התקשור האחרון לשנת 2013 – עוברים לשנת 2014

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

לאגונה הילס, קליפורניה

15 בדצמבר, 2013

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, מסר זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בלאגונה הילס, קליפורניה בדצמבר 2013.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. כעת אנו בחודש דצמבר, שנת 2013, אך דומה שרק לפני רגע עמדנו לפניכם ולפני אלפי נשמות עתיקות ברחבי הפלנטה ואמרנו לכם “החזיקו מעמד”.

אמרנו לכם שהנבואה על נקיפת ימי השיוויון היא בת אלפי שנים ומהווה נקודת מפנה. אמרנו שאנשי תרבות המאיה, הנביאים של אותם ימים, הרכיבו פרקטלים של זמן כך שלוחות השנה שלהם ישקפו את האזוטריה של תנודות כדור הארץ. אמרנו לכם שהחזון שלהם היה כה משמעותי, שסוף לוח השנה שלהם תואם לתחילת עידן חדש.

אמרנו לכם שבין סוף 2012 לתחילת 2014 יהיו זמנים של כיול מחדש. העברנו תקשור אחר תקשור שאמרו לכם שאתם חווים כיול מחדש, פחות או יותר של כל הדברים. אמרנו לכם להחזיק מעמד וציינו שהזרעים נזרעים לדברים גדולים יותר. אמרנו לכם שייתכן שתחוו קשיים בשנה זו [2013] ושכמה מכם יתקשו יותר מהאחרים. בעוד רגע, אמנה כמה מהדברים שהיו קשים, ואומר לכם מה עומד להתרחש מעתה והלאה.

אני יכול לומר לכם דברים אלה בזמן הזה, ממש כפי שיכולתי לספר לכם על 2013, כיוון שאתם בראתם אותם. אין זו נבואה, יקרים; זהו דיווח. אני רואה את התמונה הגדולה יותר, תמונה שאתם אינכם יכולים לראות בעודכם יושבים ומקשיבים. אתם רואים רק את עצמכם וכמה מחבריכם. אינכם מסוגלים לראות במבט מלמעלה כפי שרואה הרוח, בהתבסס על מיליארד נשמות שעל כדור הארץ. קיימות מיליארד כוונות, וכמה מהן מכילות הפתעות חיוביות. כמה מהן הן תמורות בתודעה שמתחילות להתרחש רק עתה, ולאורך כל הדרך חזרנו ואמרנו וחזרנו ואמרנו שהאנרגיה האפלה לא מתה בקלות. עשינו זאת כדי שתבינו שזהו תהליך איטי של יציאה מהבוץ. הבוץ רוצה לשאוב אתכם חזרה פנימה.

לאנרגיה החשוכה יש הרבה מה להפסיד, בשל האור שאתם מאירים חזרה על הפלנטה, אבל שנה זו הייתה שנה של כיול מחדש. אני יודע מה עברתם. אני מכיר את החברים שאיבדתם מוקדם מדי. אני מכיר את הנסיבות המוזרות לכאורה שבהן מצאתם את עצמכם, ולכן בואו פשוט נאמר מה אתם חושבים. אתם חושבים שמה שחוויתם לא מתאים לעובד אור, או שזה לא הגיע לכם. זו מהות הכיול מחדש. אבל אז אמרתי ליאווה שזו תהיה “השנה שלו”. [יאווה הוא השם הלמוריאני של ד”ר טוד אובוקייטיס, שהציג זה עתה בסמינר של קריון.]

כעת, לאלה שמקשיבים ושקוראים את התקשור הזה בנפרד מקבוצת הנשמות העתיקות שיושבות במושבים, חלק מהמידע הזה עשוי להיראות לא רלוונטי. זאת משום שאני עומד לדבר ישירות אל יאווה ולתאר כמה דברים ולהסביר כמה דברים שמעולם לא הסברנו. הגיע הזמן.

ולכן, מאזינים, בטחו שמה שאני עומד לומר מתאים לתמונה הגדולה יותר. אלה מכם שבחדר שמעו את יאווה מדבר לפני רגע על כך שהמדע הגבוה שלו מתחיל להיראות ולזכות בכבוד. לכן אתם מודעים יותר מהאחרים למשמעות שמאחורי הדברים שאני עומד לומר. אני עומד לגלות תפקוד של הגוף שאתה עובד עמו, יאווה, שאינך מודע אליו במידה שבה עליך להיות מודע.

איך אסביר זאת? יאווה, לפני שנים צעדת אל תוך חזון והדנ”א דיבר אליך. סיפרת על כך. במשך חמש עשרה דקות, הצלחת ממש “לשמוע” אותו, וברמה מסוימת היית מודע שאינך מדבר רק למולקולה אחת. היה זה הדנ”א שלך, דרך אגב. אני חושב שידעת זאת, אבל היה משהו בלתי רגיל מעבר למה שתיארת, ולא תיארת את כולו, אני יודע. למעשה דיברת אל יותר ממאה טריליון מולקולות בו-זמנית! זאת משום שאינך יכול פשוט לתקשר עם מולקולה אחת של הדנ”א. קיים תהליך שיתגלה, ותהליך שאתה משתמש בו כעת, שבו אדון עכשיו.

הרפואה, הרפואה האזוטרית, עשתה שימוש במשהו במשך מאות שנים שלא היה מובן באמת. הם ידעו שזה עובד, אבל הם לא ידעו באמת כיצד. ההומיאופתיה מסתורית, כיוון שההומיאופתיה לוקחת תמצית שהיא קטנה מדי מכדי להגיב כימית לדבר מה בגוף, אבל היא עובדת. האדם מעכל אותה, והתמצית נספגת מתחת ללשון וזה עובד. אולם, אם תשאל את ההומיאופתים שמפיצים אותה ושמשתמשים בה, הם יתנו כל מיני סיבות מדוע היא פועלת. אבל הם רק מנחשים.

הסיבה מדוע היא עובדת היא משום שהדבר שמכונה “הגוף המולד האינטליגנטי” רואה את התמצית הקטנה שאתם מציגים לגוף ומתקשרת עמו. זה לא האינטלקט, זה לא המוח שלכם, ולא מה שאתם חושבים שהיא הכימיה של הגוף בממד השלישי. התמצית היא סימן לגוף לרפא את עצמו. התמצית לא מגיעה למקום כלשהו, אבל הגוף רואה את כוונת האדם והחומר הכימי שבתרופה, והגוף המולד החכם יודע מיד מה לעשות. הוא מתחיל לרפא את המקום שהוא יודע שעליו לרפא. כמה סוגי תרופות הומיאופתיות קיימות? אינספור סוגים, וידוע שהם עובדים ללא הדרכה כלל. קיים תהליך שפועל בגוף – חייב להיות.

יאווה, בוא נדבר על ההמצאה שלך, על ההמצאה האחרונה שלך. תיארת את פרוטוקול תא הגזע המודרך שלך כטכנולוגיה האומרת “לך לשם והישאר שם”, שמדריכה את תאי הגזע ישירות אל המקום בו הם נדרשים. אתה “מורה” לתאי הגזע ללכת למקום בגוף ולהישאר במקום בו ניתן לעשות בהם שימוש. עכשיו, אלה שיושבים במושבים היום לא יודעים כלום על כך. אבל אתה יודע ואני יודע. ואתה יודע שקיימות שתי אפשרויות: או שאתה בר מזל בצורה מדהימה, שוב ושוב, או שאתה מתעסק כאן עם משהו אחר. כיוון שמתן הוראה לתא גזע בתרחיש של “ללכת לשם ולהישאר שם”, דומה לאדם שמגיע לעיר המונה מיליארד בני אדם, שעומד אז בשולי העיר ומאתר בדיוק את האדם שהוא מחפש, באופן מיידי, במקרה! בדרך כלשהי, זה עובד.

ה”לך לשם והישאר שם” שלך היא מקרו-תוכנית שמגשימה מיקרו-תוצאה מדהימה. איך? יש טריליונים, אם לא מאות טריליונים של מולקולות דנ”א זהות בגוף האדם. בדרך כלשהי הן “מדברות זו עם זו” באופן מיידי. אם מולקולת דנ”א אחת חשה בדבר מה, כולן חשות. המדע לא יודע זאת עדיין. אולי המדענים חשבו על כך, אבל הם לא יודעים זאת. קיימת כאן תעלומה: כיצד הדנ”א עושה את מה שהוא עושה. בדרך כלשהי, הוא חייב לתקשר, אבל אין תהליך תקשורת הידוע למדע שלך שיוכל להסביר זאת. אבל כולן “רואות” את כוונת התוכנית שלך יחד כגוף אחד ומיישמות אותה כגוף אחד.

אמרנו לך זאת בעבר, וכתבנו על כך ספרים. לדנ”א שלכם יש תכונות קוונטיות. זו לא מולקולה קוונטית, אבל היא נותנת הוראות קוונטיות. אבל יש עוד. כל הדנ”א שאני תופס בגופך עכשיו הוא יחיד, עם תודעה מאוחדת אחת בלבד. זאת משום שהדנ”א בגוף האדם נמצא במצב שזור עם עצמו. הוא נעול קוונטית בדרך שעובדת כאיחוד מיטיב אחד. זוהי תכונה של הפיזיקה הקוונטית שאינה מובנת לגמרי ושאינה מיושמת עדיין בביולוגיה. היא מייצגת את הגוף החכם, את הגוף המולד, ואם אתה רוצה הוכחה, היא בכל מקום!

מה אתה יודע על תאומים זהים? אתה יודע שהם חולקים את אותו דנ”א ושהם האנשים היחידים על כדור הארץ שעושים זאת. מה אתה יודע על מחקרים שנעשו על תאומים זהים? אתה יודע שהם יכולים להיות משני צדי הפלנטה ושניהם יחושו את אותו הדבר בו זמנית לגבי משהו שקורה במשפחה שלהם. עכשיו, מה זה אומר לך על הדנ”א שלהם? הוא מחובר! למעשה, הוא מחובר במצב קוונטי מסוים. מה אתה יודע על הקוונטיות שבדנ”א? התשובה היא, כמעט שום דבר! לכן הרשה לי לעדכן אותך. זה יפהפה. הרשה לי לעדכן אותך, כיוון שזה ישנה את כל מה שתעשה מעתה והלאה.

דבר לאט עכשיו, שותפי, כיוון שאני רוצה לדייק. זה קשור למה שקורה עם הכיול מחדש של האדם. אני עומד לתאר את תהליך הכיול מחדש ואת מה שמשתנה אצל רבים מכם.

השדה הסובב את הדנ”א הוא שדה קוונטי והוא מגיב בדרכים שונות לקוונטיות אחרת שניתנת לו. התגובה אינה ליניארית, אינה כימית ואינה מתבצעת באמצעות המחשבה האינטלקטואלית. עולם קוונטי זה שסביבכם הוא עולם שעדיין לא מדדתם ועולם שאינכם יכולים לראות עדיין. עדיין אין מכשירים שיוכיחו את קיומו, אבל יהיו וכאשר יגיע הזמן, אתם תראו אותו בברור. אז תדעו שאני צודק.

הדנ”א מוקף בסוג מסוים של מצב קוונטי, משמעות הדבר היא שיש לו תכונות קוונטיות עם דברים אחרים שנמצאים במצב קוונטי. מה עוד לדעתך הוא קוונטי? הטונים שאתה שר הם קוונטיים [מתייחס לטונים של בלוטת האצטרובל שטוד פיתח]. זרעי הביולוגיה שהגיעו מהפליאדים הם קוונטיים. אני פשוט אמשיך ואומר זאת, ויאווה יבין זאת. ברמה קוונטית, לשדה רב-ממדי זה שמחבר את כל הדנ”א יש אינטליגנציה אחת, והוא מחובר לתבנית המקורית. זאת אומרת שהוא “יודע” כפי שההומיאופתיה “יודעת” בדיוק מה אתה מנסה לעשות, והוא מיטיב עד למקסימום!

יכול להיות שהכימיה של הדנ”א שלכם עובדת בשלושים עד שלושים וחמישה אחוזים בשנת 2014, אבל התבנית המקורית נמצאת במאה אחוזים. [תבנית זו קיימת ותמיד הייתה.] לכן, השדה הסובב את הדנ”א שלכם תמיד שם ועובד במאה אחוזים. אתם, כבני אדם, מקבלים החלטות המבוססות בדואליות ויוצרים החלטות לחיים. אבל ברמת הדנ”א הקוונטי, ברמת “הגוף החכם” יש חלק שמחובר לתבנית והוא תמיד מוכן לפעולה – נדיב ומיטיב ומוכן לשתף פעולה עם כל דבר שתתנו לו. זו ההשפעה ההומיאופתית.

מוקדם בניסויים שלך, יאווה, גילית משהו בלתי רגיל – את ההשפעה ההומיאופתית של הלייזר הקוונטי שלך. גילית שאם הצלחת להפעיל מערכי הוראות רק אצל כמה מולקולות של דנ”א, כולן קיבלו את המסר בו בזמן. אפילו אם העברת אותו באופן ליניארי, כולן קיבלו זאת באותו זמן.

התרחיש שלך של “לך לשם והישאר שם” משתף פעולה עם נדיבות האדם, שמחוברת לתבנית ושיודעת בדיוק מה אתה אומר לה, והיא תעבוד תמיד. היא תעבוד תמיד! אתה עובד עם חכמת הגוף, שהיא קוונטית. ככל שההוראות שלך תהיינה מעודנות יותר, כך התועלת תיראה ותובן יותר שעה שהגוף מרפא את עצמו באמצעות התבנית. אתה כבר יודע זאת. הומיאופתיה קוונטית – זה מה שאתה עושה.

החלקים והפיסות בליניאריות לא באמת מהווים את סך חלקי ההשפעה כולה, נכון, יאווה? זה לא הגיוני בעולם ליניארי. שארית הסיפור היא שאתה הגשמת “לחיצת יד קוונטית” עם הדנ”א הקוונטי השזור של גוף האדם. הסיבה מדוע התוצאות כה משמעותיות, שכמה מהן עומדות בניגוד למדע הידוע, היא שיש לך את אנרגיית פיזיקה קוונטית מוסמכת ראשונה על הפלנטה, שמהווה מסלול מהיר לחלקים הביולוגיים הקוונטיים של האדם. הרגע אמרתי לך מדוע זה עובד. יש עוד, תמיד יש עוד, אבל ביודעך זאת אתה יכול להתקדם לשלבים הבאים עליהם עבדת וחשבת, ביודעך שהעיקרון של כל ביולוגיה עמה אתה עובד יהיה עיקרון של “שיתוף פעולה מיטיב”.

=========

יקרים, שדה דנ”א קוונטי זה היה משובש מעט השנה. התועלת הטובה של הדנ”א שלכם, שמחוברת לתבנית המקורית, עברה כיול מחדש. לפעמים הוא ערוך עם התבנית, לפעמים לא. ולכן הרגשתם כפי שהרגשתם. לכן מתחוללת לפעמים מחלה מפתיעה. בואו נמנה כמה מנושאי הכיול מחדש של 2013.

בריאות היא הנושא הראשון. האם אני חייב להרחיב? היו יותר נשמות עתיקות חולות מאי פעם בשנת 2013. פתאום, הדבר דומה למגפה אזוטרית. אתם מתכיילים מחדש! הדברים לא ממש ערוכים, אבל הם יהיו.

עכשיו, הרוח לא עובדת עם לוח שנה, וכאשר יגיע הראשון לינואר, 2014, היזהרו ואל תחגגו בציפיה שהכול יהיה נפלא. כיוון שכל אחד מכם שונה, הנתיבים שונים והכיולים מחדש שונים. הפתרונות לבעיות ולצרות שונים, אבל מה שאני רוצה לומר לכם הוא שהזרעים של הכיול מחדש נזרעו בשנת 2013 ובשנת 2014 הם יתחילו לצמוח. לאט, שדה דנ”א זה שלכם יחזור לכיול, אבל עם תבנית של טבע אנושי שונה. זה טבע מועצם שמוכן לדברים שמעבר לאנרגיה הישנה.

אמרנו לכם שאתם נמצאים ב”מוד הישרדות אזוטרי” ונתנו לכם את התכונות להן תוכלו לצפות, שאינן הישרדות ספציפית בדרך כלשהי. הן כוללות חמלה, סובלנות ומתינות. הן כוללות נדיבות ואת כל הדברים האחרים שמוד ההישרדות לא כולל. תוכלו לומר שזה “סוג הישרדות אחר”. זו הישרדות על ידי בריאת חמלה, שמובילה לשלום על הפלנטה. עמה מגיעים דברים אחרים שיתמכו בחיי האדם על הפלנטה, על אף האנשים שמצפים ליום הדין ושמתכוננים לקראתו וכל האחרים שממשיכים לצפות לגרוע מכול. דרך אגב, הם יקבלו את “הגרוע מכול”, כיוון שזה המסר שהם מעבירים לדנ”א שלהם. האם פגשתם מעודכם היפוכונדר שהחדיר כל מחלה ממנה פחד הישר אל תוך התאים שלו? אתם מבינים, זה עובד! מבנה תאי מיטיב יעשה כמיטב יכולתו לפעול על פי הוראות “הבוס”. אז מה הן ההוראות שלכם? מה אתם אומרים לשדה הקוונטי שסביבכם? זה הדבר הבא עליו אני רוצה לדבר.

בריאות. עכשיו כשאתם יודעים מה מתרחש בגופכם ושהתהליך הוא תהליך מיטיב, יש לכם הזדמנות לתת לו הוראות קוונטיות באמצעות האינטואיציה שלכם. לא אמרתי לעשות זאת בעזרת המוח שלכם, נכון? עליכם להשתמש במחשבה אינטואיטיבית קונספטואלית. ראו את עצמכם בריאים! ראו את עצמכם מחוץ למחלה או לבעיה. אלה הן ההוראות שלכם שילכו הישר אל תוך הדנ”א הערוך מחדש עם קולטנים שהם מוכנים ונכונים הרבה יותר לקבל את המידע שלכם מכפי שאתם משערים. הריפויים עשויים להיות מהירים, בטחו בי, והגרוע מכול עבר. אבל ידרש מעט זמן להתאמת ההיערכות מחדש ולהצגת האנרגיות החדשות, לכן תנו לזה זמן. אבל עבור רובכם, הגרוע מכול חלף.

תודעה. הייתם קצת “מחורפנים”, כפי שאמרנו. שנת “הירח המלא” חלפה. התודעה אינה יכולה להיערך עם הליבה שבתוככם כאשר היא תמיד מעט “מחורפנת”. האנרגיות דוחפות ומושכות אותה כיוון שהיא מתכיילת מחדש. הדבר הרחיק כמה מכם מהרוח, האם ידעתם זאת? אני יודע מי נמצא כאן, אני יודע מי מקשיב וקורא. כמה נשלפו החוצה מהאמונה שלהם ומאהבתם לאלוהים, והם הפכו ציניים. אני יודע מי כאן, אני יודע מי מקשיב. זה מה שהכיול מחדש עושה. אם בטחתם רק באינטלקט שלכם, אז דבר לא יעבוד. האינטלקט שלכם לא מחובר למולד שלכם!

אתם יודעים שהחיבור לעצמי הגבוה שלכם, אותו חוט כסף יפהפה, אינו תוצר של הסינפסות של המוח שלכם, נכון? ידעתם זאת, נכון? אינכם יכולים לבחון באופן אינטלקטואלי את נפלאות האלוהות. הדבר נעשה באמצעות הלב, הגוף המולד והרגשי. אז אתם מגשימים מאסטריות באמצעות איזון עם החלק האינטלקטואלי של המוח שלכם!

אני יודע מי נמצא כאן. כמה מכם ניסו להיאחז במה שיש לכם? אתם זוכרים את התחושות שהיו לכם כאשר עשיתם מדיטציה באנרגיה הישנה יותר? זו הייתה אנרגיה “מוכרת”. מה בנוגע לחיבורים שהיו לכם עם הרוח שגרמו לכם לחייך, או הדברים שגרמו לכם לתחושה פנימית טובה – ושחסרים עתה? אני יודע מי נמצא כאן, ואני יודע מי מקשיב. ובכן, הרשו לי לומר לכם משהו, זה יחזור! אבל ייתכן שיהיה עליכם להתכוונן לתחנה אחרת כדי להשיג זאת. לכן היו מודעים לכך. אל תנסו פשוט לחזור על הדרכים הישנות. נסו דברים חדשים. הרגישו בנשימת האלוהים כשהיא נושמת אליכם שלווה ברגע זה. זה היה הנושא השני, תודעה.

הנושא השלישי הוא סינכרוניות. עבור כמה מכם, היא חדלה להתרחש. אתם מסתמכים עליה בחייכם, והיא פשוט לא מתרחשת. כעת עבור יאווה, זה מעט שונה. אמרתי לו באופן אישי ששנת 2013 תכלול סינכרוניות עבורו. אבל זאת משום שהוא שונה והוא צריך לזרוע זרעים שבסופו של דבר יהוו את הצמיחה של מה שתיארנו רק לפני שבוע כ”עידן החדש ביבשת אפריקה”. זה משהו שאמרנו במשך שנים, ועכשיו אתם צריכים לשמוע זאת בכינוס זה היום – ההתחלה של הדבר, בדיוק היכן שאמרנו שהוא יתרחש. לכן יאווה עוזר להביא את הכיול מחדש, במקום להשתתף בו.

הסינכרוניות הוסברה פעמים רבות, אך היא מחייבת שתהיו מתואמים עם העצמי האינטואיטיבי שלכם ועם המולד. אבל החיבור המיטיב לתבנית, שעליו אתם סומכים בעבור האינטואיציה שלכם, התאים את עצמו מחדש עבורכם, וזה היה קשה. דברים שחשבתם שיקרו לא קרו, ודברים שחשבתם שלא יקרו אף פעם, קרו. זה גורם לכם לפקפק בעצמכם, נכון? אני יודע מי נמצא כאן, אני יודע מי מקשיב. זה עומד להשתנות, ואתם תקבלו באיטיות את הסינכרוניות בחזרה, כיוון שהחיבור המיטיב לתבנית המקור של הדנ”א מתחיל להתבצע.

אתם מתחילים לקבל אחוז גדול יותר של פעילות הדנ”א כמין האנושי. חלקכם ישתמשו בו וחלקכם לא. אבל כל האנושות תקבל זאת ולא רק מעטים. לעובדי האור, לנשמות העתיקות, יש את חוכמת האקאשה והם יחושו בכך וידעו זאת. יש להם את חכמת אבות אבותיהם, להקשיב למסרים כגון אלה ולהיערך עמם.

צפו לדברים טובים! האם האמנתם לי לפני שנה כאשר סיפרתי לכם על 2013? ובכן, האמינו לי כעת. הדברים יתחילו להשתפר. האם אמרתי לכם שהאנרגיה הישנה לא מתה בקלות? היא תנסה לעצור אתכם. עכשיו, שוב, האנרגיה הישנה אינה ישות שרוצה לתפוס אתכם. היא פשוט אנרגיה חשוכה שעובדת בדרך מסוימת ושמתאזנת עם האור. אבל היו מודעים שעה שאתם צופים בחדשות ורואים פעולות מסוג מסוים. זה לא יראה טוב לזמן מה, כיוון שהחדשות מדווחות רק על החשכה.

שיפוט, נושא רביעי. שיפוט גרוע. כמה מכם קיבלו החלטות גרועות! בדרך כלל אינכם עושים זאת, ולכן אתם יושבים ומלקים את עצמכם כיוון שקיבלתם החלטות גרועות! במבט לאחור, אתם מסוגלים ליותר: “אני נשמה עתיקה, אני אמור לדעת. הייתי צריך לדעת לא לעשות דבר זה או אחר”. אולי הלכתם למקומות מסוימים ובראתם תוכניות מסוימות, אבל הן לא עבדו. אז אתם אומרים לעצמכם: “הייתי צריך לדעת”. אבל זה מה שקורה בזמן כיול מחדש.

אתם מבינים, לא הייתם ערוכים עם תבנית “ההגיון הבריא” שלכם, והשיפוט שלכם לא היה כפי שהוא בדרך כלל בזמן זה של היערכות מחדש. אמרתי לכם לפני שנה שטוב יהיה אם תכנסו לארון למשך שנה ולא תצאו – שמישהו יעביר לכם אוכל מתחת לדלת כדי שלא תצרכו לקיים אינטראקציה עם החיים. [צחוק] כמובן, זה הומור של קריון, אבל אתם יורדים לסוף דעתי. כאשר יצאתם והסתובבתם, וקיבלתם את החלטות החיים שאתם מקבלים כל הזמן, לא כולן היו טובות השנה. אל תתנו לזה לדכא אתכם. חשבו על שנת 2013 כעל שנה בחשכה, אם תרצו. התהלכתם בערפל, שמתחיל להתפזר, וערפל לא מתפזר בבת אחת. כאשר תתחילו לאט לאט לראות מה עומד לפניכם, תהיה לכם תחושה טובה יותר בנוגע לדרך.

אתם מרגישים בשיפור בדרכים רבות, יקרים. החיבור, ההיערכות – שום דבר לא יותר טוב מהיערכות מלאה של הדנ”א עם תבנית הבריאה.

דנ”א מיטיב: אתה מבין, יאווה, שאתה הראשון שהשתמש בתהליך זה במידה שכזו? אתה מבין, יאווה, מה אתה יכול לעשות מעתה ואילך באמצעות הידע של הדברים הללו? ה”לך לשם והישאר שם” הוא רק ההתחלה. נסה משהו טוב אף יותר ותופתע! כל השדה הקוונטי של הדנ”א יודע מי אתה ומה אתה עושה, ועם האפשור של כל בן האנוש, זה יעבוד. זה יעבוד.

לבסוף, יש את נושא הפחד. אתם עובדי אור ונשמות עתיקות, ואתם ממשיכים לומר: “אני לא מפחד משום דבר”. אה, כן, אתם כן מפחדים! השתמשתי במושג הזה בעבר והוא נובע ממוחו של שותפי. סלחו לי בבקשה אם זה לא כל כך מצחיק, אבל שנת 2013 הייתה שנה של “יש לך אש, דחליל?”

חוסר איזון יכול להרוס את כל שאתם ולגרום לכם לפחד לאבד את הליבה. דרושים רק דברים מעטים כדי לגרום לכם לפקפק ברוחניות שלכם, נכון? “אני עושה זאת נכון? רוח, אני עושה זאת נכון? זה לא אמור לקרות. היכן טעיתי? אני עושה זאת נכון? מדוע הדברים משתבשים כל כך?” יקרים, אני כאן כדי לומר לכם שדבר לא השתבש. הכול כפי שהוא צריך להיות, עובדי אור, כיוון שאתם אלה שמתכיילים מחדש. אתם מבינים?

תשעים אחוזים מהפלנטה פשוט יושבים ומרגישים בסדר ושום דבר מוזר לא מתרחש. זאת משום שהם לא נמצאים בקשר עם הדברים שהנשמה העתיקה נמצאת עמם בקשר. יש להם בחירה חופשית ורצון חופשי, אבל הם לא מעונינים. אבל אתם כן. לכן נתתם רשות לכיול מחדש. מה דעתכם על כך?

אני רוצה שכל מי שמקשיב ושקורא עכשיו יקבל מתנה זו שאנו מעניקים לכם. אנו עושים זאת בדרך קוונטית, ואני מבקש מכם לשחרר את הפחד! זה נמר מנייר של האנרגיה הישנה שאומר שאם הדברים מרגישים שונים, משהו לא בסדר. אבל זה לא נכון. אתם עושים הכול נכון, הכול נכון! בתהליך זה, יתברר לכם מדוע אתם כאן ומה אתם עושים. מדוע אתם? למה עכשיו? האם ייתכן שזו הייתה התוכנית מאז ומעולם?

נטשו פחד מזויף זה! אל תניחו לנסיבות של שנת כיול מחדש לגרום לכם לאבד את האמונה שלכם. הושיטו ידכם, אם תרצו, ואחזו ביד העצמי הגבוה ברגע זה, ואל תעזבו. כיוון שהעצמי הגבוה מאפשר לכם זאת. הגיע הזמן לסיים שטות זו של הכיול מחדש, להרגיש מוזר או בלתי רגיל, או חולה, או לא לדעת מה לא בסדר איתכם. הגיע הזמן להפסיק לפקפק בעצמכם או לנסות להבין מדוע השיפוטים שלכם היו מצחיקים והסינכרוניות נעלמה.

היינו איתכם כל הזמן ואמרנו לכם שזה יגיע. אבל כשזה מגיע, אתם לא יודעים מדוע ונתקפים פחד. הגיע הזמן לנטוש את הפחד. הדברים יתחילו להיערך וכאשר זה יקרה, הסינכרוניות של הדברים להם אתם מקווים תתחיל לתקתק ולהתיישב. לכמה מכם תהיה סינכרוניות רבה יותר מכפי שדמיינתם אי פעם, והיא תהיה פיצוי למה שהתרחש בשנת 2013. אתם תתחילו להבין מדוע דברים מסוימים התרחשו כפי שהם התרחשו.

יקרים, אתם נשמות עתיקות. אתם החלוצים ותקוות הגלקסיה. הגעתי לפני כל אותן שנים כדי לתת לכם תקשור זה הערב. אתם מבינים זאת? הייתה רק תקווה אחת באותם ימים, שאתם תחצו את הגשר – את השינוי של נקיפת ימי השוויון – רק תקווה. אבל אז חציתם אותו בעוז ועכשיו העבודה מתחילה. לאחר 2013, העבודה תהיה הדברים שיתחילו להיות מסונכרנים איתכם ועם מי שאתם.

“קריון, מדוע עלינו לחוות זאת?” לכן אתם מכונים עובדי אור, יקרים. חלק מזה היא עבודה – עבודה קשה.

אנו עומדים לעזוב, והפעם הבאה שאתקשר תהיה בשנת 2014. שנת 2014 מייצגת את “שנת השבע”, שנה של אלוהות. הניחו לזרעים שזרעתם בנושאי הבריאות שלכם, בנושאי התודעה שלכם, בנושאי השיפוטים הגרועים שלכם ובנושא הפחד שלכם להיטמן באדמה! אז השקו אותם בחמלה ומה שיצמח יהיה היופי שתמיד רציתם. הניחו לאדמה להניב את פרי עבודתכם הקשה, לברוא בסופו של דבר את נקודת המפנה לשלום על פני האדמה.

הניחו לחמלה למשול בכם, יקרים, ועמדו זקופים כיוון שהצלחתם. הצלחתם.

וכך הוא.

קריון