דוח אנרגיה לחודש פברואר 2022

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

מה חשבם על האנרגיה של ינואר? היא הסתיימה בפרץ לוהט של יותר מחמישים התפרצויות סולריות שהתרחשו בימים האחרונים, הציתה ניצוץ של התעוררות וקהילה שסובב את הגלובוס. אם האנרגיות של השמחה והחופש קוראות לכם עכשיו, זה הזמן לענות לקריאתן.

בתחזיות לשנת 2022, כתבתי שנושא האנרגיה של ההמשגה העצמית יעודד אותנו לחפש אחו ירוק יותר, למצוא דרכים להאיר באורנו בחוזקה רבה יותר, להיות פתוחים לפוטנציאלים חדשים ולהסיר מגבלות שאנו מאמינים שניצבות בינינו לבין הפיכתנו למאסטרים עוצמתיים. הנתיב הזה נפתח בפברואר. האם אתם מוכנים לשמחה ולחופש רבים יותר בחייכם? אני בהחלט מוכנה. אנו יכולים להתחיל בפרוייקט חדש זה החודש ואתם יכולים ללמוד על כך בדוח האנרגיה של פברואר.

ינואר חלף במהירות רבה למדי והיה זה חודש מלא אירועים. יכול להיות שלא הרגשתם שדברים רבים קורים, אבל עלינו לקחת בחשבון את מה שמתרחש מבחינה אנרגטית, את הפעילות שמתחת לפני השטח של המודעות שלנו, את אותן תוצאות שלא ברורות לנו באופן מיידי, אבל שבוראות זרמי טרנספורמציה תתקרקעיים עוצמתיים.

בימים האחרונים של ינואר, השמש הייתה פעילה מאוד עם עשרות התפרצויות סולרית, ששלחו לנו גלי עידוד זוהרים ואנרגיה מרטט גבוה שיעצימו את פוטנציאל ההתעוררות, הטרנספורמציה והפיצוי העצום של פברואר. זוהי גם השנה הסינית החדשה ואנו מקדמים בברכה את שנת הטיגריס, קמע הולם מאוד לחודש זה.

פברואר נפתח עם מולד ירח עוצמתי ב-1 בפברואר ומציג את כל הפלנטות האישיות, מרקורי, נגה ומאדים במזל גדי, שאירח את פלוטו מאז 2008. כתבתי על האינטראקציה שבין הפלנטות הללו ופלוטו מאז אוקטובר 2021, כיוון שזוהי מטפורה עוצמתית מאוד למה שמתרחש בעולם. זהו באמת רגע של ״עוצמה לאנשים״ ושינוי מאזן הכוחות מהרודנות הגלובלית לסולידריות גלובלית למען חירות וצדק.

מולד הירח ב-1 בפברואר מדגיש את האנרגיות של הממד החמישי, והוא מתרחש במזל דלי, שהוא המזל שמושל באינטגרציה של הממד החמישי. הוא מקיים היבטים גם לשבתאי ולאורנוס, המושלים יחד במזל דלי. אני חושבת שזהו עידוד לממד החמישי, נכון? מעניין לציין שיש אינטראקציה רבה כל כך בקהילה המתרחשת בכל רחבי העולם ואחד מההיבטים של מזל דלי הוא הקהילה.

אמרתי שהתעלות 2.0 החלה בחודש ינואר עם חזרתם של דרקוני הירח לציר שור/עקרב, שם היו בשנת 2003. ונחשו מה? ב-1 בפברואר, 2003, מולד הירח היה גם כן במעלה 12 במזל דלי, בדיוק היכן שהוא ב-1 בפברואר, 2022.

זכרו שיש לנו אנרגיה של התעוררות רוחנית כל השנה, עם צמידות צדק ונפטון באפריל וזו תהיה הצמידות המדוייקת היחידה אבל האנרגיה תורגש כל השנה. בפעם האחרונה שהיבט זה התרחש הוא סימל את הלידה של התנועה הרוחנית של שנות החמישים של המאה ה-19. עכשיו נהיה עדים ללידה של תנועת אנרגיה ואת המעבר להולמות אנרגטית, בה יש לנו אינטגרציה מלאה של האנושי והאלוהי, הרוחני והחומרי. זוהי ההתגשמות של מסע ההתעלות שלנו, שילוב אנרגיית הממד החמישי אל פרדיגמת הממד השלישי.

כפי שאני תמיד אומרת, זו אינטגרציה, לא השתלטות. אנו לא משמידים את הארץ כדי שגן העדן יוכל להשתלט, אנו משלבים אנרגיה רוחנית אל העולם החומרי, מפרקים את האנרגיה הקשה של פרדיגמת הממד השלישי הנשלטת על ידי תחרות, שחיתות ושליטה, כדי שנוכל לשלב את אנרגיות הממד החמישי של הקהילה, שיתוף הפעולה, החיבור והיצירתיות.

האירוע הגדול בפברואר הוא שיבת פלוטו שתהיה במדוייק ב-22 בפברואר, 2022. זכרו שזוהי שיבת פלוטו גלובלתית, היא לא מתרחשת רק בארצות הברית. מה שאירע מ-1762 עד 1778, כאשר פלוטו שהה קודם לכן במזל גדי, היה שינוי חברתי גלובלי שבישר את תפיסת הריבונות האינדיבידואלית, זכויות הפרט, סילוק המונרכיה וכינון עצמאות לאומית.

כעת אנו עוברים לריבונות אנרגטית, לסילוק השליטה והאינטרסים הצרים, להסרת הרודנות ולסינרגיה של העולם הרוחני והעולם החומרי, העובדים בהרמוניה אלוהית. יהיו שלושה היבטים לשיבה עם הנסיגות השנתיות של פלוטו, השתיים האחרות יהיו ביולי ובדצמבר. הירח המלא ב-16 בפברואר הוא פיצוץ אנרגיה נוסף, כיוון שהוא מתרחש באותה מעלה של הליקוי האמריקני הגדול שחל באוגוסט 2017.

מרקורי מסיים סוף סוף את הנסיגה שלו שנמשכה שלושה שבועות וינוע קדימה ב-4 בפברואר. הייתה זו נסיגה קשה עבור אנשים רבים, ונסיגת נגה במשך שישה שבועות לא עזרה. אבל הנסיגות הללו הותירו אותם בטריטוריה של מזל גדי, שם הם הצטרפו אל מאדים בשבוע האחרון של ינואר. דמיינו את ונדרוומן, בטמאן ורובין מתגייסים למשימה, דוד מול גוליית (זוכרים מי ניצח? היה זה דוד).

הנושא של פברואר הוא חופש ומודעות עצמית וזוהי הקלה מבורכת מהשנתיים האחרונות, אבל זוהי תנועה של טרנספורמציה, לא שינוי פשוט. אנו חייבים לשנות את עצמנו, את הרגלי האנרגיה שלנו, את האמונות שלנו, את הפעולות שלנו, לוותר על תפקידי המרפאיםהקדושיםהמעונים שגילמנו ולהפוך למאסטרים עוצמתיים. אנו צריכים לצעוד בנתיב ההתעלות שמאפשר את התפוררות הפרדיגמות האישיות והקולקטיביות של הממד השלישי, לחצות את גשר הממד הרביעי ולהמשיך קדימה ומעלה אל פרדיגמת ההתעלות.

תנועה זו כוללת עתה את האנושות כולה, לא רק כמה נשמות מסורות שעבדו קשה כדי להחזיק באנרגיה, כדי שרגע זה יוכל להתרחש. אנו יכולים לומר להם כל הכבוד ותודה רבה, הגיע הזמן להעביר את השרביט במרוץ השליחים של ההתעלות ולתת לצוות הבא לקדם אותנו. אין משמעות הדבר שהגל הראשון של עובדי ההתעלות נטול עבודה, הוא עסוק בהכנת הפרדיגמה של הממד החמישי, שהיא פרדיגמה שאנו בוראים, אין קראמה ואין דחיסות בממד החמישי.

איך נעבד את כל האנרגיה הזאת, נשמר את האיזון האנרגטי שלנו בעודנו מתרחבים אל פוטנציאלים חדשים, ומתמירים הגבלות לכדי כלים לחירות? עלינו להפעיל את אנרגיית הלב הנעלה שלנו, להשתמש בלב הנעלה שלנו כדי לקבל את האנרגיה הדרושה לנו ולהתמיר את האנרגיה הרגשית שמעכבת אותנו.

רגשות הם אנרגטיים מטבעם, אבל הם קשורים לאירועים חומריים ופיזיים. במקום לשחרר אנרגיה רגשית, עלינו להתמיר אותה ויש לנו כלי עוצמתי הנגיש לנו לשם כךהלב הנעלה.

הלב הנמוך הוא הלב הרגשי, הלב הנעלה הוא הלב הרוחני, המכיל את העצמי הנעלה שלנו ואת החיבור למקור. הלב הנעלה מחזיק ברטטים של אנרגיה לשם התמרה של רגשות בתדר נמוך יותר אל רטט גבוה יותר. אך כדי לעשות זאת עלינו להבין כיצד עובד החיבור בין הלב הנמוך  והלב הנעלה וכיצד להפעיל אותו [ג׳ניפר מלמדת תהליך הפעלה זה תמורת תשלוםקישור].

פברואר הוא חודש להתעלות מעל מה שחוסם את השמחה שלנו ולהותיר מאחור את החרטות, את הכעס, את הפחד, את החרדה ואת הפיתוי להביט לאחור ולנסות לתקן את העבר. כל אדם יכול לבחור באיזה צד של האור הוא רוצה להיות ואיזה צד נכון עבורו. אף אחד לא נותר מאחור, כולם בוחרים ואנו חייבים לכבד את הבחירות שלהם ללא שיפוט, כיוון שיש לנו התמרה שעלינו להשלים ואנו חייבים להסתכל קדימה, לשאוף אל הכוכבים, להניח ליקום האינסופי, חסר המגבלות והשופע להיות הנווט שלנו בעת שאנו מתרחבים אל הממד החמישי ובוראים את גן העדן הפרטי שלנו עליי אדמות.

פברואר הוא חודש אנרגיה גדול ויהיה צורך בכמה תנועות אנרגיה גדולות, לכן הביעו את הכוונות הגדולות ביותר, האמיצות ביותר והעוצמתיות שלכם, שמרו על אנרגיה גבוהה ובואו נמשיך לצעוד.

שיהיה לכם חודש נהדר.

ואל תשכחו לתמוך