חפשו בהירות תחילה

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך הנעלה אוריאל
תורגם מאנגלית על ידי סמדר ברגמן

 

הצורך לדעת את הסיבה לשיעורים הוא דרך אחת שבאמצעותה אתם מנסים להבין מדוע אתם חווים את אתגרי החיים. אבל דבר לא קורה לכם ללא ההכוונה, השליטה, הנכונות וההשתתפות שלכם. כל אירוע וחוויה הם חלק מנתיב ההתחברות מחדש לשלמות* שאתם בוראים בכל תקופת חיים. כאשר אתם מחפשים תשובות אתם מעניקים לאחרים, ובכלל זה למקור, את השליטה בנתיב חייכם, בתקווה שבדרך כלשהי מה שתקבלו יסביר ויצדיק את הכאב, הספק, הבלבול והסבל שאתם חווים. יש רק תשובה אחת ואתם תמצאו אותה כאשר תחפשו בהירות תחילה.

אבל מה שאתם צריכים לדעת כדי להבין את הסיבות לאתגרים ולכאב שלכם היא בהירות ביחס לתכלית ולמשימה שלכם לבריאתם, לריפוי שאליו אתם משתוקקים, לחיפוש המתמשך שלכם אחר השלמות* ולטרנספורמציה שאתם מקווים להגשים בעזרתם. ללא בהירות, אין לתשובות משמעות או ערך, כיוון שכדי לזכות בבהירות אתם חייבים להכיר בעוצמתכם ובשליטה שיש לכם על כל היבט של חייכם.

כל נתיב ריפוי הוא מסע של חיבור מחדש לעוצמה, לערך, לזכות ולהולמות שלכם. כל אתגר או חוויה כואבת הם תזכורת לכך שאתם לא ראויים לשמחה, לשלווה ולאהבה וזוהי החלטה שאתם מקבלים באמצעות האגו. האנושיות שלכם היא שבוראת את הנתיב המלא בכאב אל החיבור מחדש, בעוד שהרוח רק מבקשת מכם לזכור שאתם כבר אלוהיים, עוצמתיים, ראויים, יקרי ערך ומוערכים, אהובים ושלמים.

כאשר אתם שואלים שאלות ממקום של קבלת הבהירות, אתם יכולים ללמוד היכן ניתקתם את עצמכם, כיוון שהמקור אינו יכול להתנתק מכם לעולם ולא ינתק את עצמו מכם לעולם. כאשר אתם פשוט רוצים תשובות, אתם הופכים את עצמכם לקורבן החוויות שלכם.

בהירות חושפת את תכלית השיעורים שלכם, כיצד אתם בוראים את הפרטים שלהם ועל מה אתם רוצים לכפר או מה אתם רוצים לפתור באמצעותם. הבהירות מחייבת אתכם לקבל את עוצמתכם ועמה, את בריאת הנתיב שלכם, ואין זה משנה עד כמה כואב הוא היה. כאשר יש לכם בהירות אתם יכולים לספק את התשובות שלכם עצמכם, כיוון שיש רק תשובה אחת לכל שאלה שתשאלו בנוגע לנתיב החיים שלכם, שהיא שיבה לשלמות ולחיבור מחדש למקור. אין תשובה אחרת.

חפשו בהירות ואז אמצו את האמת ביחס לעצמכם, אתם כבר שלמים, מחוברים, אתם נביעה של אור המקור. לכן אתם כבר אלוהיים ואתם ראויים לאהבה ואתם תמיד אהובים. לעולם לא תוכלו להשלים את החיפוש אחר השלמות* והחיבור, כיוון שאינכם יכולים לקבל את מה שיש לכם כבר ולא ניתן לתת לכם את מה שכבר שייך לכם בשל זכותכם האלוהית מלידה.

עם מתנת הבהירות מגיעה מודעות אשר תאפשר לאור הבהיר של ההיבטים הגבוהים ביותר שלכם לזהור, כדי שתוכלו להפוך למשואות אור שבוראות נתיב שמח, רצוף אהבה, שתובע בעוצמה את ריבונותכם על הפחד ואת שותפותכם כבוראים מיומנים יחד עם הרוח, שמטרתה להגשים את משימתכם ליצור גן עדן עליי אדמות.

***

* מלשון ״שלם״, Wholeness.