האקאשה החמקמקה

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

מיניאפוליס, מינסוטה

10 באוגוסט, 2013

מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן במיניאפוליס, מינסוטה.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. השותף שלי נסוג מהתודעה שלו באופן אותו תרגל במשך שנים. אין זו תכונה אנושית קלה, כיוון שבן האנוש רוצה להיות בשליטה מלאה ומוחלטת על הדברים הללו שכה נחוצים להישרדותו. אחד מהדברים הללו היא התודעה שלו, ולכן התקשור שאתם רואים אצלו שונה מעט מכפי שהיה בעבר. אמרנו זאת כבר, לא מתרחשת “השתלטות” על האדם בעת התהליך. מתרחש מיזוג, קיימת שותפות, וזאת אתם רואים. לכן, שעה שהשותף שלי זז הצדה, הוא מביט ורואה כל מה שמתרחש. הוא אפילו מסוגל להעלות זאת על הכתב בשלב מאוחר יותר במידת הצורך. הסיבה היא שיש לנו אדם שמסוגל לעבוד עם אותו חלק מקודש שבו שהוא חדש ושונה. זו השתתפות במקום השתלטות.

מה שאתם רואים בדרך חדשה זו מעניק לאנושות את היכולת להשתתף באופן אינטלקטואלי ורגשי בעת שהמסרים מועברים. הדבר מעצים את המסרים, כיוון שהאדם שנמצא במצב תקשור זה הוא מתרגם. הוא מתרגם תוך שימוש בשפה ועל ידי מעבר דרך מערכת שממוקמת בשער בלוטת האצטרובל. המערכת היא תקשורת רב-ממדית דרך מקור שנמצא בתלת ממד [בלוטת האצטרובל]. כל זאת כדי לומר שהדברים הבאים, כמו תקשורים אחרים רבים כל כך שהעברנו, הם שילוב של מידע חדש יחד עם דברים שאמרנו בעבר, אבל שנפרשו על פני תקשורים רבים. לכן, עכשיו אנחנו ממזגים דברים אלה לכדי מסר אחד במטרה להציג תפיסה חדשה.

האקאשה האנושית

 

אנו רוצים להרחיב את הדיבור על האקאשה של האדם. כעת, תבחינו שאנו משתמשים לעתים רחוקות במילים “התיעוד האקאשי”. הסיבה היא שעצם הסמנטיקה של המילה “תיעוד”, מעניקה לכם תחושה ליניארית של רשימה מסוג כלשהו, ואיננו רוצים שתחשבו באופן זה. ולא רק זה, אלא שהאקאשה האנושית מכילה הרבה יותר מאשר תיעוד תקופות החיים. ולכן, במקום זה נתחיל היום. נתקדם לאט כדי שכל תפיסה חדשה שניתן, תוסבר היטב ובאופן מדויק, כך שתוכלו להבין אותן בשלמותן.

על מה אתם חושבים כאשר אנו אומרים “אקאשה”? קראנו לתקשור זה “האקאשה החמקמקה”, כך שאנו כבר מצהירים על תכונה עליה נדבר. האקאשה של בן האנוש היא ההיסטוריה של כל הדברים שבן האנוש חווה על כדור הארץ. כעת, קיימות בכם תכונות אקאשיות נוספות שאינן קשורות לאנושיות, אך הן מוסתרות היטב ואינן הנושא שלנו הערב. לכן תוכלו לומר שרוב הדברים שיש לכם, שעה שאנו מגדירים את האקאשה האנושית, הם התנסות ישירה על כדור הארץ. אקאשה זו מוסתרת היטב גם היא וחמקמקה, אבל היא מופיעה כל הזמן בדרכים שאינכם מזהים. לכן נתחיל כאן על ידי כך שנתאר כיצד היא יכולה למעשה להיות בתוככם, למרות שאינכם מודעים אליה כלל.

חידת האקאשה

לרוב האנשים אין מושג שהם “מתעסקים” עם האקאשה בכל יום. רוב האנשים מונעים על ידה, אך אינם יודעים זאת לעולם. לכן ברצוני להכשיר את קרקע על ידי כך שאומר לכם ברגע זה שהאקאשה אינה משהו שמתקשר אתכם בדרך רגילה. היא לא משהו שאתם מצפים לו. בואו נחזור לרגע ונבצע סקירה כללית. האקאשה היא מערכת, יקרים, והיא יפהפייה. אני יושב למולכם ויודע מי נמצא בחדר ויודע על חייכם, על כל תקופות החיים שלכם. אני מכיר את החידות שאתם נושאים אתכם היום. אני יושב כאן כיועץ שלעולם לא היה בן אנוש, מביט בכם פותרים את החידה האנושית, שהיא מדהימה בעיני.

אתם “קבוצת נשמה”, כפי שאתם מכנים זאת, וכולכם מומחים בביטוי הוויה ביולוגית [כך קריון מתאר קבוצה שמתמחה בהתנסות בגלגולים אנושיים רבים]. למקור היצירתי, שהוא אלוהים, שברא את היקום, את הגלקסיות ואת כל היש, יש קבוצה של מומחים – והיא אתם! אתם חלק מהמרק שהוא אלוהים שמתמחה בעשייה של מה שאתם עושים. זה תפקיד קשה, ולכן רק כמה טריליונים נבחרים לעשות זאת. אם ברצונכם לדעת מה נמצא בלב הנשמה שלכם כמומחים, הרי שאלה אהבה וחמלה. זו הליבה. לא תמיד היא נראית כך, אבל היא שם, וכאשר אתם מגיעים לכדור הארץ, המשימה שלכם היא להעניק אותן – לחלוק אותן עם האנרגיה של הפלנטה. האקאשה היא מערכת שמסייעת להניע את בן האדם אל תוך מצבים של למידה ופתרון.

תכונת “פיסת האלוהים שאתם” נותרת בצד הצעיף שלי. אתם מגיעים אל הפלנטה כישות ביולוגית והמהות האמיתית שלכם נסתרת מעיניכם שעה שאתם מנסים לגשש את דרככם על פלנטה חשוכה. נסתר מעיניכם האופן שבו אתם מנסים למצוא את האור שקיים בתוך המבנה התאי שלכם. עבודה קשה נפלה בחיקכם. כל המאסטרים שצעדו על פני האדמה הזאת ניסו להראות לכם חלק אלוהי-אנושי זה וסיפרו לכם שהוא שם. אבל אתם חייבים לגלותו.

קריון היה כאן זמן רב. אני הייתי כאן אתכם כאשר צפיתם בהקמת הרשתות בעת שכדור הארץ נברא. כך היה גם בעבר, כאשר צפיתם בבריאת פלנטות אחרות במקומות אחרים, ידעתם שיום אחד תעשו את מה שאתם עושים עכשיו, שוב ושוב ושוב. קבוצה מסוימת זו שלכם הגיעה ראשונה, ואחרים הגיעו בשלב מאוחר יותר. זו המערכת. במערכת זו, קיימת תכונה אמיתית של מבנה שמכבדת את התודעה, את הבחירה החופשית ואת התפיסות עליהן נדבר עכשיו. כל זאת כדי לומר שהאקאשה אינה טעות או תעלומה או מערכת מקרית. היא מתוכננת, והיא מתוכננת לעזור לכם.

האקאשה היא מהותית ופנימית. היא שם בהתחלה והיא הגיעה אתכם בביולוגיה שלכם בעת “בריאת המודעות” שלכם. היא חלק שלכם שלא יעלם לעולם, שלא ניתן להסירו, ושעמו אתם חיים בכל יום. היא חלק ממערכת עמה נולדתם, אבל ניתן להעצים, להבין ולשנות אותה כך שתברא את תהליך ההתפתחות שלכם.

האקאשה החמקמקה

כעת, הנה מה שהופך את האקאשה לחמקמקה, יקרים. מערכת זו, מערכת יפהפייה זו, רוצה להיות בכיסכם ולסייע לכם בחייכם כל הזמן. אבל היא מגיבה כמעט באופן מוחלט לרצון האנושי החופשי שעל הפלנטה. אם בני האדם מחליטים שהפלנטה צריכה לסגת אל תוך החשכה, האקאשה מתנהגת באופן שונה. אם בני האדם מחליטים שהאנושות תעצים את התודעה האנושית, האור יתחיל להשתלט והאקאשה תגיב באופן שונה. אתם רואים אפוא שהיא דינמית, ואינה “נקבעת בעת הלידה”. היא משתנה יחד אתכם. לכן הדבר הראשון הוא שהיא תמיד משתנה.

היא כה חמקמקה! אם אבקש מכם: “ספרו לי על הגלגולים הקודמים שלכם”, רוב הסיכויים הם שאפילו הנאורים ביותר מביניכם יאמרו: “אני לא לגמרי בטוח. אולי הייתי כאן או שם, או שלא. אני לא ממש מצליח לשלוף גלגול קודם נפרד מתוך המרק שהוא התודעה שלי. יש לי כמה זיכרונות עוצמתיים, אבל אני לא משוכנע לגמרי שהייתי כזה או אחר”. ואתם צודקים! אז מדוע האקאשה כה חמקמקה?

הסיבה היא זו – הקשיבו בקפידה, כיוון שמדובר במידע חדש. האקאשה אינה תפקוד של המוח. היא לא נמצאת היכן שנמצאות סינפסות הזיכרון, לכן כאשר אתם מנסים להשיב על השאלה האקאשית שנשאלה למעלה, אתם מחפשים אחר הדברים הללו במבנה התודעה שעובד עם הזיכרון הרגיל והתכונות הסינפסיות הרגילות של המוח האנושי. האקאשה לא נמצאת במוח שלכם, ולכן לא תמצאו את הזיכרונות שאתם מחפשים. במקום זאת, האקאשה נמצאת בדנ”א שלכם. לכן, לפתע, יש לנו מצב שבו התקשורת האקאשית שונה לגמרי. היא אינה ליניארית, ולא ניתן לזכור אותה כפי שהמוח שלכם זוכר כל דבר. היא לא תעניק לכם עובדות. היא חמקמקה! אז איך היא מתגלה לעיניכם?

הדנ”א מתקשר אתכם ועם התודעה שלכם בדרך שונה מזו שמתקשר המוח. תיארנו זאת בעבר, והנושא מורכב. אך אומר בכל זאת: מידע שנישא בתוך הדנ”א שלכם חייב להגיע בסופו של דבר אל המוח שלכם כדי שתוכלו להפוך מודעים אליו [להיות מודעים אליו ולהאמין לו]. הוא מגיע אז אל התודעה שלכם ופועל בדרך מסוימת, שאותה נתאר כעת. הוא עושה זאת באמצעות מה שנכנה “שדות רב-ממדיים חופפים”. אין זו תעלומה מדעית, כיוון שבמדעי החשמל שלכם מתרחש סוג תקשורת זה כל העת. הדנ”א לא מדבר אליכם באמצעות הזיכרון, הסינפסות, המבנה או הליניאריות. הוא מדבר אליכם באמצעות תפיסות רגשיות. לתהליך השדות הרב-ממדיים החופפים יש שֵם במדעי החשמל, והוא מכונה “השראה”. זו גם הדרך שבה השמש משדרת מידע ואפילו תכונות אסטרולוגיות באמצעות ההליוספרה של השמש, אל הרשת המגנטית של הפלנטה, באמצעות השדות הרב-ממדיים החופפים. דבר זה הוא טבעי אפוא, מתרחש כל הזמן, והוא פרקטלי [יש לו חלקים רבים שחוזרים על עצמם]. אך הכול מתרחש ברמת הדנ”א הבסיסית. יש לכם שדה סביב הדנ”א שלכם שמקיים ממשק עם התודעה שלכם באמצעות משהו שאנו קראנו לו “הגוף החכם” או “המולד”. לכן אין צורך לסבך זאת יתר על המידה. פשוט דעו שהאקאשה היא חמקמקה כיוון שהיא לא מאפשרת לכם לזכור כפי שאתם זוכרים דברים באופן רגיל. היא אינה רגילה. היא חלק מתקשורת הדנ”א.

כיצד המערכת האקאשית משפיעה על האדם?

בואו נדבר על דרך הפעולה שלה, על האנרגיה שלה כיום, ולאן פניה מועדות. לאקאשה יש “דרייברים”. דרייברים אלה מתקשרים רגשות מסוימים לגבי האקאשה אל תוך המוח שלכם, והם מאפשרים לכם לחוש בדבר מה. כפי שאמרנו, אין אלה זיכרונות והמערכת האקאשית לא מציגה בהכרח תקשורת לגבי גלגול קודם אינדיבידואלי. [דבר זה עשוי להתרחש בהמשך עם התעוררות הדנ”א ועיבודו]. דרייברים אקאשיים רגילים לא משדרים אל המוח מידע שמספר מי אתם, היכן הייתם או מתי הייתם. אין שמות או מגדרים, אף על פי שאתם חושבים שאתם עשויים לדעת. במקום זאת, מה שהם עושים הוא לתת לכם תפיסות רגשיות, חווייתיות.

בזמן הזה הדרייברים האקאשיים של האנושות, הם אותם דרייברים שהיו קיימים במשך עידנים. הדברים בהם תחושו ראשונים מהאקאשה שלכם, שדוחפים את עצמם אל תוך המודעות שלכם, הם דחפים הישרדותיים. הם עוסקים בהתנסויות מן העבר שיוצרות פחד, דרמה ונושאים בלתי פתורים. אתם יודעים שאני צודק. מה את חשה, נשמה עתיקה? את הדבר ממנו את מפחדת. האקאשה תגיש זאת אל התודעה שלכם, לא כזיכרון של מה שאירע, אלא כרגש הישרדותי לגבי מה שקרה. תכונות אקאשיות אלה מכונות “דרייברים” כיוון שהן דוחפות אתכם לפעולה, או במקרים רבים, לאי פעולה. אתם מרגישים משהו, ואתם לא תלכו לשם או תעשו זאת בגלל מה שאתם מרגישים. האם זו אינטואיציה או זיכרון אקאשי? התפיסות שאתם מקבלים הן ברמת הדנ”א והן מקרינות אל המוח שלכם ודוחפות אתכם דרך חשיפה זו אל החלק הרגשי של החשיבה שלכם. מדוע הדברים הללו הם בעלי אנרגיה נמוכה כל כך? מדוע פחד ודרמה? מדוע נושאים בלתי פתורים? וכן, בואו נקרא לילד בשמו – אשמה. מדוע? אתם נשמות עתיקות! האם לא מגיע לכם משהו טוב יותר מכך? נתנו לכם מידע זה בעבר. האנרגיה של מה שבראתם על הפלנטה דוחפת את התודעה של גאיה, את היעילות של הדנ”א שלכם ואת עתיד האנושות. היא מייצגת את הרצון החופשי שלכם עד לנקודה זו, ודבר זה משתנה.

הכיול מחדש של האקאשה האישית

דמיינו אקאשה שמבצעת היערכות מחודשת של הדרייברים שלה. מה אם במקום פחד, דרמה ונושאים בלתי פתורים, האקאשה מתחילה להציג בפניכם דבר מה אחר? כך היא תעשה, יקרים, כיוון שדבר זה מגיע עם אנרגיה חדשה והכיול מחדש מתרחש ברגע זה. הוא מייצג שינוי בתקשורת האקאשית, כיוון שאתם מעצימים את הרטט שלכם. כל התאים בגופכם יודעים מה מתרחש בעידן חדש זה. כעת אתם עשויים לשאול: “ובכן, קריון, האם משמעות הדבר שהאקאשה של כולם יודעת?” התשובה היא כן! ההבדל הוא האם המוח יאפשר לכם לחוש בשינוי או לא. וכאן נכנסת לתמונה בלוטת האצטרובל.

גם למוח יש דרייברים משלו, וכמה מהם הם דרייברים רוחניים. אתם קוראים להם “מסננים”. אחרים קוראים להם “מסנני אמונה”. המוח מאפשר הכרה [אמונה] בדברים או שלא, בהתבסס על התנסות קודמת והתחייבות ל”דרך שבה הדברים עובדים”. אתם בוראים תודעה חדשה, וחלק ממנה הוא היתר לאקאשה לדבר אליה (אל התודעה). אלה שנמצאים בחדר ושמאזינים למסר הזה, ואחרים שיקשיבו למסר ושיקראו אותו בשלב מאוחר יותר, עשויים להתחיל להבין שכאשר הם מעצימים את אור המודעות שלהם, הם מאפשרים את כניסת האמת. הדבר מתחיל לשנות את התקשורת של האקאשה. בלוטת האצטרובל פועלת טוב יותר, המסננים בהירים יותר, והדרייברים האקאשיים מתחילים להשתנות.

לרוב האנושות יש מסננים שלא יאפשרו מחשבה רוחנית חדשה. הם מחויבים לקופסת האמונה שלהם, ואי לכך, הדנ”א עשוי לשדר מידע חדש, אבל הם לא “יקשיבו לתחנה הזאת”. אך קיימת אפשרות לשינוי אצל האנושות, אף על פי שהיא עשויה שלא לקבלו עדיין. זהו יופייה של המערכת של הנשמה העתיקה, כיוון שאתם בראתם אפשור כלל עולמי שאותו יכולים “לראות” כל האנשים אם רצונם בכך. כזו היא הבחירה החופשית.

כעת, בעוד רגע, נדבר על אחד מהדרייברים העוצמתיים והשכיחים ביותר ועל אופן פעולתו. אך תחילה ברצוני לומר לכם שתמיד יש יוצאים מן הכלל, כיוון שהדברים שאנו אומרים לכם אינם מוחלטים עבור כל אדם ואדם. תמיד ישנם אלה שיהיו שונים. הסיבה היא שנתיב חייכם, הסיבה בגינה באתם ומה שאתם עושים על הפלנטה כשירות לאנושות, הוא ייחודי לכם. הוא אינו גנרי לכל נשמה. לכן בעודי נותן לכם מידע זה, הוא יהיה סקירה כללית, וזה כל שאתן לכם. בואו נדבר על אחד מהיוצאים מן הכלל המדהימים ביותר לדרייברים האקאשיים השכיחים, וכאן תתחילו להבין שמה שאני אומר הוא מדויק, כיוון שאתם יכולים לראותו.

ילד הפלא לא נדחף על ידי פחד, דרמה או בעיות בלתי פתורות. ילד הפלא שמנגן בפסנתר כאילו היה מאסטר, בגיל ארבע, נדחף באופן בלעדי ומוחלט על ידי אומנותו. הציירת שמציירת כמאסטרית בגיל שמונה נדחפת על ידי אומנותה, וזה הכול! ההישרדות לא מעניינת כלל את ילדי הפלא, כל עוד יש להם את אומנותם. היא גוזלת את כל תשומת הלב שלהם, היא מאוד ליניארית, ורק עליה הם מסוגלים לחשוב. דבר זה יוצר חידה עבור הפסיכולוגיה, והיא שקיימים אנשים ללא האפשרות לקבלת זיכרון כלשהו של כישרון מורכב שלעולם לא חוו בתקופת החיים הנוכחית, ואף על פי כן, הוא קיים. החידה עבור הפסיכולוגים היא זו: כיצד יכול להיות הדבר כאשר הוא אינו חלק מהזיכרון של המוח? הדנ”א דוחף אותו אל המוח במהירות הרבה ביותר שהמוח מסוגל לקלוט. זוהי אומנות של גלגולים רבים. “כיצד נעות הידיים שלכם? כיצד אתם מחזיקים במכחול? מהם הקלידים? האם אתם זוכרים את המוזיקה?”

אלה הם מקרים מיוחדים, יקרים, אבל אתם רואים אותם לעתים קרובות מספיק כדי לדעת שהם לא תואמים לסינפסות ולזיכרון. זוהי האקאשה ברמה הרב-ממדית, דוחפת משהו אל הילד שהוא קונספטואלי – אמנות, מוזיקה, שירה ופיסול. דרושים גלגולים רבים כדי להתפתח כמאסטר-אמן, והם ייוולדו שוב ושוב, ימשיכו באומנות שהייתה להם בעבר. כל שהם רוצים הוא להמשיך לעסוק בה. הדבר שונה מאוד מהתהליך שלכם, והאפשרויות של כל הדברים עליהם דיברתי מצומצמות לכדי דבר אחד עבורם, למיקוד אחד עבורם, ואתם זוכים לראות זאת בילדי הפלא. דרך אגב, זו הסיבה מדוע אמנים רבים כל כך לוקים בתפקודם, כיוון שדבר זה ממשיך והם עיוורים למציאות ההישרדות, לאחרים שסביבם, ומתעניינים רק בעצמם ובאומנותם.

קרמה

הדבר שמניע את רוב האנושות הוא אחד מהדרייברים שאתם כיניתם בשם “קרמה”. עכשיו, קרמה היא הרבה יותר מאשר עניינים בלתי גמורים. קרמה אינה עונש בגין מעשים מן העבר, יקרים. זו תכונה של שיפוט, שאינה מן האלוהים. קרמה היא תחושה של חוויות עבר ותגובות רגשיות שיגרמו לכם לעשות זאת שוב או להימנע מלעשות זאת שוב. הקרמה עוצמתית ורוב בני האדם חשים בה, אך אין להם מושג שהם מקבלים דרייבר ספציפי מהאקאשה של הדנ”א. תכופות הקרמה כלל לא כוללת סיום והשלמה! לעתים היא שוטר שהופך לשוטר, או איש צבא שהופך שוב לאיש צבא, או אמהות שהופכות לאמהות. זה דחף זיכרון של דברים חיוביים ושליליים גם יחד. לפעמים זהו רק רגש. לפעמים הוא דוחף מישהו לאמץ הלך רוח קלאסי שהוא בעייתי. אתם רוצים לדעת מהו נושא קלאסי זה? זה נושא קלאסי שהפסיכולוגים מתקשים בגללו. קשה לתאר זאת, אבל אתם תדעו שהוא קיים כאשר אתאר אותו. לפעמים דברים שאתם חשים שנובעים מהדנ”א אינם נעימים, אבל אתם זוכרים אותם כמי שאתם – ואינכם יכולים לחיות בלעדיהם. זו קרמה. ישנים אנשים שמשוכנעים מלידה שהם אינם ראויים להיות כאן. אם זו התודעה שלהם, הדנ”א מנסה לשתף עמה פעולה. ידעתם זאת, נכון? המבנה התאי מקבל את הוראותיו מהחשיבה האנושית. היעדר ערך עצמי יגשים את עצמו באמצעות הבעיות שאתם יוצרים, ניחשתם נכון, ויביא לעוד היעדר ערך עצמי. הוא גם יוצר דרמה, ויש אנשים שדומה שפשוט לא יכולים להתרחק ממנה.

לאדם שסובל מהתעללות בילדותו יש אפשרויות בחירה רבות. קרוב לוודאי שהוא ברא את הבעיה כדי לראות אם יוכל לשבור את הדפוס (הקרמה במיטבה). אולם לפעמים היא רק מעניקה תוקף למה שהוא מרגיש: שהוא לא צריך להיות כאן. לכן, אדם זה יצא לעתים קרובות ממערכת יחסים מתעללת אחת וינוע אל אחרת ואל אחרת! חבריו יביטו ויאמרו: “מה הבעיה שלך? אתה חוזר כל פעם על אותה טעות!” ברמה האקאשית, הוא מגיב לאותן הוראות שוב ושוב. זהו אזור הנוחות של הקורבן. אתם מבינים?

זה מה שהאקאשה עושה. אילו הייתי אומר לכם, יקרים, שהרגו אתכם בגלל אמונותיכם, קרוב לוודאי שהייתם מאמינים לי. כך קרה לנשמות העתיקות – לרובן. אם הייתי שואל אתכם כמה פעמים קרה הדבר או היכן קרה, יהיה עליכם לנחש. אתם מבינים מה אני אומר? האקאשה עוסקת בתפיסות, לא בזיכרונות עובדתיים. היא גם מעניקה לכם תפיסות שהן הזמנות לשינוי.

גלגולים קודמים באקאשה

תפיסות מעניינות למדי משודרות דרך האקאשה. בואו נדבר על גלגולים קודמים. גלגולים קודמים נושאים את התפיסות שהן בגדר תורשה אל תוך האקאשה [תורשה אקאשית]. לכן, אם הייתם לוחם ונהרגתם בשדה הקרב, יכול להיות שריח עשן רובים מפריע לכם. דברים אלה עוברים אליכם בדרכים בלתי רגילות. חלקכם יכולים לעמוד בשדה קרב ולהריח את העשן! חלקכם אוהבים אותו, כיוון שזהו ריח הניצחון והשחרור – עוד תפיסות. אבל אתם יודעים שיש שם משהו, יקרים, זו תפיסה. היא נכנסת אל תוך יכולת התפיסה החושית המרכזית שלכם. זו האקאשה במיטבה. אתם לא זוכרים אלא מרגישים משהו שקיים בכם עד ליום הזה.

אנשים שמסוגלים “לקרוא” גלגולים קודמים צריכים לברר זאת. עליהם להפוך דבר מה לא ליניארי, לליניארי. זה עניין חמקמק, אתם מבינים. קוראי גלגולים קודמים יכולים לחוש בשדה הקוונטי שסביבכם, שנוצר על ידי הדנ”א [המרכבה]. כאן יכול “קורא” טוב לעזור ולמשוך גלגולים אינדיבידואליים מתוך “מרק התפיסות” הזה, דבר שאתם לא מסוגלים לעשות. זה ההסבר מדוע “קורא” טוב יכול לעזור לכם לשחרר חסימות והתנסויות מן העבר שדומה שאינכם יכולים לשחרר בעצמכם.

כעת, לנשמה העתיקה יש תכונה אקאשית נוספת. הנשמה העתיקה, זו שהייתה כאן על פי ההגדרה אלפי שנים ותקופת חיים אחרי תקופת חיים, חוותה פחות או יותר את כל שניתן לחוות. אז מה נמצא לדעתכן בתוך האקאשה שלכן, נשמות עתיקות? אני אומר לכן: בדיוק מה שיש אצל כל השאר – דרמה, פחד ועניינים בלתי פתורים, עד כה. לנשמה העתיקה יש מחסן של גלגולים קודמים עֵרים וזה ההבדל. באנרגיה החדשה, בכך תתחיל הנשמה העתיקה להיזכר. לכן עובדת היות נשמה כלשהי נשמה עתיקה עד כה לא הייתה כלל עובדה בעלת משקל מבחינה אקאשית כפי שיש לה עתה.

דברים עוברים כיול מחדש. זהו גם הכיול מחדש של האקאשה. מה אתם מרגישים, מה אתם עושים בקשר לכך, וכיצד הדבר מניע אתכם לעשות דברים. התכונה המעניינת ביותר אצל הנשמה העתיקה היא שנשמות עתיקות מרגישות שהן יודעות כבר הכול. “היינו שם, עשינו זאת”. אין שום דבר חדש ובכך הן הבינו דרך חיים והתחייבו אליה, או אל מה שהן חושבות שהיא דרך חיים, על הפלנטה. לכן הדבר מעניין כל כך, ותכופות שגוי לחלוטין.

תסמונת אטלנטיס

נתתי את התרחיש בעבר וברצוני לתת אותו שוב בקצרה. אני יודע שמדובר בנושא שנוי במחלוקת אצל רבים מכם. כמה מכם היו באטלנטיס? בעוד הידיים הרבות מתרוממות, אני אומר לכם: “באמת? ובאיזה אטלנטיס הייתם?” אתם תאמרו אז: ובכן, לא הייתי מודע לכך שהייתה יותר מאחת!” היו הרבה יותר מאחת, אנשים יקרים. הניחו לי לשאול אתכם: “מה קרה שם?” אתם עשויים לומר: “הייתה לנו חברה מתקדמת וחוסלנו כיוון שנהגנו לא כשורה. הדבר נותר באקאשה שלנו ואנחנו יודעים זאת”.

יש כמה תפיסות שאתם מביאים אל תוך האקאשה שלכם שהן אנושיות ביותר. אמנה אחת מהן, “אלוהים, גאיה ומקור הבריאה של היקום שלהם יש מוח אנושי”. בני האדם משליכים את התהליך האינטלקטואלי שלהם על כל דבר שהוא אלוהים. היוונים עשו זאת היטב. הם בראו את האלים שלהם מעל לבני האנוש, אבל האלים שלהם סבלו מתפקוד לקוי לגמרי. היו להם כל מיני בעיות, קנאה, שנאה, נקמנות ואפילו גילוי עריות. האלים שלהם לא אהבו אלה את אלה כל כך, ממש כמו משפחות אנושיות. הם שיחקו עם בני האנוש שלמטה רק כדי לעצבן אלים אחרים. היו שיפוט, כעס וזעם רבים. זו המיתולוגיה של היוונים. הם בראו אלים עם תכונות אנושיות.

ברור שאתם מעל לכל זה היום. במקום זה, יש לכם אלוהים אחד שהוא אהבה. אבל אז, בדרך כלשהי, הייתה מלחמה בשמיים, ומלאך שנפל, כעס, שיפוט ועצב. המלאך שנפל רוצה את נשמתכם, כמובן, וכן הלאה וכן הלאה. המיתולוגיה ממשיכה. יקרים, החברות שלכם פשוט עשו את אותו הדבר שעשו היוונים, רק באופן מודרני מעט יותר. הכול נובע מהאקאשה, האמינו או לא. זו אמונה תפיסתית שהתודעה זהה בכל היקום, וברור שזוהי תודעה אנושית. אינכם מודעים למשהו שהוא אינטליגנטי יותר מכם, ולכן אין לכם תפיסה אחרת של אלוהים.

בנוסף לכך, יש לכם את הישות היפהפייה גאיה שמתרגזת ומכה בכם בברקים או מייבשת את הקרקע כדי שלא תגדלו יבולי מזון. האם אתם מבינים מה אני אומר? כמה אנרגיה מושקעת בטקסים שאמורים לרצות את גאיה? אנשים עשו זאת מאות שנים. דבר זה נובע, פשוטו כמשמעו, מהנשמה העתיקה. ככל שחייתם זמן ממושך יותר על הפלנטה, כך אתם משייכים יותר את התודעה האנושית שלכם לכל שאר התודעות שאתם רואים ביקום.

אז למה קיימת בעיית אטלנטיס? בסדר, אסביר זאת שוב, למוריאנים. ירדתם מאותו הר גדול בהוואי כאשר הוא החל לשקוע. היה זה ביתכם במשך אלפי שנים – ההר הגבוה ביותר על כדור הארץ. הוא החל לשקוע שעה שבועה של מגמה החלה להתרוקן דרך כמה הרי געש ולשחרר את הלחץ שדחף את ההר כלפי מעלה. לא היה לכם מושג אם כל ההר עומד להיעלם או אולי אפילו להתפוצץ! לכן במשך שנים רבות, רובכם ירדתם לים ונמלטתם. כאשר הוא חדל לשקוע, היו שנשארו, והפסגות של ההרים הפכו לאיים שיש לכם היום.

האם אתם יודעים מה למוריאנים אוהבים לעשות ומה נמצא באקאשה שלהם גם היום? למוריאנים מחפשים אחר איים אחרים לחיות עליהם. הדבר קיים בתפיסות של הדנ”א שלהם, שאומר להם שכך צריך לחיות. זוהי תפיסת חיים ולמוריאנים רבים על פני ההיסטוריה מצאו את עצמם גרים על איים אחרים. התלוותה לכך תחושת בית. אולם, איים רבים הם גם הרי געש. תכופות, בשל מהלך גיאולוגי טבעי, פעילות וולקנית ורעידות אדמה היו מתרחשות והאיים היו שוקעים. האם אתם יודעים שזה נמצא באקאשה שלכן, נשמות עתיקות?

אז מה לדעתכם היה הדבר הבא שעשיתם, למוריאנים, לאחר שאי נוסף שקע? רובכם נמלטתם – וחיפשתם אי אחר! בתקופת החיים הבאה, הייתם מחפשים שוב אי אחר! זה מעניין, אבל מאוד אנושי, שכאשר דברים רעים מתרחשים, אתם מאשימים משהו או מישהו בדרך כלשהי – בדרך כלל את עצמכם. זה היעדר הערך העצמי של הנשמה העתיקה עליו דיברנו לעתים כה קרובות. אז עכשיו יש לכם תחושת אשמה בשל כך, ועכשיו יש לכם תודעה נוספת שאומרת שהאי עשה לכם משהו. זה אפקט גאיה שלילי שקובע כביכול שגאיה כועסת. אפקט גאיה אמיתי הוא למעשה שיתוף פעולה יפהפה עם התודעה האנושית! אבל האקאשה שלכם, שהיא חמקמקה ביותר, תעניק לכם תפיסה שונה לחלוטין.

לכן הנשמה העתיקה זוכרת את אטלנטיס באופן שגוי. אטלנטיס הוא פשוט שם גנרי לכל אי עליו גרתם שהשמיד את עצמו שעה שהייתם עליו. לרוב האיים סיבה טובה מדוע הם היו מוקפים במים. כפי שאמרנו, רבים מהם היו הרי געש. לפעמים הם ניצבו באזור וולקני, כוסו בקלות על ידי מים בגלל רעידות אדמה ושיטפונות. לפעמים הם היו חלק ממחזור מים של 1500 עד 2000 שנים לערך. תסמכו על למוריאני שהוא יהיה שם! האם חשבתם על כך מעודכם? אין בכך כדי לגרוע מאטלנטיס עצמה, אלא כדי לומר לכם שהיו רבים מהן ושהדבר קיים בדנ”א התפיסתי שלכם כאירוע גדול אחד.

בכל מה שקשור לטכנולוגיה מתקדמת, הרשו לי לומר לכם מה אתם “זוכרים” כטכנולוגיה מתקדמת. היא אינה דומה למה שיש לכם היום. זו “חשיבה מודעת מרמה גבוהה”. זו הטכנולוגיה הגבוהה שלכם, כיוון שעל אי יכולתם להתאחד כפי שעשיתם בלמוריה ולהעלות את הרטט של האדמה עליה ישבתם. לא מדובר במכשור ובאורות מהבהבים. מדובר בתודעה שיכלה לשנות את הפיזיקה.

הדרייברים האקאשיים החדשים

נעבור הלאה. כעת ברצוני לספר לכם על הדרייברים החדשים של האקאשה. הם פעולה רחומה, אהבה ועניינים סגורים. אלה יהיו הדרייברים שישודרו מהדנ”א של הנשמה העתיקה אל המוח של הנשמה העתיקה. הדבר יתחיל תהליך שיסייע להן לחשוב מחוץ לקופסת החשיבה המסורתית. נשמות עתיקות יתחילו לראות שהן אינן קורבנות החיים. הן שייכות לכאן! הערך העצמי יגבר, כיוון שהן ידעו שבני האדם ראויים להיות כאן. הגיע הזמן!

תהליך זה יאפשר לאקאשה לדבר אל המוח ואל הגוף המולד באמצעות תפיסות גבוהות יותר, תפיסות של חמלה. שאלו מנתח כיצד בני אדם בבית החולים מחזיקים את עצמם בחיים במשך חודשים רק כדי להמתין לטקס סיום הלימודים של נכד. שאלו רופא אם היה עד אי פעם לכוח המחשבה על פני החומר. רופא שעובד מקרוב עם מוות ועם אנשים על ערש דווי יספר סיפורים מדהימים, כיצד בני אדם יכולים לקום ממיטתם כאשר חלקם מחליטים שהם ראויים להיות כאן. מה דעתכם על הפוגה ספונטאנית? זהו בן האדם שמשנה את הנתיב.

תוצאות התודעה החדשה והאקאשה המשתנה

האקאשה מדברת אליכם באמצעות תפיסות. האנרגיה החדשה נושאת דחפי הישרדות שונים עבור הנשמה העתיקה. תפיסות שקובעות שאין יותר קרמה יועברו אל המוח שלכם. היא בוטלה, כפי שאמרנו לכם לפני יותר מעשרים שנים [הספר הראשון של קריון]. אמרנו לכם לבטל את הקרמה, כיוון שהיא אינה דרושה עוד. התקדמו עם אנרגיה אקאשית שאתם בוראים לעצמכם, למען העתיד שלכם, במקום עם תפיסה מן העבר.

חלקכם מבולבלים ומרגישים מוזר, כיוון שללא מניע הקרמה דומה שאתם ריקים. ובכן, הרשו לי לומר לכם, הגיע הזמן להבין מהי תחושה זו. משמעות הדבר שאתם מושלים בחייכם! משמעות הדבר שאינכם קורבן לנסיבות שמושכות ושדוחפות אתכם. זנחתם את מניע האנרגיה הישנה של הקרמה ולכן עכשיו הגיע הזמן לברוא! מדובר בתפיסה, ובני אדם שלא מקבלים את המסר חושבים שמשהו אינו כשורה. חלקם אוהבים את התחושה האחרת ומחשיבים אותה ל”מצב הנורמלי”. מדובר בכיול מחדש. אין יותר קרמה.

לגלגולים הקודמים לא תהיה אותה השפעה שהייתה להם והדברים שנהגתם לזכור לגבי העבר מתחילים להתכייל מחדש. עכשיו תתחילו לזכור הצלחה, אהבה, חמלה ותוצאות שהגיעו באמצעות חשיבה גבוהה. אתם תרצו שוב בדברים הללו. האם אתם רואים לאן אתם מתקדמים? דמיינו אדם שנדחף רק על ידי דברים חיוביים. דמיינו אדם שנדחף באופן מוחלט על ידי דברים חיוביים שהוא יכתוב ספרים וייצור תוכניות טלוויזיה וסרטים שעוסקים בדברים חיוביים. דמיינו כיצד הדבר יכול לשנות את מה שאנשים אחרים רואים ומרגישים. דמיינו כיצד מעטים יוכלו להראות משהו לרבים, דבר שעשוי לשנות את הפלנטה! דמיינו שקל יהיה לממן את הדברים הללו, כיוון שנשמות עתיקות שכסף בכיסן רואות זאת גם כן!

יקרים, אתם עומדים להתחיל להיזכר, לא במיתולוגיה הישנה, אלא במציאות האלוהים. אתם חלק מהחידה, ואתם נושאים עתה את הפתרון. אתם ראויים להיות כאן וככל שתתעוררו יותר, כך תחיו זמן רב יותר. מודעות להלך רוח של חמלה תאריך את תוחלת החיים. לעולם לא תראו אלוהים זועם בהלך הרוח הרחום שלכם. לעולם לא תראו את המיתולוגיה שבה הבורא שופט. מעולם לא היה בורא שכזה! זו חשיבה אנושית שמושלכת על אלוהים. גאיה תהפוך לשותפה שלכם על כדור הארץ, לא לכוח מפחיד שאתם צריכים להעניק לו מנחות, ממש כפי שאינכם מעניקים אותם לשותף אנושי. אתם תתאהבו בגאיה. האם אתם מבחינים בהבדלים? זוהי האקאשה החמקמקה, שמכיילת את עצמה מחדש כדי להפוך חמקמקה הרבה פחות. הדבר דוחף את בני האדם אל תוך תודעת הוויה אחרת לגמרי. אז תתחילו להבין שזה מה שהיה לכל המאסטרים של הפלנטה.

לסיום, אשאל אתכם שוב: מי המאסטר האהוב עליכם? מי? דמיינו את עצמכם עמו או עמה עכשיו. כיצד אתם מרגישים? התשובה שלכם תהיה: “רגועים, שלווים, מוגנים, טוב כל כך!” לכן אני שואל אתכם שוב, מה היה להם שמאפשר לכם להרגיש כך? התשובה היא מה שאתם לומדים לרכוש עבור עצמכם; זוהי שלווה כאשר אין סיבה תלת-ממדית להרגיש שלווה, רוגע כאשר אין סיבה תלת-ממדית להיות רגועים, מודעות לדברים אזוטריים יפהפיים, שאנשים שבוטחים רק במה שעיניהם יכולות לראות, אינם רואים. זו אהבת האלוהים שהופכת משמעותית בחייכם ושמבטלת לחלוטין את שקרי הקורבנות והפחד. אתם רגועים ונוהגים באנשים אחרים באופן שונה. תפיסות המאסטר האקאשיות מתגשמות בחיי היום-יום שלכם, ודברים שהיו בעבר בגדר בעיה הופכים לחלק מהאתגר של החיים האנושיים ולא לבעיית הישרדות שמורגשת ברמת הליבה או שמפעילה את “לחצני” הפחד שלכם.

כמה מכם שנמצאים בחדר זה ואחרים שקוראים צריכים לשמוע חלק אחרון זה ואתם יודעים על מה אני מדבר. האם לא הגיע הזמן להיפטר מהתהליך הישן? מדוע אתם מניחים לדברים אלה לתסכל אתכם? זה מזקין אתכם. אתם יכולים לשחרר אותם עכשיו. אמרו זאת בקול רם אם תרצו. אפשרו לתאים שלכם לשמוע! הזרז לפלנטה נאורה הוא הישיבה למולי. הזרז הוא הנשמה העתיקה שתאפשר לדברים הללו להתרחש בחייה ושתחייה זמן רב יותר בשל כך. ישנם אנשים בקהל שהגיעו כדי להירפא. לו יהי. הניחו לריפוי להתחיל עכשיו. אפשרו לעצמכם לקום ממקום מושבכם ולדעת שהוא החל. אני רוצה לומר לכם דבר מה שאולי אינכם מודעים אליו: כל תא בגופכם יודע על מה אני מדבר. הם מקשיבים ומריעים, אם תניחו להם לעשות זאת. הם כולם עומדים למרותכם.

המוח הוא התחנה המרכזית הגדולה לתעבורת אנרגיית התודעה. אתם מחליטים למה תניחו להיכנס אליה ולמה לא. הגיע הזמן לאפשר לאקאשה חדשה לדבר אליכם ולספר לכם על התהילה והתפארת של המערכת שסייעתם לברוא.

זה היה המסר להיום. אני קריון, מאוהב באנושות – ומסיבה טובה.

וכך הוא.

קריון