המולד המסתורי

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

גייטרסבורג, מרילנד, ארה”ב

31 באוגוסט, 2013

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, מסר זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בגייטרסבורג, מרילנד.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. השותף שלי זז הצדה, אבל הוא עדיין מחובר. אמרנו זאת בעבר: התהליך המכונה תקשור אינו בגדר השתלטות. תקשור הוא מיזוג שמתרחש ברשות, הסכם עם תודעת בן האנוש, יחד עם העצמי הגבוה שלו. הסכם מיזוג זה אינו קשה לביצוע, כל עוד קופסת המציאות של האמונה והמסורת מאפשרת זאת. אם למדתם שתהליך זה אינו ראוי, אזי תתקשו לתקשר. לכן, מידה רבה מהיכולת של השותף שלי לתקשר טמונה בידיעה שלו שהתקשור אמיתי ובתחושת הרוגע המתלווה אליו.

תקשור דורש אימון ותרגול כדי שלאט לאט יהפוך לנוח. זה “מקום” יפהפה שבו האדם יכול לשבת ופשוט “להיות” למשך הרגעים בהם המידע מועבר ללא מעורבות האינטלקט. השותף שלי הופך למתרגם. הוא לוקח מידע קוונטי, לא ליניארי מצד הצעיף שלי ויוצר שטף ליניארי בשפת התרבות שלו.

נדרשו לו שנים לשם כך. זה תהליך של למידה.

המסננים שקיימים במוחו של האדם הם מסננים שפותחו על ידי קופסת המסורת והחינוך שלו. אלה הופכים ל”דרך החיים שלו” ועליו להניח אותה בצד כדי שהמסר המתוקשר יוכל להיות תמציתי ושלם ככל האפשר. מסרים אלה חייבים לעבור בדרך שתהיה מובנת לבני האדם, ככל האפשר, ללא דעה מוטה אנושית. יקרים, כאשר אתם מאזינים לדברים הללו, יכול להיות שהם לא יהיו הגיוניים בעיניכם. לכן אנו נותנים את האפשרות להקשיב למסרים מאוחר יותר, מתמללים אותם כדי שתוכלו לשבת עמם ולתהות על קנקנם, כדי שתוכלו לחבר אותם עם פיסות מידע אחרות ולהבין כיצד הם מתקשרים.

השיעור מתחיל

בעודי מתחיל בשיעור זה, אני רוצה להזכיר לכם מדוע אנו מעבירים אותו, כיוון שמעולם לא דיברנו על הדברים הללו בשלמות שכזו, ולכן הגיע הזמן להניח את היסודות או לבצע את עבודת ההכנה לעתיד. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להסביר כיצד הדברים פועלים בתוככם. בעודנו חושפים את הדברים הללו, אנו משתמשים בשפה אליה אינכם רגילים ובתפיסות עמן לא עבדתם בעבר. אנו מודעים לכך, אך השיעור חייב להתחיל היכן שהוא חייב להתחיל, והוא חייב לכבד את מגוון התודעות שיש כאן. שלבי הלמידה הרבים בהם אתם מצויים מגוונים ביותר, משום שכמה מכם ביצעו סוג עבודה זה זמן רב מאוד, אבל ישנם אחרים שמתעוררים רק עתה לפוטנציאלים של מהותכם. אף על פי כן, אנו מספרים את הסיפור ומלמדים את השיעור כאילו כולכם באותו שלב. כך הולם היום.

קיימים תהליכים אזוטריים בתוך גוף האדם שקשה מאוד להסביר. לאחרונה, סיפרנו לכם על כמה מהם וכיצד הם עובדים. התחלנו לדבר על הסינכרוניות וכיצד היא עובדת בתוך גוף האדם. דיברנו על גאיה, על המדריכים ועל האנרגיות שבצד האחר של הצעיף. כמו כן, נתנו לכם הרצאה על טבעה החמקמק של האקאשה. איך היא מדברת אל התאים שלכם? האם היא נמצאת במוח שלכם או לא? אתם יכולים להאזין למסרים הללו של קריון שניתנו בעבר, כיוון שהשותף שלי מקליט אותם.

וכעת הגיע הזמן לדבר על מערכות אמונה קונספטואליות וכיצד הן מתחילות לפעול לטובתכם, וכיצד התודעה הופכת פחות ליניארית. כל התפיסות הללו נראות כתפיסות גבוהות, אך חלקכם משתמשים בהן ברגע זה. ישנה אחת במיוחד אותה שמרנו עד עתה, כיוון שקשה להסביר אותה. היא מכונה “הטבע או החלק המולד” (The Innate). היום נחשוף כיצד הוא עובד, נגלה דברים שלא אמרנו או הסברנו בעבר.

תשע תכונות האדם – סקירה קצרה

קיימת מערכת אזוטרית שלמה עליה תקשרנו בעבר המכונה “תשע תכונות האדם”. תכונות אלה קשורות זו לזו ועובדות יחד במעגל, ואני רוצה שהשותף שלי יעביר שיעורים בנושא זה בעתיד הקרוב. אני רוצה שהוא יפתח נושא זה לשלושה חלקי תרגול לפחות, כדי שהאנושות תוכל לצרף אותם יחד ולראות כיצד הם קשורים אלה לאלה. וזאת כדי שתוכלו להבין את עצמכם טוב יותר. תשע התכונות, כפי שתקשרנו אותן, מתחלקות לשלוש קבוצות המונות שלוש תכונות כל אחת. לא קשה להבין זאת, אבל הקושי מתחיל כאשר אתם מנסים להבין איך הן קשורות זו לזו, מה יכולה להיות המשמעות שלהן עבורכם, כיצד הן קשורות היום, וכיצד תהיינה קשורות מחר. יש תשע מהן. סיפרנו לכם על שלוש מהתכונות, לתכונה אחת שנמצאת בכל קבוצה של שלוש, יש את אותו שם – העצמי הגבוה. זיהינו את הקבוצות כ”קבוצת האדם הגשמי”, “קבוצת הנשמה” ו”קבוצת התמיכה”. העצמי הגבוה נמנה על כל אחת מהן. אבל זו שעליה נדבר היום נמצאת הישר במרכז מה שאנו נכנה “קבוצת האדם הגשמי”, וכמו רבות מן האחרות, יש כאן יותר מכפי שנדמה. היא מכונה “הטבע/החלק המולד” (או בקיצור “המולד”).

המולד

המילה “מולד” היא חלק מהתודעה האנושית. לכולכם יש אותו ברמה הגשמית ואנו נדבר על כך היום בדרך שבה לא דיברנו בעבר. אנו נספר לכם רק מעט עליו, אך מספיק כדי לעורר את סקרנותכם ולגרום לכם להבין שיש בכם יותר מכפי שאתם חושבים – הרבה יותר.

הטבע המולד תואר בעבר כחלק החכם של התאים שלכם. עכשיו, יכול להשתמע מכך שיש גם חלק לא חכם, אבל בואו נאמר שהוא חלק נבער יותר, והאמינו או לא, חלק נבער זה הוא המוח שלכם. המוח קולט דברים רבים והוא מחשבון מצוין ביותר. הוא כלי הזיכרון וחישוב הזיקה הטוב ביותר על כדור הארץ כיום. כל שחוויתם מצוי במוחכם. הוא קובע כיצד תתנהגו, מה תעשו, כיצד תפעלו, במה אתם מאמינים וכיצד אתם תופסים דברים. אך הרשו לי לומר לכם שהוא לוקה בחסר. הוא לא יודע דבר על המתרחש בתוך התאים שלכם או בגוף הרגשי שלכם. הוא עשוי לשלוח אותות שמפעילים את גופכם, אבל הוא עיוור למה שמתרחש לאחר מכן. הוא גם מתבלבל בקלות.

המוח שלכם אינו מצוי “בסוד העניינים”

אתם יכולים לתת לכך הסברים אינטלקטואליים ככל שתרצו, אך המוח שלכם לעולם לא יגלה לכם מה התאים שלכם עושים. האם יש לכם אלרגיה למשהו שהגוף שלכם לא חווה עדיין? אולי זה מזון שמעולם לא טעמתם או חומר כימי שלא ראיתם. איך תדעו? כאשר אתם מתחילים לאכול את המזון, או לעכל את החומר הכימי, האם המוח שלכם לא אמור לצעוק: “אל תעשה את זה! אתה אלרגי אליו! זה יעלה לך ביוקר!” אבל הוא לא עושה זאת. הוא לא מחובר למבנה התאי. אבל החלק המולד כן.

החלק המולד הוא הגוף הגשמי החכם. הוא יודע הכול על המערכת הכוללת שלכם. למעשה הוא חכם ממש כמו המוח שלכם, אבל בדרך שונה. אז מה יכול אדם לעשות כדי לגלות אם הוא אלרגי למשהו? נניח שאלה אתם, לכן אתם יכולים לשאול את המוח שלכם, אבל אין לו מושג. במקום זאת, אתם מניחים את המזון או את החומר הכימי בכף ידכם ומבצעים בדיקת שריר. קוראים לזה קינסיולוגיה, מילה גדולה למשהו פשוט מאוד. בדיקת שריר עושה שימוש בחלק המולד של הגוף כדי לתת לכם תשובות של “כן” או “לא” לגבי משהו שידוע לגוף, אבל לא למוח.

בתהליך הקינסיולוגיה, האם אתם מבינים שהסכמתם שיש חלק במערכת הגוף שלכם שיודע יותר מהמוח שלכם? כן, זה תהליך שנעשה בו שימוש במשך מאות שנים, והוא מדויק מאוד.

המולד יודע הרבה יותר מאשר הדברים שאליהם אתם אלרגיים, ידידיי. הוא גם מכוונן לגמרי לחלקים הקוונטיים של הדנ”א שיודעים הכול על הסביבה הרוחנית והתאית. המולד מחובר לעצמי הגבוה ברמת כל שלוש הקבוצות האנושיות, וקשה לתאר זאת. אם תניחו מידע זה בטבלה מעגלית, תוכלו לצייר קווים בין הקבוצות ותראו למה אני מתכוון. זה הגוף החכם שלכם, והוא מחובר לכל הדברים.

הרשו לי לשאול אתכם שאלה, יקרים: אתם לא חושבים שזה מוזר שיש סוגים מסוימים של מחלות שיכולות לארוב בתאים שלכם, שיכולות לתקוף אתכם, אך שאתם תדעו עליהן רק באמצעות חוסר נוחות או באמצעות המוות שלכם! איזה מן מוח יש לכם שלא מספר לכם על כך? אינכם מקבלים לעולם שום אות מהמוח שלכם על כך, למעט חוסר נוחות וכאב! אבל החלק המולד יודע על כך ברגע שהדבר מתרחש. המולד יודע כאשר המחלה נכנסת לגופכם. כאשר התאים הלבנים שלכם אצים למקומות בהם הם צריכים להלחם, כל מערכת החיסון שלכם נכנסת לפעולה! אבל לכם אין מושג, כיוון שהמוח שלכם עושה פשוט את מה שהוא תמיד עושה – הוא מחשב וזוכר. אבל, במקרה זה, בכל הקשור לסיוע להישרדות שלכם, הוא לוקה בחסר.

על המולד

מהו המולד? היכן הוא? קשה להסביר זאת. אמרנו לכם, אנשים יקרים, שגם המידע של האקאשה החמקמקה אינו נמצא במוח שלכם. אינכם יכולים לפנות אל המוח שלכם ולגלות מי הייתם בגלגול קודם. כך גם לגבי החלק המולד. הוא לא נמצא במוח שלכם, אבל במקום זאת, הוא נמצא בכל תא בגופכם ובכל מולקולה של הדנ”א שלכם. ההבדל בין המולד והאקאשה הוא שהמולד נמצא למעלה (תפיסה ליניארית עבורכם), והוא תמיד משדר, תמיד שם. אם תדעו כיצד להקשיב לו והיכן הוא נמצא, תוכלו להתכוונן אליו. בדיקת שריר היא דרך אחת לדעת, דרך בסיסית מאוד. כמה מכם כבר יודעים שהמולד מגיב לדיקור. האם ידעתם זאת? המוח שלכם לא.

המרכבה – השדה הקוונטי של המולד

המולד מודע לכל הדברים ברמה התאית ומשדר כל הזמן. הוא משדר טוב כל כך שהוא זורם אל תוך מה שאתם מכנים המרכבה של הגוף. עכשיו, המרכבה היא שדה קוונטי סביב גופכם שפועם בעוצמה רבה מאוד במידע אזוטרי, ובכלל זה בריאות גשמית. לרבים יש את היכולת לראות ולקרוא שדה זה.

אדם בעל יכולות ראייה על חושיות יכול לעמוד מולכם ובדרגות הצלחה שונות לקרוא מסרים מהמולד שלכם. אדם אינטואיטיבי זה לא חייב לבצע בדיקת שריר כדי לדעת שמשהו מתרחש בתוך התאים שלכם. הוא יכול לראות זאת או לחוש בכך בשדה הסובב את גופכם. כעת, יכול להיות שחשבתם שאדם זה מביט בכבד שלכם או בלבכם, עושה ניתוח כלשהו. זו חשיבה ליניארית מאוד ולא כך קורה. זו קופסת האמונה שלכם שעובדת שעות נוספות. במקום זאת, בעלי היכולת האינטואיטיבית חשים באנרגיה הקוונטית שבתוך השדה, אות המולד משדר לגבי הבריאות שלכם, לגבי מה שקורה בכימיה, ובנוגע למה שעשוי להתפתח בתוככם. הדבר שונה מכפי שחשבתם, נכון? זה המולד וזה רק דבר אחד מהדברים שהוא עושה.

כריית האקאשה – תפקידו של המולד

את הדברים שאומר עכשיו, כבר אמרנו בעבר. אולם, ברצוני להסביר זאת טוב יותר בתקשור זה. החלק המולד שלכם גם מושל במה שהאישיות שלכם צריכה. הרשו לי להסביר: התקדמו איתי. דיברנו בעבר על כריית האקאשה. אז בואו נפתח את הדלת לרגע. האם זה אפשרי, יקרים, שאתם יכולים להיכנס למחסן התכונות העצום של הגלגולים הקודמים שלכם ולבחור בתכונה הדרושה לכם היום? התשובה היא כן. הדבר מכונה “כריית האקאשה”, והיא מרכיב מרכזי בהוראה של קריון. אולם, קשה לתאר את הדרך שבה האדם האינדיבידואלי מבצע זאת. זה תהליך אינטואיטיבי אישי. אבל, תכונה אחת הקשורה לכך, שתכופות אינה מובנת כהלכה, היא שדרושה רשות מהחלק המולד. הסיבה היא שהגוף המולד החכם יודע מה דרוש לכם. אי לכך הוא המושל, או המסנן; הוא מעניק לכם רשות ביחס למה שאפשר להוציא מהאקאשה שלכם ובמה ניתן להשתמש. הוא יאמר “לא” לדברים קלי דעת ו”כן” לדברים שיאפשרו לכם לרפא את עצמכם ממחלות, לחיות זמן רב יותר ולהעצים את היעילות של הדנ”א שלכם. הוא המפקח של הגוף החכם.

לחלק המולד לא אכפת איך אתם נראים. אכפת לו מהבריאות שלכם. אם אתם רוצים להיכנס אל תוך האקאשה שלכם ולמשוך החוצה משהו שדרוש להישרדות שלכם, הוא יגיע מיד. אם אתם רוצים עור נקי יותר, הוא לא יגיב. אתם מבינים למה אני מתכוון? הוא השולט בכריית האקאשה. דרך אגב, האקאשה מוכנה מאוד שיעשה בה שימוש שכזה [קריצה של קריון].

הרווחתם את הדברים שחוויתם בחייכם, יקרים, והם נגישים מאוד. הם שוכנים במרק הקוונטי של מידע תקופות החיים, שמוכן שיעשו בו שימוש. אם יש לכם מחלה בגופכם עכשיו, ואולי אתם רוצים לכרות את האקאשה בדרך שתברא ריפוי, אתם יכולים. כמו כל הדברים הלא ליניארים, דרושים תודעה בוגרת חדשה ותרגול כדי שהדבר יעבוד. אבל הגוף מוכן ש”תלכו ותביאו” מבנה תאי מגלגול קודם שאין בו מחלה. התרשים הזה שוכן בתוככם, כיוון שהרווחתם אותו וחייתם אותו. החלק המולד אחראי להפוגה ספונטנית! למדע אין מושג כיצד האדם עושה זאת. החלק המולד יכול לעזור לכם “ללכת ולהביא” את הדברים שנמצאים בתוך האקאשה שלכם, אותם הרווחתם ולהניח אותם במבנה התאי שלכם. הוא עד כדי כך חכם! דמיינו שאתם יכולים לסלק מחלה באופן מוחלט כל כך שלא יוותר סימן לכך שאי פעם הייתה שם? זה מתרחש כל הזמן. דמיינו שאתם יכולים להיפטר מתלות בחומר כימי בן לילה. העיקרון הוא בדיוק אותו עיקרון.

האם ישבתם פעם בפגישה ומשהו נאמר או שהרגשתם דבר מה שגרם לכם לצמרמורת? מהי? תוכלו לומר: “זו צמרמורת של מתן תוקף”. נחשו מהיכן הן מגיעות? מהמולד! למולד יש יכולת לאותת לכם שזו אמת. למוח אין יכולת שכזו. למעשה, תכופות המוח שלכם יפריע. המוח הוא שמכיל את קופסת האמונה שלכם. המוח הוא שמכיל את תפיסת המהות שלכם המבוססת על התנסות וזיכרון. הוא כלי ההישרדות התלת-ממדי שלכם. אבל המוח לא יכול לגלות את האמת. הוא יכול לתת לכם רק את מה שהוא תופס כאמת, בהתבסס על נימוקים לוגיים, מעובדים, מחושבים וסינפטיים, המבוססים רק על התנסות העבר.

המוח שלכם יכול להזהיר אתכם לא לגעת בתנור החם בגלל מה שקרה בפעם שעברה. אבל הוא לא יכול לשלוח לכם צמרמורת של מתן תוקף מתוך מידע שאין בידו. האינטלקט רוצה שתאמינו שהמוח שלכם נעלה. אולם, המוח הוא רק חלק אחד ממערכת הגוף ואינו חלק אינטואיטיבי במיוחד. החלק המולד הוא שיודע את האמת. החלק המולד מחובר לחלקים הקוונטיים של הדנ”א שלכם, ואי לכך מעיר גם את הרוחניות שלכם ואת אמת האלוהים הפנימי.

השלב הבא

אחת מתכונות בן האדם העתידי תהיה לבנות גשר בין התודעה האנושית שלכם לבין החלק המולד. זה אחד משלושת הדברים שבחלקים התאיים של שיעור תשע התכונות, החלק של האנרגיות האנושיות. זה צריך להיות גשר של כלים חדשים, כדי ששוב לא תזדקקו לבדיקת השריר. למעשה, אתם יכולים להפוך אינטואיטיביים לגבי הגוף והבריאות שלכם. זה נשמע הגיוני, נכון? לכן, כאשר נגיף או בקטריה פולשים אל הגוף שלכם – פלישה עליה המוח שלכם לא יכול להזהיר אתכם – אתם תדעו זאת בכל זאת! גשר זה יחל להשלים את התפתחות האדם והוא השלב ההגיוני הבא בדרך לחיים ארוכים יותר. אני יודע שזה נשמע לכם הגיוני. עליכם לחוש בדברים הללו כאשר הם מתרחשים במקום לבצע בדיקות רפואיות אצל הרופא. זה בסדר ללכת לרופא ולבצע בדיקות רפואיות, אבל אלה צריכות לאשר את מה שאתם יודעים שמתרחש ולא להיות הגילוי של מה שמתרחש.

המוח השני

המולד עושה למענכם דברים רבים כל כך! חלקכם מתחילים להבין לאן אני מתקדם עם הדיון הזה ולראות את התמונה הגדולה יותר. הנה תפיסה שלא עסקנו בה בעבר. ניתן לה שם, אבל בבקשה, אל תבינו אותו שלא כהלכה. יש לכם רק מילה אחת למרכז השליטה האינטליגנטי שלכם, והמילה היא “מוח”. ולכן ניתן לכם תפיסה שהמולד הוא “המוח השני” שלכם. הוא לא מתפקד כמו המוח הראשון כלל וכלל, אבל הוא חכם ואינטליגנטי והוא יודע מה דרוש לכם. לפעמים הוא יכול אפילו לבצע תפקיד שהמוח הלוגי שלכם מבצע בדרך כלל.

הרשו לי להסביר לכם למה כוונתי. הנה חידה, תעלומה רפואית: כאשר מתרחשת תאונה אשר בה נחתך לגמרי חוט השדרה שלכם, הדבר מותיר אתכם ללא תחושה או תפקוד שרירים מהמותניים ומטה. הסיבה היא שהאותות מהמוח אל השרירים שלכם שוב אינם מסוגלים להישלח. הנתיב עבור האותות הללו נגדע. אתם מבלים את את שארית חייכם בכיסא גלגלים, אולי אפילו זקוקים להזנה בידי אנשים אחרים. אבל החידה היא שקיימים בכם כמה דברים שממשיכים לתפקד בכל זאת. אחד מהם הוא לבכם. אחר הוא מערכת העיכול. רבים מהאיברים הללו ממשיכים לעבוד אף על פי שנאמר לכם שהאותות מהמוח, מערכת העצבים המרכזית, האיבר ששולח את כל האותות שמפעילים את האיברים הללו, אינם מגיעים. המוליך בו עוברים האותות הנשלחים, שנמצא בתוך עמוד השדרה, שבור. אז מה גורם לאיברים הללו שמתחת לצוואר לעבוד?

פעולת הלב שלכם תלויה באותות הנשלחים מהמוח. הוא זקוק לפעימות חשמליות הנשלחות מחלקים ספציפיים של המוח, היוצרים קצב מסונכרן שמאפשר ללב לפעום. אך המוח נותק והלב ממשיך בקצב פעימותיו. איך זה יכול להיות? כעת אומר לכם: החלק המולד תופס שליטה וממשיך להעביר את האותות. הוא תמיד שם, כיוון שהמרכבה מקיפה את הגוף, ולא ממורכזת רק בחלק אחד כמו המוח שלכם. האיברים ימשיכו לתפקד, אבל הנתיב לשרירים איננו. אפילו ההולדה אפשרית עדיין! הלב ממשיך לפעום, מערכת העיכול ממשיכה לתפקד, והכול ללא חיבור למוח.

המולד חכם! הוא מוח שני. מדע הרפואה תוהה תכופות בשל כך, והרגע נתתי לכם את התשובה. לכן, המולד הוא האינטליגנציה של גופכם, והוא חכם יותר מהמוח שלכם בכל הקשור לדברים התאיים. כעת ברצוני לסכם כל זאת.

מה אתם אמורים לעשות עם כל המידע הזה? אני רוצה שתצרו קשר עם המולד. זהו חיבור הלב, יקרים. העצמי הגבוה, המולד והתודעה האנושית הם שלוש האנרגיות האנושיות שצריכות להתמזג – התודעה האנושית, העצמי הגבוה והמולד.

כאשר הדנ”א מתחיל לעבוד ביעילות גבוהה יותר, מתחילים להיבנות גשרים בין האנרגיות הללו. אתם תתחילו להרגיש אותם כאשר תכירו באמת ותחושו בה. כאשר אתם עושים שימוש ביכולת ההבחנה ומכירים בדברים כפי שהם, אתם מפסיקים לחפש תשובות. אתם עצמאיים הרבה יותר, והתשובות שלכם דומות לעתים קרובות לאלה של הסובבים אתכם שיש להם מנוע הבחנה דומה. כל הדברים הללו באים מבפנים, במקום ממקור חיצוני.

רבים יאמרו לכם שאלה שטויות. הם יספרו לכם על אלוהים ויבקשו שתאמינו להם. הם יאמרו לכם שנולדתם חוטאים, או שיש חברות שמנסות לשלוט בכם, או שבכל פינה מסתתרת קנוניה המכוונת נגדכם. הם מחוללים פחד, והתוצאה היא פחד, בלבול, הפרדה ואפילו מלחמה.

המולד החכם

מה הייתם אומרים אילו יכולתם להתחיל להבין את האמת מתוך המולד הפנימי? הייתם מבינים שאתם חלק של אלוהים על הפלנטה, ושאתם יכולים להבחין במה שמתרחש ובמה שלא מתרחש סביבכם. האדם הופך חכם יותר כאשר שני המוחות מתאחדים ואתם מסוגלים אז לראות את מצב הבריאות שלכם, לטפל בדברים לפני שהם יוצאים משליטה, ואפילו לחוש באמת האלוהים שבתוך מערכת האקאשה היפהפייה.

סיפרנו לכם על כך בדיון על האקאשה שנערך קודם לכן. לכל אחד ואחד מכם יש תזונה שונה המבוססת על מה שעובד עבורכם. אין דבר כזה “תזונה נאורה”, לבד זו הניתנת על ידי ההבחנה שלכם. המולד חכם. הוא עובד עם האקאשה שלכם והוא יודע הכול על היבטי הנשמה שלכם. הוא מחובר לעצמי הגבוה שלכם. הוא יודע איזו תזונה עובדת עבורכם בהתבסס על הגלגולים הקודמים שלכם. המידע קיים באקאשה שלכם, והמולד נמצא איתה בקשר.

עכשיו, כאשר אתם מתחילים לבנות גשר אל המולד, הכול מתחיל להשתנות. לא תצטרכו לשאול שוב את השאלות שאתם שואלים בחדר זה (והן תמיד זהות): “קריון היקר, איך אוכל לכרות את האקאשה שלי? אני רוצה ללכת לשם, אני רוצה לדעת דבר זה, אני רוצה לדעת דבר אחר. איך אוכל לברוא דבר זה או אחר בחיי?”

יקרים, יבוא יום שבו לא תצטרכו לשאול שאלות אלה, ממש כפי שאינכם שואלים אדם ברחוב כיצד ללכת. יום אחד, בכל הקשור לדברים אזוטריים, לא תחושו שאתם בחשכה או שיש חתיכות חסרות. כאשר המולד יתחיל להיות נוכח בתודעה שלכם, התפיסות יתחילו להתמזג והחתיכות החסרות יתחילו להתמלא. אתם תהיו חכמים הרבה יותר לגבי המהות שלכם, ואחד הדברים שיתחילו להתרחש הוא שאתם תדעו שאתם לא מכאן! אתם תחושו בכך! אתם מהשמש המרכזית הגדולה. אתם מהמקום בו אני נמצא, ואתם תדעו שאתם נצחיים! אתם תדעו שהיו לכם יותר מתקופת חיים אחת, וזה יהיה משהו שתדעו ממש כמו שהמולד שלכם יודע זאת ולא כדבר מה שאתם מנתחים אינטלקטואלית בעזרת המחשב שבראשכם.

זהו חיבור הלב, יקרים. המולד הוא שבורא רגש. הרשו לי לומר לכם, יקרים, שהמולד מסייע לכם להתאהב. המולד מעניק לכם אנרגיות שאינכם יכולים להסביר. המולד הופך אתכם מעט משוגעים (אף אחד לא יכול להסביר את תחושת היותכם “מאוהבים”), אבל המולד יודע הכול על כך. המולד יכול לשנות כל תא בגופכם, והוא יעביר לכם מידע אמיתי וסיוע אישי. הדבר יברא הבחנה רבה יותר ובן אנוש חכם. כלום לא ישתווה לכך, והדבר החשוב ביותר הוא ש”אמת היא אמת”, ועוד ועוד אנשים יתחילו לראות את מה שאתם רואים. האם אתם יכולים לראות כיצד המולד ישרת את האנושות וכיצד הוא מחובר לעצמי הגבוה שלכם ויודע על אלוהים?

זה היה הסיפור שלנו להיום – על משהו שבכם שהוא מדהים ושמוכן לעבוד עבורכם. אולי לא ידעתם מה היקפו או מה מהותו? אולי לא ידעתם כיצד הוא פועל או כמה הוא חשוב? עכשיו אתם יודעים מעט יותר. לבסוף, החלק היפהפה: זו לא ישות שנמצאת בתוככם, יקרים. הוא אתם – גשר מהגוף הגשמי אל העצמי הגבוה, החלק החכם של התאים שלכם.

וכך הוא.

קריון