דוח אנרגיה לחודש ספטמבר 2020

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידענו ששנת 2020 תהיה שנה משמעותית משום שהיא נפתחה בצמידות הנדירה וההיסטורית בין פלוטו ושבתאי. אף על פי שהיבט זה לא התרחש מאז שנת 1516 וציפינו להופעת כמה אירועים חשובים, אני לא חושבת שידענו בדיוק עד כמה עוצמתיים האירועים יהיו. או עד כמה מוזרה, משונה ותמוהה תהיה השנה הזאת.

ועכשיו כאשר כבר חווינו את התוהו ובוהו של השנה עד כה והתעוררנו לאמיתות חדשות, אנו יכולים להתחיל לאסוף את החלקים המפוזרים של המציאויות שלנו ולחשוב כיצד אנו רוצים לבנות מחדש את חיינו בפרדיגמה חדשה. ראינו את האמת של הממד השלישי, את הכאוס, האנרכיה והפחד והחלטנו אם אנו רוצים לחיות בדרך זו או לא רוצים. בספטמבר אנו מקבלים את ההזדמנות לאסוף את שאריות המציאות המתפוררת שלנו ולקבץ מחדש, לשקול מחדש, לעבד מחדש, לבנות מחדש ולהחליט כיצד אנו רוצים שחיינו יראו.

מסייע לנו בכך ירח מלא מופלא שחל ב-2 בספטמבר, עם היבטים חזקים לאורנוס המחשמל, האנרגטי, המפתיעלדקה ושל ירח חדש חזק ב-17 בספטמבר במזל בתולה, שהאנרגיה שלו תקרקע את צמידות שבתאי ופלוטו בדרך מועילה יותר. וכל השבוע מתחוללת אנרגיה סוערת למדי עם מאדים, נגה, שבתאי ופלוטו. רצוי לסגור את החלונות ולהדק את חגורות הבטיחות.

אני תמיד מציינת מה הן מילות המפתח של החודש, שמתארות באופן הטוב ביותר את האנרגיה שלו. לחודש ספטמבר יש כמה מילות מפתח וכולן מתמקדות סביב תפיסת הרֶקוֹנְסְטְרוּקְצְיָה, משמע ״לבנות מחדש״. עבור אנשים מסויימים דבר זה עשוי להיות בנייה מחודשת מלאה, משום שחייהם השתנו מן היסוד. עבור אנשים אחרים, הדבר עשוי להיות שינוי מזערי בכמה היבטים, שמניע אותם בכיוונים חדשים. עשו זאת שוב, בצעו זאת שוב, תקנו או בנו מחדשאבל אל תחזרו על הדברים (אלא אם אתם סבורים שהדבר הכרחי). אין זה משנה היכן אתם נמצאים בחייכם, חזקו ואמצו משום שהעזרה וההתקדמות בדרך.

מאז 2012 כתבתי שנתיב הריפוי הוא רק היבט אחד של המסע שלנו. אף על פי שזהו היבט חשוב, אנו נשארים במחזורי הללו כאשר איננו מבצעים את הריפוי כהלכה ואז נתקעים במה שאני מכנה בשם ״מחזורי ריפוי״. עלינו לקחת את הריפוי אל תוך השלמות ואז אל תוך התאימות. מה שקושר את כל הדברים הללו יחד היא פעולהולא פעולה האומרת ״תוציאו אותי מפה מהר ככל האפשר״.

זוהי פעולה מכוונת ורבת השראה, בעלת מטרות ויעדים, החוזה מציאות חדשה, בוראת עבורה מיכל אנרגיה, ואז שמה לב כיצד אנו ערוכים עם המציאות החדשה הזאת וכיצד אנו יכולים לשלבה. קל מדי לרצות בגרסה המיידית של הריפוי ולשאוף אליה, אבל מה שאנו מקבלים במקום זאת הוא את גרסת הבישול האיטי. כפי שאני נוהגת לומר, אתם יכולים להכין את בלילת העוגה בשיא מהירות, אך עדיין יהיה עליכם להכניס אותה לתנור לאפייה. עוגות אפויות למחצה אינן טעימות.

משימת הבניה מחדש של ספטמבר היא קריאה לפעולה, אבל זוהי פעולה מכוונת, תכליתית ושנדחפת על ידי אנרגיה. איזה תדר אנרגיה אנו רוצים לגלם? כיצד נראים גבולות האנרגיה שלנו? האם אנו מתחזקים את הריבונות האנרגטית שלנו בכל תחום בחיינו? בכך עלינו להתמקד ואנו יכולים להשיג רוגע אפילו בתוהו ובוהו הזה, שלווה בתוך כל הבלבול, ושמחה כאשר אנו מוקפים בכאב, כאשר איננו מוותרים על הריבונות האנרגטית שלנו בתמורה לתיקון מהיר או תשוקה להימלט.

יש היבטים רבים כל כך בספטמבר שיש לדבר עליהםמאדים עדיין שוהה במזל טלה ויתחיל בנסיגה ב-9 בספטמבר, אך היה בצל הנסיגה מאז ה-26 ביולי. אנו נשוב ונצעד בשבילים ישנים ונטעין מחדש את האנרגיה שלנו, דבר מושלם לנושאים של ספטמבר, עד אמצע נובמבר כאשר הנסיגה תסתיים. בעת הזאת נחווה את הזווית הריבועית השניה בין מאדים לשבתאי/פלוטו (היבט קשה). אך המעבר הראשון במחזור הנסיגה הוא בדרך כלל הקשה ביותר, לכן יהיה קל יותר עתה. המעברים בספטמבר ובדצמבר יעזרו לחזק את העבודה שכבר עשינו מאז מארס 2020, כאשר מאדים נגע בצמידות שבתאי ופלוטו במזל גדי.

והאנרגיה הכוללת של ספטמבר 2020 היא מקורקעת ויציבה מאוד. שנת 2020 מיוצגת על ידי המספר 4, המספר 4 מייצג השלמה, יציבות וקרקוע. זו ההזדמנות שלנו להעצים את הוויית ״הפיכתנו לבני אנוש בעלי 360 מעלות״, להשלים לגמרי את מחזורי הריפוי שלנו העוברים מריפוי לשלמות לתאימות. וספטמבר גם הוא חודש המיוצג על ידי המספר 4 – 9 + 2020 = 13, שמצטמצם למספר 4.

לכן יש לנו את היציבות של שנה בעלת מספר 4 הנתמכת בחודש בעל מספר 4 – יציבות כפולה, הנאה כפולה. ברצינות, אנו נתמכים באופן מלא ברצונות האישיים שלנו כדי להגשים את ההגנה והביטחון שלנו שהם השיקול העיקרי שלנו בבואנו לבצע שינוי מכל סוג שהוא. אם אתם תלמידים בתוכנית שלי (היערכות אנרגיית הנשמה), אתם יודעים מדוע זו אמת ומדוע אנו מקדישים זמן רב כל כך לנושא הזה. זו הסיבה האחת והחשובה ביותר מדוע איננו מבצעים שינויים, מדוע אנו מחבלים בצמיחה שלנו ומעכבים את הטרנספורמציה שלנו.

בואו נבחן כמה מההיבטים של החודש בפרטי פרטים. הירח המלא חל ב-2 בספטמבר והוא נותן לנו אנרגיית בנייה עוצמתית, כדי שנוכל להתחיל את חודש הבנייה מחדש שלנו. זה תמיד רעיון טוב לבנות על קרקע יציבה, מיושרת ומחוזקת היטב. אפילו עם היבט לאורנוס מחוללההפתעות, אני חושבת שבשבועות הבאים נמצא את המשאבים והתמיכה עליהם לא יכולנו להסתמך עד כה. יש גם הפתעות טובות ומבורכות מאוד.

מרקורי יכנס לצל הנסיגה ב-11 בספטמבר, מתכונן לנסיגה המלאה שלו באוקטובר. לכן, בעודנו בונים מחדש את המציאות שלנו, נקבל עזרה ממרקורי כדי להבטיח שנדבק באידיאלים ובערכים שלנו, ולא נסטה מהדרך. וב-11 בספטמבר, כל פלנטה, חוץ מנגה, תהיה בשלב נסיגה כלשהו (השמש והירח לא נסוגים אף פעם).

מולד הירח במזל בתולה יחול ב-17 לחודש והוא היבט מקרקע נוסף עבור צמידות שבתאי/פלוטו, שאני חושבת שתרגיש טוב יותר מהתוהו ובוהו וההיבטים הקשים שהיו לנו בחודשים האחרונים. מזל בתולה, שהוא מזל אדמה, תואם לאנרגיית האדמה של מזל גדי, והתחושה הזאת תהיה טובה הרבה יותר מהריבוע של מאדים היוקד שחווינו באוגוסט.

ובסוף החודש, נגה במזל אריה המלכותי (והלוהט) תהיה בזווית ריבועית לצמידות שבתאי/פלוטו, ולכן התכוננו לכמה התקפי זעם, תחושות רעות והתרחשויות מוזרות אחרות עם אנשים אחרים, משום שעלולים להתרחש עמם כמה עימותים שכותרתם ״על פי יישק דבר״. או אתם עשויים לגלות ״שהספיק לכם״ מאנשים וממצבים מסויימים ושסיימתם עמם ושאתם מוכנים להפנות אליהם את גבכם. זכרו שבעת שאנו בונים מחדש, אנו גם הורסים, ולכן התייחסו אל שני המצבים באופן שווה כאשר הם מופיעים בנתיב שלכם.

זהו חודש טוב לקבל כמה החלטות לגבי המקום שבו אתם רוצים להיות בחייכםלהביט אל העתיד ולבצע כמה פעולות בהווה שיעזרו לכם להגשים את התוצאות שלכם. הכול עובד יחד בסינרגיה והכול מחובר. הפרטים חשובים מאוד ולכן אל תפספסו דבר בעת שאתם מתנהלים בחודש זה של בנייה מחדש, סקירה, שיקום והתחדשות. והישארו בנתיב האנרגיה שלכם ובריבונות האנרגטית שלכם בעזרת כוונות ברורות, גבולות אנרגיה חזקים ושמחה בלבכם ובנשמתכם.

שיהיה לכם חודש נהדר.