על תרבויות בין-כוכביות וערי האור

פרק שלישי – המהדורה המורחבת  

מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

מתוך התכנית ששודרה ב-10/03/2011

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

בורא יקר ואהוב, מאסטרים יקרים ואהובים. ברצוננו לשאול אתכם לגבי נושאים אשר אתם בקיאים בהם במיוחד מעצם עבודתכם המשותפת עם תרבויות אלה.

 

האם יש תרבויות תבוניות על כוכבים אחרים? מה מאפיין אותן?

אנשים יקרים, מזה שבועות מספר נועדים אנו יחדיו, באשר לשאלות העולות על לבכם. דומים אתם לילדים מלאי פליאה וסקרנות המתבוננים ומקשיבים לכל פיסת קסם היורדת וממלאת את נשמותיכם.

אנשים יקרים ואהובים, אכן קיימים כוכבים אינספור ותרבויות אינספור, באינספור היקומים הקיימים והמתפשטים אל מעבר למה שתבונת האדם משגת. גם ביקומכם אשר גלוי לכם למחצה, קיימות תרבויות תבוניות רבות ותת-תרבויות אחרות. למעשה קיימים גזעים שונים של תרבויות על פני הכוכבים הסובבים את כוכבכם, הן הקרובים והן הרחוקים.

תרבויות אלו בחלקן, אף ברובן הינן תרבויות מפותחות ביותר, בעלות ידע קוסמי רב, ידע טכנולוגי עשיר, כאשר הדבר המאפיין אותם במיוחד הוא המבנה החברתי והשלטוני שלהם. ברבות מתרבויות אלו קיים חיבור עמוק ובלתי אמצעי לחיי הרוח. רבות מתרבויות אלו בעלות יכולת להופיע לעיני האדם ולהיעלם, כיוון שהם נעות ללא קושי בין הממדים השונים ויכולת ההגשמה שלהם עוצמתית ומהווה בידיהם כלי, כפי שעבורכם, סיר מהווה כלי לבישול.

לרבות מתרבויות אלו גופים מפותחים הרבה יותר מגופיכם, הן ברבדים החומריים יותר והן בחלקים הרוחיים יותר. תרבויות אלו מלאות באהבה ובחמלה ופעמים רבות בוחרות להופיע בזמני משבר עולמיים בשלושת הממדים בכוכבכם, ולהשפיע בצורה נסתרת על מנת להושיט לכם עזרה.

עם זאת, אנשים יקרים ואהובים, קיימות תרבויות חשוכות ומנוונות יותר אשר גם אם יש ידע טכנולוגי מסוים בידיהן, הן חיות בממדים בהם רב החושך על האור. ניתן לומר כי בתרבויות אלו כמעט ולא קיים גוף רגשי והגוף השכלי תופס את מקומו בגודלו ובעוצמתו. פעמים רבות תרבויות אלו בעלות תכנים תרבותיים ונשמתיים של דברים המזוהים עם כוחות החושך כגון השתלטות על מקומות וניצולם לצורכיהם. זהו גם סוג הישויות עליהן שמעתם כעושות ניסויים והשתלות בגופיהם של בני האדם לצורך מחקר.

אך עליכם לדעת אהובים, כי כיום רב הכוח הגלקטי של האור על כוחו של החושך. ולכן היום הינכם מוגנים יותר מאשר אי פעם. כיום בממדים הגבוהים יותר הקיימים ביקומכם, קיימים כוחות לחימה מצד האור המורכבים מקבוצות קבוצות שבאות חלקן מערי האור הנמצאות בממדים הגבוהים של כוכבכם וחלקן ממקורות אחרים בגלקסיה, מאותן תרבויות תבוניות גבוהות אשר לקחו על עצמן להגן על כדור הארץ ועל היקום כולו, מכוחות החושך.

מה הקשר שלהן אלינו? האם נשמות בכדור הארץ חוו תקופות חיים (קודמות או מקבילות) בתרבויות בכוכבים אחרים?

יקרים ואהובים, כאשר בחרתי לברוא את החומר ובאמצעותו את כל היקומים והכוכבים הכלולים בהם, נעשה הסכם של אהבה ורצון ביני לבין כל הנשמות אשר יצאו מהווייתי, אשר בחרו לממש את רצוני ולהתגלם בחומר על מנת לממש את התוכנית הגבוהה.

כאשר נוצרו הכוכבים הפיזיים, בחרו חלק מהנשמות לרדת אל כוכב הבחירה בכדור הארץ, אך נשמות יקרות ואהובות רבות בחרו להגיע לכוכבים אחרים ולהכשיר אותם כבתי ספר ללמידת נשמות אחרות, כהכנה לתפקידיהן בכדור הארץ. ולכן, רבות מהנשמות שהגיעו לבסוף לכדור הארץ, עברו בדרכן כוכבים רבים אשר בהם למדו ופיתחו את יכולותיהן על מנת שתוכלנה לתרום מהידע שקיבלו בכדור הארץ.

חלק מהנשמות המורות שהיו בכוכבים אחרים בחרו להישאר באותם כוכבים ולפתח תרבויות משלהן, וחלק מהן בחר להגיע ולהתנסות גם בכדור הארץ. לכן אנשים יקרים ואהובים, כאשר ישות כמו קריון אומרת כי אחותכם היא, אכן בכך מדובר. אותן תרבויות תבוניות ואתם, מקורכם באותה הוויה אשר בחרה להתפצל לנשמות שונות, תרבויות שונות ושיעורים שונים, בכוכבים אחרים.

 

האם בעבר היו תרבויות על פני השטח שהיו בקשר עם אנשי הכוכבים?

אני רואה חיוך גדול ואייזיס מצביעה שברצונה לדבר. וגם ישוע מחייך וגם הוא רוצה. וכולם מהנהנים שם בהסכמה.

אייזיס: שלום לכם יקרים ואהובים, הגיעה העת לגלות ולהתגלות. אני אייזיס. וברצוני לספר לכם ולהעניק לכם מעט מהידע שצברתי. אכן במשך מאות ואלפים בשנים, עוד מהתקופות הקדומות, היה קיים קשר חזק ויציב בין התרבויות שחיו כאן על פני כדור הארץ, לבין תרבויות מכוכבים אחרים.

היו קשרי מסחר, קשרי ידע ותרבות, היו ביקורים הדדיים, היו חילופין של מתנות הרוח. לעתים נוצרו גם קשרים של נישואין וחילופין בין התרבויות של כדור הארץ לבין אלה של הכוכבים האחרים. ושל חילופי התיישבות מרצון.

בתקופות למוריה, אטלנטיס, מצריים העתיקה, יוון העתיקה, המאיה, האצטקים, מאצ’ו פיצו בפרו, היו קשרי ידע ומסחר, טכנולוגיה, תרבות ורוח ענפים בין התרבויות השונות. ככל שהשתנו הדורות, גופיהם האנרגטיים של בני האדם הלכו וקטנו וכך יכולתם להכיל. ומצד שני התרבו ההפרדה והפחד בלבבות האנשים. לכן בחרו תרבויות תבוניות גבוהות אלו להמשיך ולסייע מרחוק, אך ללא התערבות מעשית באופן פעיל. על מנת שלא לעורר את פחדיהם של בני האדם.

מה קרה? כיצד נוצר הצעיף המפריד אותנו משאר היקום ומהממדים הגבוהים?

אנשים יקרים, הינכם רואים את הדברים באופן חלקי בלבד, כיוון שעליכם להבין ולדעת שכל אחד מהדברים שקרו והתרחשו היו בהתאם לתוכנית האלוהית העליונה. עליכם להבין כי השיפוט של טוב ורע נובע כולו מנקודת המבט המפוצלת אשר אימצתם לכם בחייכם על פני כדור הארץ, וגם זאת על פי התוכנית האלוהית.

עליכם להבין כי בנקודת החיבור האמיתית, הדברים שונים מכפי שהם נראים, כיוון שכאשר קיימת התוכנית, צריכים להיות הגורמים שיממשו אותה, שיגרמו לה להתרחש. כפי שבעולמכם קיימת הצגה ובה אמורות לשחק דמויות רבות, אם השחקנים לא ימלאו את חלקם, ההצגה לא תצא לפועל. ולכן אנשים יקרים, עליכם להבין כי רצון הבורא היה בהסכם מלא עם נשמותיכם, בהתאם לרצונו לבדוק כיצד הוא חווה את עצמו מתוך אותם מקומות של ניכור וחושך. מתוך המקומות של ההפרדה העמוקה ביותר. לכן נוצר הצעיף.

אך כדי שהתוכנית עצמה תצא לפועל, בחר הבורא בישויות אשר מתוך הסכם מלא עם הבורא האחד, לקחו על עצמן להיות הגורם, גם אם הרע והאכזרי, ש”ילחץ על הכפתור” שיגרום לפעולת השרשרת שבסופה להביא אתכם אל המקום העמוק והמפורד ביותר, ומשם לחפש ולמצוא מחדש את האלוהי שבכם. ולכן נבחרו אותן תרבויות אשר באו ממקום שאינו מואר, לתפקיד זה.

למעשה המטרה של הבורא הייתה לבחון עד כמה הוא עצמו מחובר למהותו, דרככם. ולכן החושך מילא את תפקידו על הצד הטוב ביותר, בדיוק כפי שצופה ממנו. אך כיוון שהדברים מומשו בדרך מפחידה ומאיימת, הוטבע בתוך הדנ”א שלכם כבני אדם הפחד מפני כל ישות זרה שאינה מוכרת, ללא הבחנה כלשהי במקורה של אותה ישות. (הערת המקליד: להלן המילים עב”ם וחייזר כמשהו רחוק, זר ומנוכר וגם מפחיד ומאיים).

יחד עם זאת, בו בזמן שהוטבע בכם הפחד, הוטבעה בכם גם הסקרנות, שנבעה מתוך זיכרון עמוק וקדום של תקשורת חיובית ומלאה עם אותן תרבויות תבוניות גבוהות. שלמעשה מהוות בני משפחה עבורכם.

האם בערי האור התושבים נמצאים בקשר עם תרבויות מכוכבים אחרים? מה הקשר בין המאסטרים של החכמה לישויות מכוכבים אחרים?

ישוע: אנשים יקרים ואהובים, אכן גם כיום קיים קשר אמיץ וחזק בין ערי האור לבין תרבויות גלקטיות גבוהות. למעשה ערי האור מבססות את קיומן על החיבור העמוק הקיים בין אותן תרבויות גלקטיות גבוהות, לבין כדור הארץ של שלושת הממדים. למעשה ערי האור מהוות בסיסים של המראה, נחיתה, מסעות והעברת ידע ותקשורת בין הכוכבים האחרים ובין כדור הארץ.

למעשה ערי האור עדיין משמשות כמתווכות בין האנרגיות הגבוהות הגלקטיות ובין האנרגיות שכרגע כדור הארץ בעל שלושת הממדים מסוגל להכיל. ידע רב הקיים בערי האור, הכולל ידע אדריכלי, ידע טכנולוגי של הקמת מערכות חיים, תזונה, צמיחה והזנה שונות, התקבל מהידע הבין כוכבי שעבר אליהן עוד בימי קדם. גם המערכת ההיררכית של השלטון והחברה בחלק מערי האור, לקוחה מהתרבויות וההיררכיות הרוחניות הגבוהות והבין גלקטיות.

עליכם להבין כי חלק מתפקידן של ערי האור הוא להתמיר ולהעביר אנרגיה זו אל כדור הארץ בממדיו הנמוכים, על מנת לסייע לו לעשות מעבר ולהתעלות לרמת תדרים אנרגטיים גבוהה יותר.

שאלתם, יקרים ואהובים לגבי הקשר שבין המאסטרים לבין התרבויות הגבוהות מהכוכבים. אותם מאסטרים, עברו בדרכם הכשרה בכוכבים אחרים, עברו שם תהליכי למידה, חניכה והתעלות, עמם ירדו לכדור הארץ והתממשו בגוף על מנת לסייע, להורות, ללמד ולהדריך את כל מי שחפץ בכך מבני המשפחה האנושית, משפחת האדם.

כל אחד מהמאסטרים התמחה בתחום מסוים של הבריאה אותו הביא עימו כדרך לריפוי, עזרה והתמרה של האנושות.

האם אתה יכול לתת דוגמה למה שאתה הבאת מכוכבים אחרים? ומאיזה כוכבים?

הידע שאותו הבאתי קשור הן בהגשמה, הן בחיבור לעוצמת הבריאה והריפוי, הן לחיבור לעוצמת האהבה והחמלה והן ליכולת למות ולהיוולד מחדש באותו הגוף. הבאתי את הידע כיצד לחבר את תודעתי באופן מוחלט לתודעת הבורא, וכיצד לשמש צינור ללא גבול וללא תנאי להעברת ריפוי, אהבה ונסים.

למדתי את הנס שביכולת התחייה, אך כיוון שבאותה תקופה בה הופעתי על כדור הארץ בגוף, כישוע בן יוסף, לא בשלו התנאים לקבל את הידע אותו העברתי, יכולתי אך ורק לשמש כדוגמה, עבור הידע שבשליחותו ולמען מימושו באתי באותו הגלגול.

התמחיתי בוונוס, כוכב האהבה, התמחיתי בכוכב השמחה הקשור לאנרגיה האימהית, לצבע הארגמן עם הזהב. התמחיתי אצל הבורא עצמו, זמן – אשר בזמן אנושי יכול להימדד בגלגולים על גבי גלגולים רבים. למדתי בכוכב הלבן הזוהר, שם למדתי את בסיס ההתעלות, את בסיס ההקרבה והחיבור למהות העמוקה והאמיתית של האלוהות. למדתי בכוכב האש, בו למדתי את סודות המוות והלידה מחדש. למדתי רבות גם במסדר האלוהים, ולכן החיבור ביני לבין מאסטרים שונים הוא חיבור עמוק, מעצם מהות תפקידנו שניתן לנו.

הייתי גם בכוכב הכחול, כאשר בכוכב זה התחברתי למהות הקרן הכחולה של רצון הבורא, לכניעה לרצונו, וליכולת ההקרבה העמוקה. עליכם לדעת, כי הכוכבים עליהם דיברתי, אינם ממוקמים כולם ביקום אותו אתם מכירים. חלקם, כמו כוכב האש, הכוכב הכחול והכוכב הלבן, שייכים ליקומים אחרים אשר טרם נודעו לכם.

מתוך מה שאתה מספר נראה שלכל כוכב מהות ספציפית מסוימת מאוד. האם אתה יכול להרחיב על כך?

אנשים יקרים, ניתן לומר שכפי שלכל יסוד בעולמכם קיימת משמעות מסוימת אשר לעתים משתנה בהתאם לתורות שונות, אך עדיין קיים קשר בבסיסן, כך גם הכוכבים השונים המיועדים למטרה זו (כלומר לא כל הכוכבים שנבראו מיועדים והיו מיועדים למטרות הכשרה ולמידה הקשורות לכדור הארץ). היו כוכבים שנוצרו לתוכנית פנימית שלהם ללא קשר ישיר לכדור הארץ. ולכן רק לאותם הכוכבים שיועדו למטרות ההכשרה קיימת מהות ספציפית לכל אחד ואחד מהן, וכן צבע ורטט אנרגטי המשרתים מהות זו. כדוגמה, מהותו של הכוכב ונוס, הינה אהבה, אהבה ללא תנאי, רכה וממלאת ומתפשטת. הרטט שעימו פועל הכוכב הוא רטט של אהבה ללא תנאי. זהו אותו הרטט של הרוז קוורץ וזהו אותו הצבע המאפיין מהות זו.

אמנם כאשר מתבוננים באמצעות המכשירים המדעיים שלכם, אין רואים את הצבע הוורוד בכוכב, וזאת מכיוון שהרטט והצבע מתקיימים בממדים גבוהים יותר ברמת הספקטרום הגבוהה יותר מרמת הרטט הנראה לעין.

מהי הקונפדרציה הבין-גלקטית? מי חברים בה? 

הקונפדרציה הבין-גלקטית נוצרה כתוצאה או כמענה לצורך שנוצר, במטרה להגן על הגלקסיות השונות מפני כוחות מסוימים שרצו להשתלט על היקום ולנצל אותו לצרכיהם. במיוחד לאחר השתלטות אלימה של הכוחות השליליים הן על מספר פלנטות מקומיות השייכות ליקום הכולל אתכם, והן על פלנטות מיקומים אחרים. גם כדור הארץ חווה באחת מתקופות תור הזהב שלכם השתלטות מסוג זה, שסיימה את אותו העידן והביאה לנפילת אטלנטיס בפועל. הקונפדרציה הבין-גלקטית היא איחוד של כוחות אור, המורכב ממספר צבאות, השייכים לפלנטות שונות, הקרובות במיקומן זו לזו והחברות באיגוד זה, ששם לו כמטרה להילחם בכוחות החושך ולהביס אותם. ולהגן על כל הפלנטות החברות בקונפדרציה זו, מכל פירצה אפשרית. קיים מספר רב של קונפדרציות מסוג זה, והן ממוקמות ביקומים שונים ובאיזורים שונים, כאשר מטרתן נשארת זהה, אך הן פועלות בממדים שונים ובאזורים שונים, בהתאם לצורך.

האם התרבות האנושית על פני השטח הולכת בקרוב להיוודע לתרבויות כוכביות באופן רשמי וגלוי?

אכן כן, אהובים יקרים. גם זה חלק מהתוכנית האלוהית, כיוון שעומד להגיע הרגע בו תעמדו בפני אחיכם לשבט, ותתבעו לעבור לשלב הבא בהתפתחותכם, שלב ההתבגרות. בשלב זה, תוצע לכם האפשרות להיות חברים מן המניין בקונפדרציה הבין-גלקטית, דבר שיוכל לפתוח בפניכם רמות שונות, חדשות/ישנות של ידע, תקשורת, טכנולוגיה, מבנים חברתיים ושלטוניים חדשים, צורות ודרכי ריפוי חדשות ואף תתוודעו לדרכים שונות של מסעות בזמן, במרחב ובחלל, ולפיזיקה ולחוקי פיזיקה חדשניים, שטרם הכרתם בעידן זה. אך דבר זה, אהובים, יצריך רמה אחרת של אחדות ושל תקשורת ביניכם לבין עצמכם, על מנת שתוכלו לשתף פעולה עם התרבויות האחרות, הגבוהות יותר, ולהיות שותפים מלאים ומשפיעים באופן מודע, על חיי היקום אשר אתם מהווים בו חלק. ואכן, הם מגיעים טיפין-טיפין, על מנת שלא להפחיד אתכם. על מנת לבדוק את מצב השטח, האם האנרגיה הפלנטרית כבר בשלה דיה? האם כבר יש באפשרותכם להיפתח, למרות הפחד מזיכרונות העבר המוטבע בכם? וכיוון, אהובים, שיש בידי תרבויות אלה ידע נרחב ועמוק במדעי ההגשמה, יודעים הם כיצד להיעלם באופן מיידי. כיצד לראות ולא להיראות, על מנת שלא להפחיד ועל מנת שלא לסכן את עצמם ולהקדים את הדבר שטרם בא זמנו.

 

מי הן הישויות שהיו בחללית שצולמה לאחרונה מעל ירושלים? מה הן עשו שם?

שלום, הנני אל-מוריה. הישויות שבאו בחללית זו היו למעשה במשימה – שמטרתה לבדוק ולנטר באמצעות אחת מנקודות האנרגיה המשמעותיות והעוצמתית ביותר שבירושלים הגשמית והעתיקה, את רמת ועוצמת האנרגיה הבוקעת מאותה הנקודה, את ריכוז האנרגיה, סוג הרטטים המרכיבים אותה ואת רמת דחיסותה. זאת על מנת לבצע הערכת מצב לקראת 2012, ולקראת השינויים האנרגטיים העומדים לעבור על כדור הארץ. ידוע לכם כי ירושלים מהווה מרכז אנרגטי עוצמתי, הן עבורכם כבני אדם, והן כמרכז תקשורת עבור היקום כולו. ולכן, למעשה, ישויות אלה ביצעו גם תצלום ומיפוי אנרגטי כולל של כל האיזור המשמעותי והמקיף מסביב, באמצעות אותה פירמידה של אור שסבבה את האיזור כולו. בעזרת ניטור זה, יוחלט על סוג, עוצמת ורטט האנרגיה המתאימה ביותר, שתשלח לכדור הארץ, על מנת לתמוך בהתפתחותו ולקדם בצורה הטובה והמכילה ביותר את מעבר הרטטים מהממד הנוכחי אל הממד החמישי.

 

מי הן הישויות שהגיעו אחרי למקומות שבהם עשיתי טקסים של ריפוי האדמה? ומה כוונתן?

איש יקר, באותם מקומות אשר עשית עבודת ריפוי האדמה, היו מושרשות אנרגיות קשות ביותר. בעצם עבודתך, עברה אותה אנרגיה ריפוי והתמרה, דבר שהשפיע על הרטטים של כל האיזור ושינה אותם, הן לאורכו ולרוחבו של השטח, והן לעומקו. גם חלליות אלה אשר הגיעו למקומות אשר טיהרת, באו במטרה לנטר ולמדוד את האנרגיות באיזור לאחר פעולתך, הן כדי לבדוק את השפעת פעולת הטיהור על האיזור, והן כדי להתאים את רמת, עוצמת וסוג האנרגיה התומכת והמקדמת החדשה שיש להזין בה את המקום. בצורה זו, גם אם בצורה עקיפה, תרם הדבר להעלאת הרטטים של כל כדור הארץ, כיוון שכאשר מפנים אנרגיה מקובעת, קשה דחוסה ועמוקה ממקום מסוים, עולה רמת התדר באופן מיידי, כיוון שהן כדור הארץ, הן הבורא והן כלל נשמותיכם, מהווים מהות אחת, שלמה. ולכן, כאשר נעשית פעולה באחד מהחלקים של אותה אחדות, משפיע הדבר בו-זמנית על כל שאר החלקים השייכים אליה, וכיוון שאין באמת זמן, מרחב ומקום, משפיע השינוי האנרגטי בו-זמנית על כל כדור הארץ, על הבורא ועל הבריאה כולה.