אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית מרץ 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

חודש מרץ הוא חודש עמוס שמביא האצה באנרגיה. זהו החודש שלכם להתקדם, לבצע דברים, לתכנן לעתיד ולמחוק משימות מרשימת המטלות שלכם.

מרץ גם מביא את תחילתה של שנה אסטרולוגית חדשה, שמתרחשת כאשר השמש עוברת למזל טלה, המזל הראשון בגלגל המזלות.

השנה האסטרולוגית החדשה מייצגת התחלה רעננה וחדשה, הזדמנות להתחיל מחדש והיא מסייעת לנו לעבור לעונה חדשה במסע שלנו.

במשך החודש כולו, כל הפלנטות העיקריות תהיינה בתנועה קדימה, עובדה שמוסיפה אף היא לפוטנציאל ההתקדמות שחודש זה מעניק לנו.

זה זמן לשחרר את העבר ולנוע בביטחה ובאומץ אל עתיד חדש. כדור ארץ חדש נוצר, ומרץ הוא זמן לזריעת זרעים, לבניית יסודות חדשים ולהתקדמות מהירה.

הנה האירועים האסטרולוגים העיקריים לחודש זה:

ה-3 במרץ, מאדים נכנס למזל תאומים

מאדים נכנס למזל התקשורת והביטוי העצמי. אנו עשויים לרצות חלוק רעיונות חדשים רבי השראה או להרגיש צורך לכתוב, לדבר, ללמד או ליצור. מאדים הוא הפלנטה בה יש להתבונן החודש, משום שהאנרגיה שלו הולכת ומתעצמת.

ה-4 במרץמרקורי בצמידות לצדק

אנו זוכים בתמיכה רבה יותר בכל הקשור לתקשורת, לביטוי ולשיתוף המחשבות והרעיונות שלנו. דומה שהימים הראשונים של חודש מרץ יהיו מעולים לכל הפעולות הללו. הצמידות בין מרקורי לצדק היא באופן מסורתי גם זמן טוב לנסוע למקום כלשהו או ללמוד דברים חדשים.

ה-10 במרץהשמש בצמידות לנפטון

אחד מהימים הקסומים והמיסטיים ביותר של השנה הוא היום שבו השמש נערכת בצמידות לנפטון. נפטון הוא פלנטת התקוות, החלומות והרצונות, וכאשר גם השמש וגם נפטון נוכחים במזל דגים, הרטטים החלומיים הללו מתעצמים! זהו יום שבו האינטואיציה שלכם תהיה חזקה וקרוב לוודאי שתקבלו ״הורדות״ ותובנות מהעצמי הגבוה או מהמלאכים/המדריכים שלכם.

ה-13 במרץמולד ירח במזל דגים ונגה בצמידות לנפטון

מולד ירח זה יהיה קסום ביותר! מולד ירח זה מפזר אבקת פיות. זהו זמן מעולה לזכות בבהירות בנוגע למערכות היחסים ולענייני הכספים שלכם, אך עם כל הקסם שמסביב, זכרו שלא כל הנוצץ זהב! מולד ירח זה הוא גם זמן נהדר לחלימה בגדול ולפרוייקטים יצירתיים. זהו באמת זמן להניח את היסודות לחיים נהדרים, הערוכים עם רטט גבוה.

ה-15 במרץמרקורי נכנס למזל דגים

מרקורי לא אוהב לשהות במזל דגים. אנו עלולים למצוא את עצמנו מעט מפוזרים או כאילו אנו טועים בערפל. מה שפעם היה ברור עלול להראות עכשיו מבלבל, או אנו עלולים להרגיש חוסר ודאות לגבי הצעדים הבאים שלנו. הדבר הטוב ביותר הוא לצאת מהשכל ולקבל החלטות מהלב. מרקורי יוצא ממזל דגים ב-5 באפריל.

ה-20 במרץיום השוויון, השמש במזל טלה ותחילת השנה האסטרולוגית החדשה

בברכת שנה אסטרולוגית חדשה ונהדרת! השמש עוברת היום למזל טלה, וזהו גם יום השוויון, זמן שבו שעות הלילה שוות לשעות היום. בהתחשב במקום המגורים שלכם, יום השוויון מביא גם את תחילת האביב או הסתיו. זהו יום עוצמתי, שבו הצעיף שבין הממדים הופך דק על פי האמונה. זהו זמן נהדר לקסם ולעבודה טקסית, ולזריעת זרעים לטובת הפרק החדש הבא עלינו לטובה.

ה-21 במרץמאדים מחוץ לתחום*

מאדים יוצא ״מחוץ לתחום״, פעולה שהמשמעות שלה היא שבאופן מהותי, האנרגיה שלו ״מתפרעת״! מאדים הוא פלנטת הפעולה, המוטיבציה וכיבוש הפחדים שלנו. אנו עשויים לרצות לבצע צעדים גדולים, להתקדם ולהתגבר על כמה מפחדי העבר והמחסומים שעיכבו אותנו עד כה. האנרגיה של מאדים היא ״הכול או לא כלום״, ולכן ייתכן שיהיה עליכם להשגיח על רמות האנרגיה שלכם כדי לוודא שאינכם מתישים את עצמכם. נסו לנוע בקצב יציב במקום לרוץ קדימה. מאדים יישאר ״מחוץ לתחום״ עד ה-24 במאי.

ה-25 במרץהשמש בצמידות לנגה

אנרגיה יפהפייה נוספת מוגשת לנו החודש עם היערכות השמש בצמידות לנגה. ברמה המעשית, זהו זמן נהדר לרכוש בגדים חדשים, להסתפר ולקבוע תור לטיפולי יופי. ברמה העמוקה יותר, אנרגיה זו יכולה להגביר את היכולת שלנו להגשים ולמשוך דברים אל חיינו. היא גם מעולה לאהוב ולהודות לאנשים שאתם אוהביםובכלל זה לעצמכם!

ה-28 במרץירח מלא במזל מאזניים ונגה בצמידות לכירון

הרטטים הרכים והמרפאים של ירח מלא זה יחלחלו עמוק בעזרת האסטרואיד כירון שמופעל מאוד בעת הזאת. כירון מייצג את המרפא הפצוע והוא רוצה לקחת את הכאבים והטראומות שלנו ולהפוך אותם לכוח ולעוצמה. האנרגיה של הירח המלא הזה תדריך אותנו ותתמוך בנו בכך. בשל האנרגיה של נגה, הפצעים סביבם תתחולל התמרה זו יהיו קשורים למערכות היחסים הרומנטיות שלנו, לענייני כספים ולמערכת היחסים שלנו עם האנרגיה הנשית.

* מה זאת אומרת ״מחוץ לתחום״? פלנטה נחשבת מחוץ לתחום כאשר הסטייה שלה נמצאת מחוץ התחום החיצוני של השמש או מחוץ לגבולות השמש, למשל, מעל 23 מעלות ו-27 דקות של סטייה, מצד צפון או דרום. האנרגיות של הפלנטות הללו נחשבות מעט ״בלתי נשלטות״ או מוגזמות בתקופות הללו. המת׳

לתמיכה – לחצו על התמונה