דוח אנרגיה לחודש מארס 2020

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

מארס פותח עם נסיגת מרקורי אבל זה בסדר, היא פשוט תעזור לנו להיערך מחדש עם החלקים הנשכחים של העוצמה האלוהית וההרמוניה שלנו, אף על פי שהדבר יכול ללבוש צורה של תזכורות חזקות לסיבה מדוע כמה דברים לא עבדו מלכתחילה. אף על פי שאני לא מחבבת את המשפט ״לא נועד להיות״, כיוון שנעשה בו שימוש כדי להכליל נושאים רבים, דברים מסוימים פשוט אינם לטובתנו הנעלה ביותר, משום שהם לא ערוכים עם הכוונות והפוטנציאלים הגבוהים ביותר שלנו. עלינו ללמוד לשחרר אותם ולאפשר לפוטנציאלים מספקים יותר לתפוס את מקומם.

חירות היא מילת מפתח גדולה והנושא עבור מארס, ולא כל כך במובן של ניפוץ כבלים שקושרים ושמגבילים, אלא במובן של גילוי בדיוק מה משמעות החירות עבורנו באופן אישי.

איזה סוג חירות חשוב לכם?

האם אתם מחוייבים לחירות האישית שלכם?

מה משמעות החירות עבורכם?

ממה או ממי אתם רוצים להיות חופשיים?

נושא נוסף של חודש מארס הוא ״מעבר״, ואף על פי שזהו חודש לנקיטת פעולה רבתהשראה שמחוייבת לכוונה שלכם, ערוכה ומשולבת עמה, החודש לא יתרחשו קפיצות טרנסופרמציה קסומות וגדולות.

במקום זאת, אנו עוברים על פני גשר הממד הרביעי מהממד השלישי אל הממד החמישי, והדבר מתרחש צעד אחד בכל פעם. את הצעדים הללו ניתן לבצע במהירות גדולה, בהליכה מהירה מאוד, אבל מדובר עדיין בתהליך של הצבת רגל אחת לפני השניה וחציית הגשר צעד אחד בכל פעם.

באופן מסורתי, נאמר על מארס שהוא ״נכנס כאריה ויוצא ככבש״. אמירה זו מתייחסת בדרך כלל למזג האווירבעת שמזג האוויר החורפי של תחילת מארס מפנה את מקומו למזג האוויר האביבי והחמים של סוף החודש. מנקודת מבט אנרגטית, כל חודש מארס יהיה דומה למדי לאריה, משום שהאנרגיה היא עוצמתית ומקורקעת, שלא כמו התהפוכות להן היינו עדים בינואר ופברואר. האם הדבר ישתקף בחייכם? הדבר תלוי כמה דומיםלאריה אתם יכולים להיות. זכרו שהאריה ידוע כסמל לאומץ, לכוח, לנאמנות ושהוא ״מלך הג׳ונגל״. כמה רמה היא שאגתכם?

אף על פי שכל הפוטנציאל הזה לפעולה הוא חיובי ומבורך לנוכח אי הוודאות שחווינו במשך חודשים, כמו גם אישור להכנות שעשינו לנוע אל השלבים הבאים של האינטגרציה של הממדים השלישי והחמישי, עדיין קיים פרט קטן שעלינו לזכור כדי שלא נתאכזב אם דומה ״ששום דבר לא מתרחש״.

כולנו רוצים שינוי אבל אנו מביטים כאן בתמונה הגדולה יותר, אנו מביטים בטרנספורמציה הכוללת של עצמנו, של חיינו, של הפוטנציאל שלנו ושל משימות הנשמה שלנו. שינוי הוא היבט אחד של הדבר, אבל הוא לא זהה לטרנספורמציה. חשבו על כך באופן הבא. אתם יכולים לשנות את השם שלכם, אבל עדיין תהיו אותו אדם בעל שם אחר שאף אחד לא יהיה מודע לו אלא אם הכיר אתכם לפני ששיניתם את שמכם.

אבל אם הייתם מבצעים מהפך שלם, משנים את צבע השיער שלכם, קונים עדשות מגע צבעוניות ועוברים לארץ אחרת בה תדברו שפה שונה, הייתם נראים כאדם שונה והיו לכם חיים שונים לחלוטיןזה ההבדל בין שינוי לטרנספורמציה.

ברגע שאנו מוכנים לשחרר את משימות ״שומרי השער״ שלנו, לצאת מהמחזורים הקרמתיים שלנו, לשחרר את תפקידי המרפאהקדושהמעונה, עלינו לשנות את האופן שבו אנו עושים הכול, כיוון שהפרספקטיבה האנרגטית שלנו כולה תעבור טרנספורמציה.

במקום להיות ״בשירות״, כמשרתי אנשים אחרים, אנו עומדים ״לשירותם״ כמקור של השראה ופוטנציאל.

במקום להחזיק באור עבור אנשים אחרים עד אשר הם יוכלו סוףסוף לצאת מהחשכה שלהם, אנו האור עבור עצמנו ומניחים להם למצוא את דרכם אלינו מתוך השתקפות הזוהר שלנו.

במקום לדחות את השמחה שלנו עד אשר כולם יעלו על רכבת ההתעלות, אנו נוסעים במחלקה הראשונה, בקדמת הרכבת, ומאפשרים לאנשים אחרים להבין בעצמם כיצד לקנות את הכרטיס, לעלות על הרכבת ולהגיע למושבם.

כל זה מתרחש כאשר אנו זוכרים ששינוי הוא חלק ממסע טרנספורמציה גדול יותר ושהגשר מצד אחד לצד האחר הוא מעבר. איננו מדלגים בקפיצות ענקיות על פני התהום, אנו חוצים את הגשר צעד אחד בכל פעם. זכרו שאפילו עם הכוונות החזקות ביותר, גשר הממד הרביעישלוקח אותנו מהממד השלישי אל הממד החמישיהוא מעבר.

בשבוע הראשון של מארס יש לנו כמה היערכויות אסטרולוגיות מעניינות שמדגישות את התמורה באנרגיה של מארס. ראשית, ב-4 למארס, נגה נכנסת למזל שור, המזל בו היא מושלת. היכונו למעט טיפול עצמי על סטרואידיםהשתמשו בזמן הזה כדי לנוח, ללכת לטיפול אצל קוסמטיקאית, להיות בספא למשך יום, לרענן את המלתחה שלכם, לתקן את המרחב הפרטי שלכם, לשפץ את חדר השינה שלכם, להתחיל בתזונה בריאה, לטפל בעצמכם. עלינו להרגיש ולהיראות במיטבנו עכשיו, בפנים ובחוץ.

אז, ב-19 במארס, חל יום ההיפוך האביבי, כאשר השמש מסיימת את מסעה השנתי בגלגל המזלות וחוגגת את יום הולדתה, חוזרת למעלה אפס במזל טלה. זוהי נקודה עוצמתית בגלגל המזלות והשנה היא מקבלת משמעות נוספת עם שבתאי במעלה 29 במזל גדי, המתכונן לעבור למזל דלי ב-23 במארס. מדוע זה מעניין? כיוון שהמחזורים של שבתאי נמשכים 29 שנים והמחזור הזה מחזיר אותנו לפברואר 1991, בפעם הקודמת ששבתאי היה במזל דלי. וכדי להוסיף אפילו עוד אנרגיה לאירוע כביר זה, מאדים גם הוא נכנס למזל דלי ב-31 במארסמישהו מוכן לצמידות רבת עוצמה בין שבתאי למאדים?

מדוע פרט אסטרולוגי זה חשוב? כיוון שהוא משתתף במחזורים של משימות הנשמה ונתיב החיים שלנו. תכופות מחזורי שבתאי הם אתגרי החיים הגדולים ביותר שלנו ומתרחשים כל 29 שנים. מה עשיתם בפברואר 1991? מה התרחש אז שמשתקף בחייכם עכשיו, אולי עם מערך של אפשרויות והזדמנויות חדשות, הבנות או תובנות חדשות, וכיצד אתם עוצמתיים יותר (או פחות) היום?

אל תשכחו שיש לנו עדיין את צמידות שבתאי ופלוטו המתרחשת כל השנה והיא מעלה הרבה כל כך מהפחדים, הכאב והטראומה שלנו לפני השטח, כדי שנוכל לנקות ולפתור אותם. הגיע הזמן שנוותר עליהם לטובת השמחה שלנו עכשיו. נאחזנו במחזורים הקרמתיים הללו, במשימות שומרי השער, בהתחייבויות ריפוי ובאחריות ובמחוייבויות שמעכבים אותנו, מותירים אותנו קטנים, מעמעמים את האור שלנו ומגבילים את הפוטנציאל שלנו. הגיע הזמן לנער כל זאת מעלינו וחודש מארס הוא זמן טוב לעשות זאת.

מרקורי נמצא בנסיגה מלאה עד ה-9 במארס, ובצל הנסיגה עד ה-23 במארס, ולכן זכרו את אמצעי הזהירות הרגילים לנסיגת מרקוריבדקו שנית את התקשורות שלכם, קחו בחשבון עיכובים בנסיעות, היו עירניים להסחות דעת והימנעו מלהתחיל פרוייקטים חדשים שאינכם יכולים לשנות בשלב מאוחר יותר. תכופות, כאשר אתם מתחייבים למשהו בעת נסיגת מרקורי, עליכם לבצע זאת שוב בשלב מאוחר יותר.

ב-19 למארס חל הירח המלא במזל בתולה, שמדגיש את נסיגת מרקורי ומזכיר לנו את משימות המרפאהקדושהמעונה שלנו. האם נמשיך להקריב את השמחה שלנו לטובת ריפוי של אנשים אחרים או האם נעטה את אדרת המאסטר העוצמתי של הממד החמישי? האם נהיה עתה האריה או הכבש? כבשים הם חמודים וצמריים אבל לפעמים עלינו ללמוד לשאוג כאריה כדי להצליח.

הירח החדש במזל טלה, ב-24 במארס, פותח את השער לפעולה רבה בשבוע האחרון של החודשהכול קורה אז. שבתאי נכנס למזל דלי, מאדים בצמידות לפלוטו ולשבתאי גם יחד באותו שבוע (זה יהיה מרגש), ואנו נסיים את החודש במקום שונה מאוד מהמקום בו התחלנו אותו.

בואו נביע כולנו כוונות עוצמתיות ומעצימות לחודש מארס ושיהיה לנו חודש מופלא.

~*~*~*~*~

אל תשכחו לתמוך בעבודת התרגום גם החודש. תודה.