דוח אנרגיה – 2016 שנת הנשמה

קייט ספרקלי
www.spiritpathways.co.za
5 בינואר, 2016
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

שנת 2016 מבטיחה להיות שנה של הפתעות, נסים וקסם. השנה נפתחת עם אנרגיה קוסמית תומכת שמבקשת מכם לשחרר ולבטוח בהדרכת הרוח של היקום. זו תהיה שנה נוספת של ריפוי עמוק והתעוררות קולקטיבית, שירחיבו את יכולת האהבה שלכם. כל שהתמודדתם עמו עד כה הביא להתגלמות ההדרגתית המלאה של נשמתכם ולהשבחת גוף האור שלכם. צמיחה אישית, ריפוי והתפתחות רוחנית האיצו תהליך זה והולידו נתיבים, הזדמנויות וכיוונים חדשים רבים. דבר זה יימשך שעה שאנו נעים אל תוך שנה חדשה זו. כמו תמיד, הבחירה היא כמובן בידכם האם לאמץ הזדמנויות חדשות אלה. אתם עשויים לבחור להמשיך בנתיב של צמיחה ושינוי המציאות, או להישאר כפי שאתם בהרס ובתוהו ובוהו של העולם הישן. הכוח לבחור בידכם בלבד.

שינוי משמעותי במציאויות יתחולל השנה בעת שמודעות עמוקה יותר ביחס לקיום הרב-ממדי שלנו תהפוך ברורה יותר. כישויות רב-ממדיות, ביקום רב-ממדי, אנו קיימים בגרסאות שונות רבות בו-זמנית. כל מציאות משפיעה על כל שאר המציאויות ומיידעת אותן, כיוון שהכול מחובר להכול. הטבע הרב-ממדי של התנסות נשמתכם בורא הזדמנות ייחודית ללמוד, לצמוח, לחקור ולהתפתח. בשעה שהתודעה שלכם תמשיך להתרחב, תלמדו להבין שאתם מהווים יקום בזכות עצמו, המפוצל לכל הגשמה אפשרית. המודעות שלכם למציאויות האחרות תעמיק ותהפוך ברורה יותר ככל שהשנה תתקדם. מודעות חדשה זו תפתח שערים שיאפשרו איחוד מחדש עם מקור נשמתכם ומיזוג עמוק יותר עם המהות הרוחנית שלכם.

בשנים שמאז שנת 2012, השינוי והטרנספורמציה אחזו בנו ביד חזקה. בשנת 2016 נהיה עדים לשינויים ולטרנספורמציות פנימיים אלה מגיעים לשיאם. בעת שאתם מסתגלים לאנרגיות הנכנסות, מודעות עמוקה יותר ביחס לנשמתכם ולמציאות המקודשת שלה תחולל שינוי משמעותי בחייכם, במטרתכם ובסיבה שלכם להיותכם כאן בזמנים רבי משמעות אלה. ההיבטים הפנימיים של נשמתכם יהפכו ברורים וגלויים יותר במציאות החיצונית וחייכם ישתנו בהתאם.

השנים האחרונות העניקו לכם הזדמנויות רבות לאמץ את הרוח האמיתית שלכם, דבר ששחרר אתכם ממגבלות ומדפוסים ישנים. נרפאתם, השתחררתם, נערכתם מחדש, עיבדתם וטוהרתם שוב ושוב ושוב, מבחינה רוחנית, מנטלית, רגשית ופיזית. היה זה זמן של שינוי עצום, שהביא לחיבור מחדש של נשמתכם ולהשבחת גוף האור שלכם.

תהליך מעברכם אל האור היה הדרגתי שעה ששדה האנרגיה שלכם התמלא באור ונערך עמו. השבחת גוף האור שלכם נבראה על ידי השינוי הנוכחי של כדור הארץ ולא הייתה זו התנסות שנתונה לבחירה. כל פרט התפתח וספג אור בקצב שלו, אך כאשר האדם מודע לתהליך, הטרנספורמציה מתרחשת בקצב מהיר יותר. אלה שאינם מודעים סופגים אור ביחס ישיר לשינויים הארציים. אף אחד אינו חסין לשינויים ולתמורות הללו וכל אדם על הפלנטה זכה בהזדמנות להחלים, לצמוח ולהתפתח.

מאז שנת 2012, כל שנה חדשה פתחה שערים באמצעותם הגיעו אנרגיה חדשה והבנות חדשות. אם נבחן את ארבע השנים האחרונות, נוכל לראות כיצד התפתח תהליך הצמיחה שלנו:

  • שנת 2012 הייתה שנה של טרנספורמציה רוחנית והתעוררות רוחנית מדהימה התרחשה. ״התמורה הגדולה״ בתודעה, אשר נחזתה – החלה. באופן מהותי, מה שהחל היה שינוי מתודעה מוגבלת לתודעה רחבה, למצב הוויה מפותח יותר מבחינה רוחנית. כתוצאה מכך, אור אלוהי רב יותר הגיע אלינו, שזרם אל האטמוספירה של כדור הארץ והמשיך להוות את הכוח שמאחורי כל תהליכי ההתפתחות עד כה. התעצמות זו של האור הולידה התממשות של הפוטנציאל האלוהי המלא שלכם, שעוררה התרחבות גדולה יותר של התודעה האנושית.
  • בשנת 2013 ההיבט המנטלי של האנושות הופעל. הגוף המנטלי שלכם הוגבל ונשלט על ידי תוכנות ישנות ואמונות מיושנות. מחשבות שגרתיות הפכו לדפוסים רבי עוצמה, שהשפיעו ישירות על חייכם ועל העולם  בדרכים שונות. הגוף המנטלי מתוכנן להתפתח ולהשתנות באופן טבעי. האנרגיות של 2013 הפיקו טרנספורמציה ושדרוג של הגוף המנטלי, שאפשרו לו להתחיל לשקף דפוס אנרגיה בעל תדר גבוה יותר. כאשר שילבתם אנרגיות חדשות אלה במשך השנה, צורות מחשבה ודפוסים חדשים נבראו. כך התרחבה התודעה האנושית.
  • שנת 2014 הביאה טרנספומציה וריפוי לגוף הרגשי. הטרנספורמציות בגוף המנטלי הולידו שינוי במצב הרגשי שלכם. שינוי זה אפשר שחרור של חסימות ודפוסים רגשיים ישנים ויצר מקום להופעה מחודשת של שמחה, אהבה ללא תנאי, חמלה, אמפתיה והתעוררות לב האנושות.
  • שנת 2015 הפעילה התעצמות של אור אלוהי שזרם אל הפלנטה. אור זה פעל לשינוי ולתמורה עוצמתיים של האנרגיה של הגוף הפיזי שלכם. גוף זה הוא מבנה האור הבסיסי ומכיל את אור האלוהות. זה הגוף הכבד ביותר בשדה האנרגיה ודרושות כמויות עצומות של אנרגיית אור כדי לשנותו. בשל כך, נדרשה התעצמות של אנרגיית האור כדי לברוא שינויים וטרנספורמציות הכרחיים. כל אטום, תא, אלקטרון, רקמה וסליל דנ״א הומרצו על ידי תודעה חדשה שהפעילה את תרשים החיים האלוהי שלכם.

כל גופי האנרגיה שלכם שזורים אלה באלה ומחוברים אלה לאלה, כך שהשפעות כל השינויים והטרנספורמציות משפיעות על כל גוף בו-זמנית. בשנת 2016 תחוו התרחבות משמעותית, שתביא להערכה מחודשת פעילה של חייכם ולכניעה לייעוד שלכם. הדבר יאפשר לכם להפוך באמת ובתמים לכלי האלוהי שאתם נקראים להיות ויאפשר לאלוהות למשול בחייכם.

בשנת 2016 אתם תתבעו לעצמכם מחדש את כל ההיבטים הרבים של נשמתכם, דבר שיאפשר לכם להפוך לגרסה גדולה, דינמית ורחבה יותר של העצמי האלוהי שלכם. המשימה שלכם תהיה להפעיל ולשלב את האיכויות והתכונות האלוהיות של נשמתכם ואז להשתמש בהן לטובת הכלל הנעלה ביותר.

עדיין קיים בלבול רב ביחס למהות הנשמה, כיצד היא מתפקדת והיכן היא שוכנת. מה שאנו כן יודעים הוא שהנשמה היא שלוחה של העצמי האלוהי. היא לא רוח ולא חומר והיא קיימת ביקום רב-ממדי. היא קריסטלית מטבעה וחלק ממהות אור טהור. הנשמה שלכם מתוכנתת לתעד את מסעכם ביקום והיא הקשר שלכם לבורא האלוהי.

הנשמה שוכנת בלבכם המקודש ומכילה זרע להגשמה עצמית מלאה. זרע זה מכיל סקירה של כל רגעי השיא של כל תקופת חיים שהייתה לכם, את השיעורים העיקריים שלמדתם ואת הכישורים והכשרונות שהשחזתם לכדי שלמות בעת שנדדתם ברחבי היקום. בתקופת חיים זו תוכנתתם להעיר את לבכם הקדוש, לטפח זרע זה ואז להפעיל את פוטנציאל הנשמה המלא שלכם. תהליך הריפוי, הצמיחה והטרנספורמציה שלכם עורר את הזרע והוא מאחד עתה את כל חלקי הנשמה בתוך הווייתכם. כל החיים, תקופות החיים וחלקי נשמתכם מחוברים באמצעות אור הרוח שלכם. אולם טראומה, סבל וכאב יכולים לפצל את נשמתכם ולהותיר היבטים תקועים או מוגבלים בדפוסי אנרגיה ישנים. הבנתכם את התהליך המורכב של החיבור מחדש עם ההיבטים הרבים של נשמתכם, תסייע לכם לעבור שנה זו בקלות ובחן רבים יותר.

בעת שאתם חווים את הטרנספורמציות ושינויי התדר של שנה זו, אתם תרחיקו לכת אל מעבר לדפוסי האמונה של התודעה הקולקטיבית ותכווננו את התודעה הקוסמית שלכם באמצעות ההיבטים הרבים של נשמתכם. תודעת הנשמה שלכם תתרחב כדי לחבר אתכם מחדש עם הרמות הגבוהות ביותר של פוטנציאל הנשמה שלכם. גבולות התודעה הרב-ממדית יחלו להתפוגג ותהיה לכם גישה לכל החכמה, הכישורים והכשרונות של נשמתכם. המשימה שלכם, שמתחילה השנה, תהיה להרחיב, לפתח ולרפא את כל היבטי הנשמה שלכם כדי לברוא כוח מאוחד באמצעותו תוכל להיוולד מציאות חדשה של אהבה, הרמוניה, איזון ושלווה.

פחדים נסתרים יכולים עדיין לצוץ ואתם עשויים עדיין למצוא את עצמכם דבקים באזורי הנוחות הישנים, קודם שתהיו מסוגלים לשחרר לגמרי. בזמנים אלה חשוב לזכור שאין כעת דרך חזרה. ברגעים שכאלה היו חביבים, עדינים ורחומים כלפי עצמכם. ההתקדמות שלכם הביאה אתכם למקום לא יאומן זה ובמשך השנה אתם תראו ותבינו עד כמה אתם מחוברים, ממורכזים ומלאי תכלית.

בעת שאתם ממשיכים בנתיב הצמיחה האישית וההתפתחות הרוחנית שלכם, משימתכם היא לזכור את ההיבט הזקן והחכם שלכם, לחשוף את האמת שלו ולנפץ את כל שממשיך להאפיל על האור האלוהי הפנימי שלכם. זכרו, אינכם יכולים להפיץ את מה שלא תבעתם לעצמכם. האנרגיות של השנה הזאת יפעילו את היכולת שלכם לשדר דפוסי אור מושלמים אל העולם. היקף ההשפעה שלכם יגדל ככל שתקחו חלק פעיל לגמרי, מתוך מודעות ממוקדת, באירועי היום-יום. בשל כך, חשוב מאוד שתלמדו לעבד את דפוסי האנרגיה הצורמים והדיסהרמוניים אליהם אתם נחשפים. בצעו את הפעולות הדרושות. תרגלו משמעת רגשית ומנטלית ושאפו למאסטריות עצמית. אל תפנו את גבכם לעולם ולהתנסויות החיים, התמודדו עמם פנים אל פנים. למדו לראות את החיים מנקודת מבט גבוהה יותר ונסו לראות את התמונה הרחבה.

מהות המסע היא הגשמת כל היבט של הווייתכם, היותכם מודעים לגמרי לעצמכם כישות רב-ממדית. כאשר תשחררו את עצמכם מכל שממשיך לכבול אתכם, אתם תפעילו אנרגיות אלוהיות שיאיצו את התקדמותכם, יחברו אתכם למרכז האלוהי שלכם ויחשפו את התודעה הטהורה שאתם מחזיקים בתוככם. הגיע הזמן שתתבעו לעצמכם את מקומכם ביקום השלם ושתציבו את עצמכם במרכז תכליתכם. אפשרו לחכמה ולאמת העתיקות של נשמתכם להדריך אתכם בדרככם.