הגיע הזמן להתפתח

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
טוטווה, ניו ג’רזי, ארה”ב
יוני 2013
תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ-כהן
עריכת תרגום: סמדר ברגמן

 

לפניכם תרגום שבוצע ישירות מקובץ השמיעה של התקשור ולא מהטקסט המתומלל, שקריון מרחיב ומוסיף לו הסברים.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

יבוא יום שבו תבינו את המילים “השירות המגנטי” טוב יותר מכפי שאתם מבינים אותן כעת. הרבה מתרחש כעת, בשנה זו! ואני רוצה לערוך סקירה על חלק קטן מכול אלה. ולאחר מכן אגש לנושא הבא.

חלפו שישה חודשים משנת 2013. כאשר הגענו לשנת 2013 והאנרגיה הזו הוצגה בפעם הראשונה, וכאשר תקשרתי בה בפעם הראשונה, כבר התרחשו דברים רבים. אנרגיה אינה משתנה על הפלנטה באופן מיידי. אם הפוטנציאלים חזקים, שאתם עומדים לעבור למה שנקרא לו אנרגיה מסוג אחר, אתם תתחילו בתהליך זה זמן רב לפני שתעברו את הסמן הקובע את הגעתכם לשם. אם לא הבחנתם בכך, אלוהים איטי. ודרך אגב, בני האנוש הם חסרי סבלנות.

ולכן תמיד קיים מאבק בתפיסה, אפילו אצל הנשמות העתיקות, שמרגישות שזה מגיע, יודעות כאשר זה נמצא, ואף על פי כן, אינן מרוצות מהקיים ורוצות את העתיד לבוא. ולכן הנשמות העתיקות תמיד רצות קדימה.

בתקשורים קודמים התחננו בפניכם לגלות סבלנות. אמרנו לכם שזוהי תכונה שעל הנשמות העתיקות לרכוש. בשנה מסוימת זו, כפי סקרנו בפניכם, אמרנו לכם שהאנרגיה מוזרה, שונה מהרגיל. נתנו לכם מידע גם על הסיבה, אמרנו לכם שהסמן שעברתם היה נקיפת ציר כדור הארץ בנקודות השוויון ושהוא היה בעל משמעות. הוא היה בעל משמעות גם לילידים שראו בו את האחרון מבין חמישה סמנים שאיפשרו לכם את ההזדמנות לנוע, באופן מילולי, כמין האנושי, אל מקום שאף אחד לא חשב שתגיעו אליו. סיפרנו לכם על שינוי בטבע האנושי, על כיול מחדש של האור והחושך, אפילו כיול מחדש של היקום עצמו. זה עד כדי כך קריטי, זה עד כדי כך חשוב וזה עד כדי כך משמעותי.

והנה אפוא קבוצה של נשמות עתיקות, המצויות בחדר, שמקשיבות ואולי אפילו קוראות, במה שאתם קוראים לו מסגרות זמן תלת-ממדיות שונות, ובכל זאת, אני יכול לראות את הפוטנציאלים של כולכם. וחלק ישמעו דברים שונים, ויקראו זאת לאחר 2013. וחלק יקשיבו, יקראו וידעו שאני צודק.

אך לעת עתה, בחדר זה ולאלו שקוראים ושמקשיבים בשנת 2013, אני אומר לכם: זו שנה טובה להתבונן פנימה. שנה טובה לאפשר בסבלנות את תהליך כיול העצמי. מה שאתם עושים במילים כיול מחדש הוא לאפשר למציאות מסוג שונה להיות המצב הנורמלי שלכם. זה שינוי של הפרדיגמה של המציאות. ובשינוי זה, נשמות עתיקות, תחושו ברמות רבות.

חלקכם יחשיבו את מה שקורה לכם השנה  כמחלה, זה מה שקורה לכם, אך אין זה כך. יש לכם רק מילה אחד למצב שבו אתם מרגישים לא טוב: “מחלה”. לנו יש מילים רבות למצב זה. הגעה לבגרות, מודעות, כיול מחדש. לעתים הוא גובה מחיר מהביולוגיה שלכם ואינכם מרגישים מאה אחוז, לעתים הוא גובה מחיר מהאנרגיה שלכם, לעתים מהאיזון שלכם, יש לכם סחרחורת, לעתים מדפוסי השינה שלכם ואינכם ישנים היטב, נכון? לעתים אלה דברים אחרים, דברים שמתרחשים סביבכם, ביחסים שלכם ואפילו באובדן של אדם קרוב שלא חשבתם שתאבדו אותו כה מהר.

ומה שזה עושה לכולכם הוא לדחוף אתכם למקום שאליו לא הייתם הולכים לולא קרה מה שקרה. והנשמות העתיקות שכאן, שמקשיבות, ששומעות, שקוראות, הן מודעות למה שאני אומר. אז נניח לזה בצד. אך הייתם צריכים לשמוע אותי אומר את זה שוב, בנקודת מחצית זו של 2013.

אין זו שנה טובה להמשיך בקצב בו עבדתם. כיוון שהקצב שבו עבדתם, שבו דחפתם ודחפתם בעבר, מתבוססים בה ודוחפים כנגד האנרגיה הישנה כפי שעשיתם בעבר, תאבדו את התבוננותכם על הליבה. מי אתם? מה אתם עושים כאן? מה אתם יכולים לעשות כעת על מנת לתמוך בידע ובחוכמה שיש לכם בעבור הפלנטה עבור השלב הבא. אז נאמר לכם.

חלק מדברים אלו יהיו קשורים בעבורכם, זאת אומרת, הם יהיו רלוונטיים, ואחרים לא, מאחר שכבר עברתם אותם. אך אני רוצה שתדעו שיש רבים שמקשיבים, ששומעים ושקוראים שצריכים לשמוע את הדברים האלו.

נעבור למשהו לו אנו קוראים “בגרות רוחנית”. בגרות, אתם מבינים. ואתם תשייכו את המילה, כיוון שכאשר ילדים שוב אינם ילדים והם מתחילים להיות אנשים צעירים, אתם מתבוננים בהם ואומרים שהם מתבגרים. וכאשר הם עוברים גיל מסוים ומתחילים להבין את מה שלכם, המבוגרים, ידוע ומה שידעתם תמיד, אתם אומרים שכעת הם בוגרים. יש להם תבונה שלא הייתה להם כילדים. לילדים יש מחשבות ילדותיות והם מאמינים בכל מיני דברים, עד שהם מתבגרים.

אתם מתחילים לעבור סמן בגרות, שיחייב אתכם להבין את הדברים הבאים שאמנה בפניכם. מוקדם יותר השנה מנינו באוזניכם כמה נושאים וביקשנו מכם לרכוש את מה שקראנו לו “הגיון רוחני”. כעת אנו מעצימים מושג זה ואומרים: “בגרות רוחנית”, תוך שימוש בתבונה חדשה והגיון בריא שיעזרו לכם להתבונן בחלק מהדברים סביבכם בדרך בה מעולם לא התבוננתם קודם לכן. חלקם יהיו שנויים במחלוקת. הם שנויים במחלוקת כיוון שהם מנוגדים לחלוטין למה שאמרו לכם. חלקם אפילו עלולים לפגוע בכם, כיוון שאתם רוצים להמשיך לעשות דבר מה והנה נאמר לכם שהגיע הזמן לנוע הלאה. דברים שיתכן ואתם קשורים אליהם ומרגישים איתם טוב ואני אומר לכם שהגיע הזמן לזנוח אותם.

נשמות עתיקות, חשבו על השושלת שלכם. חשבו על הזמן הארוך שבו הייתם על הפלנטה. חשבו על הטבע האנושי שהתרגלתם אליו. חשבו על הקרבות שניהלתם. לא התעוררתם בפעם הזו כדי להפוך לנשמות עתיקות. אומר לכם שרוב הנוכחים בחדר זה נאבקו באנרגיה הישנה במשך תקופות חיים שלמות. הנשמות העתיקות יודעות. חלקכם נאלצו להגיע לפלנטה ונאלצו לעזוב מהר, רק כיוון שאמרתם משהו שגוי. חלקכם ניסו כל חייהם להשיג את הדברים הללו שכעת אתם מתחילים לראות על הפלנטה. רובכם הגיעו עם מה שאני קורא לו אג’נדה אקאשית הבנויה להתעוררות. ובהתעוררות יש חוסר סבלנות, היא מובנה, אתם משתוקקים להשיג את מה שעבורו הגעתם. אז אם בכוונתכם לעשות זאת, הנה הרשימה.

זנחו את המיתולוגיה. יש לכם מיתולוגיה סביב אלוהים שהיא כה רווחת בפלנטה ומצויה בכל מקום. ועליכם לזנוח אותה. קשה לנו אפילו להתחיל להסביר זאת. כיצד אתם מדמיינים את אלוהים? המקור הבורא של היקום אוהב אתכם כל כך שאתם חלק מהתוכנית, עד כדי כך שאתם קרויים בני האלוהים. אתם חלק מהיקום, אין לכם התחלה ולא יהיה סוף, וכל היקום הוא כמו שבריר זמן, כיצד אתם מדמיינים את ההורה-האלוהים? את האלוהים שבכם? את האלוהים הנצחי, שהוא חלק מקבוצת הנשמה שלכם? כיצד אתם מדמיינים זאת?

יש מיתולוגיה על כדור הארץ שלוקחת את האנושיות ומלבישה אותה על האלוהים. אלוהים בעל רגשות, יש לו עונשים ופרסים, ודבר מזה אינו נכון. אלוהים הוא אלוהים. פיזיקה שאינה מתווכחת עם עצמה, שהיא מושלמת במערכת שלה, שהיא יפהפיה ובעלת אחדות שלא ניתן להכחישה. אלוהים הוא אחת מהאנרגיות היחידות שקיימות, לה אתם מודעים שאינה קוטבית, משום שהיא יחידה, יפהפיה ואחת.

וכאשר אתם מגיעים לפלנטה, אומרים לכם שיש מיתולוגיה לפיה אלוהים מרוצה מדבר זה או לא מרוצה מאחר – אין מרוצה או לא מרוצה, יש רק אהבה. אתם מבינים זאת?

יש מיתולוגיות שאומרות שיתכן ונולדתם באופן כלשהו כדי שתוכלו לטפס במדרגות מסויימות כדי להגיע לאלוהים טוב יותר. אין דבר כזה להגיע לאלוהים טוב יותר, משום שאתם כבר חלק ממנו. אתם מבינים? פרדיגמות שגורמות לכם “להתבגר” כדי שתהיו מקובלים יותר על הרוח. זה מאוד אנושי מצדכם, הטבע האנושי מולבש על אלוהים (האנשה).

כיצד אתם תופסים מלאכים? אתם מלבישים אותם בעור ובכנפיים ונותנים להם שמות. כמה אנושי מצדכם. אתם יודעים שזה לא קיים. באחדות של אלוהים יש אנרגיות. הן חלק ממרק הבריאה, מציגות את עצמן ומדברות. אני אחד מהן. ובד בבד אני כולן. איני יחיד, אין קריון. יש אנרגיה של הצד השני של הצעיף שניתן לה שם בעבורכם שמשמעותו משהו אחר. ואתם מזהים את האנרגיה שלו. אך אני שונה בכל פעם שאני מגיע. כשהמארח האנושי שלי מנקה את המסננים שלו, הטוהר של האלוהים משתנה בתקשורים. הידעתם זאת? לא תמצאו ישויות אינדיבידואליות במרק. יש אנרגיות, אך האנרגיות אינן ספציפיות כפי שאתם תופסים אותן.

לדוגמה, המלאך מיכאל. זכר. רב עוצמה. מלאכי. עם מסר. גבר – רק מבחינתכם. קוטבי – רק מבחינתכם, פירושו כוח. מלאכי – מלאך, כנפיים, רק בעבורם, משמעותו “אלוהי – שימו לב”. כוח – “שימו לב”. מסר – בעבורכם. הכול בעבורכם. מעוצב במיוחד למציאות שלכם. ושום דבר מזה אינו כפי שמוצג לכם.

רב המלאכים מיכאל הוא חלק ממכלול יפהפה. בכל פעם שהמלאך מיכאל מדבר, הוא מדבר בשם כולנו, הידעתם? אך כמסר אהבה יחידי, הוא לעולם לא יהיה בקונפליקט עם עצמו, בדיוק כמו פיזיקה, היא לא תהיה בקונפליקט עם קריון, משום שאני חלק ממנה והיא חלק ממני. איננו מופרדים. איננו עצמאיים. אתם פוסעים בגופים הפיזיים שלכם ויש לכם שמות. לנו אין. אנו אחד. וכל מסר מגיע מכולנו. האם אתם מבינים שהוא מהדהד בתוך גופכם הפיזי מאחר והחלק האלוהי שבכם הוא גם חלק מאיתנו ומקבל את המסר במועד העברתו ומהדהד איתו – אם המסננים שלכם נקיים.

יש דיבורים על מלחמות בגן העדן. האם אתם יכולים לדמיין זאת? הפיזיקה מתווכחת עם עצמה? אין שום קוטביות באלוהים. אין שום מלאכים ש”נפלו”. המיתולוגיה קיימת ובאנרגיה הישנה היא שימשה אתכם משום שהיא נתנה לכם משל שעזר לכם להבין אולי מעט יותר, בשפתכם, במציאות שלכם, להבין מעט יותר את האור והחושך. ואין זו אמת. אין דבר כזה “חלוקה” של אהבה. אהבה היא טהורה. היא מקור הבריאה. וכל הסיפורים המיתולוגיים האלו נועדו לעזור לכם להבין. וזה היה באנרגיה הישנה. וכעת אנו מבקשים מכם לזנוח זאת. לראות את האלוהות כפי שהיא. במלוא תפארתה והדרה. ביופי המצוי בתוככם. לא מחולק, לא מקוטב, אינכם צריכים להלחם בשטן.

בגוף הפיזי האנושי קיימת דואליות. זו הדואליות שבה אתם עומדים להלחם. על כדור הארץ, ברשת הקריסטלית, בכל גאיה – יש דואליות, כיוון שאתם הנחתם אותה. בכך אתם נלחמים. אתם נלחמים בניסוי התלת-ממדי של הפלנטה, על מנת למצוא את אהבת האלוהים הטהורה. היא תמיד היתה אלוהית, תמיד היתה טהורה ומעולם לא מקוטבת. זנחו את המיתולוגיה. אל תנסו לייחס למקור האלוהי תכונות של הטבע האנושי. ואם תעשו זאת, ואם תשמעו על כך, דעו שכך עושים ילדים. וכעת אתם בוגרים. זה העניין הראשון.

העניין השני – אל תפרשו בצורה שגויה – נקרא אחריות אישית. הוא לא מה שאתם חושבים. הוריכם אומרים לכם ש”הגיע הזמן לתת דין וחשבון על מעשיכם”, “קחו אחריות על מעשיכם”. כך שבמציאות שלכם אתם חושבים על כך באופן אחד. אך עדיין לא שמעתם את מה שיש לנו לומר. אני רוצה שתיקחו אחריות, נשמות עתיקות, על הטווח המלא של מי שאתם. אם משהו טוב קורה יקרים, הקשיבו לי, אני רוצה שתקחו עליו אחריות. אתם שומעים את מה אני אומר?

הטבע האנושי – אם משהו רע קורה, זה בגללכם. אם משהו טוב קורה, אלוהים עשה זאת (צוחק). אתם יודעים שאני צודק, וכך גידלו אתכם. וכעת הגיע הזמן שתיקחו אחריות על הטווח המלא.

מה הייתם מסוגלים לעשות? האם היה ריפוי בחייכם? האם הצלחתם להתעלות מעל דברים מסוימים? האם חציתם גשרים שלא חשבתם שתוכלו לחצות? האם יצאתם ממצבים מסוימים ונותרתם חזקים, חשים בצדקתכם ובעלי יושרה? האם עשיתם זאת? והתשובה היא כן. בחדר זה, כיוון שאני יודע מי נמצא כאן. והגיע הזמן שתתבוננו בכך ותאמרו: “אני עשיתי זאת” ועשיתי זאת כיוון שעוצמת האלוהים קיימת בי; מאחר שיש בי יכולת לשכתב מחדש את האנגרמות של האישיות שלי, להפוך לכל דבר שאי פעם הייתי; להביא את המודעות הישנה של החיים הקודמים וליישם אותה במודעות החיים הנוכחיים על מנת לפתור בעיות. לגייס עוצמות שלא חשבתי שיש בי – ועשיתם זאת. ואתם יושבים שם ותוהים מה התרחש ואני אומר לכם – עשיתם זאת. הגיע הזמן לקחת על כך אחריות ולהיות אחראים לדברים הטובים שבחייכם.

בני אנוש, הטבע האנושי, כל מה שלמדו אתכם, אתם כה נכונים לבקר את המודעות השגויה שלכם. כה נכונים לשבת ולחשוב: יצרתי את הבעיות שלי ועלי לפתור אותן. הגיע הזמן שתעצרו לרגע ושתתבוננו במה שעשיתם. אני רוצה שתיקחו אחריות, נשמות עתיקות, על כך שדשדשתן באנרגיה הישנה במשך מאות בשנים על מנת להיות בחיים היום, לראות את האנושות חוצה את הסמן ולתת לעצמכם “היי פייב” על כך, כיוון שמגיע לכם. הירגעו, נשמו עמוקות ודעו שאתם אלוהים. הגיע הזמן.

עניין שלישי. מה אתם חושבים שמתרחש בעתיד? מה נאמר לכם? הגיע הזמן שתמחקו מודעות שהיא פחות מחיובית. אם נכון שיש לכם מבנה תאי שמגיב לכל דבר שאתם חושבים ואומרים, מה אתם חושבים שאני עומד לומר לכם?

בשיחות שלכם אתם אומרים “אני פוחד מהעתיד”, “אני פוחד שיקרה דבר זה או אחר”. מה אתם אומרים למודעות שלכם? אתם עדיין חיים בפחד ואינכם יכולים להתקדם כנשמות עתיקות בעלות חלק אלוהי ולהגשים את הדברים לשמם הגעתם לכאן ולומר למבנה התאי שלכם שאתם עדיין חוששים. זהו סוג של חוסר אחריות, נכון?

שימו לב לדברים שאתם אומרים. את הדברים הפשוטים ביותר שאתם אומרים בקול רם שומע כל המבנה התאי שלכם. הוא פועל על פי מה שאתם אומרים, חושבים ועושים.

אילו הייתם משוחחים עם המאסטרים שהלכו על הפלנטה, אם הייתם יושבים מולם ליד שולחן, והם היו חולקים איתכם את מחשבותיהם הפנימיות הכמוסות ביותר, האם אתם יכולים לדמיין מישהו מהם אומר: “אני פוחד מדבר זה” או “אני פוחד מדבר אחר”, “אני חושש שאנשים לא יעשו דבר זה או אחר” – הם לעולם לא יעשו זאת, אף אחד מהם. כיוון שהם הכירו את עקרונות האחריות, הם הכירו את האנרגיה, הם ידעו על המבנה התאי. הם ידעו כיצד יכולה המודעות להשפיע על הכול. הם יודעים.

וזה מה שאנו מבקשים מכם לעשות. כתבו את העתיד. אל תפחדו ממנו. אפילו אם יש לכם הסתייגויות עמוק בתוככם, אל תהגו אותן בקול (אל תהפכו אותן למילים). משום שעצם הדיבור אל חלל האוויר מציב את האנרגיה, לא רק של עצמכם אלא גם של הסובבים אתכם.

היזהרו במה שאתם אומרים על אחרים, ראו תחילה את האלוהים שבהם. זוהי האחריות של היותכם חלק מאלוהים, יקרים. היו פחות אנושיים. הציבו את הפרדיגמה בעבור הטבע האנושי הבא. זה היה העניין השני.

הנושא השלישי שנוי במחלוקת וחלקכם לא יאהבו אותו. כעת אנו קוראים לאבות הקדומים שלכם ומזמנים אותם אל תוך החדר. והם כאן, האם ידעתם? אתם יודעים כיצד אני יודע זאת? משום שהבאתם אותם אתכם כאשר נכנסתם אל תוך החדר. משום שהם אתם. חייכם הקודמים. אנשי קדם של הפלנטה, הראשונים שהיו כאן, מצויים בתוככם. הגעתם איתם. הם בתוך האקאשה שלכם. אז “נשלוף” אותם החוצה לרגע ונבקש מהם לעמוד סביב החדר, כיוון שהם יידרשו בהמשך, דרך אגב, במפגש של האנרגיה הנשית בחדר. אני רוצה שהם יעמדו מסביב ויקשיבו לדבר הבא ואני רוצה שאתם תקשיבו להם, אם תוכלו, בשל מה שאני עומד לומר.

הנושא השלישי, זנחו מסורת בלתי הולמת. “קריון, מהו בלתי הולם?” כל דבר שעבד באנרגיה הישנה. האם אתם מוכנים לכך? כל דבר שעבד באנרגיה הישנה.

אז נשאל את זקני השבט ואת אנשי קדם, האם דבר זה הולם? והם ידברו בקול אחד וזה מה שהם עומדים לומר: “הדברים שפיתחנו עבורכם, לרבות אפילו חלק מהתכונות הטקסיות, פותחו על מנת להלחם באנרגיה הישנה, על מנת לשרוד בסוג מסוים של אנרגיה. תהליכים, נהלים, כללים. על מנת לאפשר לגופכם להיערך, על מנת להשיג איזונים מסוימים, על מנת לעבוד עם אנרגיה ישנה שלא נמצאת כאן”. היא לא כאן.

מה שלמדתם בבית הספר היסודי, בחצר המשחקים, האם זאת המציאות שלכם היום? האם זה מה שאתם עומדים לעשות? התשובה היא כמובן שלילית, כיוון שגדלתם. אתם מבינים את המטפורה, נכון?

ואנשי קדם עומדים כאן ואומרים שעבר זמנן של המסורות ושכעת אתם עומדים לקבוע את הסטנדרט למסורות החדשות. בעזרת הבגרות של ההיגיון הרוחני האלוהי.

האנרגיה השתנתה. התחילו במסורות [חדשות], כיוון שיבוא יום, יקירים, בעוד מאות שנים, אלה יהיו הטקסים. לא מה שעשו אבותיכם הקדומים, היו אתם אנשי הקדם של כדור הארץ החדש ותציבו את הסטנדרטים לדברים אותם נשמה מוארת, הבוגרת מבחינה רוחנית עושה באנרגיה החדשה.

אתם מבינים? אם אתם מטילים בכך ספק אני מבקש מכם לעשות שימוש בכל הקיים בגופכם ובחוש האינטואיטיבי שלכם ברגע זה ולשאול את אבותיכם הקדומים, יתכן אפילו את אלו הבאים מהשבט שלכם, אם זה נכון או לא. והם יניחו ידיהם עליכם ויאמרו: “מבורכים אתם זקני השבט החדשים. בבקשה קחו זאת מאיתנו. הנה מוגש לכם שרביט חוכמת העבר, ניתן לכם כעתיד. בבקשה, קבעו את הסטנדרטים וצרו את המסורות החדשות”.

דברים אלו יובנו שלא כהלכה. אני מבטיח לכם. משום שישנם בני אנוש שיתנגדו ושלא יבינו זאת. הם יאמרו כך: “חכה רגע, האם אלוהים אינו זהה אתמול, היום ולעולמי עולמים? כיצד ניתן לשכתב כעת את המסורות?”

ואני אומר לכם. אמרתי לכם בעבר שאלוהים זהה אתמול, היום ולעולמי עולמים. אך יחסי בן האנוש ויחסם הבוגר לאלוהות הפנימית תמיד מצויים בתנועה. המסורות הן אנושיות, לא אלוהיות. אלוהים לא קבע את המסורות, אנשים עשו זאת. זה הזמן לשכתב אותן.

אעניק לכם אחד נוסף. אני רוצה שכולכם תצאו איתי לטיול בדמיונכם. זהו טיול יפה. אני רוצה שתזכרו בדבר מה יפהפה. אני רוצה שתזכרו בהתאהבות. לא בכלב שלכם ולא בילדכם, אלא בבן אנוש אחר. איני שואל אתכם כיצד זה נגמר, אלא כיצד הרגשתם כשזה היה חדש.

האם אתם יכולים לזכור שהבטתם בעיני אדם אחר והתעלמתם מכל דבר אחר? האם אתם יכולים ללכת איתי לשם? האם אתם יכולים להרגיש את לבכם פועם בקצב מסוים? האם אתם יכולים לזכור שהייתם כה פתוחים וכה בוטחים ופשוט רציתם אותם בקרבתכם? ושהם מתבוננים בכם בחזרה ואומרים שהם חשים אותו הדבר.

אני רוצה לפתוח זאת מחדש בכם, אני רוצה שתלכו לשם, מאחר ויש סיבה. כיוון שאני רוצה שתהיו מסוגלים לעשות זאת במראה. אני רוצה שתתאהבו בעצמכם כל כך. אין שם אגו. אין אגו כאשר אתם מתאהבים בבן אנוש אחר, אתם נטולי אגו, אתם רק רוצים אותם. וכך אני רוצה שתראו את עצמכם. כל שאתם רוצים הוא האלוהים שבתוככם. שתהיו כה נוכחים שזה יהיה ירח דבש לכל שארית חייכם.

זה הלך הרוח אשר יאפשר לאנרגיה היצירתית לשנות את הפרדיגמות על הפלנטה. בני אנוש שחשים בנוח עם עצמם עד כדי כך, שאין להם שיפוטיות או אגו, משום שהם שמחים להיות עם עצמם.

זו תפיסה מתקדמת. תפיסה נאורה. היא לא קלה, כיוון שהדואליות תמיד תנסה להפריע. ויקרים אני אומר לכם שיגיע זמן שבו תתחילו להתבונן בזמן סביב, עשרים וארבע שעות ביממה ותהיה לכידות של האנרגיה, היא תתעצב. ולא תהיה יותר שנה שלמה של ירח מלא בעבורכם. אתם תחושו בה. אולי יאהיי (ד”ר טוד) יבנה טקס סביב זה ויכונן מסורת חדשה.

בעוד כמה דקות יתרחשו דברים בחדר זה שיכוננו מסורת חדשה. וזו הסיבה בשלה זה קורה, ותראו יותר מזה ואנשים יתבוננו ויצחקו, יאמרו שמעולם לא ראו דברים כאלו קודם לכן וזה בוודאי כל השטויות של “העידן החדש”, מבלי להבין שזה בדיוק מה שאנו מבקשים.

הגיע הזמן לפרדיגמה חדשה לגבי האופן שבו אתם מתייחסים לחלק מהדברים העתיקים ביותר שאתם עושים על מנת לתת כבוד לאלוהים. הגיע הזמן להבין את הבגרות שבהשלכת המיתולוגיות המאנישות את האלוהים ולראות אותן כפי שהן. ולאחר מכן, להכיר בכך בתוככם ולהתאהב בכך. עד לדרגה שבה תעזבו חדר זה שונים מכפי שהגעתם.

יהיו עוד מדברים מסוג זה, אך די בכך ליום אחד. האבות הקדומים, הישארו כאן משום שהחדר עומד להתחמם.

וכך הוא.