דוח אנרגיה לחודש יולי 2021

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

החודש אנו מתחילים את החצי השני של שנת 2021. הייתה זו שנה לא פשוטה, עם צנזורה מתמשכת, רודנות ואתגרים בקשר לחירויות אישיות, כפי שמעולם לא חווינו בעבר. אם ציפינו שהדחיסות של הממד השלישי תיכנע לאור ללא מאבק, אנו רואים שמעבר זה לא יקרה בשל מתיקות האור כפי שחשבנו. מי היה מאמין?

כפי שאמרתי בתחזיות שלי לשנת 2021, הנושא של 2021 הוא ריבונות אנרגטית ואף על פי שהיא זכותנו מלידה, היא אינה דבר בטוח, ועלינו להיות מוכנים להתעקש עליה. ביולי אנו נקראים להתגייס למאמץ, להניע את המנועים ולזנק מקו הזינוק, לעשות את דרכנו מכוונה לפעולה על ידי כך שנזכיר לעצמנו שהנתיב שלנו מסומן על ידי המחוייבות שלנו לצמיחת הנשמה שלנו. זהו חודש נוסף של פעולה, אבל עכשיו אנחנו מוכנים לצאת לעולם חמושים בנחישות, באמונה ובמחוייבות לאור שלנו.

זו שנה נוספת שבה המחצית הראשונה של השנה תהיה שונה מהמחצית השניה ואנו נכנסים עכשיו לחצי השני. אם אתם מרגישים שהכול עכשיו הוא מאבק, זה נכון. ״הצד האפל״ היה בשליטה זה זמן רב ולא יוותר ללא קרב, אבל הדבר לא יכול להרתיע אותנו מלנוע קדימה והלאה. זכרו שהתרחבות אנרגיה אינה ליניארית, היא ספירלית. היא מתרחבת בכל הכיוונים ולכן תהליך ליניארי אינו תמיד ברור. הביטו לכל הכיוונים כדי לראות היכן זוהר האור בחוזקה והיכן מתרחשת טרנספורמציה.

שום דבר לא יכול לעצור את אינטגרציית ההתעלות של הממדים השלישי והחמישי ואת האור שאנו נושאים משום שהגענו לפינות החשוכות ביותר, בעת שהתדר והרטט הקולקטיביים ממשיכים לעלות, כאשר האנושות מתעוררת לאלוהותה ולהגשמת המשימה שלנו לשנת 2021 – השגת הריבונות האנרגטית שלנו.

ובין אם המאבק האישי שלכם כנגד דחיסות החשכה כולל משפחה ביקורתית, ילדים שמעקמים את אפם, ידידים שהפסיקו לדבר איתכם או ההיסוס, החרדה והספק האישיים שלכם, יולי ישמיע קריאה חזקה לפעולה אמיצה ולביטחון עצמי חזק. אז בואו ניקח זאת אל מעבר למגבלות ונראה לאיזה גובה נוכל לנסוק.

יולי מוציא אותנו מרטט החניכה הרוחנית של המספר 11 שהיה לנו ביולי ולוקח אותנו לרטט הספרה שלוש (3), שהוא תדר פחות קשה ויצירתי מאוד. נכון, 11 הוא מספר מאסטר, אבל מספרי מאסטר מלאים בשיעורים, באתגרים ובבחירות קשות. שוב איננו יכולים לשייט בין הפיתוי להיות ״מוכנים יותר״ ולעשות ריפוי נוסף, לבין הדחף להשתחרר מהמגבלות ומהפחדים שלנו. כל שדרוש לנו היא כוונה ותוכנית פעולה, כיוון שהגיע הזמן להניע את המנועים שלנו ולהותיר שאריות צמיגים על הכבישלהשאיר סימנים בעת הזינוק מקו הזינוק. הנושאים של יולי הם רצינות, נחישות וחישוב מסלול מחדש ואנו ניישם אותם להתקדמות שלנו בעת שאנו עושים זאת בעזרת בהירות, ביטחון עצמי והולמות, מבלי לפקפק בכך שאנו ראויים וללא צורך באישור, הכרה ומתן תוקף.

רצינות מתייחסת למשמעת להישאר בנתיב ההתעלות שלנו וללכת בעקבות קריאת משימת הנשמה שלנו להולמות אלוהית, שמחה והגשמה הרמונית.

נחישות מתייחסת לכוונה הכנה לריפוי, להשלמה ולסגירת מעגל מתוך ידיעה ברורה שהאמת שלנו תמיד תוביל אותנו לכיוון הנכון והטוב ביותר. לא כל מערכת יחסים אמורה להוביל להגשמה שמחה וסיומים תמיד צריכים להילקח בחשבון.

חישוב מסלול מחדש מתייחס ליכולת שלנו לתכנן מסלול חדש לשמחה, בעודנו משתמשים בקבלה כדי לשמר את השלמות האנרגטית שלנו. הצורך בביטחון וביציבות עלול להותיר אותנו שקועים בפחד וכאשר אנו מבינים זאת, אנו יכולים לבצע תיקוני מסלול ללא חרטה, אשמה או בושה.

יולי מתחיל עם צמידות בין נגה למאדים במזל אריה. צמידות זו לא מתרחשת לעתים קרובות והיא תימשך כל החודש. עשיתי מחקר קצר והפעם האחרונה שנגה ומאדים היו בצמידות במזל אריה הייתה בספטמבר 2015 וקודם לכן ביוני 1991. אף על פי שאנשים מסוימים יכולים לדבר על ההיבטים הרומנטיים של הצמידות הזאת, יש בה הרבה יותר. אף על פי שהרומנטיקה אפשרית, אני מאמינה שנגה ומאדים במזל אריה מדגישים את הנושא של שנת 2021 – את הריבונות האנרגטיתבה עלינו לשמר את השלמות האנרגטית שלנו בכל הכיוונים שלנו, לטפל בעצמנו ולהיות ממוקדים בעצמנו. כל מערכת יחסים שמבוססת על צורך, ריפוי, תלותהדדית או קרמה תעמוד למבחן, לשיקול מחודש, לכיול מחדש או לשחרור.

יש לנו כאן את הביטוי האלוהי של הזכר והנקבה, המועצם על ידי היותו במזל אריה שנשלט על ידי השמש. היש נפלא מכך? אם הזדקקתם אי פעם לתמיכה באינטגרציה של היבטי האנרגיה הנשית האלוהית והאנרגיה הגברית האלוהית, יש לכך הזדמנות עד ה-30 ביולי.

העקרון הגברי האלוהי מבטא פעולה אמיצה ובטוחה. העקרון הנשי האלוהי מבטא ביטחון עצמי, יופי, חן והיערכות עם מודעות עצמית וסטייל. אני אוהבת את המילה הזאת שמביעה סגנון, אלגנטיות ואטרקטיביות. מהו הסגנון האישי שלכן? האם אתן חיות את חייכם באלגנטיות? בחברה שבה אנו מותנות להיצמד לאופנה האחרונה, סגנון אישי וחיים אלגנטיים הם ביטוי של החתימה האנרגטית הייחודית שלנו.

ביולי אתם יכולים לשקול להכניס אנרגיה זו לפעולה בחייכם. מהם הכישרונות שלכם? היכן קולכם? האם הגיע הזמן להשמיע את קולכם, ולהקרין את הכוונה הייחודית שלכם אל העולם? אנו בוראים את המציאות באמצעות הכוונה והקול שלכם הוא שבורא את הרטט של המציאות שלכם, לכן התחילו לעשות שימוש במיתרי הקול, הגיע הזמן להגשים ולברוא כל זאת. אתם בשליטה ואתם האחראים. אף אחד לא יעשה זאת עבורכם.

ב-7 ביולי, מרקורי יוצא סוףסוף מצל הנסיגה האחרונה שלו ועכשיו אנו מוכנים לקצת עבודת ניקיון. אם נסיגת מרקורי הזאת הייתה כמו טורנדו שחלף בחייכם, אתם לא לבד וכך צריך היה להיות. אנחנו חוששים כל כך להרפות, לשחרר, להתקדם ולצאת ממצבים שלא משרתים אותנו, משום שאיננו רוצים להיות לבד, להרגיז אנשים, לאכזב אחרים, לא לשרת את התכלית שלנו או להגשים את משימת הריפוי שלנו יחד עמם. לכן אנו נשארים במצבים הללו זמן רב מן הדרוש ובניגוד לטובתנו. השתחררו מהתקיעות, הרפו, שחררו, התקדמו. מה שנועד לכם יחזור ואם לא, לא היו אלה האדם הנכון או הדבר הנכון עבורכם.

כעת, נגה ומאדים במזל אריה לא רק שיביאו את הרטטים הגבוהים של האנרגיה הנשית האלוהית והאנרגיה הגברית האלוהית לקדמת הבמה, הם גם יבצעו עבודה מסוימת על הריבוע שבין שבתאי ואורנוס. יחד, מאדים ונגה יהלמו באורנוס ובשבתאי בשני השבועות הראשונים של יולי. ואז מרקורי יגיח מאחוריהם ויעשה כך גם הוא בסוף יולי ובשבוע הראשון של אוגוסט.

חשבו על כך כמו על קבוצת אנשים הקוראים תגר על ביריון שכונתי ומנצחים כיוון שהם רבים יותר. האם אתם רואים היכן אירועי העולם הנוכחיים יכולים להיות מושפעים על ידי הקולקטיב שמתייצב למול הרודנות? זכרו שהנושא של 2021 הוא ריבונות אנרגטית.

בדוחות אנרגיה קודמים אמרתי שנוכחות הפלנטה שמושלת בקרמה (מרקורי) במזל שמושל בקרמה (תאומים), תהיה בגדר ניקוי אנרגטי יסודי. וכך היה. אם היה ברור לכם איך סיימתם את השתתפותכם במחזורים קרמתים והחלטתם לסיימם אחת ולתמיד, זוהי תוצאה של נסיגת מרקורי האחרונה והליקויים שהיו לנו במאי וביוני.

אם אתם מרגישים עייפים, מתוחים ותשושים עכשיו, העניקו לעצמכם מרחב להשתחרר מהלחץ, כיוון שסיימנו מחזור אנרגיה קשה שעורר זכרונות ישנים רבים. הליקויים הללו החזירו אותנו לשנת 1975, בה אפשר וקיבלנו כמה החלטות קשות ומשנות חייםאני יודעת שזה נכון לגבי. ועכשיו אנו מסתכלים על ההיבטים של ההחלטות הללו שוב ובוחרים לעשות דברמה שונה.

עם מאדים ונגה במזל אריה, זהו הזמן ל״אני״ שלכם. לא ״האני״ האנוכי או זה שמגיע לו (אף על פי שאנשים מסוימים יבטאו את האנרגיה באופן זה), אלא ה״אני״ בעל המודעות העצמית, בעל הריבונות העצמית, שמבין שגבולות האנרגיה שלנו חייבים להיות  חזקים אם ברצוננו להגשים את התאימות האנרגטית שלנו ואת ההיבטים הנעלים ביותר שלנו. ותרו על כל מה שמרוקן את האנרגיה שלכם, שלא אוהב, מכבד ומוקיר אתכם, שלא מעניק לכם שמחה. הכול מוכן להשתחרר כדי שתוכלו למצוא מערכות יחסים שראויות לכם, שאוהבות, שמכבדות ושמוקירות אתכם, ושמעניקות לכם כדי שלא תרוקנו ללא הרף את האנרגיה שלכם כדי לקבל את האישור, הקבלה וההכרה שאתם רוצים מאדם שאף פעם לא ייתן לכם אותם. או לקבל את הערך ומתן התוקף ממישהו שלא מהדהד עם הערך שלכם.

זה זמן לא פשוט לארגן מחדש את נתיבי חייכם, כיוון שהמסלול שחשבנו שאנו נוסעים בו הסתיים זה עתה בפתאומיות. אני עדה לדברים רבים, מילדים שמסרבים לדבר עם הוריהם, לנישואים שמתפרקים, לחברויות ארוכות בשנים שמסתיימות לפתע, כמו גם למערכות יחסים שנוצרות, קבלת בחירות של אחרים וברכות על השחרור שלהם, ולקוחות רבים נחושים סוףסוף לברוא שמחה בחייהם ולהפסיק להתמקד בגרימת אושר לאנשים אחרים. אם המשפחה הביולוגית נפרדת מכם, הדבר נעשה כדי לפנות מקום למשפחה האנרגטית, כך אני כותבת כבר כעשר שנים.

אף על פי שבתחילה הנתיב הזה לא בהכרח משמח ומספק כל כך, הוא יהיה כזה בטווח הרחוק. כמה זמן אתם משקיעים בניסיון לגרום לאחרים אושר, להיות שם עבורם, לתמוך בחלומות שלהם, מבלי שיהיה לכם זמן לחלומות שלכם? ובכן, בעודכם מנסים לחשוב על הדרך הנחמדה ביותר לומר לאותם אנשים שאתם משחררים אותם, הם עשויים לעשות זאת עבורכם ולצאת מחייכם. אם כך קורה, תכופות אנו עלולים להתרגז, כיוון שאנו לא מקבלים את ההכרה שרצינו, אבל אל תבחרו ללכת בדרך הזאת. ברגע זה, הכול קשור בתהודה האנרגטית ולכן, כל דבר שיוצא מחייכם לא מהדהד איתכם.

אנרגיה רבה נעה ומשתנה עכשיו ואני תמיד מקבלת אישור לכך על ידי ניקוי הארונות שלי, ארגון מחדש של המטבח, ורצון כללי לנקות, לסדר, למיין, לסלק ולארגן מחדש את מרחב המגורים שלי. בסוף השבוע האחרון ארגנתי מחדש את המטבח שלי, סידרתי את המזווה ואת ארון הכלים, וסידרתי יחד את צלחות הסלט והקערות. לא שיניתי את סדר ארון המטבח שלי זה שלוש שנים, מאז שעברתי לכאן, וזה נהדר. הסדר החדש יעיל הרבה יותר וקל לי יותר למצוא את הכלים שלי.

מדוע לא עשיתי זאת קודם לכן? כיוון שלא היה זה הזמן המתאים, האנרגיה לא הייתה נכונה ואם להיות כנה, פשוט לא חשבתי על זה. לא היה לי אכפת לפשפש בארון ולחפש אחר הצלחות והקערות השונות שרציתי והמחשבה על ארגון מחדש לא צצה בראשי.

אחד הדברים שסייעו לי לארגן מחדש את האנרגיה בביתי היה הרצון לנקות את אנרגיית הטראומה מאדמת השטח שלי. היה זה טקס בן שלושה ימים שעשיתי כאשר גיליתי שפשע אלים התרחש על אדמה זו לפני שלוש מאות שנה ושאנרגיית הטראומה עדיין כאן. היא השפיעה על הבריאות שלי, על השמחה שלי, על החיוניות שלי ועל המוטיבציה שלי. ברגע שניקיתי אותה, ועשיתי את הטקס לפני שבועיים, הכול השתנה וסוף סוף אני מרגישה ״בבית״ בבית הזה.

מולד הירח יחול ב-10 ביולי במזל סרטן (מזל הירח) והוא יפגש עם נפטון וצדק, אף על פי שפלנטה זו מתכוננת לעזוב את מזל דגים בסוף החודש. זוהי הצצה לאחת מהאנרגיות העיקריות של שנת 2022, צמידות רוחנית מאוד בין צדק לנפטון במזל דגים שמתרחשת פעם ב-155 שנים.

הירח המלא יחול ב-24 ביולי במעלה הראשונה של מזל דלי, אבל הוא גם יפתח מחזור שיסתיים ב-22 באוגוסט עם ירח מלא במעלה 29 במזל דלי. אנו לא מקבלים אנרגיה זו של תחילה וסוף לעתים קרובות כל כך, אבל היא תמיד אנרגיה עוצמתית מאוד שמזיזה דברים, לכן אתם יכולים לצפות לכך גם כן. מזל דלי הוא מזל הקהילה, הרעיונות החדשים והפעולה רבת ההשראה. גם הוא נמצא במיקוד חזק עכשיו, כיוון ששבתאי יהיה שם עד מרץ 2023.

אני יודעת שהדברים לא פשוטים עכשיו בעולם ואנו מרגישים מותקפים מכל כיוון, וזה נכון. דומה שהעולם השתגע ואנו צופים באנשים מבטאים את הפחדים, הספקות והחרדות שלהם, והאנרגיה מאוד לא נוחה, בייחוד עבור אלה שהם אמפתים מבחינה רגשית ואנרגטית. למרות שאנו מתפתים למהר להצטרף ולעזור לאחרים להתמודד עם הטראומות שלהם, מה שצץ ועולה עכשיו הוא טראומה עמוקה מאוד שעמה הם חייבים להתמודד בעצמם.

האם שמתם לב כמה עמוקים מרגישים עכשיו פערי האנרגיה, בין החושך לבין האור, בין הערים לאלה שלא התעוררו עדיין, בין ידע לבין בורות, לבין אמת ושאינו אמת? הבחנה הכרחית כדי לצלוח את החודשים הבאים והמפתח לשלווה ולשמחה הוא להימצא באופן איתן בשדה האנרגיה האישי שלכם ובמסלול האנרגיה שלכם, כפי שאני מכנה זאת. הימנעו מסטיות מהמסלול בשל הסחות דעת, אשליות, פחדים וצורך להימלט, כמו גם לרוץ ולרפא אחרים. זכרו שריבונות אנרגטית היא נושא עיקרי בשנת 2021 ומשמעות הדבר היא לקבל החלטות ובחירות של אנשים אחרים, ואין זה משנה כמה הם שוגים לדעתכם. איננו יכולים להימצא לגמרי באור שלנו אם אנו מנסים לשכנע מישהו אחר שהאור שלו מאיר במקום הלא נכון או בדרך שגויה.

רצינות דרושה כדי להישאר בנתיב שלכם, נחישות דרושה כדי שיהיו לכם הבהירות, הביטחון והיכולת לקבל שאף על פי שמצבים לא תמיד מביאים את התוצאות שרציתם, התוצאה היא השתקפות של הרצון החופשי, הריבונות האנרגטית ומשימת הנשמה של כל אדם ואדם.

וחישוב מסלול מחדש הוא היכולת שלנו להתקבץ מחדש, לשנות את הרטט ולאתחל את הנתיב שלנו לכדי הגשמה ושמחה רבות יותר. האם אנו מסוגלים להעביר מהלך כאשר אנו מבינים שיש צורך בתיקון מסלול ושהנתיב שבו אנו הולכים לא יביא לנו את התוצאות שרצינו? והאם אנו יכולים לעשות זאת מבלי להרגיש אשמה, בושה או חרטה? רטט הספרה שלוש של יולי הוא השילוש האלוהיגוף/מיינד, רגשות ורוח.

מה אפשרי כאשר האנרגיה שלכם ערוכה לחלוטין, משולבת ואתם מבטאים את המאסטריות שלכם במקום את האומללות שלכם, כאשר אתם מאפשרים לעצמכם להיות ריבונים מבחינה אנרגטית ולהניח לכוונה לברוא את מיכל האנרגיה הנרחב והגדול באופן נפלא, כדי שתוכלו לקבל את האנרגיה שתואמת לכוונה שלכם?

כיצד נראים חייכם כאשר אתם מתקדמים עם בהירות, ביטחון עצמי והולמות אלוהית? זאת תוכלו לגלות ביולי ולכן חממו את המנועים, בואו נשרוף קצת את הצמיגים ונייצר סימנים על הכביש.

שיהיה לכם חודש נהדר.

לתמיכה ולתרומה