נתיב היהלום: ההרפתקה היצירתית החדשה של אהבה ושפע בשנת 2015

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל
31 בדצמבר, 2014
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ביום הראשון של 2015 אתם צועדים אל התחלה וחדשה והרפתקה חדשה על הפלנטה. עבור רבים, שנת 2014 הייתה שנה קשה וקאוטית ולוותה באתגרים אישיים. משפחת אור אהובה, הייתה זו גם שנה שבה השערים והפתחים של השפע והיצירתיות הקסומים עוגנו על כדור הארץ. האתגרים עמם התמודדתם סייעו לכם להתייצב באמת בעוצמתכם ולהיות בוראי המציאות שלכם. זוהי מהותו של מאסטר האור הרב-ממדי.

בשנת 2015 תהיה לכם הזדמנות להמשיך ולפתח את הכישורים והיכולות שלכם שעה שאנרגיות אור היהלום העוצמתיות בוראות האצה נוספת בתודעה והפעלות נוספות של קודי הדנ״א לטובת התפתחות רוחנית ופיזית. אנו מכנים זאת ספירלת הזמן ונתיב היהלום החדשים, ובנתיב זה אתם תגלו את עוצמת האהבה והחמלה האינסופיות. אתם תגלו את עוצמתכם באנרגיות הגלקטיות והקוסמיות ותמקדו אותן לבריאה של מציאות אוהבת והרמונית, שעה שאתם מהלכים בנתיב היהלום כמאסטרים וכבוראים רב-ממדיים.

האנרגיות של שנת 2015

משפחת אור אהובה, בשנה זו יהיו שלושה זמנים עוצמתיים ביותר של שינוי וטרנספורמציה. הראשון יחול במארס ובאפריל, 2015 והוא יחל בעת יום השיוויון. בזמן הזה, כדור הארץ יחווה ליקוי שמש מלא אשר יספק את ההזדמנות לפלנטה להתרחק מהעימות והתוקפנות הדואליים ולעבור למצב מאוזן והרמוני יותר של בריאה משותפת קולקטיבית. עבור אלה מכם שנפתחו למצב מודעות גבוה יותר והפכו למאסטרים של הגשמה, זה יהיה הרגע להחזיק באנרגיות של שלווה פנימית, הרמוניה ואהבה, ולהתמקד בבריאה של מציאות של הרמוניה ושפע על כדור הארץ. תוכלו לרתום את הקסם היצירתי של הממד השישי ולסייע בהגשמת מציאות חדשה.

כמו כן ב-4 באפריל יחול ליקוי ירח מלא, והתקופה שבין ה-20 למארס וה-4 באפריל תהיה מלאה בשינויים ובתזוזות על כדור הארץ, ותסלול את הדרך לצורות ובריאות חדשות. שינויים אלה יורגשו ברמה האינדיבידואלית והקולקטיבית. אנו מבקשים מכם לא לפחד מהשינויים הללו, אהובים, אלא להחזיק במיקוד של אהבה ובריאה, לנצל את ההזדמנות להיערך עם אנרגיות קו הזמן החדש של 2015 ולברוא שפע והרמוניה במקום לתרום לאנרגיות קו-זמן נמוכות יותר של קונפליקט ותוהו ובוהו.

הזמן העוצמתי השני יחול בשנה הפלנטרית החדשה, מה-26 ביולי ועד ה-12 באוגוסט, ויכלול את האנרגיות של ״שער האריה״ כנקודת משען של התקדמות אבולוציונית ובריאתית. נקודת השיא תהיה ב-8 באוגוסט בזמן שער הזמן 8/8/8. האנרגיות הקוסמיות שיחלפו דרך ״שער האריה״ יעצימו את האנרגיות הגבוהות החדשות ויבראו הזדמנויות עבור אנשים רבים להתחיל פרוייקטים חדשים רבים או לעבור לנתיב קריירה חדש שיתאים יותר למשימה ולתכלית המתוקנות שלהם על כדור הארץ. בזמן הזה, מועצות הגלקסיה הגבוהות, בהיערכות עם המועצה הסולרית ומועצות כדור הארץ, יפתחו מערבולות או קווי זמן אנרגטיים חדשים רבים שיאפשרו הגשמה של המציאות החדשה בצורה הפיזית. פרוייקטים אלה יסללו את הדרך לחניכות העוצמתיות של 2016 ו-2017. ההרפתקה של נתיב היהלום יצאה לדרכה ללא ספק! אלה מכם שמוכנים, יצעדו קדימה לנתיב חדש זה של תודעה והזדמנות מואצות.

הזמן העוצמתי השלישי יחול ביום השיוויון, ב-23 בספטמבר. בחודש זה יהיה גם ליקוי חמה חלקי ב-13 בספטמבר וליקוי ירח מלא ב-28 בספטמבר. נושא השינויים העוצמתיים הללו יהיה המשך הגעתן של האנרגיות החדשות של המודעות הגבוהה יותר שהחלו להיכנס בליקויים וביום השיוויון של מארס. כמו כן, תהיינה הזדמנויות נוספות לעגן את אור היהלום של ההרמוניה, השלווה והשפע ולברוא מציאות חדשה. זה יהיה זמן מרגש ומאתגר, אך גם מלא בהזדמנויות חדשות. שוב, אנו מבקשים מכם להתמקד בהזדמנויות הללו כדי להעצים את עצמכם כמאסטרים של אור ובריאה, ולסייע לקרקע את המציאות החדשה עבור הפלנטה אל תוך רשת התודעה האנושית הקולקטיבית כדי שהצורה תוכל להתממש במישור החומרי. תקופה זו בת שבועיים תהיה עשירה בהזדמנויות לעבוד עם ישויות האור וממלכות המלאכים, וכמו כן עם אנרגיות האלמנטלים הקסומים, כדי לעגן מציאות חדשה קסומה ומופלאה זו.

נתיב היהלום: תודעה גבוהה יותר ומציאות בעלת תדר גבוה יותר

משפחת אור אהובה, תודעה גבוהה יותר זו ותדר הוויה גבוה יותר זה מכונים ״נתיב היהלום״. זה התדר שמעגן את הממד השישי ושמאפשר לכם לחוות במלואה את ההוויה הרב-ממדית שלכם.

בשלב זה, העיגון שלכם בממד השישי של הקסם והנסים האלמנטליים יאפשר לכם לנוע בין ממדי הוויה ללא חרדה  או אובדן שיווי משקל. כאשר אתם ממורכזים בתחושה עמוקה של שלווה פנימית וחמלה יצירתית, אז אתם מסוגלים לחוות את התדרים הנמוכים יותר באמצעות כוח ועוצמה פנימיים אלה ומבלי לאבד את החיבור הפנימי ואת תחושת הכיוון שלכם. אתם תהיו מסוגלים לצאת להרפתקות באנרגיות הממדים החמישי, הרביעי והשלישי ללא השפעות פוגעות.

אהובים, אם תמצאו את עצמכם במשימה או בהרפתקה בדחיסות הממד השלישי, מוקפים בדואליות, בקונפליקט ובתוהו ובוהו, אתם תדעו כיצד למצוא את המרכז שלכם בלבכם, לקרקע את עצמכם אל תוך כדור הארץ וללכת בעקבות הדרכת העצמי הגבוה שלכם, הרוח וחוכמת הבריאה האינסופית של בינת הבריאה האלוהית. ודעו, אהובים, בקלות של פעולת בחירה קסומה, אתם תהיו מסוגלים לחזור לתודעת הממדים הגבוהים יותר.

כיצד הדבר אפשרי, תשאלו? ובכן, אתם חייבים לוודא שאתם מחוברים היטב לעצמי הגבוה הקסום שלכם. אתם חייבים לטפח את הגן הקסום של השלווה, הדממה, השמחה, השלום, האהבה והשפע הפנימיים. שעה שאתם בוראים גן פנימי זה, הוא גם יתגשם בעולם החיצון שלכם כמרחב מקודש שיעגן ושישקף את התדר האישי או את חתימת האנרגיה האישית שלכם על כדור הארץ.

המרחב המקודש האישי שלכם ישדר גם את חתימת האנרגיה שלכם, ויתחיל לקיים אינטראקציה עם העולם החיצון שסביבכם ולעצב אותו, שעה שאתם פותחים מרחב רב-ממדי על הפלנטה! אהובים, כדור הארץ עצמו מאושר לרקוד ולשחק פעם נוספת עם ישויות אור בממדים רבים.

אהובים, נתיב היהלום הוא אפוא הנתיב שלכם לקלילות ולהרפתקה רב-ממדית. אתם הופכים לבוראים של מציאויות, ליוזמים של קווי זמן, ולבוראים-שותפים של תודעה פלנטרית בתדרים הגבוהים יותר. אתם תפתחו את הביטחון לרכוב על הגלים הגלקטיים ולהזיז תדרים בהרפתקות אור יצירתיות. ואתם תלמדו כיצד להגשים אור ואנרגיה לכדי צורה שעה שאתם בוראים מציאות חדשה.

ילדי היהלום הכחול של 2015

שעה שאתם נעים אל תוך שלב חדש זה של בריאה והעצמה, נשמות חדשות רבות, שמתגשמות ושמגיעות ימשיכו, כמו תמיד, לתמוך בכם. אלה יכונו ״ילדי היהלום הכחול״.

ילדים אלה ינבעו ממשפחת המלאכים של האלוהים (כך במקור) או יהיו בעלי חיבור קרוב אליה. האלוהים הם בוראי הצורה ביקום. התכלית והמשימה של הוויות מתגשמות אלה יהיו להעניק תמיכה וסיוע לבריאה ולהגשמה של צורות חדשות על כדור הארץ, שעה שהמציאות החדשה מתחילה לעטות צורה על הפלנטה.

ילדים אלה יהיו רוחות קוסמיות המחוברות מקרוב למשפחות הגלקטיות ולמועצה הגלקטית. הם יהיו מאסטרים בהגשמה ומיומנים ביצירת צורה בדרכים קלילות ואלגנטיות.

הם יהיו גם אמפתיים ועוצמתיים, ויהיו מסוגלים ״לקרוא״ את האנרגיות ואת האנשים סביבם. הם ישתמשו במיומנויות האמפתיה שלהם כדי לשלוח אנרגיות עוצמתיות של ריפוי ובריאת שפע למקום בו הן דרושות.

ילדים אלה יוולדו בקבוצות או באשכולות נשמה, כתאומים או כקרובי משפחה, או במסגרת קהילות בהן יוכלו לעבוד יחד באופן הטוב ביותר כדי ליצור מיקוד עוצמתי של אור יהלום כחול ולסייע לבריאת רעיונות חדשים וצורות חדשות של הוויה אינדיבידואלית וקולקטיבית על כדור הארץ.

משפחת אור אהובה, אנו מאחלים לכם הרפתקה נפלאה על נתיב היהלום בשנת 2015!