דוח אנרגיה לחודש אוגוסט

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אנו נעים אל החלק העמוס של השנה ואני לא מדברת על החגים המתקרבים, אני מתייחסת להתקדמות תהליך ההתעלות, בעודנו מתאוששים מהנסיגה המאתגרת של מרקורי ונעים למערך הצמידות ההיסטורית של שבתאי ופלוטו בשנת 2020.

לאוגוסט יש אנרגיה יצירתית חזקה והנושא שלו הוא איזון הרמוני באמצעות פוטנציאל אנרגיה, ושימוש בזרמים הנכנסים והיוצאים של האנרגיה בדרך מתוכננת, מכוונת ושקולה במטרה לברוא הולמות. אנו נמצאים עתה בטריטוריה של אנרגיה חדשה, התעלות וטרנספורמציה; מגבלות העבר נעלמות, מוחלפות בפוטנציאל יצירתי בלתי מוגבל. איך נשתמש בו ומה אפשרי? בואו נבחן מה יכול להציע חודש חדש זה.

אוגוסט מתחיל ונגמר במולד ירח, ולכן אנו מתחילים ומסיימים את החודש בין קצוות אנרגטיים שמייצגים התחלות חדשות. הירח המלא באמצע החודש כולל צמידות נדירה בין השמש לנגה, היבט רומנטי ויצירתי מאוד. עם הירח במזל דלי, נושא המים והמזל הנשלט על ידי אורנוס הבלתי צפוי שמייצג את זרימת האנרגיה, אנו מביאים את העוצמה המרפאה של המים וזרימת האנרגיה. וריפוי הוא נושא משמעותי עבור חודש אוגוסט, אבל לא בדרך שלמדתם במשך עשרים השנים האחרונות או יותר .

מים יכולים להיות מרפאים ומרגיעים והם אחד מהיסודות היחידים שיכולים להיות מוצקים, נוזליים ובצורת גז. הם יכולים להרוות את צמאוננו או להטביע אותנו. הם יכולים להיות גשם עדין שמשקה את הקרקע או מטר עוצמתי ששוטף הכול. ברמה האנרגטית, האנרגיה של המים יכולה לרפא. זוכרים את העבודה של ד״ר אמוטו עם המים והאנרגיה? קראו עליה, יש לה משמעות גדולה החודש.

האנרגיה החודש דומה לכך וממש כפי שתנועת מים יכולה במשך הזמן לחצוב בהר, חשבו כאן על הגראנד קניון, זרימת האנרגיה המרפאה יכולה לשטוף את הכאב שלנו גם כן, כאשר אנו נזכרים לאפשר לדבר להתרחש. הבחירה עד כמה נרחיק ונתרחב אל תוך השמחה, כמה ריפוי נאפשר ומתי הוא יתחיל ויסתיים, תלוייה אך ורק בנואבל הדבר לא בהכרח נכון לגבי חודש אוגוסט.

הצורך בריפוי אמיתישהוא תהליך של השלמה וסגירת מעגלכה חשוב עכשיו שאנו נקבל את הדרוש כדי להתעורר לריפוי שלנו, כדי שנוכל להגשים שלמות ולנוע אל תוך הולמות. האם נניח לגשם עדין לשטוף ולסלק את אבק העבר או האם יידרש צ׳ונאמי גועש כדי להביא אותנו לנתיב הריפוי שלנו?

הולמות היא חיונית, כיוון שאנו חייבים להיות מסוגלים לקבל אנרגיה באמצעותה נוכל להתרחב אל פוטנציאלים חדשים ולא להמשיך לחרוש את האדמה העייפה של המחזורים הקרמתיים, החרטות, הכאב, הפחד, הספק, החרדה והתסכול שלנו. אנו חייבים להשלים את מחזורי הריפוי שלנו עכשיו, כדי שנוכל להתקדם לדברים טובים וגדולים יותר.

אנו מקבלים קצת עזרה החודש בדמות היבט יפהפה בין נגה, צדק ומרקורי המתרחש השבוע (5 באוגוסט) ואז מאוחר יותר באוגוסט אנו מקבלים את נגה, מאדים ומרקורי יחד במזל בתולה. נכון, זה לא המיקום הטוב ביותר לנגה או למאדים, שלא אוהבים את אופי הקדוש המעונה והשירות של מזל בתולה, אבל הוא יהיה נהדר לריפוי מערכות יחסים (והדבר כולל את מערכת היחסים שלנו עם עצמנו), כיוון שהם גם מתחברים לכירון, שאני מאמינה שהוא המושל הפלנטרי האמיתי של מזל בתולה, הנמצא כעת במזל טלה.

זכרו שכירון הוא המרפא הפצוע, לעד נידון לסבול מפצע שלעולם לא יירפא. אם לספר בקצרה את הסיפור המופיע במיתולוגיה היוונית, כירון נפצע על ידי ידיד שבחוסר זהירות ירה חץ לכיוונו. הוא ריפא לבסוף את פצעו על ידי כך שהסכים לתפוס את מקומו של פרומתאוס ולאפשר לעיט לאכול את כבדו (הכבד מאחסן אנרגיה רגשית), דבר שהביא למותו. האם זה מזכיר לכם משהו? אם זה נשמע לכם נורא, חשבו על ההקשר הגדול יותרהאופן שבו אנו משלימים את הריפוי שלנו.

הנה שאלה עבורכםהאם ניסיתם פעם להשלים את הריפוי שלכם על ידי ריפוי מישהו אחר? האם אי פעם הפכתם את עצמכם לקדוש מעונה לטובת ריפוי של מישהו אחר? מתי ״היד המסייעת״ שלכם הופכת להשתלטות מוחלטת על חייהם וויתור מוחלט על חייכם? זוהי שאלה שיש לחשוב עליה באוגוסטעד כמה אנו מושקעים בריפוי של אחרים ומה אנו עושים כדי להבטיח שהוא יתרחש, למרות הנזק הנגרם לנתיב שלנו.

ואוגוסט הוא החודש האחרון של שנת 2019 שבו יהיה עלינו להתמודד עם נסיגות רבות, משום שאנו מתחילים לראות תנועה קדימה עם צדק ב-11 לחודש, אותו יום שבו אורנוס מתחיל בנסיגה, אבל זה דבר טוב, כיוון שצדק מביא הרבה תמיכה לריפוי שלנו בדרך קלה לניהול, ללא אורנוס דוחף את ראשו הבלתי צפוי לתהליך. צדק המתרחב ואורנוס הנסוג לוחצים מעט על הבלמים, אבל לא הרבה.

בארבעת החודשים הבאים אנו מתחילים לראות את כל הפלנטות נעות ישר (יש לנו נסיגת מרקורי נוספת בנובמבר), דבר שמכין אותנו לחודש ינואר נטול הנסיגות, בדיוק ברגע של הצמידות ההיסטורית של שבתאי ופלוטו.

עם כל אנרגיית הריפוי הזאת שעפה סביב באוגוסט, השאלה שלנו היא לא האם נוכל סוף סוף לבצע זאת, אלא במקום זאת, כמה ריפוי נוכל לאפשר ומה נעשה בהמשך, כיוון שהיינו מרפאים ועובדי אור במשך תקופות חיים רבות, ועכשיו הגיע הזמן שנחשוב על אופציות אחרות עבור האנרגיה שלנו. האם אנו מוכנים להירפא, להיות שלמים והולמים? האם יש לנו מושג מה משמעות הדבר?

איך תדעו שהדבר קורה? האם שמתם לב פעם שכאשר מערכת ההפעלה של המחשב שלכם מוכנה לשדרוג היא מתחילה להאט? הדפים נטענים לאט יותר, אינכם מצליחים להשלים את המשימות שלכם במהירות הרגילה, וחלונות מעצבנים קופצים ומופיעים בזמנים הכי לא נוחים, מזכירים לכם שחייבים לשדרג ושעליכם לאתחל את המחשב שלכם (או שהוא יתאחל את עצמו)?

אז, אם אתם בטעות מקישים על ״אנטר״ בזמן שחלון השדרוג פתוח, המחשב שלכם נכבה והשדרוג מתחיל בין אם רציתם בכך או לאכך נראה התהליך הזה. הוא יתרחש, בדרך זו או אחרת, ואנו נקבל את הסימנים שהגיע הזמן לשדרג, לעדכן, לאפס ולבצע אתחול מחדש. ננסה להתעלם ממנו, אבל בסופו של דבר הוא יתרחש.

בעודנו חוצים סף חדש זה אל תוך פרדיגמת הוויה חדשה, הריבונות האנרגטית שלנו הופכת חשובה יותר מאי פעם, בעת שאנו מאפשרים לכולם להיות במרחב האנרגיה שלהם, בעודנו אוספים את משאבי האנרגיה שלנו כדי שנוכל להתמקד ולהאיר באור את הנתיב שלנו, וכדי שנוכל להרחיב ולבחון את הפוטנציאל שלנו.

שיהיה לכם חודש נהדר.

בזכות התמיכה שלכם….