דלתות ההתעלות של הדנ”א

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

אטלנטה, ג’ורג’יה

16 לפברואר, 2013

תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

 

לפניכם תרגום שבוצע ישירות מקובץ השמיעה של התקשור ולא מהטקסט המתומלל, שקריון מרחיב ומוסיף לו הסברים. 

ברכות יקרים אני קריון מהשירות המגנטי.

שותפי זז הצידה. זו דרכו, שמאפשרת את קיום החלון דרכו אני יכול לעבור. הוא לא מסנן את  הנאמר, אך בו בזמן, העצמי הגבוה שלו בודק את היושרה. לכן ההסכם שתמיד היה לנו הוא ששותפי נשאר נוכח באופן מודע והוא יכול לשוחח על התקשור לאחר הגשתו. העצמי הגבוה שלו, שעליו הוא סומך, מהווה את הגשר אל הצד השני של הצעיף, הגשר שאותו אני חוצה.

תכונה מיוחדת זו זהה לזו שבה משתמשים המרפאים. אם יושבים כאן מרפאים, אתם יודעים שאני צודק. העצמי הגבוה שלכם מעורב ומשמש כגשר שמחבר אתכם למה שהייתם קוראים לו “הצד השני של הצעיף”, בו נאספת התפיסה לגבי המטופל היושב מולכם. זהו התהליך של המרפא שמבין את העצמי הגבוה שלו ושסומך עליו במידה מספקת, באופן שמאפשר לו להיות הגשר אל המקום שבו הוא יכול “לקרוא” את האנרגיה הקוונטית ואפילו את האקאשה של היושב מולו. 

התהליך שאתם רואים כאן עתה אינו יוצא דופן או מוזר. הוא תהליך שכולכם השתמשתם בו. אפילו אלו שאומרים שאינם מתקשרים, שלא יתקשרו ושאינם מעוניינים בכך משתמשים בו – אתם קוראים לכך אינטואיציה. הניצוץ הקטן שימנע מכם להמשיך קדימה ובמקום זה ידחוף אתכם לימין או לשמאל. משהו אנרגטי שתעקבו אחריו. ברוכים הבאים לתקשור. זה תהליך זהה לתהליך שאתם רואים כאן.

לפני 23 שנים השותף שלי הסכים שנקים ביחד גשר, גשר הבנוי עם יושרה, שקיפות, דיוק והאהבה של מקור הבריאה. וכשהגשר יושלם, הוא יחוש מספיק בנוח על מנת לזוז הצידה ולאפשר את השימוש בו למעבר המידע. בייחוד לאחר 2012.

אנו נדבר היום על דברים שאמרנו שנדבר עליהם, והם קשים. קשים כיוון שהם מידע מורחב, קשה להבנה וכמעט בלתי נגיש ברגע זה. אך המידע הזה יעניק לכם תובנה לגבי העתיד, העתיד לו אנו מצפים, דברים שתמצאו במה שקראנו לו “קפסולת הזמן”.

על מנת שתבינו דברים אלו גם אם לא שמעתם את המסרים של השבועות האחרונים, אעשה רענון קצר. אך בטרם אעשה זאת, אני רוצה לדבר על משהו שהתרחש אתמול.

מטאור חלף קרוב לפלנטה. הוא לא היה “כמעט ונפגע”, משום שמעולם לא כוון לפגוע בפלנטה, אך כך תואר. המטאור המסוים הזה הגיע למעשה למה שנקרא “נקודה מתוקה”. הוא לא התקרב לשום לווין ולשום חללית מאוישת ויש לכם אלפים כאלו בחלל. הוא חלף במקום בחלל שאין בו שום דבר והמשיך בדרכו. יהיו שיאמרו – איזה צירוף מקרים. ואלו שבצד השני של הצעיף יאמרו שקיבלתם ביקור. ביקרה אצלכם אנרגיה.

האם אתם יכולים להכחיש ולו לרגע שמה שמתרחש קרוב לכדור הארץ משפיע על המודעות של כדור הארץ? כשאני אומר לכם, כפי שאמרתי, לצפות לשנה של ירח מלא, מה זה אומר לכם? שהרי אתם יודעים שהירח משמעותי במחזורים מסויימים שמשפיעים על המודעות של הפלנטה. וכאן מגיע גוף קטן יותר, שכמעט פוגע בכם, אבל לא עושה זאת, מאחר שלא היה אמור לפגוע בכם, ואתם צריכים לדעת שהוא הגיע והלך מתוך מטרה ושהותיר אחריו אנרגיה. נקרא לו “מבקר”.

אם היה עלי לזהות את האנרגיה, היא לא היתה אומרת לכם דבר, אך אומר לכם שאתם עתידים לראות עוד דברים שכאלו, שכן שהגיע הזמן. כל האנרגיות הנשלחות כעת לפלנטה, באופן הברור ביותר, קשורות לפתיחת הגשר הגדול יותר של קפסולת הזמן. 

כל שיש לי לומר הוא שכאשר אתם רואים דברים כאלו מתרחשים, הסתכלו עליהם באופן אחר מאשר על משהו סתמי שהתרחש באופן פיזי בתלת ממד. הבינו שיש מערכת הגשה ושהיא מגיעה בדרכים רבות. אתם כבר יודעים על אלו שמגיעות באמצעות האסטרולוגיה המוכרת, אפילו הגוף הקטן של כירון מחולל שינוי במפה. חשבו מה פירוש הדבר לפלנטה, דמיינו את האנרגיה שיתכן והונחה על גבי הרשת הקריסטלית ממערכת השמש שלכם, כיוון שהגיע הזמן.

כל שיש לנו לומר הוא שעליכם לברך את עצמכם על המקום שבו אתם נמצאים כרגע. משום שהיתה נבואה שאמרה שכשמבקר יעבור במרחק של פחות מ-23 אלף קילומטרים מכדור הארץ – לא יהיו עליו כלל בני אדם שיחושו בכך. איזו נבואה, על ברכיה גדלתם. אני רוצה שתחשבו על כך. כיוון שאתם כאן ולא רק שאתם כאן, אתם זורעים את זרעי ההארה, ההתבגרות וההתעלות של הפלנטה. זרעים שיגדלו כדי שתראו בפעם הבאה שתהיו כאן, להנאתם של ילדיכם. זרעים שיפתחו מודעות שמבלבלת רבים, אך שיביאו איתם גם מדע חדש, מערכות חדשות, גילויים חדשים וחיים טובים יותר.

דברים אלו יקרו לאט יקרים, אמרנו זאת. והם יפעלו על קפסולת הזמן. בארבעת השבועות האחרונים מסרנו לכם מסרים רבים על קפסולת הזמן. קראו לה איך שתרצו, זו התעוררות של המצאות חדשות, רעיונות חדשים, תהליכים חדשים, דרכי חשיבה חדשות, פרדיגמות חדשות. היא בחינה איטית, ניתן לומר, של מה שתמיד היה שם.

סיפרנו לכם בעבר על דברים שלהם אתם יכולים לצפות מהרשת הקריסטלית של הפלנטה, שיודעת את כל הדברים, ואשר הובאה לכם, דרך אגב, על ידי הפליאדים, שהניחו אותה במקומה ויצרו על הפלנטה אנרגיה קוונטית שמקליטה ושמשדרת חזרה את הפעולה האנושית. אמרנו לכם שהרשת משנה את דרכיה הליניאריות ומגיבה יותר לאירועים של חמלה, שנוצרים על ידי שמחה ולא על ידי עצב. אמרנו שאפילו שדות ההרג והקטל על פני הפלנטה יתחילו לאבד את אנרגיית המוות והעצב שהכילו ובמקום זאת תחל לגדול במקומות אחרים על הפלנטה אנרגיה שתחזיר אליכם את מה שתמיד רציתם. כנסו לשדות ההרג והקטל מן העבר וחושו באהבתה של גאיה. דעו שעפר האדמה חי. התחילו להסתכל באופן אחר על דברים ועל המערכת שלפניכם והבינו שבני האנוש הם הסיבה לשינוי. 

הכל עוסק בהתעוררות מחודשת של דברים שתמיד היו. לאט לאט אתם מתעוררים להם. אם תתבוננו במה שהעניקו לכם מאות השנים האחרונות – הן נתנו לכם כמעט הכול. במאות השנים שקדמו לכך, במשך 36,000 שנים, הכל היה קבוע למדי. כל ההמצאות שהיו לכם הגיחו מהרשת בקפסולת הזמן, הוגשו בזמן לכל הפלנטה, באותו הזמן. דיברנו בפעם האחרונה על ממציא מפורסם ועל האופן שבו ניתנים לכם הדברים, כדוגמה למה שעליכם לצפות לו.

אמרנו לכם ששנה זו היא שנת מנוחה. אין בכוונתנו לומר שאינכם יכולים להתחיל דברים, אלא שיהיה זה לטובתכם אם תנוחו בין הדברים. שהאנרגיות שנהגתם להלחם בהן מתחילות כעת להשתחרר. נתננו לכם את הדוגמה של אדם העובד בחדר כושר שמניף את המשקל זמן רב ואז מניח אותו ועליו להניח לשריריו לנוח לפני ששוב יניף את המשקל. וכשיניף שוב את המשקולות הן לא יהיו כה כבדות למרות שדומה יהיה שהמשקולת זהה. כיוון שהאנרגיה של המשקל עצמו התחילה להיעלם.

תפקיד הנשמות העתיקות ועובדי האור מתחיל לעצב עצמו כתפקיד של אדם שיביא בסופו של דבר אנרגיה של התעלות לפלנטה ויתחיל לזרוע זרעים להם לא ציפה. 

קפסולת הזמן מתחילה לשחרר דברים בתוך הדנ”א שלכם. בפעם האחרונה ששוחחנו גרמנו לכם לפתוח דלתות במסדרון הפוטנציאלים של הדנ”א שלכם. אני רוצה לספר לכם על הפוטנציאלים של ארבע דלתות נוספות שאיני רוצה שתפתחו, כי עוד לא הגיע הזמן. אני רוצה לספר לכם למה לצפות. לתת לכם את ההגדרה של התעלות, כך שכאשר הדלתות עליהן אנו מדברים עכשיו יפתחו, יהיו בני האנוש שונים מאוד מאלו שכיום. כל מה שאני עומד לספר לכם הוא בר ביצוע. כל שאשתף אתכם בו עכשיו התרחש בפלנטות האחרות כשהן הגיעו לשלב זה. האבולוציה מסוגלת לספק לכם את אותם דברים, דבר שמאפשר לנו לדעת מה יהיו האנרגיות והפוטנציאלים בצעד הבא שלכם. 

אציג לכם את ההיסטוריה של הפליאדים. הם עברו את מה שאתם עברתם. ואף על פי שהפלנטה וההיסטוריה שלהם שונות, אני רוצה לספר לכם שהדנ”א שלהם לא היה כה שונה. סיפרנו לכם בעבר, שכשתמצאו חיים במקומות אחרים מחוץ לכדור הארץ, תגלו מבנה דנ”א ותדעו, לאור מה שתראו ושיעמוד בפניכם, שיש מערכת של אבולוציה שהיא זהה לכל הגלקסיה. שמה שהחשבתם כמקריות על פני הפלנטה אינו כזה. הוא מגיב לשלם גדול יותר, אנרגיית הבריאה שמגיעה אליכם דרך הגלקסיה היא בעלת דפוסים שנוטים ליצור את אותם הדברים מאותן הסיבות.

אנשים רבים יהיו מאוכזבים מאוד בשל כך. הם רוצים להגיע לפלנטה אחרת ולגלות חיים בעלי שלושה ראשים, ארבע ידיים ו-14 בהונות. במקום זאת תמצאו סימטריה. תמצאו את הסליל הכפול. תמצאו חלק מהדברים שאתם מוצאים כאן, מאותן הסיבות. הדבר יפתור את התעלומה של השאלה: “מה יש בפלנטות אחרות”. פלנטות אחרות עם ישויות אינטליגנטיות די דומות לאנושות. חלקן דומות וחלקן לא. אין להן גם אלוהות בדנ”א ותהליך התפתחותן אינו כולל זריעה מתוך כוונה. הן שונות והן לא מזיקות.

אראה לכם את השלב הבא, בזהירות רבה, למה עליכם לצפות, ואתאר באוזניכם מהי תודעה נאורה. ארבע דלתות.

אתם תחשבו שהדלת הראשונה קלה, אך אין זה כך. אקרא לה דלת “לעולם לא לבד”. כשדלת זו תפתח יהיה חלק שלם של האנושות שיתחיל להבין שהוא “ישויות אור מרובות”.

דלת “לעולם לא לבד”, כשהיא נפתחת, מניחה על כתפיכם את כסות האמת, שאפילו כאשר אתם מתבוננים במראה ורואים אדם אחד בלבד, למעשה קיימים רבים מכם. שחלק שלכם נמצא מעברו השני של הצעיף, כך חייב להיות. אתם מבינים זאת כיוון שאם לא, החלק האלוהי שבכם יעלם וכוחו איתו. חלק מכם חייב להיות מעברו השני של הצעיף, ליבת ישותכם שותפה איתכם בגופכם הפיזי ומחזיקה בחלקת גן עדן באותו הזמן. כך חייב להיות. הנשמה כולה אינה יכולה לחיות בגוף האנושי הפיזי שעושה שימוש רק בשלושים אחוזים מהדנ”א שלו. אתם תתחילו להבין ש”אתם” שמעבר לצעיף לעולם לא לבד. תתחילו להתבונן ב”אתם” שבמראה ולהבין שהמשפחה שסביבכם מצויה כאן. מסתרי המוות יחדלו להיות מסתוריים, כיוון שתחושו באלו שאתם אוהבים ושנפטרו. ולמבוגרים שכאן, הוריכם, ללא קשר לגישתם כלפיכם בעת פטירתם, הם יודעים מי אתם כעת. ואתם תראו אותם. תתייצב למולכם חידת האקאשה, חידת הליניאריות. כיצד אתם יכולים לראות ולהרגיש את הוריכם אף על פי שהם חזרו כנשמות אחרות לכדור הארץ. נסו לפתור חידה זו! [צוחק].

זה לא כל כך קשה כשמבינים שמעורבת רק נשמה אחת במקומות רבים. גם הם נמצאים בצד השני של הצעיף, וייתכן שהתגלגלו מחדש כאן, והם שם ואתם תראו אותם. דלת “לעולם לא לבד”. אתם תהלכו על פני האדמה אחרת בשל כך. מתוך ידיעה ברורה ועמוקה, שהמציאות שלכם שונה משהיתה, ושלא משנה מה יקרה לכם, אתם תדעו שאינכם לבד. 

הדבר הקשה ביותר לבני האנוש הוא לצאת מהליניאריות. להבין שהם מתקיימים בכמה מקומות בו זמנית. שזה רגיל לחלוטין במצב רב ממדי ושהמצב הממדי שבו גדלתם, שלושה או ארבעה ממדים (בהתחשב בתפיסה שלכם אותו) הוא מוגבל. אך הוא מייצג את כל מה שהיה ואת כל מה שלימדו אתכם.

קשה יותר להסביר את הדלת הבאה קשה, נקרא לה “השלמת התכלית”. משמעות “השלמת התכלית” היא, שלא משנה מה קורה בחייכם “הכל כשורה מבחינת נשמתכם”. אם אתם מתקדמים במהירות לכיוון קיר שאתם יודעים שיהרוג אתכם – הכל כשורה מבחינת נשמתכם. המשמעות היא שאתם רואים את החיים עצמם כשלוחה של האקאשה שלכם ואין לכם בעיה עם זה. שיש לכם הבנה מלאה של המורכבות של מי שחי כבר בעבר וישוב ויחיה בעתיד. השלמת תכלית שאין לה, בשום צורה ואופן, קשר למשך הזמן שבו תחיו.

יש בין ההולכים על פני האדמה כעת שמצויים במצב התעלות. יתכן שאתם אפילו קוראים להם נזירים. פניהם זורחים כמו השמש, תמיד יש כמות מסוימת של אנשים שכאלה. הם לא מתערים בחברה, כך שלא תמצאו אותם כאן. אך הם בסביבה. חלקם מסתגרים, חלקם לובשים גלימות ובעלי מערכות אמונה שאתם אומרים שאינכם שייכים אליהן (אך אתם כן). כאשר אתם יושבים לידם אתם רואים בהם את אנרגיית המאסטר. תמיד יש כמה מהם על הפלנטה, כך חייבים להיות. זה חלק ממערכת “החשבונאות” של האנרגיה. ואם תשאלו אותם על חייהם ומה הם מרגישים, הם יתבוננו בכם במבט אטום וישאלו לאיזה תקופת חיים אתם מתכוונים. והם ידייקו, כיוון שהם רואים את תקופות חייהם המרובות. הם לא מודדים את שנות חייהם על הפלנטה או את פעימות ליבם, אלא רואים את עצמם כנשמה נצחית. השלמה של התכלית.

זו מחשבה שהתעלתה. וזו דלת בדנ”א שלכם שעתידה להיפתח. יקרים, כשדלתות אלו נפתחות הן נפתחות לאט. הן לא נפתחות לרווחה ואתם משתנים בפתאומיות. אתם גדלים לתוכן, לומדים לתוכן, ייתכן ויידרש לכם עשור לפני שבכלל תדעו שהן קיימות, שלא לדבר על פתיחת הדלתות. אך אתם תפתחו את הדלתות. כל  פלנטה שהתבגרה עוברת דרך זה.

האנרגיה הישנה, שמיוצגת על ידי המבוגרים שחיים על כדור הארץ, שאתם יודעים שלעולם לא ישתנו ואתם צודקים, תיגווע בסופו של דבר, כיוון שהם יגוועו. ולכן יש “משמר ישן”, למעשה יש גל שלם שלהם, שעליכם פשוט להמתין שיעזוב. והם יעזבו. ויקרים, עליכם לדעת שכשהם יחזרו הם יוולדו לאנרגיה עם דנ”א שמעוצב אחרת ולא יחזירו איתם את האנרגיה הישנה. חשוב  שתדעו.

זו ההבטחה של העתיד. שהטבע האנושי עצמו משתנה ויהיה שונה. כבר אמרנו לכם זאת בעבר, זה לא חדש. הדלתות חדשות.

העתיד מכיל תקווה בגלל מעגל החיים. האנרגיה הישנה שהוחזקה על ידי התודעה הישנה, שהתודעה הישנה העריצה אותה, סגדה לה והשקיעה בה, תגווע בסופו של דבר. וכשהיא תיוולד מחדש עם אותה קבוצת הנשמות, יגיע משב רוח רענן, כשהם יבואו וילמדו מה שאתם, נשמות עתיקות, יודעות.

זו עבודתן של הנשמות העתיקות, לדעת דברים אלו ולהשקות את הזרעים שתמיד היו בתוך הדנ”א שלכם.

הדלת השלישית היא אחת המסובכות ביותר. כיצד אסביר זאת? זה המקום שבו בן האנוש יכול לצעוד שלושה צעדים אחורה מכל דבר שלימדו אותו אי פעם ולהביט על כל הסובב אותו ללא כל דעה מוטה. לראות באופן בהיר וברור מה אמיתי ומה לא אמיתי, מה מדויק ומה אינו מדויק. איזה אדם שאתם מכירים מסוגל לצעוד אל מחוץ למערכת אמונות שהוטמעה בו מילדותו ולהחליט החלטות שכאלה? אומר לכם – זהו בן אנוש שפותח דלת זו. שמתחיל לבחון את אלוהים. מה הוא? מי הוא? האם הוא כפי שסיפרו לי או לא? האם הוא גדול יותר? כן, בהרבה. האם הוא שונה? כן, בהרבה. האם הוא יחיד? לא. הוא חלק מכל – כל דבר – ביקום. 

המונח “מקור הבריאה”, שרבים משתמשים בו בקלילות, הוא תיאור של המקור הגדול ביותר ביקום, שמצוי במרכז כל גלקסיה (זולת כמה), לרוב בגלקסיות ספירליות (כיוון שהן אלו שתומכות לרוב בשמשות כפולות), שמאפשר את התפתחות מה שיש לכם כאן – שהוא ההעצמה של אהבת האלוהים. 

ואתם תהיו מסוגלים לראותו. כל הדרוש הוא לצעוד שלושה צעדים אחורה ולשאול: “האם כל מה שלימדו אותי מדוייק?” אומר לכם כמה זה קשה לבן האנוש לעשות, כיוון שעליכם להניח בצד את כל מה שאי פעם לימדו אתכם חבריכם, הוריכם, הסובבים אתכם, הארגונים המקיפים אתכם. האם אתם מבינים שזו ההגדרה למוח שהתעלה, שמסוגל להניח בצד את האנגרמות של הזיכרון, את “התלמים” שנוצרו במוחכם ביחס למה שאתם חושבים שהוא אמיתי או שאינו אמיתי, ליצור “נקודת אפס”, שבו ההגיון שלכם יכול להתקדם לקדמת הבמה ולהתבונן בכל כפי שהוא ולא כפי שלימדו אתכם שהוא? זו באמת דלת מיוחדת.

והסיבה שהיא כה מיוחדת היא שאין צורך שבן האנוש ימות ויחזור בטרם יראה מה באמת קיים. היכולת להשתנות, כאילו להיוולד מחדש, לתוך מודעות גבוהה יותר תוך שאתם נשארים על הפלנטה.

אתם יודעים מדוע אנו נותנים לכם מידע זה ומספרים לכם על קיומה של הדלת? מאחר ואתם עתידים להאריך את תוחלת החיים שלכם ואיננו רוצים שתחיו מאה שנים נוספות עם האמונות שאותן לימדו אתכם. עליכם להיות בעלי יכולת לעשות את מה שבני האדם אינם מצטיינים בו – להחזיק בנקודת מבט בלתי משוחדת על כל הקיים. זאת על מנת שתוכלו באמת להתבונן ביד שתמיד היתה מושטת אליכם מהעצמי הגבוה שלכם, שמגיע דרך הדלת וכדי שתתחילו לעשות רשימה של כל התכונות שמעולם לא סיפרו לכם שקיימות שם: ראשית, אלה אתם. שנית, הוא יפה מעל ומעבר לאמונתכם. שלישית, אין לכך שום קשר לקורבנות. רביעית, היד מושטת כי הוא רוצה אתכם. חמישית, הוא מייצג את כל היש, ידע, תבונה. והוא רוצה לאחוז בידכם. זו התעלות.

הדלת האחרונה, ובה נסיים. כבר דיברנו על כך בעבר אך לא באופן זה. אקרא לה “היזכרות קדומה”. נשמות עתיקות, אתם אבות אבותיכם הקדומים. בימי קדם ידעתם יותר משאתם יודעים היום. בימי קדם היה לכם אפילו דנ”א שתפקד באחוזים גבוהים יותר מהיום.

כדור הארץ עבר דרך שלבים של פרקטלים של זמן שבהם הרסתם את עצמכם. לא עשיתם זאת באמצעות פצצות אטום או בדרכים אחרות שהמדע הבדיוני שלכם היה מתאר, אלא בשיתוף פעולה עם גאיה. וירדתם למודעות נמוכה שבה דבר לא קרה וגאיה הרשתה למגפות לחסל אתכם. הידעתם זאת? זה כמעט כאילו כוונתם את עצמכם להכחדה באופן שבו חשבתם. וכששבתם ושוב זה לא עבד, קרה אותו הדבר – מגפות.

אני לא יודע אם אתם מבינים כמה גאיה משתפת פעולה בתהליך זה. זו הפעם החמישית שלכם. ידעתם יותר אז מאשר כיום. רק שבפעם הזו גאיה מסתכלת על הדברים אחרת, כיוון שכעת שלחתם אות למרכז הגלקסיה, למרכז כדור הארץ, לרשת הקריסטלית, למהות של גאיה עצמה, שאתם נשארים ושבכוונתכם לבנות פלנטה כפי שמעולם לא היתה קודם לכן.

יש שישמעו את דברי ויתווכחו. הם יאמרו שהטבע האנושי הוא כפי שהוא ורק המתן, הם יאמרו, נעשה זאת שוב. המתן וראה, שוב תהיה מלחמה שנתחיל בה. אין תקווה. וכשתראו זאת, אני רוצה שתדעו מה הדבר. חשיבה זו מגיעה ממודעות שאתם פשוט מחכים שתגווע. כיוון שזו הדרך הישנה ואתם לא עתידים לשנות את דעתם, משום שהיא מבוססת על פחד והיא תכלה את עצמה.

הם גם לא נשמות עתיקות. הם חדשים וכל שהם יודעים הוא מה שהם ראו במהלך מאות השנים האחרונות. הם לא עברו את שאתם עברתם. אין להם את חוכמת העידנים כפי שיש לכם. היזכרות קדומה, כשתפתחו דלת זו יקרים, אתם תתחילו לראות את האקאשה ולהבין שיש לכם את חוכמת כל הדברים והיא לאט לאט תינתן לכם. תבעו לעצמכם את ההיסטוריה האישית שלכם. אתם ראו באופן ברור יותר את מה שקיים בכם. אתם תירגעו ולא יהיה לכם אגו, כי כשיודעים את כל הדברים אין צורך להעניק להם תוקף – פשוט יודעים אותם. אתם שקטים.

אתם יודעים זו התכונה של החוכמה – שקט. מדוע עליכם לצעוק מראש הגג מי אתם כאשר בליבת ישותכם אתם כבר יודעים?

אלו הדברים שרצינו לספר לכם לצפות להם. זו המציאות שאנו רואים, הדלתות שעליהן עדיין להפתח וזה יקח זמן. אך רצינו להראות לכם מה מצוי שם. רצינו לומר לכם שדברים אלה הולכים יד ביד עם חלק מהמדע שלכם. בפעם הראשונה נספר לכם שבעתיד באוניברסיטה כמו זו לא יהיו מבנים נפרדים למדעי החיים ולפיזיקה. יהיה בניין אחד והוא יקרא “מודעות” והוא יכלול את כולם. כך חייב להיות, משום שבסופו של דבר, כשתגלו שהמדעים המדוייקים הם בעלי מודעות, תהיו חייבים להתחיל להעריך מחדש את הכל. וזה עתיד לקרות.

יש יונקים ימיים על הפלנטה שצוחקים ברגע זה, משום שהם יודעים שאתם עתידים לגלות מה שיש להם. ואנו נצחק איתם תוך שהם שוחים באוקיינוסים. לרבים מהם חיוך על הפנים והם אומרים: המתינו עד שתגלו מה מצוי בתוכנו.

די בכך להיום. יבורך בן האנוש שאכפת לו מספיק לגבי העתיד לקרות כדי להתייחס ברצינות למשהו מהדברים הללו, ובשל כך יצא מהחדר שונה מכפי שנכנס, שיודע שזו האמת ושאתם יכולים לחוש בה, כי ציפיתם לה.

וכך הוא.

קריון