דוח אנרגיה לחודש מאי 2020

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

מאי מביא שלב חדש למחזור ההתעלות שלנו ולאינטגרציה של הממדים השלישי והחמישי, בעודנו חווים משהו שרצינו להיות עדים לו במשך תקופות חיים רבותהתעוררות קולקטיבית. אין משמעות הדבר שסיימנו את עבודתנו, משום שזה עתה עברנו לרמות התעלות חדשות. משמעות הדבר היא ששומרי השערים, עובדי האור, מחזיקי האנרגיה, משגיחי האנרגיה, עבודת הריפוי והטרנספורמציה שעשינו במשך זמן ממושך כל כך, עוטים ממד שונה עבורנו בעת שאנו מעבירים את השרביט לאחרים שמסוגלים לבצע את העבודה הקשה ואנו עוברים אל הפרדיגמות החדשות שלנו של הממד החמישי.

אנו נהיה עדים לפער אנרגיה גדול מאוד בין אלה שערים ולבין אלה שישנים עדייןבין אם הם מקבלים החלטה זו במודע או שלא במודע. אנו נמצאים ברמות אינטגרציה חדשות שבהן אנו יכולים לראות עתה את דחיסות הממד השלישי. זאת אנו רואים בעריצות שנחשפה באירועים האחרוניםוכך יכולים גם כל השאר. אז מה משמעות הדבר? היכונו לנסים, הניעו שוב את מנועי החלום שלכם, ואם התקדמתם בעצלות זה זמן מה, היכונו לפעולה. מאי הגיע וההתעלות נמצאת בהילוך גבוה

במאי מתחיל מחזור חדש בן 19 שנים כאשר דרקוני הירח עוברים מסרטן לתאומים, דבר שעשו קודם לכן באוקטובר 2001 ובמארס 1983. מה התרחש בעולם באותו זמן? האם יש קווי דימיון למה שמתרחש בעולם היום למה שהתרחש באוקטובר 2001? מעניין כיצד הדברים עובדיםובמאי יש לנו נושאים עוצמתיים מאוד של טרנספורמציה לעומת שינוי, מודעות עצמית לעומת פחד, והתעצמות לעומת שליטה. אנו נמצאים באינטגרציית התעלות מלאה של הממדים השלישי והחמישי וכל זה מתרחש עכשיו.

מאי מתחיל עם תזוזה אנרגטית גדולה בעודנו עוברים לפרדיגמה קולקטיבית חדשה של התעוררות ומודעות. חווינו אירוע אותו חלק עמנו כמעט כל העולם וזוהי דוגמה לרמת החיבור שלנו עכשיו, בעת שאנו מתקדמים בנתיב ההתעלות. קיימת מודעות גלובלית לכל דבר, בכל מקום, של כל אחד. שוב איננו מנותקים, אנו יודעים מה קורה בכל מקום, לכל אדם, כל הזמן. הדבר הפך אותנו מודעים יותר לאנושיות המשותפת שלנו, וכמו כן, גרם לנו להגיע, קולקטיבית, לרמת אלוהות גבוהה יותר.

וזוהי בדיוק המהות של ההתעלות. הגענו ליעד.

אך המסע עדיין לא הסתיים ואנו עסוקים עדיין במאבק על החירות האנרגטית שלנו, נושא שבא לידי ביטוי בסגר הגלובלי ובהשתלטות כוחנית על ידי הממשלות והפוליטיקאים בכל רחבי העולם, המבקשים לנצל אירוע זה כדי לשחוק אף יותר את החירות הפרטית והחופש האישי.

אך לא ייצלח בידם. אנו הבנו, קולקטיבית, שאיננו יכולים להיות חופשיים וריבונים כאשר אנו נשלטים על ידי עריצות. אם קודם לכן ישנו, אנו מתעוררים במספרים עצומים וזהו דבר טוב. פשוט זכרו שכל האנשים שמתעוררים זקוקים לעוד אנרגיה, ולכן החודש הורדות האנרגיה יהיו אינטנסיביות. היכונו לתנומותבסגנוןתרדמת, לתשישות, למוטיבציה ולעבודת אנרגיה רבממדית רבה, שבדרך כלל כרוכה באי יכולת להירדם עד אחרי השעה ארבע לפנות בוקר.

תחילה עליכם לראות את החשכה כדי שתהיו מסוגלים לחפש אחר האור ולמצוא את האור. אפריל היה חודש חשוך עבור רבים ומאי מביא אור חדש של אמת והבנה. זהו זמן עוצמתי אף על פי שהוא מוקף בחוסרעוצמה. אנו רואים הבטן החשוכה והעמוקה של הממד השלישי עכשיו, את כל השחיתות, הרוע, השליטה, הפיקוח והיעדר העוצמה.

במשך שנים רבות אמרתי שהממד השלישי הוא פרדיגמה של כוח, שליטה ופיקוח בעוד שהממד החמישי הוא פרדיגמה של חיבור, שיתוף פעולה, קהילה והתעצמות. אוסיף לכך מודעות עצמית, כמו גם מתאם, משום שכפי שאנו מגלים, זוהי התאמה בין כולנו, שהופכת הדוקה יותר וקרובה יותר בכל יום.

אנו רואים את האמת לעומת הדברים שבהם אנו מאמינים, הדברים שאנו יכולים לראות ומה שהוסתר מעינינו. הדבר יתרחש במציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו. אלה יכולים להיות סודות משפחה שנחשפים, כאשר תגלו קשרים סודיים, פעילויות נסתרות או תמצאו קרובי משפחה חדשים הודות לבדיקות דנ״א.

ברמה הקולקטיבית יחשפו בגידות, שחיתות וזלזול בחיי אדם ובסבל האנשים, המתגלמים על ידי דמויות פוליטיות וארגונים מבוצרים.

למידת אמיתות חדשות היא עניין לא קל, בייחוד כאשר הן מאתגרות את בסיס האמת שעליו בנויה המציאות שלנו. אך ללא האמיתות הללו, לא נוכל לסיים מחזורים קרמתיים ולסיים את אנרגיות העבר בעודנו מעבירים מהלך בעבודת אינטגרציית ההתעלות של הממדים השלישי והחמישי.

עלינו לסגור את הדלת על מה שמרוקן את האנרגיה שלנו, מותיר אותנו במחזורי אנרגיה מוגבלים, משמר את הקשרים הקרמתיים שלנו וגורם לנו כאב, אבל, בושה וחולשה. העידן החדש של האלוהות העוצמתית נמצא כאןוהוא מחייב שנשחרר את הנטל האנרגטי של הכאב שלנו.

שדה האנרגיה הקולקטיבית גדול יותר, נעלה יותר, חזק יותר והוא נע ברטט מהיר הרבה יותר עכשיו, ומשמעות הדבר היא שהכול מתרחש מהר יותר משום שהדחיסות החשוכה של הממד השלישי מסולקת משדה האנרגיה הקולקטיבי שלנו ומוחלפת באנרגיה קלילה יותר, בעלת תדר גבוה הרבה יותר.

אנו גם מתבקשים לעבור לשלבים הטרנספורמטיבים של ההתעלות, במקום להישאר בשלבים הבטוחים הרבה יותר, האיטיים יותר והפולשניים פחות של השינוי, בהם שהינו. זה ההבדל בין טבילת הבוהן שלנו במים לבין קפיצת ראש אל המים העמוקים. אני קוראת לזה רגע של ״הרטבת השיער״, משום שאתם לא באמת בתוך הבריכה עד אשר אתם מרטיבים את שערכם.

עלינו לשחרר את הפחדים שלנו ולהיות פתוחים לפוטנציאלים חדשים ככל שהמודעות שלנו מתרחבת. אנו לא מפחדים מפני ״הפחד״, הפחד אינו דבר. אנו מפחדים מהשלכות, ולכן עלינו לשנות דיאלוג פנימי זה שמונע מאיתנו לחזור על העבר, כדי לאפשר לפוטנציאל חדש להפוך אפשרי. ואם אין כלל השלכות חוזרות ונשנות, מה יכול להיות אפשרי אז?

הירח המלא של חודש מאי חל ב-7 לחודש בציר המזלות עקרב/שור ועם צמידות של מרקורי. היכונו לתגליות קרמתיות מסוימות ולאנרגיות ערמומיות. מרקורי מושל בקרמה, ולכן בכל פעם שמתקיים עמו היבט חזק, מתרחש סוג מסוים של אנרגיה קרמתית.

מולד הירח חל ב-22 לחודש במזל תאומים, המדגיש את דרקוני הירח הנכנסים למזל תאומים ב-5 במאי כאשר אנו מקבלים סוף סוף היבט מסייע לכירון, המרפא הפצוע, שהיה תחת אנרגיה כבדה במשך חודשים. הדבר יעניק לנו מעט מרווח נשימה בעודנו מתכוננים לליקויים של חודש יוני ולעונת הנסיגות הגדולה שמתחילה במאי ונמשכת עד סוף השנה.

פלוטו החל במחזורי הנסיגה השנתיים באפריל כאשר נכנס לנסיגה ב-25 לחודש. איזו הקלה. כל החפירות של פלוטו החלו להכביד עלינו מאוד. עכשיו אנו יכולים להתחיל לנקות את השאריות שהותירה הסערה של פלוטו (וצמידות פלוטו/שבתאי). השבוע של ה-11 במאי יהיה שבוע עמוס בעת שנגה מתחילה לסגת, יחד עם שבתאי וצדק, ומרקורי שנכנס לצל הנסיגה שלו. האם אתם מוכנים לזרוע כמה זרעי פוטנציאל חדשים בחייכם? הנסיגות לא אומרות לא לעשות דבר או ללכת לאחור. אלה הם זמנים לחשבון נפש, לשחרור, להתחדשות, למנוחה, ליישוב בעיות, להתחלות מחדש ולשיקולים מחודשים.

האם כבר נמאס לכם מהפחד, הבדידות, חוסר הוודאות והספק? האם המחשבות שלכם זקוקות למנוחה מדאגות? צאו למסע פנימה ומצאו את הרוח שלכם, התחברו למדריכים שלכם, מצאו שלווה ונחמה על ידי כך שתשארו ממורכזים, מקורקעים ומאוזנים. השתמשו בתרגיל קרקוע האנרגיה שלי שחלקתי עם מיליוני אנשים מאז שנת 2007 (קישורההקלטה בסוף הדף באתר של ג׳ניפר), שיעזור לכם לברוא את ההתעצמות האנרגטית אשר תסייע לכם להרגיש שלמים, ולנקות את האנרגיה שלכם.

דברים רבים בעולם השתנו בשלושים הימים האחרונים. אנשים מתעוררים למציאות שהם לא אוהבים. צפו להרגיש באבל של תמימות העבר, בעת שאנשים מבינים שהם חייבים לחיות מתוך כוונה גדולה יותר, התעצמות ולשמר את הריבונות האנרגטית שלהם. בו בזמן, תהיה תנועה חדשה קדימה, המתודלקת על ידי הכוונה לשלווה, לשמחה, לאהבה, לשפע ולמודעות. האור תמיד גובר על החשכה, אפילו בזמנים החשוכים ביותר.

השמחה היא תכליתכם, ולכן היערכו עם האלוהי וחוו את ההתרגשות המתלווה להימצאותכם ברטטים הגבוהים שלכם.

שיהיה לכם חודש נהדר.