דוח אנרגיה לחודש מאי 2021

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

הנושאים של חודש מאי הם נסים, מהומה ומאסטריות וזו תערובת של אתגרים ורטטים גבוהים בעודנו עוזבים את האנרגיה הקשוחה של אפריל ומיישמים את השיעורים שלנו במאי. איך תדעו מתי הסתיים הריפוי שלכם? כאשר אתם מיישמים את עבודת הריפוי שלכם הלכה למעשה.

האם הרגשתם בשינוי האנרגיה ב-30 באפריל? הצמידות השנתית בין השמש לאורנוס התרחשה באותו תאריך והיא הייתה טעונה ביותר. היא הביאה לכדי סיום את כל האנרגיה המוזרה, הנוקשה והמאתגרת של אפריל בקול תרועה, ממש כאשר ביצענו פנייה ועברנו לחודש מאי. גם לחודש מאי יהיו רגעים משלו, אבל צלחנו הרבה כל כך השנה שבמאי נזכה לחוות את הנסים שהרווחנו, כמו גם קצת ״בלגן״, ותהיינה הזדמנויות לאמץ את המאסטריות. נסים, מהומה ומאסטריות הם הנושאים של מאי. בואו נתחיל במשחק.

אתם יודעים שאפריל היה קשוח ולמעשה, כל השנה הזאת הייתה שקיעה הזויה במוזר ובבלתי רגיל בעת שהסתכלנו בעולם שדומה שהשתגע. באופן כלשהו, אנו צופים כעת בהתפוררות הממד השלישי על גבי מסך פנורמי רחב ידיים. במשך חמש שנים לפחות דיברתי על כך שהממד השלישי מתפורר כדי לאפשר לאנרגיה רבה יותר של הממד החמישי להיכנס לפרדיגמה זו, שקודם לכן הייתה סגורה בפניה. ובהתפוררות זו של הממד השלישי, תוצר הלוואי הוא תוהו ובוהו ואין ספק שהיינו עדים לכך ובגדול.

הדבר מתרחש ברמה האישית וברמה הקולקטיבית גם כן. אנו רואים זאת בעולם ובו בזמן חווים זאת בעצמנו.

האם אתם זוכרים שלפני 10 או 15 שנים רק קומץ מאיתנו חוו את תסמיני ההתעלות והחיים שלנו התפרקו בעוד כל השאר דומה שהמשיכו בחייהם כרגיל? ובכן, אנו רואים את התרחבות ההתפוררות שחווינו מתרחשת על פני גוף האנרגיה הקולקטיבי עכשיו וזה לא מראה יפה. אף על פי שהדבר הכרחי, כיוון שאנו זקוקים שהאינטגרציה של אנרגיית הממד החמישי תתרחש, וצריך לקחת בחשבון שהפרדיגמות של השליטה, הפיקוח, תאוות הבצע, התחרות והכוח של הממד השלישי לא מתפרקות בחן.

כאשר הממד השלישי מתפורר, תוצר הלוואי הראשון הוא תוהו ובוהו ככל שהפרדיגמה מתפרקת, אבל אז האנרגיה מתחילה להירגע, והיא עושה זאת בגלים, כדי שנוכל לבנות פרדיגמה חדשה שמשולבת באופן מלא עם הממד החמישי. ואף על פי שיש יותר ״בלגן״ במאי, הוא יקדם איזון, הרמוניה, הולמות ואמת אלוהית רבים יותר ביוני ולאחריו. אמרתי כבר השנה שאנחנו נתחיל לחזור לשגרה החל מחודש יוני ואני עדיין עומדת מאחוריי דבריי.

מאי פותח בעקבות הצמידות הזוהרת של אורנוס והשמש שהתרחשה ב-30 באפריל, צמידות בעלת רטט גבוה. כולנו חשנו באנרגיה מרטט גבוה באותו יום והיה זה סיום נפלא לאפריל קשה וגם התחלה הולמת לחודש מאי. זהו גם החודש החמישי בשנה שמספרה חמש ולכן יש לנו מחזור חדש שמתחילמאי 2021 הוא בעל רטט של הספרה 1. איזו הקלה לאחר הרטט הכבד של הספרה 9 שאפיינה את אפריל. זכרו שיהיו כמה אתגרים במאי, ולכן אל תעלזו עדיין. אבל עברנו הרבה באפריל ועיבדנו את הקרקע לזריעת זרעים של התחלות חדשות במאי. האם הגיע הזמן לפרוח? אם אתם מרגישים בדחף לזהור, זה הזמן שלכם להראות את הזוהר שלכם ולהרחיב את האנרגיה שלכם.

בחודש מאי עלינו לחשוב כיצד אנו משתמשים במילים ״האם אני יכול״ (באנגלית may).

האם אני יכוללבקש רשות.

האם אנו יכולים להעניק לעצמנו רשות.

אולי (maybe) – מה שאנו אומרים כאשר אנו לא מוכנים להתחייב לתשובה חיובית או שלילית.

אתם יכולים להשתמש באנרגיה של מאי כדי לקבל רשות לצעוד כל צעד קדימה או אתם יכולים לתת לעצמכם רשות להרחיב את האור שלכם, להרים את המפרשים ולתפוס את הרוח, לפרוש את הכנפיים שלכם לרווחה ולעוף לפוטנציאלים חדשים. אתם יכולים להחליט כיצד להשתמש באנרגיה הזאת.

בואו נבחן מקרוב את נושאי הנסים, המהומה והמאסטריות של חודש מאי ומה המשמעות שלהם עבורנו.

נסים הם תנועת אנרגיה ממצב הוויה אחד לאחר. הם לא קסומים או מיוחדים או נגישים רק לבני המזל או לאנשים חשובים מאוד. כולם יכולים לברוא נסים ולעתים קרובות מאוד אנו בוראים אותם בנסיבות הקשות והמאתגרות ביותר, במקום לראות את יכולת בריאת הנסים שלנו כדרך נוספת באמצעותה אנו יכולים להשתמש באנרגיה שלנו בחיי היוםיום.

כאשר כתבתי את ספרי הראשון, ״30 ימים לנסים ביוםיום״, כללתי סיפורים של מטופלים שלי מתוך ״תוכנית אימון בנסים״. הסיפורים הללו הדגימו כיצד נסים הם חלק מתהליך ההגשמה היוםיומי ושניתן להשתמש בהם כדי לברוא כל דבר שאנו רוצים או צריכים. אם אתם רוצים שמשהו בחייכם ישתנה, אתם בוראים נס כדי לשנות את האנרגיה. אנו חושבים שנסים הם דבר נפלא ומופלא, אבל חשבו על הנסים כעל תזוזה ממצב שגרתי ולא מספק למצב נפלא ומופלא.

יהיה עוד ״בלגן״ החודש, כיוון שתוהו ובוהו הוא תוצר לוואי של התפוררות הממד השלישי, ואנו רואים דוגמאות לכך כל יום. חשוב לצפות בתוהו ובוהו ולא לקחת בו חלק. אפילו אם הוא מתרחש בחייכם, חשבו על מה שמתפוררעל מה שמתפרקוכיצד הדבר מתאים לתוכנית הכוללת של הכוונה שלכם. תכופות אנו שוכחים שברגע שהבענו כוונה לטרנספורמציה, כל שאינו ערוך עם הכוונה הזאת צריך לצאת מהמציאות שלנו, בדרך זו או אחרת. ההסרה לא נעשית כדי לפגוע בנו או כדי לגרום לנו כאב, היא חלק מתנועת האנרגיה הכוללת שנוצרה על ידי הכוונה שלכם.

מהומה אינה דבר רע, היא חלק ממחזור ההתעלות וככל שהאנרגיה דחוסה יותר, כך יהיו מהומות רבות יותר כאשר היא מתפוררת או מתפרקת. חשבו על כך כאשר אתם רואים אירועים בעולם בחודשיים הקרובים. החזיקו ברטט ובתדר האנרגטיים שלכם והישארו מקורקעים בשדה האנרגיה שלכם והבלגן שעלול להתרחש בחייכם וסביבכם יהיה הגיוני בעיניכם, משום שתראו את התמונה הגדולה יותר ותבינו מה מתרחש ומדוע.

מאסטריות היא הנושא העיקרי השלישי של מאי והיא תערובת של איהבנות, פירושים מוטעים ומשאלות לב. הפירוש המוטעה הגדול ביותר בנוגע למאסטריות הוא שאנו יכולים להגשים רמת מושלמות שבה נהפוך בלתי פגיעיםדבר לא יקרה לנו עוד. זה לא נכון ואמונה זו היא מקור גדול לאכזבות עבור אנשים רבים.

מאסטריות קשורה להגשמת יכולת והבנה, לא להפיכתכם לסופרמנים בלתי פגיעים. אנו הופכים למאסטרים של האנרגיה שלנו כאשר אנו יכולים להישאר ברטט ובתדר האישיים שלנו ללא קשר למה שמתרחש סביבנו. אני תמיד אומרת שכולם נתקלים באתגרים, האופן שבו אנו מגיבים לאתגרים הוא שקובע האם למדנו את השיעור או רכשנו מאסטריות לגבי ההתנסות. ככל שאתם מסוגלים לנהוג כך ביחס לאתגר, כך האתגרים לא יעניינו אתכם במידה רבה ואתם תעניקו להם פחות זמן, אנרגיה ותשומת לב.

כדי להעניק דחיפה נוספת לנסים, למהומות ולמאסטריות של מאי, מרקורי נסוג בסוף החודש, החל מה-28, והוא ייכנס לצל הנסיגה ב-15 למאי. ונסיגה זו מתרחשת במזל תאומים, בו מושל מרקורי, והדבר מעניין בהתחשב בגורמים אחרים של מאי, כיוון שתאומים מושל בדואליות, ברבממדיות ובקרמה (כמו גם בתקשורת, בתחבורה ובקרובי המשפחה). לכן, עם נסיגת פלוטו, שהתחילה בסוף אפריל, ונסיגת שבתאי שתתחיל ב-23 במאי, נקבל החודש כמה בומרנגים הקשורים לקרמה.

אם עשיתם את עבודת הריפוי והאנרגיה שלכם אין מה לדאוג, אבל אם לא, ואתם לא אנשים חביבים במיוחד, מאי יכול לבשר כמה בשורות רעות ולהביא לכם כמה התנסויות רעות. קרמה אינה בת לוויה נעימה והיא מחליטה להעניק ביקורי פתע אצל אלה שבראו מהומה בחיי אחרים.

לפלוטו במזל גדי תמיד יש השפעה גלובלית, הבוראת שינוי קבוע, משנה את הסטטוס ואת העולם. הדבר נכון במיוחד עבור ארצות הברית, כיוון שהיא קרובה לחוות את שיבת פלוטו הראשונה שלה מאז הכרזת העצמאות של ארצות הברית, שנחתמה ב-4 ביולי, 1776. הוא היה קרוב במעלה אחת לנקודה זו ב-28 באפריל, ממש כאשר נכנס לנסיגה, וישהה בדיוק במעלה 27.33 במזל גדי ב-22 בפברואר, 2022. פלוטו היה במזל גדי בשנת 1528, כאשר החוקר הספרדי וואקה דרך לראשונה על אדמת צפון אמריקה, במקום שהוא עכשיו טקסס. הדבר פתח את הדלת למסעות האירופאים ל״עולם החדש״, כפי שהם כינו אותו.

החתימה על הכרזת העצמאות הייתה הכרזה על ריבונות אינדיווידואלית בזמן שבו רק מלכים נחשבו לריבונים וכול היתר היו ה״נתינים״ שלהם. הייתה זו מהפכה חברתית שהביאה לתחילת הרס השלטון המונרכי. שיבת פלוטו היא הראשונה עבור ארצות הברית והיא מתרחשת בשעה שאנו מגלים מחדש את הריבונות האנרגטית שלנו, אחד הנושאים בשנת 2021.

מולד הירח ב-11 במאי יהיה במעלה 21 במזל שור, הדבר ידגיש את אורנוס שבמזל שור ולכן צפו לכמה התרחשויות בלתי צפויות. והוא גם מקיים היבטים לרבות מהפלנטות החיצוניות, ולכן צפו לכמה שינויים ברמה הגלובלית שיכולים להתחיל להתממש.

הירח המלא ב-26 במאי הוא גם סופרירח וגם ליקוי ירח מלא ולכן יש להדק חגורות כהכנה לאירוע זה. הוא יזעזע כמה דברים, אך הוא רק צעד נוסף בנתיב ההתעלות.

ויש אירוע גדול נוסף במאיצדק נכנס למזל דגים ב-14, סוגר מעגל שהחל בינואר 2010. מה עשיתם אז ומה יהיה שונה עתה? צדק הוא המושל המסורתי של מזל דגים ולכן הוא עוצמתי ביותר במזל זה, והדבר מוסיף רובד נוסף לחיינו בכל הקשור לאינטואיציה, לרוחניות ולחשיבה נעלה יותר. הוא ישהה שם עד סוף יולי, ואז יסוג חזרה למזל דלי, ישוב ב-30 בדצמבר כדי להישאר עד 2022. זוכרים את השינויים ביוני שסיפרתי לכם עליהם? צדק במזל דגים יעזור לחולל אותם.

אני יודעת שהדברים היו קשים לכולם ולא רק בחודש האחרון, מאז השנה שעברה צפינו בהתממשות של דברים שגרמו לנו להרגיש שאנו חיים בסרט מדעבדיוני גרועאפשר לעצור את הסרט עכשיו? אבל, כפי שאמרתי תמיד, אין לנו כל ודאות שזה יהיה קל או כיף או אפילו מהנה, אף על פי שיש זמנים שהם בסדר. אני מאשימה את האנשים שלימדו שההתעלות מלאה בחדיקרן ובאבקת פיות, פשוט הושיטו יד ואתם בלהלהלנד. ההפך הגמור הוא הנכון. ההתעלות היא כמו תהליך לידהמבולגנת, לפעמים כואבת, קשה, מאתגרת, וישנם רגעים שבהם אתם חושבים שלא תצליחואבל אתם מצליחים וגם אנו נצליח.

אם למדתם שיעורים עוצמתיים וחשובים באפריל, הגיע הזמן להותיר מאחור את הכאב ואת הסבל, לשחרר את העצב ולהתקדם. השאלה האם אנו מאפשרים להתנסויות הללו לדרדר אותנו מטה או לרומם אותנו לרטט גבוה יותר היא עניין של תפיסה (דרך ההסתכלות שלנו) ועניין של בחירה (מה אנו מחליטים לעשות בהמשך). קל להפוך לקורבנות ההתנסויות שלנו וקשה הרבה יותר לרדת מהנתיב הישן והמאובק הזה ולפרוץ נתיב חדש.

אם האנרגיה והאירועים של אפריל חשפו את הפצעים שלכם, הניחו לאנרגיה של מאי לחשוף את הרצון לרפא אותם.

אם האנרגיה והאירועים של אפריל הראו לכם שהחברים שלכם הם לא מי שחשבתם שהם, הניחו לאנרגיה של מאי לאפשר לכם לקבל את הבחירות שלהם ולהתקדם.

אם האנרגיה והאירועים של אפריל דחפו אתכם לפינה שבה היה עליכם לבחור האם להיות קורבנות או מנצחים, בחרו במנצחים. אפילו אם אתם ניצבים במקום זה לבד, אתם במרחב של הישגים והגשמה ויש לחגוג זאת.

אנו יכולים להתפלש בפצעים שלנו או להחליט לחיות חופשיים מכאב ומסבל.

ואל נשכח, כירון העוצמתי, המרפא הפצוע, פעיל מאוד עכשיו ולכן השתמשו בחוכמה שלו כדי לראות מה לא עובד ובמקום לנסות לתקן, בחרו בנתיב אחר.

אנו לא אמורים לחיות את חיינו תוך ניסיונות בלתי פוסקים לתקן את עצמנו ואת הסובבים אותנו. משימת הנשמה שלנו היא לא לרפא את העולם, משימת הנשמה ותכלית החיים שלנו הן להתעלות ברוחלאמץ את אורנו ולהרחיבו אל השמחה.

תיהנו מהחודש והיו שמחים בו. אתם יכולים לבחור בכך ואינכם זקוקים לרשות של אף אדם כדי לקבל את הבחירה השמחה והטובה ביותר עבורכם. הניחו לנסים, למהומה ולמאסטריות של מאי להיות המנטרה שלכם לטובת הגשמה, שמחה והולמות אלוהית.

 

לתרומה ותמורה בפייבוקס – סרקו את הקוד

או לחצו על התמונה