דוח אנרגיה לחודש ספטמבר 2022

מאת: גניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

זה חודש חדש עם הזדמנויות חדשות, אבל אל תמהרו להניח את המשא הכבד של החודשים האחרונים, כיוון שנעבוד איתו כל החודש. מנטרת הפעולה של אוגוסטאני הנני, אני יכול, אני אעשהתהפוך לתוכנית הפעולה שלנו בספטמבר.

נושא האנרגיה של ספטמבר הוא ״הגיע הזמן להאיר״ והמחשבות שלי על הנושא הזה עלולות להפתיע אתכם, אבל אני חושבת שתסכימו שהסתרנו, עמעמנו וחסמנו את האור שלנו מספיק זמן. אנחנו מוכנים לצאת ולהאיר.

לספטמבר יש כמה היבטי אנרגיה ייחודיים והוא צעד בכיוון חדש כמו גם עלייה לרגל של חניכה רוחנית, שמביאה אותנו אל אזורים חדשים של מודעות והבנה רוחניות.

לא צריך לחפש במרחקים כדי לראות דוגמאות של הממד החמישי בכל מקום סביבכם. אפילו במקומות החשוכים ביותר, אור האמת והצדק הרוחניים זוהר. ואיננו יכולים לשכוח את נסיגת מרקורי החודש, שתזכיר לנו שזה רעיון טוב לבדוק היטב את התקשורת ואת תוכניות הנסיעה שלנו.

החודש הוא זמן לפעולה, כיוון שהמיקום של מאדים העוצמתי יעזור לבצע שחרורים מהירים של מה ששוב לא ערוך עם הכוונה שלנו ולהחלפה מהירה עם משהו אחר. אני יודעת שאסטרולוגים רבים אומרים לכם להיכנס פנימה, חודש אחר חודש, ולבצע את העבודה הפנימית שלכם. אבל אני אומרת לכם את ההפך. הזמן להיכנס פנימה חלף ועלינו להפסיק לסגת אל המרחבים הפנימיים שלנו ולהתחיל להראות לעולם את מה שיש לנו. איך נדע אם עבודת הריפוי שלנו הושלמה אם לא נפעל אף פעם?

זה חודש עוצמתי עם הרבה פוטנציאל ועלינו לבחור לעלות לרגל, לצאת למסע של חניכה רוחנית. הוא יכול לגלות פוטנציאלים חדשים שלא חשבנו עליהם ולספק רמת השלמה וסגירת מעגל שתשחרר אותנו מכבלי הקרמה, האבל, הבושה, האשמה ומהמגבילים העוצמתיים ביותר שלנו.

הנושא של ספטמבר הוא ״הגיע הזמן להאיר״ ואני מכריזה שהזמן שלכם הגיע. אין זה משנה מדוע התעכבתם או עוכבתם, פרדיגמה חדשה של למידה והוראה דרושה עכשיו. במשך כמעט עשרים שנה הייתי מנטורית, מורה ומדריכה רוחנית, ראיתי כיצד אנשים רבים נעו לקדמת הבמה וכיצד אחרים נשארו מאחור.

אנשים שבורכו ביכולות, בכישורים ובמסרים עוצמתיים דומה שלא הצליחו להיכנס אל אור הזרקורים ונותרו לעמוד בשוליים. תהיתי על כך כאשר ראיתי את עשרות האנשים שקיבלו תהילה לה לא היו ראויים והפכו לדמויות מפתח בתחום פעילותם. אנשים שבנו את העסקים שלהם באמצעות עבודה שגנבו מאחרים (כמו גנבת התוכן שלי, קריסטין קיין), שעשו שימוש לרעה ביכולות שלהם, שניצלו אנשים, שאמרו דברים שאינם אמת, שהעמידו פנים שהם מתקשרים ישויות רוחניות ובנו כת חסידים גדולה, שנכסו לעצמם תורות אינדיאניות לרוע מזלם של כמה מחסידיהם, שהאמון העיוור שלהם הוביל אותם אל מותם, שתפעלו את האנשים החלשים, המבולבלים והזקוקים וגרמו להם להאמין שהם עצמם מחזיקים בכל התשובות ושגם חסידיהם יוכלו לעשות זאת, תמורת תשלום נכבד.

בשנת 2005, אמרתי במסר מתוקשר מאת המלאך הנעלה אוריאל, שיבוא יום שבו המורים שהעולם העלה על נס יוחלפו במורים חדשים, רחומים ולגיטימייםוהזמן הזה הגיע. התעשייה הרוחנית הפכה למוצר תקשורתי ורק מעטים נבחרים להשתתף בה, שעה שמורים, מרפאים, סופרים ומראידרך מוכשרים מתקשים. והזמן הזה חלף עבר. הגיע הזמן להאיר, להשתחרר מהכבלים של המרפאהקדושהמעונה ומעבודת הריפוי שכבלה את האנרגיה שלנו במשך עשרות שנים בתקופת החיים הנוכחית ובתקופות חיים קודמות אינספור, לתבוע לעצמנו את האנרגיה שלנו ולהאיר באורנו. תמיד אמרתי שלכל מורה יש קהל והקהל שלכם מחכה לכם. זה הזמן שלכם להאיר, לכן התחילו לזהור וקדימה, צאו לדרך.

לספטמבר יש חתימה רוחנית חזקה שמתוארת באופן הטוב ביותר על ידי הערך הנומרולוגי של המספר שש (6) – החודש התשיעי של שנת 2022 מסתכם בשש (9+6=15; 1+5=6), שמשמעותו אנרגיה רוחנית שיורדת מטה. האם חשבתם שזה יקרה כאשר נגיע למספר 9, מספר ההשלמה? המספר 9 מסמל את סוף המסע, שמקבל הקשר רוחני עם הירידה שאנו מקבלים מהמספר 6. המספר 9 הוא 6 הפוך והוא מסמל את סוף המסע, אבל מסע החיים מתאחד עם הרוח במספר 6, והנה אנו כאן.

בנומרולוגיה, המספרים 1 עד 4 מסמלים את תחילת המסע שלנו, כאשר אנו מתקרקעים אל תוך המציאות שלנו. הדברים מתחילים להיות מעניינים כאשר אנו מגיעים למספר 5, שהוא תוהו ובוהו, הפרעה והתפוררות. במספר 6 אנו מגיעים מעלה אל המקור כדי להוריד אנרגיה אל המציאות שלנו, כדי שנוכל לבנות את כלי האנרגיה הרוחנית שלנו. ניסינו זאת לבד, וחווינו זאת עם המספרים 1 עד 5 וכאשר הגענו לתוהו ובוהו של המספר 5, הבנו שכדי להתקדם, אנחנו צריכים עוד מידע ומשאבים ממקור שונה.

התמיכה הרוחנית שלנו נובעת מהמספר 6, אבל עלינו לפתוח את הלבבות ואת השדה האנרגטי שלנו כדי לבקש אותה וכדי לקבלה. כפי שאמר המלאך הנעלה אוריאל: ״השתתפות בממד השלישי היא על פי הזמנה בלבד״.

במספר 7 אנו מחפשים אחר הנתיב הרוחני ואת שילוב האנרגיה הרוחנית שזה עתה קיבלנו.

המספר 8 מביא אותנו להבנה ש״כפי שלמעלה, כך למטה״, שהכול מחובר ומאוזן מבחינה רוחנית. אנו מגשימים הולמות אנרגטית והרמוניה אלוהית.

אז, במספר 9, אנו משלימים את המסע שהתחלנו עם המספר 6, ו-6 ו-9 הם השתקפות זה של זה. אם 6 הוא התחלת האינטגרציה הרוחנית שלנו, הרי ש-9 הוא ההתגלמות המלאה שלה אל הולמות והרמוניה אלוהית. הנה לכם, מעט נומרולוגיה ואני בוחרת בדוגמה הזאת כיוון שהיא מתארת באופן הטוב ביותר את המסע הרוחני שלנו ואת התנועה שלנו על הנתיב הזה החודש.

כך נפתח השער ליופי האמיתי של האנרגיה של ספטמבר והוא העלייה הרוחנית לרגל, מסע של חניכה רוחנית כדי לאסוף את כל ההיבטים השונים שלנו ולהחזירם לשלמות ולהולמות. לא למטרת ריפוי, עלינו לעזוב נתיב זה. במקום זאת, עלינו לנוע אל השלמות וההולמות, כדי שנוכל לסיים את מחזורי הריפוי ואת הגיחות האינסופיות אל תוך התפקידים הקרמתיים שלנו, ובמקום זאת, לחיות את החיים מתוך פרדיגמת הממד החמישי של היצירה, החיבור, שיתוף הפעולה והקהילה.

במעגלים השאמאניים דבר זה מכונה ״החזרת רסיסי נשמה״, אבל זה לא בדיוק אותו הדבר. החזרת רסיסי נשמה במובן השאמאני מתמקדת באיסוף אנרגיה שהתפזרה בשל טראומה. אז יכול הריפוי להתחיל.

העלייה לרגל הרוחנית שלנו ממוקדת באופן מכוון מאוד בהחזרת האנרגיה המפוזרת שלנו חזרה אלינו, למטרה המפורשת של התעלות אל תדרים ופוטנציאלים נעלים יותר. אנו מתקדמים אל מעבר לריפוי ומגיעים לשלמות ולהולמות. אנו לא מגבילים את עצמנו לריפוי, אנו רוצים השלמה מלאה וסגירת מעגל, זהו סופה של הפרדיגמה הקרמתית של הממד השלישי ואנחנו מוכנים לחיים מלאי שמחה.

המטרה של העלייה לרגל הרוחנית היא להבין את משימת הנשמה ואת תכלית החיים שלנו, עם האופציה להתרחב אל פרדיגמה חדשה בממד החמישי. אבל כדי להיות מוכנים לעתיד, עלינו להבין את העבר, ומבחינת ספטמבר, משמעות הדבר היא לחזור לאוגוסט ולדצמבר 2017 ולתחילת 2018, כיוון שאז הוצבו במקומם החלקים להתממשות הרפתקה גדולה זו.

מה היה נושא בלתי מתפשר בחיינו בחמשת השנים האחרונות בעיקר? שינוי הסטטוס קוו, שינוי האופן שבו אנו תופסים את עצמנו ואת העולם, מעבר מנתיב הקרמה והגורל הבלתינמנע לנתיב של הגדרה עצמית, בריאה ומודעות עצמית. היערכות עם האפשרויות הלאידועות של הפוטנציאל שלנו, במקום לעשות את מה שמצופה מאיתנו. החלפת מערכת האמונה שלנו מתודעת קורבן של המרפא הקדוש המעונה לפרדיגמת מנצחים של המאסטר העוצמתי.

באוגוסט 2017 היה ליקוי מלא ועוצמתי במעלה 28 במזל אריה, שכונה ״הליקוי האמריקאי הגדול״, כיוון שהנתיב שלו חצה את יבשת אמריקה. בתאריך של הליקוי ההוא, מאדים היה באותה מעלה של נסיגת מרקורי במזל בתולה, המזל בו מרקורי מושל. הקרקע הוכנה לעתיד שהגיע עכשיו.

אז היה לנו את הריכוז הגדול במזל גדי בשנת 2020 שכלל את צמידות שבתאי ופלוטו, שקודם לכן התרחשה בשנת 1518, כאשר מרטין לות׳ר מחא נגד שחיתות וכפירת הכנסייה. מה הפך להיות ה״דת״ החדשה שמבקשת לשלוט בחיינו ועל מה אנו מוחים עכשיו? ההיסטוריה חוזרת על עצמה.

הריבוע של שבתאי ואורנוס בשנת 2020 ו-2021 לא היה קל גם כן (בהתחשב באיזה צד של האור אתם נמצאים), והוא יברך אותנו במעבר האחרון שלו החודש. היו אירועי אנרגיה גדולים אחרים, כמו שיבת פלוטו של ארצות הברית שחלה השנה, צמידות צדק ונפטון במזל דגים, שהתרחשה ב-12 באפריל, מעבר נדיר בן 151 שנים שתמיד מבשר על התחדשות רוחנית.

והנה אנו עם כל האירועים הללו שבנו רפרטואר של אנרגיה ומה עלינו לעשות איתו? אנו מתחילים להשתמש בו בחיינו על ידי היפתחות לפוטנציאלים חדשים, הבעת כוונה לחוות שמחה ועל ידי נקיטת פעולה מכוונת ורבת השראה. זכרו ששום דבר אינו מוחלט ואתם יכולים לבצע תיקוני מסלול אם אינכם מרוצים במאה אחוזים ממה שאתם עושים.

אתם זוכרים איך הסתיים אוגוסט? במולד ירח עוצמתי ב-27 לחודש שהיה קשה לכולם. אני חושבת שהשבוע האחרון או עשרת הימים האחרונים של אוגוסט היו קשים במיוחד. גם רבים מכם חשבו כך. וספטמבר נפתח עם הדי האנרגיה של אותו מולד ירח, ולכן אנו מוכנים לבאות, כיוון שיש לנו כמה היבטים קשים, כמו גם כמה היבטים נהדרים ממש, ובכלל זה היבט שתומך בעלייה לרגל הרוחנית שלנו החודש.

מרקורי נסוג בספטמבר, מתחיל ב-10 לחודש ומסתיים ב-1 באוקטובר, עם תקופת צל שנמשכת עד ה-15 באוקטובר. כמו תמיד בנסיגת מרקורי, חשוב לבדוק פעמיים את התקשורת, להוסיף זמן נסיעות, לשים לב היכן אתם מניחים דברים ולא לחתום או להתחיל משהו חשוב אם ניתן להימנע מכך או שאולי יהיה עליכם לחזור על כך בשלב מאוחר יותר.

נסיגת מרקורי מתרחשת שלוש או ארבע פעמים בשנה ונמשכת תשעה שבועות עם תקופת הצל, ולכן לא ניתן לעצור את החיים בכל פעם שמרקורי נסוג, אבל עליכם לתת תשומת לב נוספת בתקופות הללו. הנסיגה הזאת תשפיע על מערכות היחסים שלנו ותנער את כל אלה שמעיקות, שאינן גרועות מספיק כדי לסיימן אבל שגם לא עד כדי כך טובות. אני חושבת שהן תסתיימנה עכשיו. זכרו שאינכם צריכים לעשות עבודת שחרור, לפעמים היא נעשית עבורכם (זכרו את פיצוצי הקרמה ביולי) וכל שעליכם לעשות הוא לקבל שזה נגמר.

עליי גם לציין שהריבוע של שבתאי ואורנוס מתרחש שוב החודש וימשך בחודשיים הבאים. זו הייתה האנרגיה הדומיננטית של 2021, שחוזרת לשם השלמה ושתביא הקלה, איזון מחדש, סגירת מעגל ותנקה הרבה מערכות מיושנות, שחיתות, בירוקרטיה ופרדיגמות שכבר אינן רלוונטיות לעולם שעובר להתעלות בממד החמישי.

כבר חודשים אני אומרת שזה יקרה ועכשיו זה קורה. התכוננו לשינוי ברמה האישית והקולקטיבית. שבתאי במזל דלי תומך בשילוב ההתעלות שלנו בממד החמישי ואורנוס במזל שור עוזר לנער ולהוציא אותנו מאזורי הנוחות שלנו. אינכם יכולים להתנגד לכך ולכן בצעו שינויים במידת הצורך. זהו הריבוע האחרון בין שבתאי לאורנוס במזלות האלה לו נהיה עדים בתקופת חיינו.

אחד מההיבטים הרוחניים ביותר שראיתי מזה עשורים, מאז ״ההתאמה ההרמונית״ של אוגוסט 1987 ו״ההתכנסות ההרמונית״ של נובמבר 2003, מתרחש בספטמבר ולכן אני מכנה חודש זה בשם ״עלייה רוחנית לרגל״. יש לנו ארבעה היבטים של חניכה רוחנית: הלידה, המבחן, השיעור וההארה, המיוצגים על ידי ארבעת המזלות של הלמידה הרוחניתתאומים, בתולה, קשת ודגים.

מרקורי ונגה יהיו במזל בתולה החודש, מאדים במזל תאומים וצדק במזל טלה שמביא את אנרגיית מזל קשת ויש לנו את נפטון במזל דגים עם צדק ונגה הממוקמים במזל בתולה לאחר ה-6 לחודש, מוסיפים ברכה מיוחדת לאנרגיה הזאת. איזו מתנה.

עם מזל תאומים אנו מתחילים במסע הקרמתי (חשבו על קלף השוטה בטארוט) ומשם למזל בתולה, שם אנו סובלים ומחליטים כיצד נחווה את השיעור. לאחר מכן, אנו עוברים ללמידה ולהבנה הנעלות יותר של מזל קשת ובסופו של דבר, למזל דגים, שם אנו מגשימים הארה. וכל אלה מתרחשים החודש ותומכים במסע החניכה הרוחנית שלנו.

עם כל הפעילות שמתרחשת, איך אנו אמורים בכלל להאיר באורנו, על אחת כמה וכמה לזהור ולבנות את האימפריה האנרגטית שלנו? מה נעשה לגבי מערכות היחסים והקשרים שלנו שמתפרקים? איך נאזן את עבודת האור והאנרגיה המתמשכת עם היכולת להאיר באורנו?

זכרו שיש לנו תמיכה רבה כל כך בשינוי הסטטוס קוו והדבר מתרחש באופן רבממדי. הניחו לנשמה שלכם להדריך אתכם, הקשיבו למלאכים ולמדריכים הרוחניים שלכם, העמיקו אל חדרי לבכם ומצאו את החלומות והחזונות הישנים שזנחתם משום שאף פעם לא מצאתם את הזמן המתאים, משום שהיו לכם יותר מדי התחייבויות ומחוייבויות, משום שהייתם עייפים מדי או כיוון שפחדתם.

אני גם מאמינה שרמת הלמידה שרבים מכם יכולים לחלוק ישימה יותר לאנשים היום מכפי שהייתה לפני שני עשורים. לדוגמה, מעולם לא חיבבתי את סילביה בראון, אבל היא הייתה מקור טוב עבור אנשים שהתחילו זה עתה ללמוד רוחניות. מעולם לא חיבבתי או בטחתי באנשים רבים שכינו את עצמם ״מורים רוחניים״, רבים מהם פעלו תחת חסותן של הוצאות ספרים גדולות, ולאחר שצפיתי בסיבוב הפרסה הלאברור האחרון של דורין וירצ׳ו, אני יודעת שצדקתי.

אתם יודעים שיש לכם הרבה יותר לתת מאשר אותם אנשים, אבל כדי שהעולם יהיה מסוגל להבין ולהיערך עם רמת למידה גבוהה יותר, האנשים צריכים להתעורר בעזרת אחרים ואז כאשר הספיק להם מהם, הם ימצאו אתכם (זאת אומרת, אם אתם גלויים ופתוחים להיות המדריכים, המנטורים, המורים והמתקשרים שאתם). הגיע הזמן להתחלה חדשה ולשינוי גדול כדי לסלק את המורים שאינם כנים, אתיים ורלוונטיים ולהחליפם באנשים שפועלים ברמת הממד החמישי.

הפעילות הלונרית של ספטמבר מעניינת אף היא. ב-10 לחודש יש לנו ירח מלא הישר על אורנוס, ולכן צפו לניצוצות שיעופו בזמן הזה. ומולד ירח ב-25 קרוב לנגה במזל מאזניים ומתרחש ביום שבו מרקורי נסוג אל מזל בתולה עם זווית חזקה בין מאדים לשבתאי (באופן בלתי צפוי). ולכן יש פעילות רבה גם בחזית הזאת.

בכל הכנות, אני יודעת שאנחנו עייפים ושעיבדנו אנרגיה רבה, עבדנו קשה כל כך, הקרבנו הרבה כל כך, היינו סבלנים מאוד ועכשיו אנו מוכנים למשהו אחר. פערי האנרגיה בין אנשים ששואפים לאור ובין אלה שבוחרים בחשכה הופכים רחבים יותר גם כן, ולכן צפו לכך שמערכות יחסים וקשרים נוספים יסתיימו, משום שאיננו יכולים עוד לתמוך בהם, להחזיק עבורם אנרגיה או להתייצב לצד אלה שמתרחקים במהירות מהאור.

הם בחרו לעת עתה ועליהם לחיות עם השלכות הבחירות שלהם, ממש כפי שעלינו לכבד את הבחירות שלהם ולהתקדם. איננו יכולים להצמיח שורשים במקום שבו איננו רוצים לשגשג. ואיננו יכולים לצפות מאנשים אחרים שיאמצו את רטטים ותדרי האנרגיה שלא נוחים להם ושאותם הם לא מסוגלים להחזיק.

זה חודש עמוס ומשהו חדש קורה בכל יום. אתם תראו זאת בעולם סביבכם ואתם תראו זאת בחייכם. נסו להימנע מלהתמקד במה שאתם חושבים שמוטעה בעולם ובמקום זאת, האירו באורכם. אינכם יודעים עד כמה חשוב האור שלכם לקולקטיב. מי יפספס את התועלת של האור והאנרגיה שלכם, אם לא תאירו?

נתיב העלייה הרוחנית לרגל קורא בשמכם, האם תצאו למסע? ואם אתם עייפים מדי בימים הראשונים של ספטמבר, כמוני, אתם יכולים להאשים את כמות ההורדות האנרגטיות הגדולה שאנו מקבלים במטרה להכין אותנו לחודש זה. תאריך נוסף בעל משמעות הוא ה-11 בספטמבר, שמציין 21 שנים מאז אותו יום נורא של טרור גלובלי שהטיל צל שחור על העולם והגיע הזמן להסירו. זהו חודש ספטמבר וזה הזמן להאיר.

שיהיה לכם חודש נהדר.

לתמיכה לחצו כאן