העבר הוא מפת האור שלכם

המלאך אוריאל
מאת ג’ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

האהבה והאור הדרושים לכם במסע ההתעלות משתקפים במציאות שלכם בכל רגע. אינכם יכולים לאהוב בעבר משום שאותם רגעים חלפו. אינכם יכולים לאהוב בעתיד, כיוון שפרטיו אינם נבראו עדיין וכל היבט של העתיד תלוי במה שאתם עושים ברגע ההווה. אם ברצונכם שהעתיד יהיה שמח, מספק, אוהב ושופע עליכם לברוא אנרגיה זו ברגע זה. אל תניחו לרשמיו של הרגע להסיח את דעתכם, התוצאה שלו קוראת לכם לשלוח אור, לשנות את האנרגיה שלו על-ידי כך שתאפשרו לעצמכם להתמקד ברצונות ובתשוקות שלכם, תכירו במה שבראתם ותעלו את הרטטים של הדברים שבראתם על-ידי שליחת אהבה ואור להיבטים החשובים ביותר שלהם.

כל דבר שאליו אתם מודעים ושאותו אתם שופטים הוא חלק מן העבר, ואף-על-פי שדומה שהוא אמיתי, נוכח וקבוע, הוא רק הד של ההגשמה האחרונה ביותר שלכם. כאשר אתם יכולים להבחין בתוצאה, אתם מביטים אל העבר. כאשר אתם רואים תוצאה, אתם חווים תוצאה של הגשמה שכבר נבראה. אתם מרפאים את העבר ברגע ההווה ובוראים עתיד בעל רטט גבוה יותר כאשר אתם מתמקדים בבריאה ובהגשמה ברגע הנוכחי, ורואים בעבר מפה המראה לכם היכן מיקדתם את אורכם. אם אתם סבורים שהמציאות שלכם חסרת אהבה, שלווה, שמחה ושפע, אתם מודעים למקומות בהם האהבה והאור שלכם דרושים כדי לברוא תוצאה שונה ברגע ההווה הבא. במקום לשפוט את התוצאה כטובה או כרעה, היו מודעים למקום אליו אתם יכולים לשלוח עוד אור, התמלאו בעוצמה והתחברו להדרכה הפנימית שלכם כדי ליצור תוצאה שונה.

כאשר אתם שופטים את העבר או מבקרים את מאמציכם, אתם מקבעים את האנרגיה שלכם בעבר ונשארים ברגעים ההם, החוזרים על עצמם עקב כך בהווה. העבר הוא מפה המראה כיצד השתמשתם באור ובאנרגיה שלכם והמציאות משקפת תוצאה, הד של התדר האנרגטי שלכם שמטרתו להראות לכם מה אתם בוראים, כדי שתוכלו לבחור להמשיך בכיוון זה או לעשות דבר מה שונה. תוצאת הרגע הבא משתנה רק כאשר אתם מקורקעים לגמרי ברגע ההווה ומשתמשים במה שאתם תופסים בהד, שהוא תוצאה שבאה לשנות את התדר האנרגטי שלכם על-ידי שליחת אור ואהבה נוספים לעצמכם. עתיד חדש נוצר מאהבה ומאור, בעוד שהעבר חוזר ונברא, בשל שיפוט וחשכה.

היו באהבה בכל רגע ורגע, אהבו את כל הנסיבות שאתם שופטים כמגבילות, סלחו לאלה שפגעו בכם, ושלחו אור לכל מצב כדי להעצים את עצמכם אל מֵעֵבֵר לעָבָר, מעבר לפגיעה ולשיפוט ואל מעבר לפחדים שלכם. אתם אור האלוהים והבטחת ההתעלות, ועל-ידי עמידה באור האמת שלכם כילדי אור אתם מאפשרים לאור הזה להעצים אתכם אל מעבר לפחד. כאשר אתם אוהבים את רגע ההווה, אתם מאפשרים לעתיד להפוך להד של אור במקום להד של חשכה ופחד. כך אתם בוראים גן עדן עלי אדמות, את הבטחת ההתעלות עבורכם ועבור העולם ואת האופן שבו אתם הופכים להבטחת האור ובוראים את המציאות מתוך פוטנציאל התדר והרטטים האנרגטיים הגבוהים ביותר.