז הרוחני ~ מקדש החכמה

מק’קייסביל, ג’ורג’יה

7 ביולי, 2007

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

סדרה זו מייצגת כמה “שיעורים” מתוקשרים שמסבירים את הנחות היסוד של המידע של קריון בשלבים הגיוניים. זהו המידע המהותי שהוצג בתקשורים רבים במשך 18 שנים, אך עתה הוא נגיש לאלה שמגלים רק עכשיו מידע זה, ואשר רוצים לזכות בהבנה ברורה ועקבית יותר.

תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. פעמים רבות הפגישות הללו מכילות מידע בסיסי מאוד מאת קריון… המועבר באופן רגשי, וזאת הדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. בנוסף, התקשור הורחב על-ידי קריון כך שיכלול הסברים נוספים לגבי התפיסות המורכבות שהוצגו בפגישה מול קהל שנערכה במגבלות של זמן. הרחבה זו יוצרת תקשורת טובה אף יותר מזו שמתקבלת באמצעות ההקלטה.

ברכות, יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי.

אני מודע למקום בו אנו מצויים [מתייחס למקדש החכמה בקמפוס של דלפי]. זהו מקדש שנבנה במטרה להוקיר את תפארת בן האנוש. זהו מקום מקודש, אשר מכבד את שידוע באופן אינטואיטיבי לגבי הנפלאות שנמצאת בתוך כל אחד מכם. זהו מקום שמוקדש לאהבת האלוהים, לאהבה של האנושות ולתורות השלום הרחומות שעל כדור הארץ. הוא מוקדש לשלום שבפנים, לכן ידע כל מי שמאזין או שקורא, שמקום מקודש זה הוא המקום שבו אנו מתחילים במסר זה… מקום מושלם לשם כך.

במצב שכזה, יש אנרגיה שנובעת מהכיסאות בהם אתם יושבים. היא נובעת מהקירות, מהרצפה, ומהאבנים שנמצאים כאן [מתייחס לקריסטלים שנמצאים הישר למול לי], וכל שהם מייצגים בעוצמה ובסנכרון שלהם, שרים את אותו השיר. גורמי הטבע יודעים מי אתם! אה, יקירים, האם זה אזוטרי מדי עבורכם?

כמה מכם מוכרעים על-ידי הרגשות, אולי, לנוכח האנרגיה של הפמליה אשר זורמת אל תוך המקום הזה, ואינכם מודעים כלל לפמליה האחרת שתמיד הייתה כאן. חומרי הטבע מהם בנוי הבניין הזה אשר יודעים מי אתם, וכמה מהם עתיקים. נבחרו מהיערות הזקנים יותר מכם… אך הם יודעים מי אתם. אתם מבינים, אתם חלק מאלוהים, מממלכת המלאכים, מהכוח היצירתי של הפלנטה, והם רואים אתכם באופן שונה מכפי שאתם רואים את עצמכם. הם אינם רואים את שאתם רואים במראה, משום שהם חשים בנוכחות מלאכית שנכנסה לחדר. הם תוהים מהי מהות כנס המלאכים היום שתביא אנרגיה שכזו לכאן. הם שומעים ורואים את נפלאותכם. הם שרים שיר נפלא ואתם אינכם יכולים כלל לשמוע אותו. אבל אני יכול. אני תמיד יכול. אינכם יודעים כלל מי אתם, באמת.

כך מתוכנן הדבר. התכנון מזמין את הבחירה החופשית שלכם למצוא את התשובות. המשימה, בשעה שאתם יושבים בכיסאות, היא לראות האם תוכלו להתעורר רוחנית במידה שבה תוכלו לשבור חלקים מהקיר שמפריד ביניכם לבין האלוהים. הוא מכונה דואליות, ומייצג את הרצון החופשי של בן האנוש, המוכן להפיל קיר אשלייתי ובלתי נראה ~ קיר שהוא בלתי נראה לרבים, אבל שהוא חלק מהמודעות הרוחנית. זהו קיר שכאשר מסירים אותו, הוא יגלה את סודות החיים ואת סיבת היותכם כאן. ועל כך, יקירים, ברצוננו לדבר אתכם הערב.

הרשו לי להבהיר דבר-מה לפני שנתחיל. ראשית, אני קריון. אני יודע היכן אני ואני יודע מה התרחש במקום זה… ואני נפעם. קיים טוהר בהדרכה של אלה אשר בנו את המקום הזה ואשר עושים את הדברים שמתרחשים כאן. חיים ניצלו כאן! אומר לכם מה זאת אומרת בעוד רגע.

אני מדבר אל קבוצה של נשמות עתיקות. אין כאן טירונים [בחדר אשר בו ניתן התקשור]. כל אחד ואחד מכם היה כאן בעבר. לכולכם יש תיעוד אקאשי ארוך. ישנם למוריאנים בחדר הזה. ישנם אלה שהגיעו מבתי הספר לתורת הנסתר. יש שאמאנים בחדר! יש טכניקות ריפוי מעמיקות בחדר, ויש אנשים שריפאו את עצמם ואלה שרוצים בכך. דעו, בני אנוש יקרים, שאתם הצבתם את עצמכם במקדש זה מתוך בחירה חופשית. אתם יכולים לצאת ממקום זה שונים מכפי שבאתם, כל אחד ואחד מכם, ואין זה משנה היכן אתם מצויים בנתיב. באופן מסונכרן, אתם בראתם מצב זה עבורכם, ולכן אני כאן. ולכן אני אומר לכם: מי ייתן והפתרונות הדרושים לכם ושהתשובות לשאלות שבפיכם יוצגו. משום שהם ייחודיים לכם ולנתיב שלכם, והם מוכנים לכך. כן, זה זמן טוב לריפוי. אין זמן טוב ממנו. הגעתם למקום הנכון.

אנשים רבים על כדור הארץ מתעוררים עתה. היו מודעים לכך. עתיקים ככל שאתם, כמה אנשים בחדר הזה גילו רק עכשיו את הנחת היסוד של ההתעוררות לאלוהים נשגב. נכון, רבים הרגישו בכך! הם ידעו בדרך כלשהי שהם ישויות רוחניות, אבל הם הגיעו לכאן חדשים לגמרי, ומעולם לא שמעו דבר מהנושאים עליהם אנו מדברים. אנו רואים את התמונה הגדולה, ואנו יודעים מי אתם. בכל פעם שאתם מגיעים לכדור הארץ, אתם זוכים לבחון אם הדברים האזוטריים מתאימים לכם או לא. דומה שרבים מכם נולדו אל תוך סוגים אלה של בחינת האזוטריות. בשלב מוקדם דחיתם את מה שניתן לכם כרוחניות על-ידי המשפחה שלכם או את דרך התנהלות הדברים, וחיפשתם נתיב משלכם, לעתים על חשבון אהבת המשפחה שלכם. אתם מבינים, אני יודע מי נמצא כאן ומי קורא. האם אינכם יודעים ש”צעדנו לצדכם”? האם אינכם יודעים שהמלאכים היו שם באותם זמנים של תסכול והתפלגות? האם אינכם יודעים שראינו את הדמעות? האם אינכם יודעים שהיינו שם כאשר זעקתם לעזרה? כן, אנו היינו. אני יודע מי נמצא כאן.

האנושות מתעוררת בזמנים שונים ובדרכים שונות. הנשמות העתיקות על הפלנטה מתחילות להתעורר בהמוניהן בשל השינוי אותו הסברנו כבר כמעט שני עשורים. אבל כה רבות מהן אינן יודעות לאן לפנות או מה לעשות. הן מתרגשות ושואלות: “היכן מתחיל המידע? היכן הידע? איך אוכל להתעדכן? היכן ספר הלימוד למתחילים בו אוכל להיוועץ?”

נתתי לשותפי [לי] מידע רב במשך 18 שנים, הניתן באופן שבו הוא ניתן היום. הוא יושב לפני אנשים והוא מתקשר אותי, מתרגם זאת לשפתו שלו כך שהדבר יהיה נוח לו ושאתם תוכלו לקרוא את המידע. אלה הן המילים של קריון, ובמשך אותה תקופת זמן הוגש חומר רב! הרבה ממנו הוא “חומר למתקדמים” והרבה ממנו הוא “חומר בסיסי”, הכל ממוזג יחד בהתחשב בקבוצה שיושבת למולי. אבל לאדם שמתעורר בשינוי אדיר זה, אין ספר לימוד למתחילים, אין נקודת התחלה, אין הנחת יסוד עליה ניתן להיבנות. 

נכון, תוכלו להתחיל בספר הראשון של קריון, שביקשתי מהשותף שלי שיקרא לו “קץ הזמנים”. אבל זה היה זמן לא ברור עבורו והוא למד אז כיצד לתקשר. הוא לא היה ממוזג עמי כפי שהוא עתה. היה זה גם תקשור עבור שנת 1989, ולא להיום. לכן המסר לא ברור כפי שהוא כיום, לא כפי שהוא עתה. הוא לא היה כה אישי, כפי שהוא עתה. לכן היום נתחיל במשימה שאמרתי לשותף שלי שנבצע. ניצור ספר לימוד למתחילים בעל פרקים רבים שאפשר שלעולם לא יהיה ספר פיזי, אבל שיש לו שם של ספר שכזה. הוא ייצג מערכי הוראות לאלה אשר רוצים להתחיל בהתחלה. התקשור הערב אפוא יחיל מידע בסיסי ~ שיעור ראשון ~ שייקח את הקורא לתחילת האנרגיה החדשה הזאת וכל שמשתמע ממנה. כאן זה מתחיל. לכאן יבוא האדם כדי לגלות את הנחת היסוד. זה גם מה שכמה מכם צריכים כרענון, משום שיש מידע מסוים שאינכם יודעים ואשר יוצג הערב.

ולכן אנו אומרים “זה מתחיל” והתקשור הזה אשר יתומלל הוא התקשור שיהווה את הפרק הראשון של ספר לימוד למתחילים זה. שמו “הבנת הרוחניות שלכם”.

אמת ~ הבסיס לאמונה ולפעולה

לפני שנתחיל כלל בהוראה, עלינו לדון בהנחת יסוד בה דנו פעם אחת בעבר: “מהי האמת?” במציאות שלכם, במסגרת קירות התפיסה שבניתם סביב שכלכם המכונים “הממד השלישי”, ישנם דברים מוחלטים באמת, במתמטיקה ובמדע. כאשר אתם מתחילים לשבור את קירות הממד השלישי ונכנסים למערכת של הדברים הבין-ממדיים, ובייחוד הדברים הרוחניים, כל כללי המציאות משתנים. לכן ייתכן ויקשה עליכם לעכל את מה שאני עומד לומר לכם, משום שאתם תשקלו זאת בדרך תלת-ממדית במקום בדרך רב-ממדית, כיוון שכך עובד השכל שלכם.

האמת היא יחסית לנתיב שלכם, ויש אמיתות רבות. רבים יאמרו מיד: “קריון, איננו אוהבים את זה. חייבת להיות אמת אחת, משום שהאמת סוללת את הדרך לכיוון של חיפוש האדם אחר האלוהים. לכן, חייבת להיות רק אמת אחת, ורק אלוהים אחד”. האם אלוהים אחד משמעו אמת אחת, או האם תוכלו לראות נתיבים רבים לאלוהים האחד? כאשר אתם מגיעים אל הצד האחר של הצעיף, לאחר המוות, אל תופתעו למצוא שם אנשים אחרים שלא היו חלק מהכנסייה שלכם או מהאמת שלכם. נכון, יש אמיתות רבות ועם כוונה טהורה, כולן מהוות נתיבים כנים אשר מובילים אל האלוהים ואל “משפחת האלוהים”.

לאלה אשר מתעקשים שיש רק אמת אחת, אומר לכם מהי. נכון, יש אמת גנרית, אמת מהותית וזו היא ~ שבמרכז כל אטום ביקום הזה שלכם תמצאו את אהבת האלוהים בדרך אישית. זו האנרגיה המהותית. זו האמת. אבל אתם עשויים לומר: “כמה מתוק!” ואני אומר: לא, לא. אני לא מדבר על משהו מתוק. אני מדבר על פיזיקה. קיימת אנרגיה בלב כל אטום שגורמת לדברים לעבוד, וכאשר אתם מסירים את האנרגיה של אלוהים, הכל מתמוטט. תוכלו לומר שזהו המרחב שבין ערפל האלקטרון וגרעין האטום שדואג שהדברים ימשיכו לנוע ושיהיו נפרדים. הוא מייצג יותר מכפי שתוכלו למדוד אי פעם, יותר מכפי שתדעו. זוהי פיזיקה בסיסית והיא אהבת האלוהים. זוהי האמת המהותית והמדענים ניצבים על סף ההבנה הזאת. הם יכנו זאת בשם אחר, אבל תהיה זו הבנה לגבי כוח אינטליגנטי אשר מנהל את העניינים.

הנה הגדרת האמת: היא נגלית כאשר בן האנוש משיא את לבו לתשוקת האלוהים ובורא תגלית. זוהי הכרה של חיפוש אישי, אם תרצו, ללא ידיעה נוספת. זו נכונות, מתוך בחירה חופשית, לגלות את האלוהים שבפנים. זו האמת. אי לכך, יש אמיתות רבות בחדר בו מצויים אנשים רבים. אבל שוב, בן האדם לא אוהב זאת. אתם אומרים: “חייבת להיות אמת אחת, דוקטרינה אחת, בניין אחד”. ואנו אומרים: “כמה תלת ממדי מצדכם!” הליניאריות של הקיום שלכם “הולבשה” על אלוהים ואתם החלטתם להפוך אותו לאלוהים תלת-ממדי! הדבר תואם אז להתנסות האנושית שלכם. האם אינכם רואים עד כמה הדבר מגביל? זו הדמות המצוירת שמתעוררת לחיים, יוצאת מהדף הדו-ממדי ופוגשת באדם. אבל היא צועקת בתסכול ובבלבול, רואה דמות תלת-ממדית זו הפעם הראשונה. היא אינה יכולה להתמודד ואינה מבינה… משום שזה לא הגיוני כלל. לכן, היא שבה לממלכה שלה על הדף ומושכת פנימה אנשים דו-ממדיים כדי שתוכל להבין כל זאת. אתם מקבלים אז ציור דו-ממדי בגלל הגבלות המתבונן.

אתם תגלו את המשפחה בתוך כל אחד מכם. “משפחה” זו היא ה”קבוצה” האינטואיטיבית שמרכיבה את האלוהים השלם. בלב המשפחה הזאת מצויה אותה מערכת של דרכי פעולה בין-ממדיות והיא נובעת מאהבת האלוהים ומהמחלה של מה שאתם מכנים בשם רוח. לכן, האמת שלכם היא מה שאתם עושים כאשר אתם מממשים את התשוקה שלכם לברוא התגשמות בחייכם. מה שרוב בני האדם אינם עושים, ולא יבינו הוא שהמערכת הזאת היא הדבק שמדביק בין האמיתות הרבות שלכם. קשה להסביר זאת באופן תלת-ממדי, נכון? אבל בין האמיתות המרובות של החיפוש שלכם אחר מה שאתם אמורים לעשות, קיים דבק הידע והסנכרון, העובדים יחד בתוך הפוטנציאלים של המערכת כדי לגרום לדברים להתרחש בממד השלישי. יש כאן יותר מן הנראה לעין.

הנחת היסוד ההתחלתית

הרשו לנו להתחיל בהנחת היסוד. אינכם מחפשים אחר דוקטרינה. אינכם מחפשים אחר נביא. אתם יורדים מדף האמונה התלת-ממדית, של סגידה לאחרים במסגרת קופסת אמונה גנרית, ובמקום זה אתם מסתכנים ברעיון שאלוהים גדול הרבה יותר מכל שאי פעם נאמר לכם. אתם מחפשים את התשובה לשאלה מדוע אתם כאן, וההנחה היא שהחיפוש גילה לכם לא רק את הנתיב שלכם, אלא גם שאתם חלק ממערכת גדולה. זוהי מערכת בין-ממדית של אופן פעולת הדברים והיא אינטואיטיבית ומשותפת לכל האנשים האחרים בכל רחבי העולם. היא מולדת, זאת אומרת “מובנית אל תוך תאי האנושות”. היא מופלאה ותגלה גם את האלוהים שבפנים במידה שבה אתם יכולים להפוך לנביא שלכם עצמכם, למאסטר שלכם עצמכם, לגלות את האלוהות בתוך הקיום הנצחי שלכם. היא תביא לכם את ההבנה שחייתם בעבר, וזהו באופן חד-משמעי מרכיב עיקרי של המערכת, לא עניין מוזר או משונה, אלא התבוננות חכמה בדרך שבה הכל מותאם יחד. היא תסתור בפרצופם של אלה השקועים עמוק במיתולוגיה התלת-ממדית אשר ניתנה להם על-ידי אלה שהתקיימו בזמן ובאנרגיה הרבה פחות נאורים על הפלנטה הזאת. 

אל תשפטו את עצמכם אם אינכם מאמינים למה שנאמר על-ידי אדם או ארגון אחרים, למה שהם חושבים שהוא הולם מבחינה רוחנית. משום שהאמת שלהם שונה משלכם. החיפוש שלהם אחר האלוהים שונה מהחיפוש שלכם. מבורך הוא האדם אשר מחפש אחר האלוהים בכל דרך שהיא! מבורך הוא האדם אשר יושב, מוכן לצאת לדרך, ואשר אומר: “אלוהים, אמור לי מה עליי לדעת. אני רוצה לשבור את הקיר, את הדואליות שבין הממד השלישי לרב-ממדיות. אני רוצה לשבור את הקיר ולגלות את נפלאותי שלי. אני יודע שהיא שם. אני יכול לחוש בה. הראה לי את הדרך אל ההתגלות שלי עצמי”.

כאשר אדם הולך בעקבות האמת שלו, הוא מגלה את תשוקתו אל האלוהים. זהו נתיב לגילוי אישי שנועד למצוא את האלוהים בחייו. זו האמת. היא מגוונת משום שישנם נתיבים אינדיבידואליים רבים עבור בני האדם. כל אדם הוא ייחודי מבחינה רוחנית. האחד מתמודד עם נושאי שפע, השני עם נושאי בריאוּת, השלישי עם נושאים של ערך עצמי, והרביעי נלחם בפחד. רבים מהנתיבים הללו הם תוצאה של התנסויות קודמות של בני אדם על כדור הארץ בביטויים שונים [גלגולים קודמים], הבוראים את ההבדלים העצומים באישיות בעת הלידה ~ את המיומנויות והאתגרים שלהם, את הבעתים הרבים שלהם ואת הכשרונות שלהם. האם אתם רואים כיצד אינכם יכולים לברוא קופסה רוחנית אחת ולבקש מכולם להיכנס אל תוכה?

האנרגיה החדשה ~ מה קרה?

וכך המסע מתחיל. מה הסיפור של העידן החדש הזה? מהו השינוי הגדול? נתחיל בהתחלה, וההתחלה אינה כה מרוחקת. במסגרת הזמן שלכם, זוהי רק שנת 1987. לא ארחיק לכת מעבר לכך, משום שבזמן הזה התחילה האנרגיה הזאת, זו שאפשרה לקריון להתגשם כמורה, וכל שהיה קודם לכן היה אנרגיה דחוסה וישנה יותר. הייתה זו אנרגיה ישנה שהנבואות שהתלוו לה התפוגגו. האם שמתם לב לכך שהאנרגיה של כדור הארץ שונה היום? האנרגיה הישנה שייצגה את כדור הארץ אינה עוד, אם שמתם לב. לכן מידע זה מיועד לאדם שקורא זאת בפעם הראשונה, ושצריך לשמוע הכל מן ההתחלה.

בשנת 1987 התרחש אירוע שהיה ייחודי בהיסטוריה שלכם. הוא כונה “ההתכנסות ההרמונית” ולאחר מכן, ה”11:11″. מה שהיה ייחודי היה אזוטרי: כדור הארץ הגיע לקצב רטט של ניטרליות רוחנית אשר בה העתיד יכול היה לפנות לכל כיוון. הוא יכול היה להימשך לרמה גבוהה, לרמה בין-ממדית, או להתבוסס בנבואות הישנות של השמדה וארמגדון. באותו זמן נערך סקר בקרב כל העצמיים הגבוהים-יותר של הנשמות המעורבות במערכת כדור הארץ. הדבר התרחש מחוץ לזמן הליניארי שלכם וקשה לכם להבין זאת. שאלו את כל בני האדם שהיו אי פעם על כדור הארץ, שנמצאים עתה על כדור הארץ ושיהיו פוטנציאלית על כדור הארץ את השאלה הבאה: “האם ברצונכם לממש את נבואת האנרגיה הישנה, את הפוטנציאלים הישנים, או האם ברצונכם לנוע אל תוך האנרגיה החדשה שאנשי קדם אמרו לכם שמגיעה? [בני המאיה ושנת 2012] זו אנרגיה שאינה מתוארת בנבואה הנוכחית שלכם, משהו אשר יברא שלום על פני האדמה, משהו שיברא עבודה ללמוריאנים אשר כאן ולנשמות העתיקות שכאן. היא תברא מגדלורים רוחניים אשר יתעוררו בהמוניהם. מהי בחירתכם?”

והתשובה הייתה: “אנו רוצים לצעוד קדימה”. וכהוכחה דרמטית לאירוע אזוטרי זה, הייתה שבתוך כמה שנים מאירוע זה, המבנה הגיאופוליטי של הפלנטה השתנה והפך למשהו שאף אחד לא ציפה לו. כנגד כל הסיכויים וכל הנבואות, מדינות שהיו שחקניות רבות עוצמה של תרחיש סוף הזמנים הישן, השתנו במידה רבה. [ברית המועצות בעיקר] לפתע ניצבתם למול מציאות שאף אחד לא ניבא. המלחמה הקרה הסתיימה! אותו דבר שברא 50 שנות מהומה ופחד וש”לא היה לו סוף צפוי” הסתיים לפתע בעצמו. הזמן שבו היה הארמגדון אמור להתרחש בא וחלף [1999 עד 2001].

אז אירע אירוע מאתגר בשנת 2001, המכונה 9/11. הוא לא נכלל בנבואה, לא של נוסטרדמוס, לא בכתבי הקודש [ההתגלות]. כפי שאמרתי לקבוצה באומות המאוחדות לפני שנתיים, אירוע ה-9/11 ישפיע על שני דורות של מעשי המנהיגות שלכם [ארצות הברית]. האם אינכם סבורים שמשהו כה חשוב היה מופיע בנבואות הישנות שלכם? זוהי הוכחה לכך שאתם נמצאים בעתיד חדש. ולכן אנו שבים ואומרים, אירועי ההתכנסות ההרמונית של שנת 1987 יחד עם ההתאמה ההרמונית שאירעה כמה שנים אחר-כך הם סמנים של השינוי, שינוי אנרגיה שבראתם לגמרי בעצמכם. עכשיו הנה אתם יושבים כאן באנרגיה שונה לגמרי. 

לכן, אם אתם קוראים זאת בפעם הראשונה, ואתם רוצים לדעת מה משמעות הדבר עבורכם, קראו בקפידה והקשיבו להגיון של הדברים הבאים. הנה אתם יושבים בכדור ארץ משתנה, שלגביו לא נובאה כל נבואה. אתם עשויים לומר: “מה אוכל לעשות כדי לחולל שינוי, ואיך אוכל להשתנות?” ואני אומר לכם, בייחוד אם אתם חדשים: עצם העובדה שאתם שואלים את השאלה הזאת משנה את כדור הארץ.

מבורך הוא האדם אשר שואל: “מה אני יכול לעשות? מה הלאה?” משום שעל-ידי פעולה זו של חמלה כלפי הפלנטה, הוא מראה בתוך ישותו שלו שהוא מתחיל לשבור את הקיר. האם אלה אתם? אם כן, אזי אתם שואלים מהם שלבי ההתעלות, נכון? אך לא אומר לכם מה הם, כיוון שאין שלבים. אה, אולי יש שלב אחד: התחילו! ולכן אנו אומרים שבן האדם שמתחיל במסע על-ידי כך שהוא שואל: “כיצד אוכל להתחיל לשבור את הקיר?” כבר הרים את הפטיש בידו, מוכן לפתור את הפאזל, ואור מסוים כבר זוהר ועובר.

שינוי מערכת הקרמה

ברצוני להסביר שוב מה קורה ביחס לקרמה. זהו תהליך רוחני ישן שתמיד יהיה אתכם ועם הפלנטה. הוא מתואר בתמציתיות רבה בחלק ממערכות האמונה הישנות שעל הפלנטה. נכון גם היום, זוהי מערכת אנרגיה אשר תהיה במקומה ואשר תפעל מעצמה, ממש כמו דברים רבים אחרים הקשורים לאנרגיית החיים. אפילו אם בן האדם אינו עושה דבר כדי לראותה או לזהותה, היא עדיין קיימת והיא תשפיע על מה שהאדם עושה. 

חשוב: אנשים אינדיבידואלים לא נועדו מראש לעשות דבר על כדור הארץ. אין נתיב שנקבע מראש [גורל]. במקום זאת, על פי בררת מחדל, יש לאדם נטייה מוקדמת ללכת בנתיב קרמתי, והוא עושה זאת פשוט משום שהוא שם והוא מגיע אל הפלנטה עם ציוד רגשי לצעוד בנתיב זה באופן אוטומטי. הרשו לי להסביר. דברים רבים פועלים עתה, ובכלל זה הבחירה החופשית שלכם לוותר על הבחירה החופשית! אתם נמצאים במאבק עכשיו, ונכון, אם תאפשרו לתודעה להשתנות, לסגת, אפילו בכדור ארץ נאור, הרצון החופשי יכול להכתיב ששוב לא יהיה לו רצון חופשי! הדבר דומה להצבעה שתתמוך בקבלת החלטה שלא לקיים עוד הצבעות! אתם עד כדי כך עוצמתיים. אתם המלאכים ואתם יכולים לברוא כל שאתם רוצים על כדור הארץ. החושך החשוך ביותר והאור המואר ביותר נמצאים שניהם בין צבעי האנרגיה. אתם יכולים לעשות כל שתרצו. זהו זמן קריטי.

הדברים השתנו. הנבואות הישנות שניבאו את שעומד להתרחש נעלמו והוחלפו על-ידי בחירה חופשית של הרגע. בני המאיה נתנו לכם מידע ששנת 2012 היא תחילת שינוי הרטט על הפלנטה… אנרגיית התחלה חדשה. זוהי אנרגיה של 11:11. נכון, שנת 2012 פועמת באנרגיה של 11:11. ה-11:11 שאתם עשויים לראות על השעונים שלכם קשור להבטחה של מעבר שנת 2012 אל תוך אנרגיה חיובית יותר, תחילתה של פרדיגמה חדשה. עובדי אור, אתם יכולים בקלות לשוט אל תוך שנת 2012 עם היכולת שכדור הארץ יתמוך בכם פי שלא עשה מעולם בעבר. שינויים עומדים בפתח שאינכם יודעים עליהם דבר. אבל אני מקדים את המאוחר.

כל אדם שנולד על הפלנטה מקבל מיד חותם קרמתי. הוא מגיע ומביא את הקריסטל שלו אל תוך מערת הבריאה. הקריסטל הוא אנרגיה של זיכרון אשר ערוכה עם רשת הקריסטל. הוא חלק מגאיה, וגאיה יודעת אפוא הוא. כך הדבר עם כולכם. כאשר אתם מגיעים לפלנטה הזאת, אנרגיית הקרמה מופקדת בתוך הדנ”א שלכם וזו נקודת ההתחלה האנרגטית שלכם. אנרגיה קרמתית היא אנרגיה שמהווה חלק מהמערכת עליה דיברנו שהיא כוח החיים של הפלנטה. זו המערכת אשר בה האדם לא בוחר בנתיב אזוטרי, אלא פשוט “הולך בתלם הקרמה הקיימת”, אשר נבראה על-ידי אנרגיות וביטויים מן העבר על כדור הארץ עם אנשים אחרים. לעתים קרובות אנשים נולדים במקום שבו חיו בפעם הקודמת. תכופות הם הולכים בכיוון שמתווה משפחתם, וכל שמשפחתם עושה, הם עושים. אם הם נולדים למשפחת חקלאים, הם יהיו חקלאים. זה הדבר הטבעי ביותר עבורם וזו החלטה קלה. זהו נתיב סלול שנפלא לצעוד בו, וזהו הנתיב הקרמתי שלהם.

נתיב זה מאתגר אותם תכופות, בשל מה שאירע בחיים קודמים. לעתים קרובות הם יחוו תהפוכות ככל שאנרגיה הקרמתית מתגלמת. אנרגיות רבות של ין ויאנג תתגשמנה אז. נכונה האמרה: גלגל לעולם חוזר. והכל חלק ממערכת ישנה מאוד שפועלת ברטט רוחני ישן מאוד… באופן אוטומטי. אבל היא לא חייבת להיות שלכם. הקשיבו, כיוון שכאן זה משתפר. [חיוך]

בשנת 1989 סיפרתי לכם שבאנרגיה החדשה הזאת יש לכם הזדמנות, אם לא החובה, לצאת מהקרמה ולעלות על נתיב הבחירה שלכם. כנשמה עתיקה, שנפלאות בתוכה, יש לכם את היכולת לצאת מהתלם. אתם יכולים לקחת קרמה ישנה, להציבה בחוץ ולהחליף אותה במשהו בעל אנרגיה גבוהה בהרבה… אנרגיה בעלת נתיב רוחני מכוון עבורכם ועבור הפלנטה. אתם יכולים לומר: “אני רוצה לברוא את הבריאות שלי, את המציאות שלי, ולא את המערך הישן של הקרמה עמו הגעתי”. האם שמעתם את המשפט “לברוא את המציאות שלכם”? לכך הכוונה. וההתכנסות ההרמונית העניקה לכם כוח זה.

בשנת 1989 הגעתי עם השותף שלי ואנו התחלנו לתקשר ולומר שאתם יכולים לברוא מצב שבו תמנעו מהקרמה, תנועו אל תוך הבחירה החופשית שלכם ותבראו את שיעור החיים לשמו באתם. דיברנו על “שתל”, עליו איננו מדברים עוד כלל. לעולם איננו מדברים עליו משום שעתה פירשנו זאת מחדש למשמעות הזאת: “השרשת רשות לצאת מהתלם!” אתם משרישים בעצמכם תשוקה ואמת ואתם נעים קדימה, אל מחוץ לקרמה ואל מקום אשר בו יש לכם אפשרות בחירה באנרגיה שאתם בוראים באמצעות כוונה טהורה.

קרמה היא נושא מעניין. הנה משהו שלא חשבתם עליו ~ עומק הקרמה. אני מביט בנשמות שבחדר זה [בג’ורג’יה]. בחדר זה בו מתרחש התקשור, יש שמונה שחיים היום משום שיצאו מהקרמה! אילו נשארתם בתלם הקרמה עמו נולדתם, עשיתם את הדברים שכולם רצו שתעשו והלכתם בנתיב הקרמתי, לא הייתם כאן היום. הסיבה היא שהפגישה הקרמתית הפוטנציאלית שלכם עם המוות הייתה לוקחת אתכם מכאן. אתם הייתם במקום ובזמן קרמתיים והייתם חווים את מותכם הפוטנציאלי. אבל משום שיצאתם מהתלם והגשמתם את התנסות החיים שלכם, כל התכונות הקרמתיות של מותכם נעלמו. עכשיו, הנה אתם יושבים, ובואכם ולכתכם נתונים לפיקודכם. שמונה מכם.

וזה המקום שבו בני האדם מפתיעים אותנו. משום שהרגע נתתי לכם אמת שהיא עוצמתית ומשמחת, ועליכם לחגוג אותה. עליכם לבנות פסל ברגע זה למוות שעליו פניו חלפתם! אבל אינכם עושים זאת. אינכם יודעים את שלא אירע, נכון? ובכן, אני יודע. מי הוא השולט במוות? מה נאמר לכם בנושא זה? מי הוא מלאך המוות? ובכן, אין זה משנה מה נאמר לכם, אני אומר לכם מי הוא מלאך המוות. זהו בן האדם שמחליט שלא לחפש אחר האלוהים לעולם! זה האדם שפשוט מגיע ולא ממלא שום תפקיד בגורל שלו… פשוט צועד בנתיב הקרמה, וכמו כן, צועד הישר אל מותו. אין כל שיפוט כלפי אנשים שנוהגים כך, אלה הם פני הדברים. אבל שמונה מכם לא היו נמצאים כאן, יושבים בכיסאות, אלמלא “עזבתם את נתיב הקרמה”. ברכות, משפחה, משום שאתם יודעים במה דברים אמורים.

לכן, לטובת המתחיל, אנו אומרים: אתה יכול להזיז הצדה את הקרמה עמה נולדת ולהתחיל לברוא את המציאות שלך. זו המתנה החדשה של האנרגיה הזאת. היא מאפשרת לך לנוע אל תוך התודעה של בן אנוש מסוג חדש אשר בוחר בגורל שלו. יש שמכנים זאת “מעמד ההתעלות”, מעבר אל תוך אנרגיית הבריאה עצמה.

לכן, השאלה הבאה היא, כמובן: “קריון, מה הדבר הבא שעליי לעשות?” התשובה היא הדבר הקשה מכל ~ היה סבלני כלפי המערכת. בני האדם אינם יודעים כיצד להיות סבלניים. יש צורך בסבלנות כלפי המערכת עד אשר היא “תשיג” את הבחירות שלכם. אם אתם חדשים וזה עתה התחלתם להבין ולשמוע את המסר הזה, הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא להתחיל לפעול. אתם תרצו לעשות משהו עם הידע שלכם, עם התשוקה שלכם ועם ההתרגשות החדשה שלכם. אתם רוצים לעשות משהו בממד השלישי.

על פי הפרדיגמה הישנה, עליכם לעשות משהו פיזי כדי להגשים משהו רוחני. כך היה בהיסטוריה שלכם וזה חלק מהמיתולוגיה שלכם, אבל לא כך פועלת האנרגיה החדשה הזאת. אנו יודעים מי אתם ומה אתם מנסים לעשות. כל אמת היא ייחודית והאמת שלכם עשויה להיות להתחיל להניע את הגלגלים כדי שתגיעו בסופו של דבר מנקודה אחת לשניה. אתם מתחילים לראות את שיעור החיים שלכם, אתם מתחילים להתעורר ולהגשים את הנשמה העתיקה שאתם.

רבים שהחלו זה עתה להרגיש זאת בתוך עצמם, מרגישים כאילו קנו כרטיס לרכבת ואי לכך הם מצפים שהרכבת תופיע במהרה. ובכן, אומר לכם, המסילה עדיין לא נבנתה! אל תתייאשו, יקירים, משום שאתם התחלתם בתהליך. ולכן, אתם מתחילים בסבלנות לבחון וללמוד מה קיים בתוככם ששונה מכפי שחשבתם. והמקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא לבחון את המאסטרים של הפלנטה. משום שהמאסטרים של הפלנטה הם אלה אותם עליכם לחקות, משום שזה הכלי החדש של העידן הזה ~ המאסטריות!

מאסטריות היא ביטול הקרמה ויציאה מתקופת חיים המאופיינת על-ידי האנרגיה הישנה ומעבר לתקופת חיים אחרת בשעה שאתם נשארים בגופכם שלכם! הכלים שיסייעו לכם מונחים על גבי הרשת. הכלים הללו מצויים בתוך רשת הקריסטל. הזיכרון של הפלנטה משתנה למעשה כדי שיוכל לאכלס מאסטר ששמו כשמכם! רבים מתעוררים, רבים עושים עכשיו דברים שרק המאסטרים הישנים יכלו לעשות; הם עשו זאת למען עצמם והדבר שכיח. ודרך אגב, זה מה שהם מלמדים כאן במקדש בו אתם יושבים. חשבו על כך.

ולכן אנו אומרים לכם, חקו את המאסטרים שצעדו על הפלנטה לפניכם. מה היה להם שאין לכם? הדבר הראשון הוא… שום דבר! כולם היו בני אנוש. הם לא היו יצורי-על והם לא נולדו באופן שונה מכם. האדם שאמר שהוא בן האלוהים היה ברור מאוד בקשר לכך. הוא אמר: “אני בן האלוהים וכך גם אתם!” המסר שלו עסק בהגשמה… הוא ביקש לעזור לכם להבין שהנפלאות שהייתה בתוכו קיימת גם בכם. התרבות והעידן שלו לא היו מסוגלים לעכל זאת, וכובשי ארצו הרגו אותו.

אני רוצה לומר לכם: אתם יכולים לעשות בעזרת המאסטריות את כל מה שהוא הראה לכם. אתם יכולים לשנות חומר, אתם יכולים לסובב לאחור את שעון הדנ”א שלכם, אתם יכולים לברוא ריפוי שנמצא מעבר למה שחשבתם שאתם מסוגלים לעשות אי פעם, וזה מגיע הישר מהעצמי הגבוה שקיים בתוככם. האנרגיה של המאסטריות נמצאת אתכם, והסיבה היחידה שהמאסטרים הללו הגיעו לכאן הייתה כדי לשמש דוגמה, כדי שתוכלו לראות זאת ולעשות זאת גם כן. 

שובם של המאסטרים של כדור הארץ

ישנם אלה שמלמדים שיום אחד המאסטרים עומדים לשוב לפלנטה, ודתות רבות על כדור הארץ טוענות כך. יש שמביטים אל השמיים ואומרים: “זה בא, זה בא… זמן שבו המאסטרים יגיעו כדי להציל אותנו”. הם תולים את כל תקוותיהם ואת כל תשוקותיהם בכך, הם שרים שירים, הם עורכים טקסים והם מצפים לשובם. הנה מה שברצוני לומר לכם: בני האדם שנוהגים כך אינם מבינים, אינם רואים את המציאות של מה שהתרחש. משום שכל המאסטרים שבו והם יושבים במקום זה! 

הם נמצאים בכל מקום שבו אתם מצויים. הם חלק מהמבנה של הרשת המגנטית החדשה, והם נמצאים כאן ברוח, לא בגוף. הם כאן כדי להיכנס אל תוככם אם תרצו, בדרך שתברא ריפוי, הגשמה ופתרונות בגופכם. החשכה תנוס מפני האור כאשר תחליטו לפתוח את הדלת בפניו. זו הדרך שבה אלוהים עושה שימוש בגברים ובנשים שעל הפלנטה. ולכן אם אתם חדשים ואתם בוחנים זאת, אני אומר לכם שהמאסטרים הראו לכם מה אפשרי עתה. ההתכנסות ההרמונית היא שאפשרה לדבר להתממש, והבחירה שלכם כבני אנוש היא לבחון זאת או לא.

הרשת החדשה ומערכת הגיבוי הבלתי נראית שלה

קיימות מערכות גיבוי שאפשר שאינכם מודעים אליהן. מידע זה מיועד לאלה שמתעוררים זה עתה ואשר רוצים במעט מידע שמעבר לצעיף. רשת הקריסטל של כדור הארץ היא הזיכרון של הפלנטה. היא חלק ממה שאתם מכנים בשם גאיה. רשת הקריסטל של הפלנטה היא עתה רשת פעילה, והיא הלוח עליו אתם כותבים את האנרגיה ככל שאתם מתקדמים. היא סופגת את כל שאתם עושים בשעה שאתם צועדים ממקום למקום. רשת הקריסטל יודעת היכן אתם צועדים, ושהטבעתם חותמות בעפר, משום שהרשת מכירה את האנושות. גאיה מכירה כל אדם שמתעורר רוחנית על הפלנטה הזאת. האור נובע מתוך הכוונה שלכם ומבטל את היבטי המציאות התלת-ממדיים שלכם.

קיימת מערכת גיבוי לרשת הקריסטל של הפלנטה… מערכת זיכרון. רשת הקריסטל לעולם לא תיהרס, אך יש מערכות שבני האדם והאנושות יכולים להפעיל על כדור הארץ ואשר יכולות להפריע לה בדרך שתבטל את שלמותה. הן עלולות לשבור את השרשרת; אלקטרומגנטיות רבה מדי אשר מונחת על כדור הארץ יכולה להזיק לשלמות לזמן מה. לכן קיימת מערכת גיבוי והיא חיה, וכמה מכם צריכים לדעת מהי. היא תמיד תהיה אתכם ואלה הם הלווייתנים שעל הפלנטה. אתם אוהבים דולפינים, נכון? שאלו ביולוג, למעשה הם לווייתנים קטנים! ולכן כאשר אנו מדברים על לווייתנים, אנו מתכוונים לכולם. איזה יונק נוסף על הפלנטה הזאת מוגן על פי אמנה בה תומכות רוב [80%] ארצות כדור הארץ? אף אחד. משום שבאופן אינטואיטיבי, המין האנושי יודע שאלה הם יצורים מלכותיים ושהם חייבים להישאר על כדור הארץ. זוהי מערכת הגיבוי והיא מיוחדת מאוד. כעת אתם יודעים את הסוד, מדוע אתם מרגישים כלפיהם כפי שאתם מרגישים.

סיכום

האם זה אפשרי שמתרחש יותר מכפי שנאמר לכם? מה האינטואיציה אומרת לכם בנוגע למטרה שלכם בזמן הזה? ההתכנסות ההרמונית עשתה הרבה יותר מאשר להזיז את האנרגיה של הפלנטה. היא העניקה לכם רשות למצב ההארה, והנה אתם כאן עתה. 

תמיד נשאלת השאלה התלת-ממדית: “מה עליי לעשות עכשיו?” מבורך הוא האדם שמרגיש זאת ברמת הלב בצורה כה עזה כך שיאמר: “אצא למסע זה. אמצא את האמת שלי”. הבינו שעצם תהליך הגילוי בורא אור על הפלנטה. לא תצטרפו לשום דבר או תשתייכו לארגון כלשהו. במקום זה, אתם תתחילו באופן אישי לשאול שאלות בקשר לעצמכם.

אנו משתמשים במטפורת האור והחושך לעתים קרובות. זו המטפורה הטובה ביותר העומדת לרשותנו. ברמה אנרגטית, הסקרנות שלכם פותחת דלתות וגורמת לפלנטה לרטוט ברטט גבוה יותר. פחות מחצי אחוז של האנושות צריך להתעורר כדי שהפלנטה הזאת תשתנה לעד. הסיבה היא שלא דרוש אור רב כדי לסלק את החושך. האוכלוסייה שלכם מונה כמעט שבעה מיליארד איש, שרובם לעולם לא יתעוררו או שאינם מעונינים להתעורר. הרוב הגדול מצוי במוד הישרדות ודואג רק לארוחה הבאה או לחייו. אבל לכם יש את הזכות להעסיק את עצמכם באזוטריות, ברוחניות החיים. למעשה אתם מחזיקים בפוטנציאל האור של הפלנטה.

חשוב שתבינו שהמערכת אליה אינכם מודעים מודעת להתעוררות שלכם. המערכת אליה אינכם מודעים, מודעת לכך שהעיניים שלכם מונחות על הדף או שהאוזניים שלכם שומעות או שאתם יושבים בחדר ומקשיבים ברגע זה. המערכת מודעת למגדלורים שתהפכו להיות. בשלב מאוחר יותר, נגדיר את המערכת ונספר לכם כיצד היא עובדת [בשיעור אחר]. היקום מודע לפגישה זו. זה משמעותי עד כדי כך. קשה להאמין, נכון, שבמציאות התלת-ממדית שלכם דבר שכזה יכול להתרחש.

כעת הרשו לנו לפנות אל אלה שרוצים מעט יותר. אם אתם מבין החדשים, אומר לכם שיש כאן אוצרות. כשאתם מנתחים מידע זה ומגלים עוד על עצמכם ועל הדנ”א שלכם, על היכולות שלכם, על המאסטריות שלכם, אתם יכולים לשנות את מצבכם ולפתור את הבעיות בחייכם ~ אתם יכולים לנצח את הפחד. אתם יכולים לפתח ערך עצמי ולדלות דברים מתוך התיעוד האקאשי של התנסותכם, למשוך אל עצמכם את הדברים הדרושים לכם. אתם יכולים ללכת אל באר הרוחניות שלכם ולהפוך לשאמאנים שאפשר שהייתם לפני זמן לא רב. אתם יכולים להפוך למרפאים נפלאים, אם תבחרו, או לאדם שמודט ושמאיר באורו על הפלנטה הזאת בכל יום. כל שתבחרו לעשות, תהיה התשוקה שלכם אשר תהיה, זו הסיבה לבואכם לכאן היום, והסיבה שאתם קוראים זאת.

השלב הבא הוא אמון. אל תניחו הנחות. התקדמו מתוך סבלנות ואז נדון בפרק הבא. הפרק הבא שיוגש יקרא “לחיות עם הדואליות שלכם”. זה נושא קשה. הוא יהיה הנושא הבא בסדרה הזאת.

ולשאמאנים שבחדר זה, המחופשים כאנשים רגילים, אומר: האם לא הגיע הזמן שתאמצו את השאמאניות שלכם. כן, אתם אמורים להיות מרפאים. ידעתם זאת כל העת. אין זה מאוחר מדי. לכן הגעתם.

אני הנני קריון. אינו עומד להיפרד. האנרגיה של הפמליה תישאר כאן במקום שבו היא תפוזר מחר בדרכים להן לא ציפיתם. משום שבמסגרת הזמן שלכם, המחר יביא כמה דברים שעליכם לשמוע ושאומר לשותף שלי במשך היום, אפילו לאחר התקשור ~ דברים שעליכם לשמוע על עצמכם, על הדואליות, על מה שיקרה בהמשך.

לעולם אינכם לבד. אין זה משנה מה אתם חושבים, אנחנו תמיד כאן. זו האמת. אינכם יודעים מי בא לראותכם היום, נכון? אראה אתכם שוב, משפחה, כפי שראיתי פעמים רבות. אני האנרגיה שאתם רואים כאשר אתם באים אל כדור הארץ. אני האנרגיה שאתם רואים כאשר אתם עוזבים. יש שמכנים אותי בשם “שומר הסף”, רק משום שאני קריון, מאהב האנושות. איני באמת שומר הסף, משום שזוהי מיתולוגיה, אבל אני הוא שעומד בשער חייכם כאשר אתם באים וכאשר אתם הולכים.

וכך הוא.

קריון