דוח אנרגיה לחודש יוני 2020

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

כפי שכתבתי בדוח האנרגיה של מאי, היה זה חודש של התעוררות ובחודש זה זכינו לראות את הטווח המלא של האנרגיה החשוכה של הממד השלישי, במוד דחיסות מלא.

היו תוצאות רבות, ובכלל זה התעוררות רבת היקף של קולקטיב האנושות ובחירות חזקות שהתקבלו למען האור. חודש יוני מביא הזדמנויות ופוטנציאלים חדשים רבים לעבור אל תדרים גבוהים אף יותר, לבצע שינויים בנתיב, להציב גבולות אנרגיה חדשים, ולדעת בברור מהם הצעדים הבאים שלנו.

עם שני ליקויים, נסיגת מרקורי וכמה היבטי אנרגיה חדשים, יוני עומד להיות חודש חזק עבור אלה שמוכנים לצעוד אל תוך פרדיגמה חדשה של אנרגיית הממד החמישי.

החודש מתחיל עם מרקורי במעלה של צל הנסיגה שלו והוא ייסוג מה-17 ליוני ועד ה-11 ביולי, ויצא לחלוטין מצל הנסיגה ב-31 ביולי. זוהי תקופת נסיגה חזקה עם משמעויות קרמתיות רבות, משום שמרקורי נמצא במזל סרטן, הניצב מול מזל גדי, המזל שקיבל תשומת לב רבה כל כך בשל הצמידות של פלוטו ושבתאי. כאן מרקורי מביא לקדמת הבמה את המחזורים הקרמתיים שלנו, את השותפים הקרמתיים ואת השיעורים הקרמתיים שלנו בדרכים שידגישו את הערמומיות והולכת השולל שמרקורי ידוע בגינן, בייחוד בחודש יולי שם הוא מקיים זווית ריבועית עם פלוטו ושבתאי.

הכוונה שלי היא שאתם עשויים להיות מאותגרים על ידי השותפים הקרמתיים שלכם שלא רוצים שתסיימו מחזורים קרמתיים אלה. הם שמחים להשתמש באנרגיה וברגשות שלכם, ולהמשיך לשלב אתכם במחזורי הריפוי שלהם. היו מודעים לכך והשתמשו בכוח האינטואיציה שלכם כדי להתעלות מעל לקרמה ולנוע אל נתיב מספק יותר. הנושא של יוני הוא שילוב של ריפוי והתחלות חדשות, אבל רק אם מתרחשת סגירת מעגל.

איננו יכולים להתמקד בנתיב חדש רק משום שאנו עייפים מהישן או שאנו מתוסכלים מדי בשל היעדר ההתקדמות שלנו. אנו חייבים לסיים את האנרגיה הישנה לפני שנוכל לנוע אל אופקי פוטנציאל חדשים. אי אפשר לדלג קדימה ולראות את סוף הסיפור משום שאנו חסרי סבלנות או לא רוצים לבצע את העבודה. האתגר ביוני יהיה להתגבר על החשכה שאנו רואים סביבנו בעולם ולא להניח לה לערפל את השיפוט שלנו או לשנות את התוכניות שלנו.

הדבר עלול להיות קשה לאלה מכם שהם אמפתיים מאוד או שמושפעים בעוצמה על ידי האנרגיה שמסביב. התנגדו לדיכאון, לתחושת חוסר התקווה, להיעדר העוצמה ולפחד שאתם מרגישים אולי. אנו יכולים להעניק סיוע ותמיכה רבים יותר לאלה שמתעוררים על ידי כך שנקרין את האור שלנו בחוזקה, כדי שהם יוכלו למצוא את דרכם אליו.

אחד מאתגרי הריפוי הקשים ביותר עמו אנו מתמודדים הוא הידיעה שאיננו יכולים לרפא אף אחד. כל שאנו יכולים לעשות הוא לעודד אחרים למצוא את נתיבם בעצמם ולקבל החלטות משל עצמם. זהו גם חלק מהריפוי הקרמתי וסגירת המעגל הקרמתית שלנו.

התרחשות משמעותית נוספת ביוני היא הפלישה הקצרה של שבתאי למזל דלי לפני שהוא חוזר למזל גדי ביולי כדי לסיים את עבודת הניקיון שלו יחד עם פלוטו. זכינו להפסקה קלה מהיבט אנרגיה נדיר ועוצמתי זה, ועכשיו עלינו לחזור לעבוד ולסיים את המשימה שלפנינו. נראה הרבה מכך ביוני גם כן, הצצה לעתיד שתעניק לנו עידוד ומוטיבציה לסיים את עבודת הניקוי האישית שלנו.

חשבתם ששיעורי הקרמה הסתיימו? הם רק החלו. נסיגת נגה מה-13 במאי במזל תאומים, מזל הקרמה, מקדמת אף היא נושא זה. ובמאי, דרקוני הירח, שמציינים את הקרמה ותכלית החיים, עברו אף הם לציר המזלות תאומים וקשת. זהו חודש לבחינה ולריפוי קרמה. או שלא, בהתחשב במה שאתם מוכנים לעשות. חפשו אחר נושאים קרמתיים בכל מצב, בייחוד במצבים המאתגרים.

התמקדו בשיעור שלכם, לא בריפוי מישהו אחר או בניסיון לשנות את נתיבם, את דעתם, או את האנרגיה שלהם. ובואו לא נתעלם מהיבט אנרגיה חשוב נוסף ביוני, מאדים במזל דגים. כאן אנו מקבלים את השליט של הבית הראשון (מזל טלה) בבית ה-12 (מזל דגים). האלפא והאומגה, השלמת המעגל, ההשלמה והסיום שמתלווים לריפוי אמיתי.

מאדים שהה שהות ממושכת במזל דגים באוגוסט ובספטמבר 2003, כיוון שהוא נסוג במזל זה. מה קרה בשנת 2003 שאנו חווים עכשיו? דרקוני הירח שהו במזל תאומים. אנו יכולים להשתמש באנרגיה המקדמת של מאדים כדי לנקות את קורי העכביש מעליות הגג הרוחניות שלנו, כיוון שהחל מה-1 ביולי הוא פורץ אל מזל טלה, מזל הבית שלו, שם יישאר עד סוף השנה. חושבים שנהיה עדים לפעולה כלשהי? אני מאמינה שזה הזמן לבדוק אם חגרנו חגורות בטיחות ולהתכונן להאצה. מאדים ישהה במזל טלה מה-1 ביולי ועד ה-7 בינואר, 2021. וואוו, איזה כיף!

אני יודעת שאלה הם זמנים קשים, בין אם פוטרתם מעבודתכם או איבדתם את העסק שלכם, הייתם קורבן למהומות ולוונדליזם, או הושפעתם על ידי שינויי והורדות האנרגיה האדירים שהיו בלתי פוסקים בחודש מאי. אני לא זוכרת שאי פעם נדרשתי לתנומות רבות כל כך, שהייתי עייפה ותשושה כל כך, או שהרגשתי רמה גבוהה כל כך של מה שאני מכנה בשם ״ריבוי משימות רבממדי״. אבל אנו זוכים בהקלה כלשהי בחודש יוני ויש התרחבות אנרגיה רבה שמתרחשת עד סוף השנה.

הייתה זו שנה קשה עד כה, אבל כפי שכתבתי פעמים רבות בתחזית השנתית שלי, החצי השני של שנת 2020 יהיה שונה מאוד מהחצי הראשון. אני מאמינה שעברנו את החלק הקשה, עכשיו הזמן להירגע, ליהנות ולהעביר את המיקוד שלנו מריפוי להגשמה האישית שלנו, מניסיון לתקן אחרים להרחבת שדה האנרגיה האישי שלנו, ולברוא את ההרמוניה והשטף האלוהיים של הפיכתכם באמת לבעלי תאימות של 360 מעלות. זהו הזמן שלכם לזהור, לכן הדליקו את האורות וזהרו!