המשבר הנוכחי

פמלה קריב מתקשרת את ישוע

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, אחים ואחיות יקרים, אני הוא ישוע, ידידכם, אחיכם.

אני רואה את חוסר הביטחון ואת הפחד שאתם חווים במשבר זה שמשפיע על העולם כולו. אתם כולכם יחד בסיפור הזה. האופן שבו נגיף הקורונה משפיע עליכם בחיי היוםיום שלכם הוא עמוק ואינדיבידואלי. הוא פוגע בכם בדרככם שלכם, בנסיבות האינדיבידואליות שלכם, ואף על פי כן, כולכם יחד באירוע הזה. זה הדבר שמייחד את המשבר כעתשהוא מאחד את האנושות, אף על פי שהוא יכול פוטנציאלית גם להפריד את האנושות.

כמו בכל משבר אתם מוזמנים או מאותגרים לבחור. לבחור בפחד ובמאבק או לבחור באהבה, לבחור בדרך הלב. ומה המשמעות של בחירה בדרך הלב? לא קל לעשות זאת כאשר אתם מתמודדים עם חוסר ביטחון עמוק: פחד מפני מחלה, פחד מפני חוסר ביטחון כלכלי, ממחסור בכסף. לבחור באהבה, לבחור בדרך הלב, משמעו לקבל כל זאת, לאמץ את מה שמתרחש עכשיו, ולבטוח שקיימת זרימה עמוקה יותר, אינטליגנציה עמוקה יותר בפעולה שהשכל האנושי שלכם אינו יכול לתפוס אותה. השכל האנושי מגיב לאנרגיה שאתם מכניסים אל תוכו, ואם האנרגיה הזאת מבוססת על פחד, השכל יברא פאניקה רבה ורעש מנטלי רב, שיקשו עליכם להתחבר עם הלב, עם הנשמה שלכם.

ולכן בחרו בבקשה בנתיב השקט, בדרך הלב, ואהבה כאן משמעותה להפוך שקטים מאוד, לאמץ את הבורות, את ״אי הידיעה״, ״אי ידיעה״ מה לעשות. היכנעו לכך לרגע, והרגישו שקיימות תשובות עמוקות יותר לשאלות החיים שלכם, ושאתם תקבלו תשובותאבל לא מהשכל.

זהו זמן מאתגר, אבל לפני שהאתגר הזה התרחש, העולם כבר היה נתון בתוהו ובוהו בחוסר איזון חמור. האנושות הגיע לסוג של נקודת שבירה. קיים צורך אמיתי במודעות המבוססת על הלבכדי שהאנושות תוכל לשרוד.

האנושות חיה על פלנטת ארץ. פלנטת ארץ היא ישות חיה בעלת נשמה. לפלטנה יש קצב משלה. היא זקוקה לסוג של איזון ושלווה שמאפשר לכל צורות החיים לשכון עליהלהימצא עליה. וכפי שאתם יודעים, האיזון הטבעי של הפלנטה הופרע באופן חמור. נגיף הקורונה שמשפיע על האנושות קשור במידה רבה לאופן שבו האנושות מתייחסת לפלנטהלאופן שבו האנושות מתייחסת לטבע. אולם, הפלנטה היא לא משהו שפשוט נמצא מחוץ לכם, היא לא סתם מציאות חומרית בתוכה אתם חיים. הפלנטה והטבע מצויים בתוככם גם כן, בתוככם כישות אנושית. והדרך שבה בני האנוש מתנהגים, דרך ההוויה שלהם, נמצאת תכופות בקונפליקט עם הטבע האישי שלהםעם ההוויה הטבעית הארצית שלהם.

תכופות אנשים לא מרגישים בבית בתוך עצמם, הם נמצאים בקונפליקט תמידי עם החיים, עם התחושות והרגשות שלהם. הם לא מרגישים בנוח בתוך עצמםשלא כמו ישויות הטבע של העולם הזה. השיפוט העצמי והשנאה העצמית שנוכחים אצל רוב האנשים מאוד לא טבעיים. זוהי תוצאה של היסטוריה ארוכה שאותה לא אתאר עתה. אני רוצה לציין אותה, כדי שתהיו מודעים לכך שמה שמתרחש עכשיו, הוא התגובה לחוסר איזון עמוק בתוך הרוח האנושית, והדרך החוצה היא האהבה.

אינכם יכולים לשלוט במשבר הזה. כמובן שהכרחי ויעיל לנקוט באמצעי זהירות, להילחם בנגיף כפי שהממשלות שלכם עושות. אולם, ברמה פנימית עמוקה יותר, עליכם להיכנע לו, להיכנע ל״אי הידיעה״, ״לנפילה אל התהום״, ולהתחיל בשקט להקשיב למסר הנשמה שלכם. שאלו את עצמכם: בחייכם, בחייכם האישיים, האם אתם מקשיבים לטבע האישי שלכם? האם אתם מצייתים לקריאת הנשמה שלכם? למה הנשמה שלכם באמת עורגת? עד כמה אתם לכודים במאבק ההישרדות היוםיומי, ברדיפה אחר הצלחה, אחר כסף? קחו רגע זה כדי להיכנס עמוק פנימה, לשמוע את נשמתכם שמחוברת עמוקות לטבע האנושי הארצי שלכם, לפלנטה עצמה.

בעת שכל הדברים סביבכם מאיטים, ופעילויות אנושיות רבות נעצרות, התחברו עם רוח הפלנטה. אם אתם יכולים עדיין לצאת החוצה, מצאו מקום בטבע והרגישו את אימא אדמה; או אם אתם נשארים בבית, דמיינו שהמודעות שלכם יורדת מטה אל תוך כפות רגליכם, אל תוך האדמה שמתחתיכם, והתחברו עם הלב שלההלב החי של אימא אדמה. הרגישו שיש חוכמה ואינטליגנציה באימא אדמה עצמה, אשר יכולות לתמוך בכם עכשיו. אתם יכולים לקבל ממנה השראה. השראה שהיא ברמה עמוקה יותר ולא ״מחוץ לכם״היא ״בתוככם״אתם ילדי אימא אדמהיצור טבעי. היפתחו לחוכמתה; אפשרו לה לזרום אל תוך גופכם. במקום לחשוב באמצעות המוח שלכם, אפשרו לאינטליגנציה של אימא אדמה להיכנס אל כפות רגליכם, אל רגליכם, אל הבטן שלכם.

אינכם לבד באירוע הזה. אנו עמכם. המשבר הזה יפתח נתיבים חדשים בפני האנושות. אתם מוזמנים עכשיו לבצע את השינוי, להיפתח לדרך הלב. קיימות תשובות בתוככם, בטחו בהן. הרגישו את אחדותכם עם כל האנשים האחרים שנמצאים שם בחוץ, הרגישו בחיבור שלכם.

האהבה היא שתושיע את האנושות.