האור הנצחי של היקום

פמלה קריב מתקשרת את ישוע

ינואר 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ידידים יקרים, אני הוא ישוע המדבר אליכם. אני אוהב אתכם בכל לבי. הרגישו בבקשה את האנרגיה שלי סביבכם בעודי מקדם בברכה כל אחד ואחד מכם – אני מכבד אתכם מעומק הלב. בעת שאתם פותחים את לבכם אליי, זכרו שאני נמצא בתוכו. כאשר אתם מכירים בי ברמה העמוקה ביותר שלכם, אתם מכירים במהות שלכם, שהיא האור הטהור ביותר. אתם אור נצחי והיקום עשוי מאור זה. חלקכם רואים אור זה זוהר מעיניי או מעיניי מורה אחר, אבל אני כאן כדי להזכיר לכם שהאור הזה הוא שלכם גם כן. רצוני העמוק ביותר הוא שתראו ושתחוו את הקסם ואת האור הפנימי שלכם. זה הדבר אשר ישנה את העולם, עולם הזקוק לשינוי. אתם כאן כדי לחולל שינוי, אבל אתם יכולים לעשות זאת רק כאשר אתם בוטחים לגמרי במהותכם. הדבר עלול להיות קשה אם לימדו אתכם בילדות שאינכם טובים מספיק כפי שאתם. עבור רבים מכם, החיים והידיעה הטבעיים שלכם, האינטואיציה שלכם, הוסתרו ככל שגדלתם.

לרוב הילדים יש אינטואיציה חדה; הם יודעים באופן ספונטני מתי משהו נכון או שגוי. לילדים רבים יש עדיין חיבור עם הנשמה שלהם ועם המקור ממנו באו, ויש להם רצון לחבר את הוריהם עם אור הילד שלהם. אני מדבר כאן על רבים מכם, שרצו כילדים לרפא את הוריהם. בגיל צעיר, הייתם מודעים עדיין לשמחה ולזרם החיים הטבעי, ורציתם להפיץ רטט זה סביבכם. זו מהותו של עובד האור; לחלוק את רטט השמחה והאהבה שהוא מהות היקום. מהות עובד האור לא קשורה להוראת עקרונות או תיאוריות, עובד האור משתף אנרגיה וזוכר מי הוא.

כאשר אתם גדלים, האור וההבנה הטבעיים שלכם הופכים עמומים ומעורפלים, כיוון שאתם מפקפקים בעצמכם והדבר כמעט בלתי נמנע, ומסיבה זו אני מכבד אתכם. דרוש אומץ רב כדי להיכנס לעולם הזה, לממלכת הארץ התלת-ממדית. אתם יודעים שתאבדו זמנית את ההדרכה שלכם, תשכחו מי אתם, ובצורה הקיצונית ביותר, הדבר מתרחש בעת ש״הליל האפל של הנשמה״ מופיע בחייכם. אבל, באופן פרדוקסלי, ״הליל האפל של הנשמה״ הוא גם הדבר שיכול להחזיר אתכם הביתה אל עצמכם. הסיבה לכך היא שקיים סוג של עוצמה בחשכה. אתם חושבים שיש להימנע מרגשות אפלים כגון פחד, כעס או עצב, אבל במקורם, הרגשות הללו הם חלק משפת הנשמה שלכם.

הנשמה מדברת אליכם בעיקר באמצעות התחושות שלכם, ולמעשה, כאשר אתם מדחיקים את התחושות שלכם, דבר שאתם עושים לעתים קרובות בחברה, אתם מתנתקים מהנשמה ומשפת הנשמה שלכם. אתם מנסים לציית לכללי החברה, לעבוד קשה, להיות אנשים ״טובים״, אך בעשותכם זאת, אתם מתנתקים מהמהות האמיתית שלכם ובסופו של דבר, הופכים בודדים או מתוסכלים, אתם מרגישים שחייכם נטולי שמחה והשראה. אתם חושבים: ״נשמתי, מדוע איני מצליח לשמוע את שפתך?״ ייתכן ואתם מתחילים לחוות רגשות אפלים יותר ויותר של תסכול ודיכאון, ואם אתם מרגישים כך, הסיבה היא שהנשמה שלכם נוקשת על דלתכם. לאמיתו של דבר, חשכה זו מחזיקה בעוצמה, כיוון שבחשכה זו מסתתרים הרגשות שפעם הדחקתם. לכן חשוב כל כך להתמודד עם החשכה שבתוככם, להישיר מבט אל הרגשות השליליים שנמצאים שם.

כאשר מתרחש ה״לילה האפל של הנשמה״, בדרך מסוימת, אתם נאלצים להתמודד עם הרגשות שלכם, שוב אינכם יכולים להתחמק מכך. מפגש זה יכול להתרחש גם כאשר אתם מאבדים משהו יקר מאוד, כאשר אתם מאבדים אדם אהוב, או כאשר מערכת יחסים מגיעה אל סיומה. חוויות אובדן עמוקות אלה גורמות לכם להפוך מודעים לבדידות ולייאוש שבתוככם. אתם עשויים להרגיש שהכאב שאתם חשים הוא חסר משמעות, אכזרי ומיותר, ואני מבין אתכם מאוד. לעולם לא אזלזל בכאב שלכם, אבל אני מפציר בכם, בבקשה, אל תראו את החשכה ואת הכאב כדבר שלילי בלבד.

ברצוני להזמין אתכם עתה לבחון תהליך זה באופן עמוק מעט יותר. בחנו רגש שנמצא בכם שתכופות מצער או מדכא אתכם. אולם אתם יכולים לחוש שקיים בכם כעס רב או אולי אתם מרגישים שעליכם להתמודד עם פחד. אני מבקש מכם עתה להניח לאנרגיה של הרגש זה להופיע בפניכם; ברכו אותה, ובקשו ממנה להראות את פניה בצורת בעל חיים. אל תשפטו אותה, תהיה אשר תהיה. אמרו ״שלום״ לבעל החיים והביטו בעיניו. הרגישו כמה חיות ועוצמה יש בבעל החיים הזה. אולי חשבתם מזה זמן רב שאסור לפחד ואסור לכעוס, אבל חשוב לשמוע את המסר שהפחד והכעס, או כל רגש אחר, מכילים, כיוון שאז אתם מתחילים לשתף פעולה עם האנרגיה הטבעית שלכם, עם נשמתכם. שאלו אפוא את בעל החיים הזה מה הוא רוצה לומר לכם, מה הוא רוצה לספר לכם וכיצד הוא יכול לעזור לכם להשיג את מה שאתם באמת רוצים. מטבעם, בעלי החיים הם יצורים ספונטניים מאוד, אין להם שכל שמנתח הכול, ולכן הם יכולים להראות לכם בדרך ישירה ביותר מהן התחושות האמיתיות שלכם. הם גם מראים לכם את התמימות הפנימית שלכם, כיוון שבעלי חיים הם תמימים וכך גם הרגשות שלכם.

הרגשות הופכים אפלים ובלתי ניתנים לניהול כאשר אתם מדחיקים ולא מקבלים אותם. הרוחניות כרוכה בקבלה אמיתית של מהותכם, ברגע זה, על כל הרגשות שיש בכם עכשיו. כאשר אתם מפתחים חמלה כלפי עצמכם, והרגשות הקשים ביותר שלכם הופכים לידידים הטובים ביותר שלכם, אתם הופכים שלמים. אין צורך להסתיר שום דבר מאחורי דלתות נעולות; אתם יכולים להיות אנושיים לגמרי. וכאשר אתם מאפשרים לעצמכם להיות אנושיים ולא מושלמים, אתם מתחילים להתקרב לאנשים אחרים; אתם רואים את המאבקים שלהם, את הכאב שלהם. כאשר אתם מפסיקים לשפוט את עצמכם, אתם מתחילים לקבל אחרים במידה רבה יותר. כך אתם חולקים את אורכם.

הרגישו באנרגיה עדינה זו. היא לא אומרת לכם להשתנות או להיות אנשים ״טובים״, היא אומרת לכם שאתם פלאיים, כאן ועכשיו, כפי שאתם. ראו משחק וריקוד אלה שבין האור והחושך בתוככם כפלא. אל תשפטו את החשכה. אפשרו בבקשה לאנרגיית האור שנוכחת כאן לשטוף אתכם, לרומם אתכם. אפשרו לעצמכם להירגע, לא רק פיזית, אלא להירגע עמוק בתוככם ולהרגיש טוב ביחס לעצמכם. המתנה שאתם יכולים להציע לעולם מגיעה באופן ספונטני מלבכם בעת שהאור הטבעי שלכם זוהר. התיידדות עם החשכה היא חלק מהמשימה שלכם.

החשכה הוצגה באופן שגוי במסורת שלכם, בייחוד במסורות הדתיות. למעשה, החשכה נחשבה ללא אנושית וארורה והיה עליכם לממש את האידיאל שהיא אינה אנושית. אבל אני מעודד אתכם להיפתח לאנושיות שלכם, לנפלאות האמיתית שלכם, ולהעריך את היופי שלכם ולעלוז בו – לשמוח בחייכם.

תודה לכם על שחלקתם עמי רגע זה.