האם אתם חיים חיים מקבילים?

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

דומה שהנושא יצא הישר מסרט מדע בדיוני, אבל חיים מקבילים אולי אינם כה מופרכים מכפי שחשבתם בתחילה. כמובן, הדבר תלוי גם באופן שבו אתם מגדירים את המילה ״חיים״.

הגעתי להבנה שכולנו חיים חיים מקבילים. חלקנו חיים יותר חיים מקבילים מאחרים, אבל לכולנו יש לפחות עוד יחידה אחת של חיים מקבילים שמתרחשת בוזמנית בעודנו נעים במסענו על כדור הארץ.

הרשו לי להסביר

מדוע כולנו חיים ״חיים״ מקבילים

העצמי הגבוה

כאשר נשמה מוכנה להיכנס לגוף, רק חלק ממנה מתגלם שוב. שאר אנרגיית הנשמה שלכם נותר למעלה בממלכות ובממדים אחרים כדי לבצע ״דברים״ אחרים.

חלק זה שלכם עשוי להיות רדום או הוא יכול לחיות ״חיים״ מלאים ומאושרים, שם למעלה בממלכות הגבוהות יותר.

הדבר יכול גם להסביר כיצד נשמה, שאולי כבר התגשמה מחדש בגוף אחר ובחיים אחרים, עדיין יכולה לבקר ולשלוח מסרים לאנשים אהובים כקרובת משפחה או ידידה שהם הכירו פעם.

המהות הזאת שלכם שנמצאת בממלכות הגבוהות, יכולה גם להתפצל או לרדת לממד שאינו כדור הארץ, אך שנגיש לאלה החיים על כדור הארץ. אלה הם הממד או הממלכה של העצמי הגבוה.

בממלכה זו, אנרגיית הנשמה שלכם (אותה כיניתי בשם ״העצמי הגבוה״ שלכם) יכולה להדריך אתכם ולעבוד עם העצמי האנושי שלכם. דומה כמעט שהעצמי הגבוה שלכם הוא סוג של מדריך רוחני, אך למעשה הוא פשוטאתם!

העצמי הגבוה שלכם (אנרגיית הנשמה) הוא בעל הבנה ומודעות רבים יותר בנוגע למסע הארצי שלכם מכפי שיש לכם, החיים על כדור הארץ, ומסיבה זו הוא יכול להדריך אתכם ולהניע אתכם קדימה. אתם יכולים להתכוונן לעצמי הגבוה שלכם בכל עת, ולקבל הדרכה אוהבתובכןמעצמכם!

רק כאשר אתם לומדים להיפתח לרמות תודעה גבוהות יותר, אתם יכולים לקבל גישה לחלק זה שלכם.

בדרך מסוימת, העצמי הגבוה שלכם לא בדיוק חי חיים מקבילים, זוהי יותר שלוחה שלכם שחיה בממד אחר שנגישה כמשאב.

להבה תאומה

ישנן נשמות שמתגשמות מחדש לשני גופים נפרדים, אלה ידועות כ״להבות תאומות״.

שני הגופים הללו לא חייבים להיות ממגדרים שונים, הם יכולים לבחור בכל מגדר שיעזור להם באופן הטוב ביותר לחיות את שיעורי החיים שלהם.

חיבורי להבה תאומה יכולים להיות חזקים ביותר, ואנשים רבים משתוקקים למצוא את הלהבה התאומה שלהם, מאמינים שהיא תהיה בן או בת הזוג המושלמים, אבל לא תמיד הדבר קורה.

למעשה, ברוב המקרים, מערכת יחסים רומנטית עם הלהבה התאומה שלכם יכולה להיות אינטנסיבית באופן קיצוני, כיוון שהיא עשויה מאותה אנרגיית נשמה כמותכם.

להבות תאומות לא חייבות להיפגש והן לא צריכות ליצור רומן זו עם זו, אולם תכופות הן מתגלגלות מחדש בערך באותו הזמן ותכופות עובדות על משימה יחד.

כאשר נשמה חיה שני חיים, הדבר מציין שקרוב לוודאי שהיא נשמה מפותחת ועושה זאת כדי להאיץ את הצמיחה ואת תהליך הלמידה שלה.

לחיות שני חיים בעת ובעונה אחת יכול להיות מתיש מאוד אפילו לנשמות מפותחות, ולכן אין זה שכיח מאוד שהנשמה שלכם תבחר לעשות זאת בכל תקופת חיים.

להיות מדריכים

קיימת אפשרות שנשמה שלומדת להיות מדריכה או שהיא כבר מדריכה, יכולה להתגשם על כדור הארץ, אך עדיין לעמוד לשירות האנשים כלפיהם יש לה אחריות כמדריכה.

רוב עבודת ההדרכה הזאת מתרחשת בממלכות הגבוהות יותר, הרחק מהתודעה של המדריכה החיה את חייה האנושיים.

ייתכן שהמדריכה חשה שזהו תפקידה, אך לא סביר שיהיו לה זכרונות פעילים למה שמתרחש כאשר היא מסייעת לחניכים שלה.

המדריך עשוי גם להיות סוג של מורה, מרפא או מנטור בחייו הפיזיים, אך לא תמיד זה המקרה.

אין זה משנה איזה נתיב המדריך בוחר בחייו הארציים, חלק מאנרגיית הנשמה שלו ישהה גם בממלכות הגבוהות יותר, יסייע ויעזור לאחרים בעודם חיים את חייהם האנושיים.

אנרגיית הנשמה שלנו גדולה הרבה יותר מכפי שאנו מדמיינים, ולכן אני משערת שמובן במידה מסוימת שנהיה בכמה מקומות בעת ובעונה אחת!