אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת קשת 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ב-21-22 בנובמבר, אנו יוצאים מהעומקים המימיים של עונת עקרב ונכנסים לעונת קשת הזוהרת והנרחבת.

מזל קשת מיוצג על ידי קֶנְטָאוּר המכוון את חצו מעלה אל שמי הלילה זרועי הכוכבים. אם נעקוב אחר כיוון החץ שלו, נוכל לראות שהקֶנְטָאוּר מצביע ישירות אל הכוכב אנטרס, שממוקם בקבוצת עקרב וידוע כ״לב העקרב״.

אנטרס הוא כוכב המשוייך לכאבים העמוקים של הלב. הוא יכול להביא הרס ומוות, אבל גם את ההזדמנות ללידה מחדש מופלאה המובלת על ידי הלב.

אנטרס נושא גם אנרגיה הדומה לזו של הפלנטה היוקדת, מאדים. הוא יכול לעורר פחדים וחרדות, אבל הוא עושה זאת אך ורק מתוך תקווה שאנו נוכל להתעלות מעליהם.

העובדה שהקנטאור של מזל קשת מכוון את חצו לכיוון אנטרס היא המפתח שלנו לפענוח המסרים העמוקים יותר של עונת קשת.

האנרגיה של מזל קשת מוגדרת באופן שכיח כאופטימית, כשופעת, כנרחבת וכהרפתקנית, ואף על פי שכל אלה הם הזדמנות עבורנו לאור השמש של קשת, קיימת כאן גם הזדמנות עבורנו לכוון את החץ האישי שלנו ולירות הישר אל תוך לב הפחדים והחרדות שלנו.

מה גורם לנו להמשיך ״להעמיד פני קטנים״? מה גורם לנו להיות נוקשים או מקובעים בעמדה שלנו? מה הדבר שחוסם אותנו יותר מכל בחיינו?

יצאנו זה עתה מתקופה של נסיגות רבות ואנרגיה כבדה שגורמת לנו אולי להרגיש תשושים ולא בטוחים. קיימת תחושה שכזו שדברים רבים משתנים, אבל אולי לא ברור עדיין מספיק כיצד ייראו השינויים הללו או מה הם יביאו.

כאשר אנו נכנסים לעונת קשת, מראים לנו לאן עלינו להביט. אנו מכוונים ישירות אל הלב, ומזכירים לנו שכל שאנו רואים שמתרחש סביבנו, כל שאנו חשים, מעודד אותנו לצמוח ולהשתנות כדי שנוכל, בסופו של דבר, להיוולד מחדש חזקים יותר וחכמים יותר מבעבר.

בעונת קשת הזאת, חשבו כיצד אתם יכולים להמשיך לכוון את החץ שלכם בכיוון לבכם. אפשרו לעצמכם לאהבה, לתשוקה ולשמחה להוביל ולהדריך אתכם. אם צצים פחדים וחרדות, הכירו בהם כאותות שידריכו אתכם אל הדברים שמעכבים אתכם ואת הדברים שאתם לומדים כיצד להתעלות מעליהם.

הנה תאריכי המפתח שלכם עבור עונת קשת:

ה-21-22 בנובמברהשמש נכנסת למזל קשת

עונת מזל קשת מתחילה. אנו נרגיש בשינוי מאנרגיה של מים לאנרגיה של אש. אנו עשויים להרגיש אנרגטיים וטעונים יותר ועם יכולת רבה יותר לבצע דברים.

ה-30 בנובמברליקוי ירח מלא במזל תאומים

עונת קשת כוללת שני ליקויים, והראשון הוא ליקוי ירח מלא חלק במזל תאומים. באופן טיפוסי, ליקויי ירח מבשרים על סיומים. הם מסייעים לנו לשחרר דברים מחיינו ששוב לא עורכים עם היעד שאליו אנו הולכים. אף על פי שליקויים יכולים להיות עוצמתיים, סביב הליקוי הזה סובבת אנרגיה רכה יותר שתעניק לנו השראה לראות את הנתיב החדש שמולנו. כאשר דלת אחת נסגרת, דלת אחרת תמיד נפתחת.

ה-1 בדצמברלילית ירח שחור בצמידות לאורנוס

זוהי ללא ספק אנרגיה סוערת למדי ובשל היותה קרובה לליקוי היא יכולה להיות חזקה אף יותר. לילית ירח שחור משוייכת לעוצמה נשית, אבל גם עלייתו וקבלתו של הצד המוצלל שלנו. אורנוס מביא אנרגיה בלתי צפויה, ולכן, כאשר שני הכוחות הללו נפגשים, אנו עשויים לחוות אי שקט מסוים, התנהגות בלתי יציבה או רגשות סוערים כלשהם. אולם זוהי אנרגיה טובה להשלמה עם צד הצל שלנו ולאימוץ האנרגיה הנשית האלוהית שחיה בתוך כולנו.

ה-10 בדצמברפלוטו בזווית ריבועית לאריס

פלוטו הוא אדון העולם התחתון,בעוד שאת אריס ניתן לראות כאלת העולם התחתון. שתי הפלנטות הגמדיות הללו יתמקמו בהיערכות מתוחה זו עם זו, יוסיפו לתחושות של תסכול ואפילו כעס. אנו עשויים להרגיש בקריאה לבצע שינוי, לשחרר את עצמנו מדבר מה, או לקום ולעשות מעשה. אנרגיה זו יכולה להיות כבדה, אבל גם מעצימה. היא מזכירה לנו להתמקד במה שאנו יכולים לשלוט בו ולדעת שתמיד יש לנו את הכוח ליטול שליטה בחיינו.

ה-12 בדצמבר – 12:12

המספר 1212 הוא מספר מלאכים עוצמתי שמציין שלמות והשלמה. זהו קם קוד שמסייע להפעיל את גוף האור שלנו. כאשר גוף האור שלנו מופעל, אנו יכולים להשיג הבנה חדשה לגבי ממד הזמן, וההגעה לממלכות גבוהות יותר, בין אם באופן אסטרלי או בחלומות, הופכת קלה יותר. 1212 מחובר גם למרכבה.

ה-14-15 בדצמברליקוי מולד ירח במזל קשת

זהו ליקוי מולדירח מלא עוצמתי. הוא מייצג קפיצה קוונטית אל הפרק החדש של חיינו. פורטל נפתח עתה ואנו מתעלים לגבהים חדשים. זוהי אנרגיה חזקה ועוצמתית מאוד שיכולה להפעיל תסמיני התעוררות והתעלות. צפו לשינויים גדולים ולתגליות גדולות. שימו לב לאינטואיציה שלכם בזמן הזה, משום שאנרגיה חזקה תהיה נגישה לנו, אשר תדריך אותנו מבעד לפורטל החדש הזה.

ה-15 בדצמברכירון נע קדימה

כירון הוא אסטרואיד הידוע כ״מרפא הפצוע״. הוא היה בנסיגה בחודשים האחרונים, אבל עכשיו יתחיל לנוע קדימה. תוכלו לקרוא עוד על כירון כאן.

ה-17 בדצמברשבתאי נכנס למזל דלי

שבתאי נכנס עתה למזל דלי, שם יישאר למשך השנתיים וחצי הבאות. מיקומו של שבתאי מציין את השיעורים הקרמתיים שלנו ואת הנושאים עמם נעבוד בשנים הבאות. תנועות שבתאי השנה תאמו לסגרים להם היינו עדים ברחבי העולם. ייתכן ונקבל ידיעות נוספות בעת הזאת בנוגע להגבלות או ידיעות בנוגע לשליטה בווירוס.

ה-18 בדצמברהשמש במרכז הגלקטי

המרכז הגלקטי הוא נקודה טעונה מאוד ביקום שלנו וכאשר השמש ערוכה עם נקודה זו, אנו מקבלים קרניים של אנרגיה מתדר גבוה הישר אל כדור הארץ. אנרגיה זו יכולה להפעיל את הצ׳אקרות שלנו, לפתוח פתח להורדות עלחושיות, ולהקל עלינו לקיים קשר עם אבותינו הגלקטיים. היא יכולה גם לעורר חלומות נבואיים.

ה-20 בדצמברצדק נכנס למזל דלי

הפלנטה הגדולה ביותר במערכת השמש שלנו עוזבת את מזל גדי לטובת מזל דלי. צדק שוהה כשניםעשר חודשים בכל מזל, ולכן המזל שבו הוא שוהה יכול לצבוע ולעצב את האופן שבו נחווה את שניםעשר החודשים הבאים. האנרגיה של מזל דלי תהיה חזקה בשנת 2021, ומשמעות הדבר היא שהרבה מהמיקוד שלנו יזוז למאמצים הומניטריים, לקולקטיב, לקהילה, ולהתפתחויות טכנולוגיות. הפעם האחרונה שצדק שהה במזל דלי הייתה בשנת 2009, וברמה האישית, אנו עשויים לחוות שדרוג של הנושאים שהיו נוכחים באותו זמן.

ה-21-22 בדצמבר״הצמידות הגדולה״ ויום ההיפוך

בעת שאנו מגשרים בין עונת קשת לתחילת עונת גדי, אנו חווים היערכות עוצמתית והיסטורית הידועה כ״צמידות הגדולה״. הצמידות הגדולה היא היערכות של צדק ושבתאי גם יחד, באותה מעלה בגלגל המזלות. אף על פי שהיא מתרחשת כל שני עשורים לערך, במאתיים השנים האחרונות, הצמידות הגדולה התרחשה תמיד במזלות אדמה. אולם עכשיו, אנו עוברים למזלות אוויר בעת שהצמידות הגדולה של שנת 2020 נערכת במזל דלי. עובדה זו מהווה את שריקת הזינוק למחזור חדש בן 200 שנים והיא נועדה להביא עוד נושאים של ״עידן הדלי״ אל הפלנטה.

כפי שאתם יכולים לראות, עונת קשת היא זמן רב פעילויות. הדברים מתחילים להתלהט ואנו חווים ועוברים כמה אנרגיות חזקות, בייחוד כאשר נגיע לחודש דצמבר. שנת 2020 הייתה שנה עוצמתית ודומה שכל המעצורים משתחררים בעודנו מביאים פרק זה לסיומו.