דוח אנרגיה לחודש ספטמבר 2021

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ובכן, הגענו לחודש התשיעי של השנה. נמאס לכם כבר מכל הדרמה? אם לא שיערנו מה כרוך בהיותנו לוחמים עבור האור, הרי שכעת כבר למדנו על כך. מההתבוננות ברודנות המוחלטת של מה שמתרחש במדינות מסוימות ברחבי העולם, לכפיית הגבלות שחשבנו שלעולם לא נראה עוד לאחר ההשלכות הנוראות שלהן לפני 80 שנים, אנו חיים בזמנים מדהימים.

זה הקרב שבין החושך והאור, בין הטוב והרע, בין פרדיגמת הממד השלישי של השליטה, התחרות, ההפרדה והרודנות לבין הפרדיגמה של הממד החמישי, של החיבור, שיתוף הפעולה, היצירתיות והקהילתיות. זו הייתה נסיעה ברכבת הרים והיא לא הסתיימה עדיין, אבל אנו מתקרבים לנקודת המעבר והיא מתרחשת החודש. ואנו מסיימים מחזור שלם משנת 2012 וקודם לכן, שנת 2003, שגם הן היו שנים בעלות רטט של הספרה חמש.

ספטמבר מחזיק פעמיים ברטט הספרה חמשאנו בשנת חמש (2021) ו-9 + 5 = 14, 1 + 4 = 5.

רטט חמש כפול זה התרחש גם בשנות חמש קודמות, 2012, וקודם לכן בשנת 2003. מה קרה בשנים הללו, בייחוד בשנת 2012? חשבנו שהעולם יגיע אל קצו, שנבואת אנשי המאיה תתממש וכולנו נילקח למקום מאושר וקל הרבה יותר. טוב, זה לא קרה ובמקום זאת היו לנו כמעט שנתיים שלמות של רודנות ומצב דִּיסְטוֹפְּיָה שחשבנו שהוא סיפור דמיוני שנכתב על ידי ג׳ורג׳ אורוול.

בספטמבר אנו מגיעים לנקודת האמצע של מחזור אנרגטי שהתחלנו לפני 18 חודשים. אל תבחנו את מספר החודשים, חשבו על האנרגיה. המספר חמש הוא נקודת האמצע כאשר 0 עד 5 הם תחילת המסע ו-6 עד 10 הם סופו. מה לא ידענו מ-0 עד 5 שאנו יודעים עכשיו? כיצד נשתמש במידע הזה לאחר שנחצה את סף נקודת האמצע? זה הנושא של ספטמבר, הגעה לסף, החלטיות, השבה ותגמול. אסביר זאת בעוד רגע, אך תחילה אני רוצה לסקור את נושאי האנרגיה של 2021, עליהם כתבתי בכל דוח אנרגיה חודשי: 

ינואר 2021 נפתח עם כניסת הצמידות ההיסטורית והנדירה של שבתאי וצדק אל מזל דלי שהתרחשה ב-21 בדצמבר. חתימת אנרגיה זו תהיה איתנו כל השנה ותוציא אותנו מהאנרגיה הארצית הכבדה של מזל גדי ותכניס אותנו אל אנרגיית האוויר של מזל דלי. אך הדבר התרחש בנוסף לריבוע חזק מאוד של שבתאי ואורנוס והכין את הקרקע עבור השנה. ינואר עסק בארגון האופציות והאפשרויות, לא בקבלת החלטות. שנת הבריאה המכוונת והריבונות האנרגטית החלה. 

פברואר 2021 היה זהה לפברואר 1962 שבו השמש, מרקורי, נגה, מאדים, צדק ושבתאי שהו במזל דלי, כמעט באותן מעלות כפי שהן היום. הנושאים של פברואר כללו שימוש יעיל בעבר ושל חצייה, שהיא גשר הממד הרביעי באינטגרציית ההתעלות מהממד השלישי לממד החמישי. 

הנושאים של מארס 2021 כללו מוטיבציה, מאסטריות, נסים, תנועה והגשמה. הייתה זו תחילת השנה הסולארית שלנו גם כן, והיה זה חודש של המספר 8 (3 + 5 = 8) במחזור אנרגיה זה.

הנושאים של אפריל 2021 היו פעולה, היערכות והתחדשות. והיה זה חודש בו התחלנו להשתמש בכוח בריאת הנסים שלנו, כמו גם להיערך עם האנרגיה שאנו רוצים בחיינו. היו לנו כמה דפוסי אנרגיה בלתי רגילים ותמיכה רבה גם כן באפריל.

הנושאים של מאי 2021 היו נסים, מהומה ומאסטריות וההיבט המשמעותי היה כיצד אנו מיישמים את השיעורים שלנו על ידי כך שאנו יודעים מתי סיימנו להירפא. היה זה זמן להפוך את עבודת הריפוי שלכם לפעולה ולעלות על הבמה בסטייל.

הנושאים של חודש יוני 2021 היו איפוס, מהפך, אתחולים, תחייה, ובייחוד, למידה כיצד להשתמש בהתנסויות העבר שלנו באופן יעיל, ולקבל החלטות מיודעות וחכמות יותר בהווה. יוני היה גם תערובת של אנרגיה שהובילה אותנו לתוהו ובוהו הקרב ובא. 

בדוח האנרגיה של יולי 2021 כתבתי ״אם ציפינו שהדחיסות של הממד השלישי תיכנע לאור ללא מאבק, אנו רואים שמעבר זה לא יקרה בשל מתיקות האור כפי שחשבנו. מי היה מאמין?״ ואז הנסיעה הפרועה החלה. היו לנו נושאים של רצינות, נחישות וחישוב מסלול מחדש, כפי שצויין כאן ואנו התחלנו את פורטל החירות אלפאאומגה ב-23 ביולי.

״הנושאים של יולי הם רצינות, נחישות וחישוב מסלול מחדש ואנו ניישם אותם להתקדמות שלנו בעת שאנו עושים זאת בעזרת בהירות, ביטחון עצמי והולמות, מבלי לפקפק בכך שאנו ראויים וללא צורך באישור, הכרה ומתן תוקף. 

רצינות מתייחסת למשמעת להישאר בנתיב ההתעלות שלנו וללכת בעקבות קריאת משימת הנשמה שלנו להולמות אלוהית, שמחה והגשמה הרמונית. 

נחישות מתייחסת לכוונה הכנה לריפוי, להשלמה ולסגירת מעגל מתוך ידיעה ברורה שהאמת שלנו תמיד תוביל אותנו לכיוון הנכון והטוב ביותר. לא כל מערכת יחסים אמורה להוביל להגשמה שמחה וסיומים תמיד צריכים להילקח בחשבון.

חישוב מסלול מחדש מתייחס ליכולת שלנו לתכנן מסלול חדש לשמחה, בעודנו משתמשים בקבלה כדי לשמר את השלמות האנרגטית שלנו. הצורך בביטחון וביציבות עלול להותיר אותנו שקועים בפחד וכאשר אנו מבינים זאת, אנו יכולים לבצע תיקוני מסלול ללא חרטה, אשמה או בושה״.

באוגוסט 2021 היו לנו נושאים של ריבונות אנרגטית, מְכֻבָּדוּת, רוֹמְמוּת והוֹד. היה לנו את שער האריה 8.8 שהועצם על ידי מולד הירח ואת פורטל החירות אלפא אומגה שהיה נקודת האמצע, מהירח המלא של ה-23 ביולי, גם הוא במזל דלי, לסוף הפורטל הזה. והדבר הוביל אותנו אל ספטמבר, נקודת המעבר.

לאן אנו הולכים מכאן?

הייתה זו שנה רבתאירועים ומלאה בהבטחה, בפוטנציאל ובאנרגיות עוצמתיות, אז מדוע אנו נמצאים היכן שאנו נמצאים ומדוע התוהו ובוהו הזה עוד לא נגמר? אם כך אתם תוהים, קרוב לוודאי שאתם חושבים שעשינו משהו לא נכון או שפישלנו בדרך כלשהי, זה לא נכון. 

קיים פער אנרגיה גדול בין הבעת כוונה לבין ראיית התוצאה ואיננו יכולים פשוט להביע כוונה שהכול ״ייגמר״, יש הרבה שעלינו לעבד, ללמוד, לאתחל, לסקור, לשחרר, וההחלטה לדחות, לשקם או לבנות מחדש היא שלנו. זה נושא האנרגיה של חודש ספטמבר. ובואו נוסיף גם ״לשקול מחדש״ לאוסף, כיוון שתמיד יש לנו את האופציה לשנות את דעתנו, לבחור נתיב אחר או לבחון פוטנציאלים אחרים. 

עכשיו אנחנו מתעסקים עם אנרגיה ברמת הממד החמישי, שמשפיעה על הקולקטיב של האנושות. אך לפני שתחשבו שאני הולכת לדבר על אחריות קולקטיבית, כוונה והדברים הטובים שאנו עומדים לעשות, אני הולכת לדבר על היותנו תשושים אנרגטית, מותשים רגשית, עייפים פיזית ומעולפים מנטלית. זו עבודה רבה ואנו עבדנו קשה במשך זמן רב. אנחנו עייפים. אנחנו מתוסכלים. אנחנו כועסים. ואנו מגיעים לנקודה שבה דבר אחד נוסף הופך לקש האחרון.

אם כך אתם מרגישים, אתם בהחלט לא לבד. אז ספטמבר נותן לנו הקלה כלשהי וגם הפסקה, כיוון שמחזור ההתעלות הוא מרוץ שליחים, לא מרתון. הביטו סביב וראו כיצד אנשים רבים קמים, משמיעים את קולם ולא מאפשרים לאנשים מעטים עם אג׳נדה חשוכה להכתיב את חייהם ללא התנגדות. יש לנו קבוצה חזקה ואמיצה של דוברי אמת שמוכנים לסכן את המוניטין, העבודה ואפילו את חייהם כדי להשמיע קול. חגגו את הנצחונות הקטנים שמתרחשים כל יום.

אנו מתקדמים, אבל נמצאים עדיין במרוץ השליחים. 

בעודנו נכנסים לחודש ספטמבר, אני רוצה להזכיר לכם את נושאי האנרגיה של אוגוסט, מְכֻבָּדוּת, רוֹמְמוּת והוֹד. ואם אתם נכנסים לספטמבר בתחושה שאתם קצת מרוטים, עייפים ומנוערים, יהיה לכם מעט זמן להתנקות בעת שאתם נעים קדימה. זה לא החודש לשבת בצד בגלל שאתם עייפים מדי מכדי להשתתף. זה זמן להמשיך קדימה בעוז ולבצע תיקוני מסלול תוך כדי התקדמות. במקום לסעוד בנחת במסעדה, עברו בחלון הדרייבאין ואכלו במכונית בעודכם נוהגים בכביש.

ספטמבר מציג אירוע נדיר עם כל הפלנטות החיצוניות בנסיגה, ומרקורי בצל הנסיגה החל מה-7 בספטמבר ובנסיגה מלאה במשך השבוע האחרון של החודש. ויש לנו נסיגת ״מראה״ שמתרחשתבעת שנגה שוהה בסוף החודש במעלה שבה נסוג מרקורי עד ה-7 בספטמבר. חתימת אנרגיה מעניינת נוספת בספטמבר היא שכל הפלנטות החיצוניות, חוץ מאורנוס, נמצאות בשלושת המזלות האחרונים (10, 11 ו-12) והן כולן בנסיגה, והפלנטות הפנימיות ממוקדות במזלות האמצעיים, 6, 7 ו-8 והן כולן נעות קדימה. הן תומכות באנרגיית המעבר של ספטמבר. 

העתיד תלוי בבחירות ובהחלטות שאנו עושים בהווה, העבר והווה חשובים במידה שווה והם חייבים להתקיים באיזון ובהרמוניה הדדית כדי שנוכל להתקדם בחכמה, בבהירות ובביטחון. יש רק מקור אחד לחכמה והוא הניסיון.

אז מה קורה לסימנים הראשונים, ובכן עברנו כבר את הנקודה הזאת. אנו משתמשים בניסיון העבר כדי ליצור את הצעדים הבאים. לכן, בחלק הראשון של דוח אנרגיה זה, בחנתי את מה שעשינו עד כה השנה, כיוון שקל להתעלם מהתקדמות כאשר אנו חושבים שלא התקדמנו או שכלום לא השתנה, בגלל שפני הדברים נראים כאילו דבר לא השתנה. הבנה מה האור חשף לעיני האנשים שהיו בחשכה במשך זמן ממושך מחייבת סבלנות. הם לא יכולים לראות את מה שהם לא יודעים שקיים.

בספטמבר אנו יכולים להתקדם באיזון, להגשים את אותה נקודת אמצע שבין המנטליות הרגילה שלנו של הכול או לא כלום, שאני רואה לעתים כה קרובות אצל מטופלים. אנו מאמינים שהכול קורה או שכלום לא קורה ואף על פי כן, האמת נמצאת תמיד במקום כלשהו באמצע. היכן אתם מקבלים החלטות של ״הכול או לא כלום״ בחייכם? מה קורה כאשר אתם מעבירים תהליך זה לאמצע?

נקודות האנרגיה של ספטמבר מתרחשות במולד הירח ב-7 בספטמבר במזל בתולה ובעת הירח המלא ב-20 לחודש במעלה 28 במזל דגים, ממש לפני יום השוויון הסתווי שב-22 בספטמבר. מולד הירח חל בנקודת האמצע, כפי שהיה לנו באוגוסט, הירח המלא נמצא במעלה האחרונה של גלגל המזלות, סוף המסע שלנו. לפני שתתחילו להתרגש יתר על המידה, זכרו שהירח המלא של החודש מתרחש על ציר בתולה/דגים, מדגיש את המסע מלמידה להבנה, מבורות לחכמה, ומפקפוק במאסטריות שלנו לתביעת בעלות על המאסטריות שלנו.

יש לנו עדיין את הנושא הגדול של שנת 2021, והוא ״ריבונות אנרגטית״ שמתרחש ושכולל את הריבוע המתמשך בין שבתאי לאורנוס, שהוא פעיל פחות עכשיו כיוון ששבתאי ממשיך בנסיגה שלו למקום שבו נפגש לראשונה עם אורנוס בפברואר 2021. שלא תהיה לכם טעות, ניצחנו בקרבות הללו וברוב המלחמה. איך נדע? כמה פחד נדחף ללא הרף לכיווננו? אם ״הם״ היו מנצחים, לא היה צורך לדחוף את נרטיב הפחד כה חזק. חשבו על זה.

כאשר אנו נכנסים לשליש האחרון של השנה, נסו להימנע מלחפש את סוף המסע הזה. אני יודעת שרבים מכם אומרים שהם רוצים ללכת הביתה, ובכן, אתם כבר בבית. זה הבית. אנו כאן כדי לחגוג את גן העדן עליי אדמות, חשבו מה זה אומר מבחינתכם והתחילו ליצור את הגרסה שלכם לגן העדן היכן שאתם. ההבדל בין אומללות לנסים הוא כוונה אחת לטרנספורמציה.

היכונו לחודש עמוס, מלא באירועים ולעתים כואב, אבל דעו שכולנו במסע הזה יחד, יש הרבה יותר באור מאשר יש בחושך, והאור תמיד כובש את החשכה. 

שיהיה לכם חודש נהדר. 

בואו לתרום ולתמוך באתר