אסטרולוגיה אינטואיטיבית: ירח מלא במזל טלה – אוקטובר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

הירח המלא במזל טלה שחל ב-1 באוקטובר הוא הראשון מבין שני ירחים מלאים החודש. יהיה ירח מלא נוסף, ״ירח כחול״ בסוף החודש במזל שור.

אוקטובר הוא ללא ספק אחד מהחודשים הסוערים יותר של השנה. דומה שכל מה ששנת 2020 הביאה אלינו מגיע לשיא, ושני ירחים מלאים באותו חודש מצביעים על נושא של ניקוי וטיהור.

במשך כל חודש אוקטובר, ואפילו בעת שאנו נכנסים לעונת הליקויים בנובמבר, דומה שאנו מודרכים לנקות ולטהר, לא רק ברמה האישית, אלא גם ברמה הקולקטיבית.

הצללים עולים לפני השטח להיוולד אל תוך אור חדש, ודומה שאנו מנקים לא רק את עצמנו, אלא גם את דורות העבר והעתיד שלנו.

משום שהירח המלא של ה-1 באוקטובר חל במזל טלה, בו מושל מאדים, הוא יפעיל את נסיגת מאדים המתרחשת עתה.

הוא יפעיל גם את הזווית הריבועית בין מאדים לשבתאי ואת האנרגיה של פלוטו, שיעזוב את הנסיגה כמה ימים לאחר שהירח המלא יגיע לשיאו, ב-4 באוקטובר.

שנת 2020 כבר הביאה מתח רב ורגשות סוערים לפני השטח במדינות בכל רחבי העולם, אבל לירח המלא יש את הכוח להגביר כל זאת.

בחיינו האישיים, לירח המלא במזל טלה יש את הכוח לעורר קצת דרמה, אבל עלינו לזכור שההתפלשות בדרמה היא בדרך כלל רעילה לגוף ולמחשבות שלנו.

עשו כמיטב יכולתכם להימנע מדרמה כלשהי שמופיעה בחייכם וזכרו שלעתים קרובות היא הסחת דעת מהנושא האמיתי ומהאמת שמתחבאים עמוק בפנים. בעזרת מודעות, אנו יכולים לעקוף את הדרמה ולהתייחס לשורש הבעיה.

אף על פי שבעת הירח המלא אנו מקבלים אנרגיה דרמתית וגועשת זו, קיימת נוכחות מרפאה חזקה הנגישה לנו גם כן, וזהו המקום שבו עלינו להתמקד.

נוכחות מרפאה זו ניתנת לנו על ידי האסטרואיד כירון, שיהיה בצמידות לירח המלא.

כירון ידוע כמרפא הפצוע אבל גם כגשר הקשת בענן. האנרגיה שלו מייצגת את תהליך ההתעוררות. כאשר אנו מתעוררים, אנו מסוגלים לקחת את פצעינו ולהפוך אותך לשערים עוצמתיים של כוח, חכמה וחמלה.

כאשר אנו מתעלים את האנרגיה של כירון, אנו מסוגלים גם לצעוד על הגשר אל מצבי תודעה נעלים יותר.

אנו מסוגלים לראות שכל שאירע והתממש בחיינו היה לטובתנו הנעלה ביותר. אנו מסוגלים לראות שאף על פי שטרגדיות ודברים נוראים מתרחשים בחיים הללו, תמיד יש תמונה גדולה יותר.

ברמה עמוקה אף יותר, הצעידה על גשר הקשת בענן מזכירה לנו שכל שאנו חווים בחיים האלה הוא פרדוקס. הוא אמיתי ואשליה גם יחד.

על ידי החיבור לאנרגיה של כירון, אנו יכולים לזכור שכל דרמה או כאוס כלשהם שמתרחשים סביבנו הם פשוט חלקיק זעיר מהתמונה הגדולה יותר שבה אנו מהלכים, לא רק בחיים האלה, אלא על פני תקופות החיים כולן.

בעת הירח המלא הזה, אך חשוב יותר בעודנו נכנסים לעונת הליקויים בחודש הבא, יהיה חשוב מאוד לשמור את הרטט שלנו גבוה ולהחזיק באור.

כפי שהרוח אומרת, אנו כפלנטה הצלחנו לשבור את המעגל הקרמתי.

כעת עלינו רק לרכוב על הגל. כעת עלינו להמשיך ולכוון את עצמנו אל העתיד ולהתרחק מהרגלי העבר.

עלינו לשמור את עצמנו ברטט האחדות במקום להישאב אל ההפרדה או אל המנטליות האומרת ״אנחנו נגדם״.

זוכרים את חוכמת הקוד הנומרולוגי של 2020 המוצעת לנופוטנציאל אינסופי כאשר אנו עובדים יחד. כאשר אנשים מתאחדים, אז הם בעלי העוצמה הרבה ביותר.

ממש לפני שאנו יוצאים ממחזור קרמתי ישן זה, אנו נרגיש את הכאוס בקולו הרם ביותר. הסערה תמיד נעשית גרועה יותר לפני שהיא נרגעת.

זכרו זאת בלבכם בעת שאתם חווים לא רק את הירח המלא הזה אלא גם את החודשים הבאים.

נולדתם למען הזמן הזה; הנשמה שלכם בחרה להיות כאן בעת הזאת. אנו מזניקים את הפלנטה אל השלב הבא בתודעה שלה, והנשמה שלכם, השכל שלכם והגוף שלכם מצטרפים לנסיעה.

דברים זוהרים יותר נמצאים באופק, ולכן, לאור הירח הזה, אף על פי שאתם עלולים להרגיש עצבניים, מוטרדים ואפילו מעט חנוקים, אף על פי שאתם עלולים להרגיש בגל גדול של רגשות מבעבע ועולה כדי שתוכלו לטהר ולשחרר אותם, דעו שזהו הרגע לקראתו עמלתם.

הירח המלא במזל טלה הוא תחילת סוף העולם כפי שאנו מכירים אותו. בואו נתעל את אנרגיית הלוחם של מזל טלה, ונרכב בביטחון אל הפרק הבא.

הבה נתעל את האש הבוערת בלבבות ובנשמות שלנו ונניע את הפלנטה הזאת לרמה הבאה.

אל תישאבו אל תוך הפילוג, הדרמה ודרכי העבר. השאירו את עצמכם מחוברים אל האור, מושרשים בכדור הארץ וערוכים עם העצמי הנעלה ביותר והאמיתי ביותר שלכם.