המקהלה הלמוריאנית – חלק א’

לי קרול מתקשר את קריון

21 בדצמבר 2012

מאווי, הוואי

תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ-כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים אני קריון מהשירות המגנטי. אתם כאן ותמיד הייתם. אבל המפתח עומד להסתובב במנעול והרשת הקריסטלית עומדת להיות מופעלת באופן שציפיתם לו ושהפוטנציאלים הגשימו. לא היה זה מסע קל, אך הוא הושלם. וברגעים אלו, בהם אני יכול לדבר באופן זה, אני רוצה לספר לכם מה הוגשם, מה עשיתם, מי נמצא כאן. על הטונים.

אבל קודם כל אני רוצה לדבר עם יאהיי. יאהיי בוא, שב ונשוחח. [טוד עונה: “אוקיי”]. לפני נמצאת התגלמות של מערכת. זו המערכת האקאשית. זו שנוטפת אהבה, תכלית ואנרגיה. דבר כזה יכול להתרחש במקום שבו הכומר שהיה אחראי לאותות, שניתנו על ידי אלו הנושאים שמות שאינכם יכולים לבטא, שהתחילו להציף חדר זה באבות הקדומים של ארץ זו – כך יכול הדבר להתקיים באופן זה. מערכת של הדרכה אלוהית ובחירה חופשית. וכאן יושב האדם, שהיה אדם גם אז, שאחראי להיזכרות באקאשה שלו. לא רק להיזכרות בטונים, אלא גם בשילובי התקשורת שמדברת עם המפתח. אסביר זאת עוד רגע.

יאהיי, ברכות על כך שהצלחת לשכפל 24… מתוך 36 [הקהל צוחק]. אל חשש, חברי הטוב, כיוון שאני אומר לך שה-12 הנותרים לא יוצגו אלא בעוד 26,000 שנים. ניתן לך זמן. וכך בעוד הוא עומד ברגע, כנגד כל הסיכויים, במבנה תלת ממדי של אלו שמסתכלים או שמקשיבים, מחזור שלם מגיע לכדי השלמה. המחזורים ידועים היטב. נקיפת ימי השוויון הוא סיומו של מחזור ספירה ארוך. יש כאן יותר ממה שאתם חושבים.

בעולם המערבי, בתרבויות שגדלתם בהן, הנבואות דיברו על חורבן. משום שהם לא הבינו את מה שידעו הקדמונים. העוסקים במיתולוגיה בת אלפי השנים האחרונות, לא הבינו שמאחוריה יש אמת שהייתה ידועה לאבות ולקדמונים. לכל אלו שבאו לכאן לפני שנים רבות מאוד. ואתם יכולים רואים זאת על קירות הפירמידות, על ניירות הקלף, שאמרו: זה פוטנציאל להתחלה. התחלה כה משמעותית שתסמן את השינוי בין העידנים על כדור הארץ. וזהו יום של חגיגה באזור זמן זה. בוא נמשיך, יאהיי.

וכך נמשכת העברת המידע. ובמהלך יום זה אציג לכם כמה מהתשובות לשאלות שלא ניתנו עד כה. כי כשאתם מדברים על אנרגיות קוונטיות, אתם מתמודדים עם מודעות שאינכם רגילים לה. רוב המוחות לא מסוגלים להבין את הרעיונות שהצליל, הטונים והתנועה הם משהו מיוחד. ואפילו אלו שנמצאים כאן לוקחים כמובן מאליו משהו שנאמר עליהם. ובכל זאת, חלקכם מתחילים להרגיש זאת. חלקכם התחלתם להרגיש זאת במהלך החזרות. אולי אינכם יודעים מה אתם מרגישים. האם יכול להיות שתדרים מסוימים, שתנועות, שרעשים מבחינתכם, שמושמעים ביחד באופן מסוים ושחלקם אחד כנגד השני, יצרו ביחד אנרגיה שלישית? וזה מה שאתם עושים.

והנה מה שאני רוצה לומר לכם שטרם נדון. הסדרה של 12 שילובים שאותם אתם מבצעים עכשיו ניתנה רק פעם אחת על הפלנטה. רק פעם אחת. במקום זה שנקרא למוריה. נספר לכם עוד על למוריה, שאז קראו לה “למורי-הא”. נספר לכם היכן אתם יושבים, מי מקשיב, מי נמצא כאן ומה למעשה אתם עושים. אך אני רוצה לדבר על הטונים.

משום שהבסיס של 24 הטונים הוא בפשטות מרכיב של נוסחה מתמטית. הנוסחה תואמת לדרך שבה הדנ”א מקיים אינטראקציות עם עצמו. והרופא הטוב יגלה זאת בהמשך. יש מתאם בין מה שהוא עושה מעבר לטונים. והנה מה שאתם צריכים לדעת. שני דברים היום.

הראשון, השלמת קבוצה זו היא לכאורה השלמת כל 12 הצמדים. זו רק השלמה בתלת ממד. הקבוצה שהגיעה עם כוונה להיות כאן במקום זה, חייבת לסיים גם את שלה, כדי שהמפתח יסתובב במנעול. אדבר גם על המפתח. מעולם לא סיפרנו לכם קודם לכן מה הטונים עושים באמת.

כשאתם מצרפים את הטונים בדרכים אחרות, הם מתקשרים אחרת. 24 הטונים הם המרכיבים המתמטיים של נוסחאות רבות. הנוסחה להיום היא זו שניתנה, שידעתם אליה, אות קוונטי שעליו אספר לכם עוד מעט. והוא ספציפי להיום. הוא ספציפי לתזמון היום הארוך/הקצר ביותר ולנקיפת ימי השוויון. אך מה שאני רוצה לומר לכם הוא שכשאתם מצרפים את הטונים בשילובים שונים, הן קדימה והן אחורה, שיאהיי יודע וחש, אתם משנים את התקשורת, את המקום אליו היא מועברת ואת תוכנה.

התקשורת הספציפית הזו מדברת אל מקור רב ממדי שמאזין, ומה שמועבר ממנו מדבר אל היונקים הימיים הגדולים, ובשל כך אתם רואים את ההתרגשות באוקיינוס. אך אתם צריכים לדעת שיש גם מערך טונים שטרם פותח בשבילם, ושאתם תתכנסו במקום ותשירו מערך אחר לגמרי שידבר אך ורק אליהם. במקום ובזמן שעוד יקבעו.

יש טונים שאתם יכולים לשיר כדי להתחמם [צוחק]. איך יתכן שחלקכם ישבתם בחדר זה שבו הטמפרטורה מווסתת וחלקכם נפנפתם על עצמכם בניסיון לקרר את עצמכם לפני כמה ימים. האם הייתם מודעים לכך שהטמפרטורה עולה, לא בחדר אלא בכם. יש טונים שטוענים סוללות (הד”ר גילה זאת). זה אינסופי. יש טונים שמדברים לגאיה. זהו רק מערך אחד מתוך רבים. ואתם פותחים את הדלת לסוג תקשורת שעליו לא דיברנו בעבר. הוא ספציפי לאנרגיות שאולי התחלתם להבין שנמצאות שם רק כעת. האדמה יודעת מי אתם היום. גאיה במיוחד, ואדבר על כך בהמשך. בקרוב מאוד.

והמסר ממשיך. אמתין לחלק הרביעי של המידע לפני שאתן לכם את המבנה של מה שאתם באמת עושים. אחכה לחלק הרביעי, כי הוא המקבילה הנומרולוגית למבנה והוא הספרה של גאיה. לכן אחכה.

אז בואו נדבר על גאיה ובאופן ספציפי על ההר הקרוי למוריה או למורי-הא. המקום שבו אתם יושבים היה בעבר ההר הגדול ביותר על הפלנטה. המקהלה לא הופיעה כאן, אלא בקרבת מקום. באותם הימים גובה ההר והפסגה של הר זה היו בערך9000 מטרים, בשפתכם. הבועה שמתחת לנקודה החמה, שהיא וולקנית, דחפה את ההר מעלה. זה אירוע שלא ניתן להוכיח אותו באופן גיאולוגי. יהיו סימנים שיראו שהדבר אפשרי, ויש תיעוד לכך שהדבר התרחש גם במקומות אחרים על הפלנטה.

אם הייתם מקיימים את המפגש על פסגת ההר, לא הייתם יכולים לנשום. אך בגובה 6000 מטרים, זה היה נסבל. קיימתם את הטקס המסוים הזה במקום שנקרא אז “האוכף”, שהיום הוא המרווח בין שתי הפסגות של מאוויי. אז זה היה בערך בגובה6000 מטרים והיה קר. היה קר מאוד. ותמיד היה לכם קר כשקיימתם פגישה ספציפית זו. לא משנה איזה טונים שרתם, כמה מכם הנמצאים בגובה פני הים יחשבו לעצמם: “זה הולך להיות קר”, וכך היה. מה לדעתכם שימש את הלמוריאנים ככסות חמה? שהרי לא היו כאן בעלי חיים. וכך יכולתם לבחור צמחים או שיער אדם. ושיער אדם היה הטוב ביותר, משום שהיה זה חומר טבעי ויכולתם לכרוך אותו באופן הדוק ובשכבות רבות. וזה מסביר לכם גם למה עד היום לפולינזים יש את השיער הטוב ביותר [הקהל צוחק].

תמיד היה לכם קר. אבל עשיתם זאת למרות הכול ועשיתם זאת בתקופה בשנה שהיא בערך כמו זו של היום. מאותה הסיבה שניתנה לכם על ידי הכוהנת – זו תקופת חגיגת הבריאה של בני הוואי, של קציר הבורא. הדבר לא השתנה. כדור הארץ הסתובב אז כמו היום, יקרים. והעונות היו זהות אז כפי שהן היום. נכון שזה מעניין שלא משנה מה קרה מאז להר, שהוא שקע והפסגות הפכו לאיים, שהמסורת נשארה ושהאבות הקדמונים שימרו אותה. וזהו המקום שבו שמרו האבות הקדומים על הסודות ואתם יכולים ללכת אליהם כי הם שימרו את הכול. ואם אתם רוצים לדעת את אמת הפלנטה, שאלו אבות קדומים בכל תרבות ותרבות. ואם אתם רוצים לדעת את האמת של הפלנטה היום, שאלו את עצמכם מדוע מתאחדים השבטים כיום כפי שהם עושים וחוגגים מיזוג, מדוע הפומה מתעוררת, והצפון והדרום מתחילים לראות זה את זה באופן שונה. ואני אומר לכם יקרים, הכול המתין למפתח שיסתובב ועל כך אספר לכם מיד.

קשה להסביר את המידע שנגיש עכשיו. הוא לא מורכב, אלא הוא מועבר פשוט באופן זה בפעם הראשונה. ועל מנת להכין את הבמה, אחזור על משהו שניתן לכם בשבועות האחרונים.

שותפי לקח אותי לחלק מהאנרגיות המשמעותיות ביותר בחצי הכדור הדרומי. מקום שבו האדמה מכיילת את עצמה מחדש והעיט פוגש בקונדור. מקום שבו החמלה מתחילה להיראות כזרז, משנה את הרשת הקריסטלית. תקשור שניתן שם סיפר לכם על הדרך ההיסטורית המדויקת שבה ניתנה הבריאה לאנושות. משך השנים שהדבר לקח, אופן ההתחלה ומתי זה החל. והבריאה החלה עם הפליאדים. וכשהם הגיעו, הדבר הראשון שהם עשו היה להניח את הרשת הקריסטלית. משום שהרשת הקריסטלית שייכת להם, היא הונחה על גבי הרשת של גאיה. ולכן ניתן לקרוא לה “רשת הבריאה”, רשת אזוטרית שמגיבה למודעות האנושית ושפועלת בשני הכיוונים – היא מקבלת והיא נותנת. חלק ממה שמתרחש עכשיו הוא כיול מחדש של הרשת הקריסטלית עם המודעות האנושית.

תיארתי כל זאת על מנת להסביר לכם מה עוד היא עושה. מה אתם יודעים על קריסטלים? אחד החומרים הגיאולוגיים היחידים שיכולים להחזיק רטט. אחד החומרים הגיאולוגיים היחידים שיכולים להיות מתוכנתים להכלה ולשמירת זיכרון. ולכן הרשת הקריסטלית היא למעשה שני דברים: הראשון, זוהי רשת אזוטרית שעובדת עם רטטים של מודעות אנושית, הן בשמירה והן בשידור חזרה לדנ”א האנושי; והשני, היא מדברת לגאיה. והחלק בגאיה שאליו היא מדברת הוא כל דבר שמורכב מחומר זה ושנמצא בקרום כדור הארץ. אם תשאלו גיאולוג כמה קריסטלים יש בקרום כדור הארץ, תוכו בתדהמה. וכך יש החזקה ושמירה של תדר בין הרשת הקריסטלית שהיא הקוונטית והרשת הקריסטלית של האדמה שהיא עפר הארץ.

ובתוכה קיים מנוע מודעות שאחראי לצמתים, לשערים ולמערבולות (וורטקס), אך יש יותר מכך. כי כשהפליאדים בנו את הרשת הקריסטלית, הם בנו עדשה. והעדשה מתמקדת על מה שהולם, על אות והיא שולחת אותו למרכז הגלקסיה. יקרים, לפני 26,000 שנים הנחתם זאת במקום כששרתם את הטונים. יצרתם את מה שאנו מכנים המנעול. הוא נעל במקום רשת מסוימת זו ואת העדשה שהיא מייצגת. אין זה מנעול חלוד, אלא מנעול שמגיב ושמוכן, אם תגיעו לזמן ולמקום שבסוף נקיפת ימי השוויון. כשתסובבו את המפתח בחמלה ותשמנו אותו באהבת האבות הקדומים. ותגיעו למקום שבו, באמצעות שירת הטונים פעם נוספת, יתחיל המפתח לפתוח את המנעול והרשת הקריסטלית והעדשה יתחילו למקד את עצמן למרכז הגלקסיה שחוצה את השמש שלכם. ובנקודה זו בזמן, הטונים פותחים את המנעול והרשת מתחילה להשתנות. והרשת והעדשה שולחות את האות בהתבסס על הטונים שאתם שרתם להן.

כעת אתם מבינים את המנגנון. והדבר הבא שאספר לכם הוא מי מקשיב. וכשהעדשה מופעלת והרשת הקריסטלית שולחת אות שמכוון, פשוטו כמשמעו, אל מרכז השמש שלכם ואל מרכז הגלקסיה, כפי שאמרנו לכם, קורה דבר אזוטרי. ואחר כך אספר לכם דבר סופר-אזוטרי.

האות שמגיע למרכז הגלקסיה מתקבל על ידי מנוע שאינכם יודעים עליו דבר. בתלת ממד ובחוקי הפיזיקה המוגבלים שיש לכם, נראה שיש שם דבר יחיד (דבר שאינו אפשרי דרך אגב לפי הפיזיקה התלת ממדית), אתם קוראים לו “חור שחור”. מקום שיש לו עדשה משלו משום שהוא מכופף את האור ואת הזמן. והדבר אמור לתת לכם רמז על כך שמתרחש שם משהו שהוא מעבר לפיזיקה שלכם. לפני 23 שנים אמרנו שלאמתו של דבר קיים שם מערך של אנרגיות, שמושכות ושדוחפות, שמכינות את הבמה למה שאתם מכנים בשם “גלקסיה שזורה”. שלא כמו מערכת השמש שלכם, כל הכוכבים בגלקסיה שלכם נעים באותה מהירות סביב המרכז. דבר זה בלתי אפשרי לפי הפיזיקה הניוטונית. זו ראיה לכך שמשהו מתרחש. כל הכוכבים בגלקסיה שלכם שזורים עם האמצע. ולכן האמצע הוא המרכז. והמרכז הוא יותר מרק אנומליה של הפיזיקה. זהו מנוע התקשורת. באופן מיידי, כל הגלקסיה וכל החיים האינטליגנטיים שיש להם את יכולת לכך, יודעים שפלנטת ארץ הגיעה לנקודה שבה החמלה חשובה. שהיא הגיעה לנקודה שבה הרעיונות הברבריים של מלחמות והבדלים בין בני אדם מתחילים להשתנות ולכייל את עצמם מחדש. שהפלנטה הגיעה לנקודה שאליה הגיעו תרבויות כה רבות.

וכך האות שנשלח בסוף היום, באמצעות המערך השני שחוזר על מה שאתם עשיתם זה עתה, הוא המסר שהתקבל ושציפו לו. וזה אזוטרי. רבים אינם מסוגלים להבין זאת. אך הקדמונים אמרו שמשהו כזה אפשרי. סוף הספירה הארוכה של המאיה מציב התחלה של לוח שנה חדש. מסירים את הספירה הישנה מהלוח משום שהיא אינה הולמת עוד. שמים חדשה במקומה. ספירה שונה הצבועה בצבע אחר, בגישה אחרת, במודעות אחרת. אך ברצוני לומר לכם את מה שאתם צריכים לשמוע.

אם דברים אלו הם רב ממדיים, הרי שהם קוונטיים. מה קורה לאדמה? לא רק העדשה ששולחת לאחרים, מה לגביכם? וזה מה שאינכם רואים ואינכם מזהים שהוא כה משמעותי. אמרתי לכם לפני 23 שנים שיש דבר מה שמכונה “מערת הבריאה”. היא בתוך הארץ, היא חייבת להיות בתוך הארץ והיא עשויה מקריסטלים. זה אמור לומר לכם משהו. היא ערוכה עם הרשת הקריסטלית. היא מכילה את כל נשמות האנושות. אלו שכבר כאן, אלו שיגיעו, למוריאניות ושאינן למוריאניות. ונגעתם בהן כעת כשהמפתח הסתובב. הן יודעות זאת כפי שיודע מרכז הגלקסיה. ומה בדיוק מצוי במערת בריאה זו? אני אומר לכם: אלו אבות אבותיכם.

יקרים היושבים בחדר, מי הם האבות הישירים שלכם? לכמה מכם הורים שכבר אינם כאן? אומר לכם שכאשר אתם שרים את הטונים, הם מודעים לכך וגם אם לא נתנו לכם את מה שהייתם צריכים בחייכם ולא העריכו אתכם על מה שאתם מאמינים – הם עושים זאת עכשיו. הם מודעים והוריהם מודעים וכל הנשמות שיבואו ושכבר היו כאן, שהן חלק מהאקאשה של האדמה, מתכיילות מחדש וכולן יודעות. וזו הסיבה בשלה אתם כאן. ויהיה עוד בתקשורים הבאים שיוגשו היום, אך אולי זהו הדבר המהותי ביותר שעליכם לדעת. אינכם שולחים אות רק לאלו שאולי לא תפגשו לעולם, אלא שלחתם אות גם לאלו שאהבתם ושאיבדתם ושמכירים אתכם היטב.

דיברנו על כך בעבר. הפליאדים אינם רחוקים. חלק מהמערכת של הפלנטה, מהות הבריאה, הייתה שאלו שהתחילו הכול יישארו כאן. באופן אזוטרי, חלק אומרים שהם גרים בהרים שבכדור הארץ. אחרים אומרים שאפילו יש להם ערים עם שמות. כל אלו מצויים מחוץ לתפיסה התלת ממדית. חלקם בצפון וחלקם בדרום וחלקכם מכירים את השמות: עמק אלקווי, הר שאסטה. הם שם. והם לא זקוקים לעדשה כדי לדעת מה קורה. הם כאן. והמפתח מתחיל להסתובב במנעול והם חשים בכך כעת. הם הראשונים שישמחו והם נושאים את מהות הדנ”א שלכם. ואלו המקומות שיופעלו ראשונים לרמות חדשות. ולכן, הם שולחים לכם את המסר הראשון. והמסר העיקרי הוא: “תודה לכם”. מעבר לכך, כיוון שזהו שחרור גם עבורם, במצב הרב ממדי שחררתם אותם להשלים את הכיול מחדש של הרשת שהם בנו.

שום דבר מזה לא קורה מהר, יקרים, אך ברגעי שקט אלו התקבלו מסרים רבים בחדר זה. חלקם היו מהפליאדים וחלקם אישיים יותר. 14 מכם שנמצאים כאן איבדו ילדים. האם שמעתם אותם? אם חשבתם שזה פרי דמיונכם, אין הדבר כך! אחרים שמעו מאחים ומאחיות שאינם כאן: “תודה לכם. תודה לכם”.

לפני מספר חודשים תיארתי ואתאר שוב, את התזמון של אירוע זה. בעבורכם זהו יום אחד. עבור האסטרונומים אלו 36 שנים. ולפני 18 שנים, נזרעו הזרעים לפוטנציאל של היום. נקיפת ימי השוויון נכנס לחלון 36 השנים, שאתם מכנים בשם “הבקע האפל”, תוך שההיערכות נעה דרך השמים ודרך מה שאתם קוראים לו הרצועה של שביל החלב. אתם במרכז מחזור זה של 36 שנים ויש עוד 18 שנים. המודעות נעה לאט, אך יש נקודות שדוחפות אותה והאירועים החומלים שהתקיימו על הפלנטה במהלך 18 השנים האחרונות קידמו אותה. ורגע זה הוא אירוע חומל. המפתח מתחיל להסתובב.

וברגע זה אני אומר לכם יקרים שככל שהאור משתחרר על הפלנטה, החושך יאבק בכם. לפני מספר חודשים אמרנו לכם לצפות לעוד מלחמה קטנה בסוף שנת 2012 והיא קרתה. אמרנו לכם לשים לב לחוסר איזון ולא להתמוטט כשאירועים ישברו את לבכם, וכך היה בשבוע שעבר. וכל הדברים הללו, כשאתם רואים אותם, מצאו מקום בתוככם לומר “תודה”, הם חלק מהניצחון. משום שאלה חוסר האיזון והחושך שנלחמים כנגד המודעות שאתם יוצרים, שיצרתם ושאתם מכיילים מחדש למען הפלנטה. המסר נאמר בקול גדול: הגעתם. משום שבתהליך המסר שאתם מעבירים לעצמכם, אתם אומרים שאתם מבינים שאתם במלחמה. וכף המאזניים של המלחמה נטתה זה עתה. וכן יהיה חוסר איזון ולמשך זמן מה תמשכנה המלחמות.

בואו ניקח רגע ונקבל בברכה אל החדר את החיים שאבדו בשבועות האחרונים, וניתן להם להביט בכם ולומר: “תודה” גם כן. זה חשוב יותר ממה שאתם חושבים. הדבר חייב להתחיל בכם, לפני שיהיה משמעותי לשמש המרכזית. יש לרפא את הלבבות שבחדר לפני שהדברים יהיו משמעותיים באופן כלשהו לפליאדים שבשבע האחיות. אנו זורעים את הזרעים. 18 שנים נוספות. האנרגיה מוכנה לזריעה, ואתם עושים עבודה טובה.

אמשיך אחר כך.

וכך הוא.

קריון