דוח אנרגיה לחודש אוגוסט 2020

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אני שמחה שיולי הסתיים. גם אתם? היה זה חודש קשה ולא עמדו לרשותנו השגרה והפעילויות המוכרות כדי לסייע לנו להישאר מקורקעים ומאוזנים, ולעגן את האנרגיות שלנו באזור נוחות מוכר.

אוגוסט יאתגר אותנו שוב אבל בכיוונים שונים. באוגוסט יהיה עלינו למלא את פערי האנרגיה שנוצרו לאחר עבודת הטיהור שעשינו ביולי. וזו פרדיגמה חדשה לגמרי, אם נאפשר לה להיות. נסים נגישים לאלה שפתוחים אליהם, כמו גם כמה הזדמנויות עוצמתיות ונפלאות באמת להתקדם בנתיב ההתעלות, להטעין את הנשמה ולהפוך למאסטרים של האנרגיה

באופן מסורתי, אוגוסט הוא חודש שבו אנו שומעים על ״ימי החמסין״. זאת משום שחם כאן בחצי הכדור הצפוני, אבל זה הזמן גם שבו השמש נערכת עם סיריוס ״כוכב הכלב״הכוכב הבהיר ביותר בגלקסיה שלנו. חודש זה נפתח עם היערכות סיריוס, יחד עם ירח מלא וגדול ב-3 באוגוסט, שהוא סמן נוסף לצמידות הנדירה של שנת 2021 בין צדק ושבתאי במזל דלי.

משהו עוצמתי מאוד התרחש ביולי. כתבתי אז את הדברים הבאים בפייסבוק ב-25 ליולי:

״משהו קרה היום, כל היום, האנרגיה הרגישה איטית, עצורה, לא כשורה, אבל לא הצלחתי להבין מדוע. ואז נפל לי האסימון. נכון אתם אוהבים שהמדריכים שלכם פשוט אומרים לכם מה מתרחש (זה לא קורה כל הזמן, אבל זה נהדר כשזה קורה)!

פרצנו מבעד לקו זמן קרמתי ראשי היום ואם הבנתם סוף סוף נושא קרמתי או ראיתם את משמעות החיבור, או מערכת יחסים משמעותית הסתיימה בימים האחרונים ואתם מחפשים אחר תשובות, זו התשובה.

מאז התחלתי לתקשר בשנת 2003, אמרתי שזהו קו הזמן שבו נשתמש כדי לסיים את הקרמה שלנו והיום ניתקנו את האנרגיה של קוזמן זה. אין משמעות הדבר שהיא תיעלם מחיי כל האנשים, אלא שהאנרגיה שתומכת בקרמה ובמחזורים הקרמתים הוסרה, ולכן יהיה קל יותר לחוות את תהליך הריפוי (זוכרים שריפוי הוא תהליך של השלמה וסגירת מעגל?) ולשחרר אותה ללא אשמה, בושה או חרטה״.

אם הייתם מודעים לשינוי זה באנרגיה, אולי איבדתם לפתע עניין בדברים הקשורים לקרמה שלכם: דרמות, בני זוג, טראומות ומחזורים. שוב אינכם רוצים לפעול למען תהליך הריפוי, ההארה, הטרנספורמציה ההתעלות שלהם. וזה דבר טוב. למעשה, הוא מושלם לזמנים הללו משום, כפי שכתבתי בשנים האחרונות, על כולם לבחור עכשיו באיזה צד של האור הם מתייצבים.

במשך זמן רב מאוד החזקנו במרחב אנרגטי עבורם ועשינו את עבודתם, ניתן לומר. איננו יכולים לעשות זאת עוד. ראינו את פער האנרגיה ומילאנו אותו באנרגיה, במאמץ ובכוונה שלנו. לא רק שהתעייפנו ונחלשנו, יש לנו גם עבודה משלנו לעשות ואנו זקוקים לכל משאבי האנרגיה שלנו לשם כך.

אם ביצעתם את עבודת שחרור הקרמה שנתמכה על ידי פרץ האנרגיה הזה ב-25 ביולי, אזי תהיה לכם הבהירות הדרושה כדי לנוע לנתיב חדש, מספק, מהנה, שמח ומשמח יותר. ייתכן ומשמעות הדבר היא שתנתקו קשרים עם אנשים רבים בחייכם, אבל הדבר הכרחי כחלק מהמסע הזה.

אתם חייבים לכבד את הריבונות האנרגטית של אנשים אחרים ולדעת מתי הזמן להפסיק את עבודת הריפוי שלכם עמם. אם הם דוחים אתכם, זוהי תשובתם. הקשיבו לה. תתקדמו, יש לכם דברים אחרים לעשות עכשיו. הנתיב הזה הגיע לסוף דרכו מבחינתכם.

באופן טיפוסי, אוגוסט הוא חודש של קציר. עונת הצמיחה הסתיימה, היבולים הבשילו והגיע הזמן לקצור אותם. הצמחיה בגן שלי רבה, הצמחים נבולים מעט בשל החום העז של השבועות האחרונים. אקצור את היבול ואז יגיע הזמן לזרוע שוב זרעים לשנה הבאה.

מעניין כיצד החיים שלנו מקבילים לטבע בדרך זו, נכון? כל נתיב מניב דבר מה, ואז מגיע זמן הקציר, ואז הגן מסיים את עבודתו לאותה שנה. מה שמסתיים עתה מייצג תקופת חיים של צמיחה, שיעורים והשלמה עבור הנשמה.

באוגוסט חל הירח המלא ב-3 לחודש, המקיים זווית ריבועית עם אורנוס. מצב זה עשוי להביא כמה הפתעותלא טובות או רעות, פשוט בלתי צפויות. אז, מרקורי מקיים זווית ריבועית לשבתאי, ואנו עשויים להיות עדים לכמה ויכוחים ומאבקי כוח.

עד ה-15 באוגוסט, כל הפלנטות הגדולות נסוגות, דבר שעשוי להביא הקלה. סבלנו ממתח אנרגטי רב כל השנה, מאז התחלנו את שנת 2020 עם הצמידות הנדירה וההיסטורית של שבתאי ופלוטו. אין זה הסוף עדיין, משום ששבתאי נסוג חזרה לכיוון פלוטו עכשיו ואף על פי שלא נקבל שוב צמידות מדוייקת, נהיה קרובים מספיק כדי להמשיך בטרנספורמציה הבלתי מתפשרת שחווינו כל השנה.

עד סוף אוגוסט, מאדים נכנס לצל הנסיגה שלו ויהיה בזווית ריבועית הן עם שבתאי והן פלוטו כמה פעמים מעכשיו ועד דצמבר, יהפוך טרנספורמציה פלנטרית היסטורית זו לאישית.

הירח המלא שיחול ב-19 לאוגוסט יתרחש במזל אריה, קרוב מספיק למעלה של ״הליקוי האמריקאי הגדול״ של אוגוסט 2017 כדי להפעיל אנרגיית ליקוי זו. אף על פי שמזל אריה הוא בעל תכונות האריה האציל, הוא גם מושל בבית החמישי של הילדים. ילדותי ודמויילד הם שני דברים שונים מאוד. עלינו להיזהר כדי שגאוות האריה לא תהפוך ליהירות ושמנהיגות לא תהפוך לצדקנות עצמית שתלטנית.

בנימה מפוכחת יותר, אנו חיים בזמנים מאתגרים מאוד ודומה שכולנו עלולים ליפול מקצה הצוק בכל רגע. אף אחד לא אמר שההתעלות תהיה קלה או חיננית. כמו כל תהליך לידה, היא מבולגנת ויש לה רגעים קשים ומציקים. חווינו תהליך זה בעבר ואנחנו יודעים מה לעשות.

הפעם איננו עושים זאת לבד או עם קבוצה קטנה שצריכה להחזיק באור ובאנרגיה עבור כולם. הקולקטיב של האנושות מעורב והוא מתעורר בקצב מהיר יותר מאי פעם. אנו גם מחוברים אלה לאלה בדרכים שלא היו אפשריות בעבר. אף על פי שניתן לעשות בכך שימוש לרעה, ניתן לעשות בכך גם שימוש לטובה. הישארו ממוקדים, מקורקעים, ממורכזים ומאוזנים. המשיכו להאיר באורכם, שמרו על גבולות אנרגיה חזקים ועל כוונות נעלות. החשכה תמיד נכנעת בפני האור וכך היא תעשה גם הפעם.

שיהיה לכם חודש נהדר.