דוח אנרגיה לחודש פברואר 2020

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

לפברואר יש כמה מתנות מיוחדות, אחת מהן היא התאריך 02.02.2020 שאותו ניתן לקרוא משני הכיוונים, אשר מתרחש פעם ב-909 שנים, כאשר הפעם הבאה תהיה ב-12.12.2121. החודש יש לנו גם נסיגת מרקורי עוצמתית, שתביא כמה שיעורים חדשים וסיום מחזור בן 30 שנים.

הנושא של פברואר הוא ״התחדשות״, זמן להעניק תכלית חדשה לכל אותם שיעורים ישנים ולהתחיל לחשוב על אופציות חדשות. אנו נמצאים עכשיו בשלב ההתרחבות של מסע ההתעלות שלנו ולכן לא ניתן להאט או לעצור, אנו פשוט ממשיכים קדימה ומבצעים תיקוני מסלול תוך כדי. אין טעויות, רק היערכויות אנרגטיות חדשות ושיקולים מחדש.

פברואר מתחיל עם הקלה מסוימת מהאנרגיות הבלתי נדלות שחווינו מאז דצמבר 2019. כעת נוכל לנוח מעט ולהקדיש זמן למחשבות על מה שאירע מאז שהתחלנו במסע זה. האם אתם זוכרים את ינואר 1991? אנו מסיימים מחזור שהחל אז. מה עשיתם אז ומה שונה כעת? זה אירוע גדול משום שהוא כרוך במחזור שבתאי והוא היה שחקן גדול השנה בשל הצמידות של פלוטו ושבתאי. וזה עדיין לא נגמר, הוא פשוט לוקח חופש למשך חודשחודשיים ואז הוא יחזור לסדר היום שלנו.

נסיגת מרקורי בפברואר מתחילה בשלב צל הנסיגה ב-2 לחודש ומעלה מהלך ב-16 לחודש. נסיגה זו היא חזקה משום שהיא מתרחשת במזל דגים, המזל שניצב מול מזל בתולה, שבו מושל מרקורי (אף על פי שאני מאמינה שכירון צריך לשלוט במזל בתולה). במחזור נסיגת מרקורי זה, יהיה עלינו לבחון את נושאי המרפאהקדושמעונה שלנו ולחשוב האם אנו רוצים עדיין לשמר את חוזי הנשמה, את האחריות, החובות וההתחייבויות שלנו.

אף על פי שזוהי מחווה אצילית להיות המרפא, הגענו לנקודה שבה איננו יכולים עוד לשמר רמה זו של חיבור אנרגטי עם חיים של אנשים אחרים ועם הנתיבים שלהם. שינינו את ההשתתפות שלנו מהיותנו מקור של אור רבהשראה לצלילה הישר אל תוך מסע הריפוי שלהם. נסיגת מרקורי הנוכחית מעניקה לנו הזדמנות לשנות עובדה זו, כמו גם לתת מבט בוחן יותר באופן שבו הטראומה האנרגטית האישית שלנו מאלצת אותנו להשתתף בעוצמה גדולה כל כך בריפוי אנשים אחרים.

האם אנו מנסים לרפא אותם או לרפא את עצמנו?

האם אנו מקבלים תוקף אם אנו מרפאים אותם והאם הדבר מפחית את עוצמת הסבל האישי שלנו?

האם הקדשנו זמן רב כל כך מהאנרגיה, הזמן והמאמץ שלנו כדי לרפא אנשים אחרים ששכחנו כיצד נראה נתיב השמחה האישי שלנו?

זה חלק מנושא ההתחדשות האישי שלנו והענקת תכלית חדשה לאנרגיה שלנו. מה תוכלו להגשים בחייכם בעזרת כל האנרגיה שאתם מקדישים לריפוי אחרים?

בנוסף לנושא ההתחדשות והתכלית המחודשת של פברואר, איננו יכולים לשכוח את האנרגיה של פלוטו ושבתאי שתמלא תפקיד ברקע כל השנה. היא תמשיך לאלץ אותנו להיפתח לשערים של פוטנציאל שהנשמה שלנו מחזיקה עבורנו, לבחון כיצד אנו משתמשים באנרגיה שלנו, לבדוק את גבולות האנרגיה שלנו, והאם אנו פועלים ברמת הפוטנציאל הגבוה ביותר שערוך לחלוטין עם עדיפויות האנרגיה של הנשמה שלנו.

היבט אחד נוסף שלא דנים בו הרבה, אבל שהוא עוצמתי מאוד גם כן ופעיל כל השנה, הוא הזווית הריבועית בין פלוטו לאריס, האנרגיה של הלוחם למען הצדק החברתי. כדי להבין את האנרגיה של אריס, חשבו על זנה הלוחמת מסדרת הטלוויזיה. לוחמת למען האמת והצדק, היא נאבקת עבור החלשים, הקורבנות, האנשים שבשוליים, ואלה שאינם יכולים לדבר למען עצמם.

היש פלא שהפגועים ביותר בחברה, קורבנות של סחר באנשים ובילדים, מקבלים תשומת לב רבה כל כך, כמו גם השחיתות העצומה בפוליטיקה ובממשל? אנו נהיה עדים לדברים רבים נוספים שיחשפו השנה הודות לפעילות של אריס.

אף על פי שאנו צריכים לפעול בפברואר, אנו גם צריכים להקדיש זמן לחשבון נפש, לבחינת האופציות שלנו, להיות פתוחים לאנרגיות חדשות, להעניק לעצמנו זמן לעבד את האבל שלנו בשל ציפיות שלא התקיימו, אובדן ואכזבות, בעודנו נערכים מחדש עם תכלית ופוטנציאל הנשמה שלנו כדי לחדש את המחוייבות שלנו לנתיב ההתעלות של הממדים השלישי והחמישי של השמחה, השלווה, האהבה והשפע.

אנו יעילים ביותר כאשר אנו צועדים נרפאים, שלמים ועקביים בנתיב האנרגיה האישי שלנו. קחו את הזמן החודש להיערך מחדש עם משימת הנשמה שלכם, כיוון שמארס פותח פורטל חדש לגמרי של פוטנציאל בעת ששבתאי נכנס למזל דלי זו הפעם הראשונה מאז ינואר 1991. חגרו חגורות והאירו.

שיהיה לכם חודש נהדר.