דוח אנרגיה לחודש פברואר

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ינואר לא באמת הסתיים, גם לא שנת 2020, כיוון שנותרו עדיין שאריות מאותה חתימת אנרגיה

שממשיכות לשחק ברקע, ממש כמו שיר מעצבן שאתם שומעים ברדיו ואז מזמזמים אותו לעצמכם במשך כל היום.

פברואר כן מביא פרץ מבורך של אנרגיית דלי, משמע, הוא אמיץ, נועז ומאתגר אותנו לאמץ את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלנו. ומעניין לציין שזוהי חזרה על האנרגיה של חודש פברואר 1962, אז היו השמש, מרקורי, נגה, מאדים, צדק ושבתאי במזל דלי, כמעט באותן מעלות שבהן הם נמצאים היום. כן, ההיסטוריה חוזרת, אבל עם רצון חופשי וריבונות אנרגטיתהיום התוצאה יכולה להיות שונה.

אתם העבר שלכם, אבל העתיד שלכם לא חייב לשקף את העבר. זה נושא אנרגטי ראשון של פברואר. העבר שלכם הוא חלק מכם ואתם לא יכולים לברוח ממנו, אבל אתם יכולים שלא לחזור עליו והחודש נותן לנו הזדמנות לעשות זאת. אך לא רק החודש אלא כל השנה, משום שהריבוע בין שבתאי לאורנוס פעיל כל השנה.

היבט זה יתממש כמשחק משיכת חבל בין העבר וההווה , וההחלטה הסופית בנוגע לשאלה איזו אנרגיה תנצח, נמצאת בידינו.

מזל דלי הוא מזל הקהילה, הוא גם מזל המצפון החברתי, שיתוף הפעולה והעבודה יחד כדי לשפר את המצב הגלובלי. מה נעשה היום באופן שונה מכפי שעשינו בעבר ואיך ניישם את השינויים הללו?

אנו רואים מה מתרחש עכשיו בעת שקהילות עצומות מתאחדות כדי לשנות את דרכי הפעולה של הממשלה, המערכת הפיננסית והשחיתות, לא על ידי מרד, שהוא אנרגיה דחוסה של הממד השלישי, אלא על ידי שכתוב כללי הפעולה. זוהי הפרדיגמה החדשה עבור האנושות ותהיה לה נוכחות חזקה בחודשים הבאים, כאשר נחזה בהתממשות הממד החמישי והאנרגיות שלו שהן חיבור, קהילה, שיתוף פעולה ויצירתיות.

בעודנו נכנסים לחודש פברואר, אנו שומעים עדיין את הדי הירח המלא שחל ב-28 בינואר, אותו הרגשנו כולנו כקריאה להתחיל לחולל שינוי במציאות האישית והקולקטיבית שלנו. עכשיו אנחנו יכולים להיענות לקריאה, כיוון שאנו מרגישים עוצמתיים יותר ומוצפים פחות. הצמידויות של שבתאי ופלוטו הן כמו טוּבָּה בתזמורתהן מספקות דגש גדול, אבל הן לא כל כך נעימות, מעניינות או מהנות כאשר הן גוברות על שאר כלי הנגינה

פברואר נפתח עם נסיגת מרקורי שהיא גורם מגביל ברוב המקרים, אלא שהיא מתרחשת במזל דלי ולכן היא מדגישה את האנרגיות של שאר הפלנטות הנמצאות במזל זה. אף על פי שאנו חושבים על מרקורי ועל שלוש או ארבע הנסיגות שלו כאי נוחות שפוגעת בתקשורת ובנסיעות, מרקורי מושל בקרמה ובמקום שלנו בעולם, ולכן יש לו השפעה רבה ומרחיקת לכת הרבה יותר עלינו ועל חיי היום יום שלנו מכפי שאנו משערים. האזהרות הרגילות של נסיגת מרקורי נכונות גם כעתחזרו ובדקו את התקשורות וזמני הנסיעות שלכם, שימו לב היכן אתם מניחים פריטים חשובים, כגון מפתחות ואל תתחילו בפרוייקטים חשובים, כיוון שקרוב לוודאי שיהיה עליכם לבצע אותם שוב.

אין זה הזמן להיות מרדניים או מהפכניים. אנו נמצאים באמצע האינטגרציה המלאה של התעלות הממדים השלישי והחמישי, ולכל מה שאנו עושים יש חותם של הממד החמישי והאנרגיות הללו מדברות על יצירתיות, שיתוף פעולה, קהילה וחיבור. אנו יכולים עדיין לברוא את הטרנספורמציה, אבל לא על ידי התנגדות לצד האפל, כיוון שהדבר לא הכרחי. כל שעלינו לעשות הוא להאיר באורנו, ולהפוך את החשכה ללא רלוונטית.

בעודי מחפשת אחר מחזור אנרגיה תואם, שמתי לב לכך שבפברואר 1962 הייתה לנו היערכות דומה במזל דלי שכללה את מאדים, השמש, מרקורי, נגה, צדק ושבתאי. והייתה אז מהפכההיא כונתה ״קמלוט״ וג׳ון וז׳קלין קנדי אחזו אז בהגה הספינה.

אולם היא לא צלחה, ההתנקשות הברוטלית והפומבית מאוד בחיי הנשיא קנדי הכניסה המון אנרגיות אפלות שביצעו הרס רב בעולם במשך כמעט 60 שנה.

עכשיו מתרחש מחזור דומה במזל דלי וזהו עולם שונה לחלוטין, עולם שבו אנו מחוברים בדרכים רבות יותר ועולם שבו כבר בנינו קהילות אנרגטיות חזקות. המקום שבו היינו בחשכת דחיסות הממד השלישי בשנת 1962, משום שלא הייתה לנו אופציה אחרת, אינו אותו מקום, אנו מודעים עכשיו לגמרי לאור הממד החמישי ויש לנו יכולת רבממדית חדשה. יכולת שמאפשרת לנו להיות נוכחים ופעילים במישורי הווייה שוניםאנו יכולים להימצא הן בממד השלישי והן בממד החמישיללא ספק התקדמנו התקדמות גדולה מאז שנת 1962. עכשיו יש לנו חזרה על מחזור אנרגיה זה יחד עם פוטנציאלים רבים ושונים לשנות את התוצאה.

אנו יכולים להחזיר את החזון מלא התקווה של קמלוט ולקרקע אותו במציאות עידן האור, במציאות שילוב ההתעלות של הממדים השלישי והחמישי שהולכים ומתקבעים בעוד נשמות ולבבות מתעוררים בכל יום שחולף.

הנושא השני של פברואר הוא ״חציית גשר ההתעלות״הגשר שבין הדחיסות וההתעלות. אני מכנה זאת ״גשר הממד הרביעי״ והוא הגשר שלוקח אותנו מהממד השלישי ואל הממד החמישי. זו לא רק תנועה מממד אחד לאחר, אנו אכן עוברים למישור קיום חדש (תוכלו לשמוע על כך [בשפה האנגלית] בפודקאסט), שם אסביר מדוע הדבר עלול להיות מאתגר כל כך.

זיכרו היבט ״חצייה״ זה כאשר אתם מתמודדים עם בחירות, החלטות או אתגרים קשים בחודש פברואר. אנו לא מבצעים קפיצות גדולות אל תוך הטרנספורמציה. כל טרנספורמציה מושגת באמצעות סדרת צעדים קטנים יותר. כל אחד מהצעדים הקטנים הללו חשוב, כיוון שבעודנו מבצעים אותם, אנו עושים עבודת אנרגיה, משחררים ומשנים את פרדיגמות האנרגיה האישיות שלנוכדי שנהיה מסוגלים להגשים טרנספורמציה גדולה יותר.

מולד הירח במזל דלי חל ב-11 בפברואר וכך גם השנה הסינית החדשהשנת השורואלה באמת מבשרים על בוא אנרגיית הדלי ממש לפני ״חג האהבה״ ב-14 בפברואר. אם אתם חוגגים לבד, הקדישו זמן כדי לחגוג את עצמכם. פנקו את עצמכםאל תחכו שמישהו אחר יעשה משהו נחמד למענכם ואל תהפכו מדוכאים כיוון שאף אחד לא מכיר בנפלאות שלכם. היו אתם חג האהבה שלכם השנה, הדבר חשוב לערך העצמי ולהתעצמות האנרגיה שלכם. חשוב גם לקבוע את האנרגיה לטובת כל מערכות היחסים שלכם, כולל מערכות יחסים רומנטיות. כאשר אתם מכירים בערך של עצמכם, אתם מושכים אליכם אנשים שמשקפים זאת חזרה אליכם.

וב-27 לחודש יש לנו ירח מלא במזל בתולה, שדומה שחורג מעט מכל האנרגיה המרגשת הזאת של מזל דלי שיש לנו החודש. אבל אל תטעו. ראשית, מזל בתולה מושל במרקורי והוא ירחיב את האנרגיה של מרקורי ואת מיקומו במזל דלי, יעצים אף יותר אנרגיה זו בחודש מרץ. מרקורי הוא הפלנטה האישית הראשונה והוא מושל במקום שלנו בעולם. זוהי חוויית הקהילה הראשונה שלנו, תחילת מסע החיים שלנו כפי שהוא בא לידי ביטוי באמצעות הקרמה האינדיבידואלית שלנו. מזל דלי הוא המקום שבו אנו מוצאים קהילה מחוברת ומחפשים אחר אנשים הדומים לנו ברוחם.

שנית, מזל בתולה הוא מזל המרפא ואנו יכולים לבטא את עצמנו כמרפא שהוא קדוש מעונה או כמאסטר עוצמתי, בחירה נוספת שעלינו לקבל החודש. האם אנו הופכים את עצמנו לקדושים מעונים, מעמעמים את האור שלנו, מגבילים את העוצמה שלנו ונותרים בפינות החשוכות של הכאב, החרטה והסבל או האם אנו מאמצים את המאסטריות העוצמתית שלנו, מתעלים מעל לסבל ומאמצים את החיים בממד החמישי?

היבט אחרון נוסף שממלא תפקיד החודש, ולמעשה כל השנה, הוא הריבוע שבין שבתאי לאורנוס. היבט זה לא מכיל את הכוח ההרסני או הטרנספורמטיבי שהיה לשבתאי ופלוטו בשנת 2020, אבל הוא כן מביא שינוי חברתי. בשנת 1962 אורנוס היה במזל אריה, המזל שמול מזל דלי. עכשיו הוא במזל דלי, מזל אלטרואיסטי יותר, פחות ממוקד בעצמו, מודע יותר מבחינה חברתית ובעל גישה חברתית.

זוהי אנרגיית העבר במאבק משיכת חבל עם ההווה. היא תביא את האידיאלים הנעלים של מזל דלי לכדור הארץ ותוודא שהם הגיוניים ומעשיים, בעודה מאירה את משחקי הכוח של שבתאי, שהם סודיים לעתים קרובות (חשבו על שחיתויות גדולות בממשלות ובתאגידים). היא תביא איזון לשינויים שמתחוללים, ותרחיב גם הזדמנויות לטרנספורמציה. הדבר מכין אותנו להתרחבות נוספת שתהיה במרץ ולנקודת השוויון, כאשר השנה הסולרית החדשה שלנו מתחילה.

שיהיה לכם חודש נהדר.

אל תשכחו לתמוך