דוח אנרגיה לחודש מרץ

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אנו יכולים לצפות לפעילות רבה החודש, הדבר מתאים לחודש היחיד ששמו הוא מילת פעולה (באנגלית: צעדה, לצעוד). מרץ מדבר על תנועה ואנרגיה, לנוע לקראת משהו, ומשום שזוהי גם תחילת האביב כאן, הוא עוסק גם בצמיחה רעננה, בהתחלות חדשות ובשחרור מבורך מימי החורף הקרים והחשוכים. עלינו גם לראות במרץ את תחילת השנה הסולרית החדשה שלנו, כיוון שהשנה החדשה שלנו מתחילה עם יום השוויון האביבי ב-20 במרץ, אז ברכת שנה טובה וזמנים טובים.

הנושאים של מרץ כוללים מוטיבציה, מאסטריות, נסים, תנועה והגשמה. אם אתם מרגישים עדיין את ההאנגאובר האנרגטי מינואר ומבפרואר, אל תדאגו כיוון שהוא יעבור לאחר הימים הראשונים. אנו עדיין מרגישים בהשפעות של הזווית הריבועית בין שבתאי לאורנוס ושל כל האנרגיה הכבדה של מזל גדי שהייתה לנו בשנת 2020, ואף על פי שרק פלנטה אחת נותרה במזל זה, והיא פלוטו, יש לה השפעה רבה.

זיכרו שסוף המונרכיות הגלובליות והממשל הטוטליטרי שלהן התרחש בפעם האחרונה שפלוטו היה במזל גדי, בסוף המאה ה-17. ארצות הברית חווה כעת את ״שיבת פלוטו״ שלה, וה-19 בפברואר, ה-8 ביולי וה-28 בדצמבר 2021 הם תאריכים קריטיים של שיבה זו. אך אין זה היבט שמשפיע רק על ארצות הברית, פלוטו מייצג את סוף השליטה של הפרדיגמות של הממד השלישי בכל רחבי העולם. השנה, צפו לראות מחאות גלובליות כנגד עריצות, ובכלל זה עריצות רפואית.

מרץ התחיל ביום שני ודבר זה אינו בלתי רגיל עבורי, חודשים שמתחילים בימי שני נראים מאורגנים ושלמים יותר. קשה לי כאשר חודש מתחיל ביום שישי למשל, כיוון שזה מרגיש כמו אוקסימורון להתחיל חודש חדש ביום האחרון של שבוע העבודה.

פברואר הסתיים בירח מלא במעלה השמינית במזל בתולה, דבר שהפעיל את האנרגיה המרפאה של כירון, הידוע כמרפא הפצוע. אם קראתם את דיווחי האנרגיה שלי בעשר השנים האחרונות לפחות, היה לנו כירון פעיל מאוד ובכל פעם שהוא מקבל הדגשה, אנו זוכים בהזדמנויות גדולות לנקות את האנרגיה שלנו, לרפא את פצעי הנשמה שלנו ולסלק מטען רגשי.

הדבר מוסיף דלק נוסף לפוטנציאל האנרגיה החזק של מרץ, כיוון שאם לא ניפטר מהמטען האנרגטי שלנו, לא נוכל לצפות להיות פתוחים לאפשרויות חדשות בחיינו ולקבל את המרחב האנרגטי בו נוכל לשלב אותן ולהיערך עימן.

נגה נמצאת במזל דגים ומעניקה ברכה מיוחדת במרץ. זוהי פלנטת האהבה והיופי ומזל דגים הוא המקום שבו היא עוצמתית ביותר. זהו היבט רוחני מאוד ועם האנרגיה החזקה של מזל דלי, אנו יכולים לקרקע את הרוחניות שלנו אל תוך ההיבטים המקורקעים יותר של הממד החמישי, כגון קהילה, חיבור ושיתוף פעולה. נגה גם תרכך מעט את הריבוע שבין שבתאי ואורנוס החודש, לפחות עד ה-20 במרץ, כאשר היא נכנסת למזל טלה, ממש לכבוד יום השוויון.

מרקורי וצדק נפגשים בשבוע הראשון של מרץ וזהו היבט בר מזל. בנוסף לכניסתו לנסיגה שלוש עד ארבע פעמים בשנה, מרקורי מושל בתקשורת, בקרובי המשפחה, בקרמה ובתחבורה. למעשה זוהי פלנטה עוצמתית מאוד ברמה האישית והמפגש שלה עם צדק מעניק לנו תמריץ להסיר מחסומים ולהתקדם.

אנו זקוקים למומנטום ואנו בוראים אותו על ידי כך שאנו מסירים את פסי ההאטה שמיוצגים על ידי המטען האנרגטי שלנו.

הריבוע בין שבתאי לאורנוס, שהופעל לראשונה בפברואר 2021, יהווה תמרור לכל שנת 2021. בדומה לנושא המרכזי של מזל גדי בשנת 2021, ההיבט הזה ידחף אותנו לכיוון רמה גבוהה יותר של מודעות עצמית והגשמה עצמית. הנושא של הריבוע בין שבתאי לאורנוס הוא ״תתבגרו ותגיעו״. זה לא עלבון, ״תתבגרו״ משמעותו לחיות ברטט גבוה יותר, להסיר דברים שמכבידים עלינו, שגורמים לנו עצב ושמותירים אותנו בעבר. ״להופיע״ משמעותו להיות נוכחים לגמרי בחייכם ובכל רגע. היכן הוא הכאן ועכשיו? זהו הרגע שבו אתם נושמים וזה הרגע היחיד שיש לכם.

הנושאים של חודש מרץ מתמקדים ביצירתיות שלנו, שהיא היבט של הממד החמישי. הגיע הזמן לעזוב את מחזורי הקרמה, את קבוצות הנשמה, לשחרר את הבושה ואת האשמה שמותירות אותנו כבולים אל העבר, ולהתחיל לחשוב על התחלות חדשות, על זרעי פוטנציאל חדשים, על אפשרויות חדשות ביחס לחיינו ולעולם שלנו.

אחד הדברים ששינו את חיינו בעשר השנים האחרונות, עם התפתחות האינטרנט, הוא שאנו מחוברים גלובלית. זה מדהים כיצד אני יכולה לנהל את הפגישות השבועיות שלי מעל דף הפייסבוק, להיפגש עם מאות אנשים מכל רחבי העולם ואנו יכולים לקיים אינטראקציה בזמן אמיתי.

מעולם בהיסטוריה שלנו לא יכולנו להתחבר אלה עם אלה בדרך זו. תמיד היה לנו חיבור רוחני, אבל אף פעם לא הייתה לנו דרך להתחבר מיידית בעולם הפיזי. האין זו דוגמה נוספת לגן עדן עליי אדמות?

הנה כמה דרכים להשתמש באנרגיה של מרץ באופן היעיל והפרודוקטיבי ביותר:

  1. בצעו ניקוי אנרגטי גדולשחררו את המטען האנרגטי שלכם. עליכם לשחרר את כל הכעס, הטינה, האשמה, הבושה, הפחדים, החרטות והזיכרונות הרעים. אינכם יכולים להיפתח לפוטנציאלים חדשים אם אתם קשורים לעבר בשלשלאות החרטה הכבדות שלכם. ואף אחד לא מפיק מכך תועלת, בטח שלא אתם. נכון, קשה לשחרר כאשר אתם באמת רוצים שמישהו יכיר בסבל שלכם, אבל ישנם זמנים שבהם עליכם לשקול את מחיר הגאווה והרגשות הפגועים שלכם כנגד מחיר החירות הרגשית והריבונות האנרגטיתנושאים מרכזיים בשנת 2021.
  2. הכניסו מעט יופי אל תוך חייכם, פנקו את עצמכם החודש, בייחוד בשלושת השבועות הראשונים. הדבר כולל את המראה הפיזי שלכם, את מרחב המחייה שלכם, או את המלתחה שלכם. תוכלו גם לאפשר לעצמכם להפגין את היופי הפנימי שלכם, להוקיר את העוצמה, החן וההישגים שלכם, ולראות את עצמכם כאנשים מיוחדים, ראויים, בעלי ערך, בעלי הישגים ועוצמתיים. עלינו להזין גם את האגו שלנו. כאשר אנו מתמקדים יתר על המידה בצד הרוחני, אנו שוכחים שהגוף שלנו זקוק להזנה וכך גם השכל. התחילו להרגיש בנוח עם המושג ״פינוק עצמי״ החודש ועשו משהו נחמד למען עצמכם (לפחות פעם אחת ועדיף כמה פעמים).
  3. הפסיקו לחשוב על האנשים שבגדו בכם, שנהגו בכם לא כשורה או שניצלו אתכם. אני בטוחה שהם לא חושבים עליכם בכלל והם חיים בתוך ראשכם מבלי לשלם שכר דירה. אין טעויות בחיים, יש רק החלטות ובחירות שדומה שהיו נכונות בזמנו. רק כאשר אנו מקבלים תוצאות שונות מאלה שחשבנו שנקבל, אנו מתחילים לנתח את העבר ואת הבחירות שלנו. אבל כאשר קיבלנו אותן, באמת חשבנו שהן האופציה הטובה ביותר או שלא היו לנו ברירות אחרות.
  4. אנו נמצאים עדיין באנרגיה של הריבוע הפעיל בין שבתאי לאורנוס, שמייצג את הצורך לקחת ברצינות את החיים, את הבחירות ואת הפוטנציאל שלנו. פוטנציאל לא יכול להתקרקע במציאות שלנו עד אשר נאמין שהוא אפשרי. אם אתם מעכבים את עצמכם, אתם תווכחו בכך. אם אתם נושאים אנרגיה שאינה יעילה או שלא תואמת לנתיב החיים החדש שאתם רוצים לברוא למען עצמכם, אתם תגלו זאת. השאלה המוצגת בפניכם היא זו: האם אתם רוצים עדיין להמשיך בנתיב הזה או האם אתם רוצים לעשות דברמה אחר? מה הדבר שיישמח אתכם יותר מכול?
  5. הרבה יותר קל להתקדם כאשר אנו נעים לכיוון מטרה חדשה במקום כאשר אנו בורחים ממשהו ממנו אנו מנסים להימנע. התנועה חייבת להיות שקולה ומכוונת או שאנו מבזבזים את זמננו ומתרוצצים במעגלים. וכאשר אנו מנסים להימנע מפחד, במקום לנוע לכיוון פוטנציאל חדש, איננו משתמשים באנרגיה שלנו או בכוונה שלנו באופן יעיל כל כך. הביעו כוונה ואפשרו לה להיות המטרה שלכם. אז, כל צעד הוא צעד שמתקרב לתוצאה הרצוייה.

זיכרו שמרקורי נמצא עדיין בצל הנסיגה עד ה-20 במרץ, ולכן, אף על פי שהנסיגה הממשית הסתיימה, צל הנסיגה עלול להיות ערמומי, לכן בדקו תקשורות, קחו זמן נוסף לנסיעות ונסו להישאר מקורקעים במקום לעוף לממדים אחרים כאשר אתם מרגישים מתוחים או מוצפים. נסיגת מרקורי יכולה להפוך זמנים שכאלה לקשים עבורכם.

מולד הירח חל ב-13 לחודש והוא היחיד השנה שמדגיש באופן מלא את נפטון, הנמצא במזל דגים, הבית שבו הוא מושל. הדבר יעניק לחודש מרץ איכות רוחנית ואין משמעות הדבר שעלינו לצאת לחופשה בארץ הפיות או להתעלם מהמציאות, להתחבא מהאגו, לחשוב שהיקום יעניק לנו את כל התשורות.

המשמעות היא שיש לנו גישה רבה יותר לאנרגיה רוחנית כדי להגשים את מה שאנו רוצים להגשים. והיא מעצימה אותנו להשתמש בכלים הרוחניים שלנו, כגון האינטואיציה, הכוונה והנסים שלנו, כדי לעצב את המציאות למשהו שתואם לחזון ולפוטנציאל הנשמה שלנו.

זריקת האנרגיה האמיתית מתרחשת בסוף החודש, כאשר הירח המלא מתרחש בצמוד לכירון, המרפא הפצוע. לכן התכוננו לכמה תהפוכות, תגליות ואתחולים בתחום הריפוי והשחרור. כירון יודע כיצד להביא את הפצעים לקדמת הבמה באופן שבו לא נוכל להמשיך ולהתעלם מהם, ואם חוויתם כבר את ״שיבת כירון״, שמתרחשת סביב גיל 49 עד 52, אתם יודעים זאת. כל מה שיצוץ ויעלה בחודש מרץ, יושלם עד חודש אוקטובר, כאשר יש לנו מולד ירח עם היבט לכירון.

זהו חודש בעל פוטנציאלים רבים, אבל עליכם להחליט מה יהפוך לאפשרות ואז ישולב אל תוך המציאות שלכם.

תחילה, נקו את המטען הרגשי והאנרגטי, כיוון שהוא תופס מקום רב בחייכם ובשדה האנרגיה שלכם.

כבדו את הפוטנציאל שלכם ואת החזון שלכם עבור עצמכם ועבור חייכם.

אל תאפשרו למרוקני אנרגיה ולמעמעמי אור להחליש את האנרגיה ואת השמחה שלכם. וזיכרו שכל דבר שאתם משחררים מפנה מקום למשהו חדש.

לבסוף, היקום עובד איתנו, לא עבורנו. התעלות היא לא נסיעה בלימוזינה הנהוגה בידי נהג. היא דומה יותר לנסיעה באופניים זוגיים ואנו אלה שיושבים מקדימה.

זה יהיה חודש נהדר, זו תהיה שנה נהדרת וזמנים טובים לכולם.

שיהיה לכם חודש נפלא.

תודה למי שמוכן להעניק תמורה ולתמוך באתר