דוח אנרגיה לחודש דצמבר 2022

מאת: ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

תמונה מאת George Desipris מאתר Pexels

איזו הקלה היא לקדם בברכה את פניו של דצמבר. הרגשתי שינוי עצום באנרגיה כאשר התעוררתי הבוקר, היה שיר בלבי וקצב בצעדיי כאשר רחצתי באנרגיה המופלאה של התדרים החדשים ששוטפים את הפלנטה.

החשכה יכולה להגיע עכשיויש לנו אור רב שיאפשר לנו לגבור עליה. וזו הגישה שאנו צריכים לאמץ החודש, בעודנו משלימים את משימת הלוחם של נובמבר ואת העבודה הגדולה יותר, הכרוכה בסגירת מחזור אנרגיה זה שהחל בשלהי 2019.

אני מוכנה לשמחה, ולסוף הכאב, הצער, העצבות או הדיכאון. עכשיו הוא זמן לשמוח ואנו נשמח כאשר נשלים את המחזור שהתחיל בינואר 2020.

אני מפרסמת את דוח האנרגיה של דצמבר באיחור וזה לא במקרה. הוא היה מוכן לפרסום ב-1 בדצמבר, אבל קיבלתי מסר להמתין כמה ימים, כיוון שאצטרך להוסיף לו מספר דברים.

כך עשיתי, משום שלמדתי להקשיב להדרכה שלי. אז, ב-2 בדצמבר, התרחש היבט יפהפה בין הירח, במעלה הראשונה במזל טלה, לבין צדק, במעלה 29 במזל דגים, משהו שאני מכנה בשם ״פורטל אלפא/אומגה״. בדרך כלל אני מדברת על נושא זה כאשר מתרחשים שני מולדי ירח באותו מזל, הראשון במעלה הראשונה והשני במעלה ה-29.

כאן יש לנו היבט גדול הרבה יותר בין הירח, שמושל ברגשות, לבין צדק, שמושל בחשיבה הנעלה יותר וברוחניות כנתיב מכוון, שהתרחש רק תשע פעמים במאתיים השנים האחרונות (בדקתי). לאחרונה, היבט זה חל בינואר 1845, ביולי 1913 ובספטמבר 2010.

ההיבט שחל בספטמבר 2010 הוא היחיד שאליו אנו יכולים להתייחס, כיוון שהוא התרחש בתקופת חיינו. אני זוכרת את אותה תקופה, היה זה זמן משוגע למדי בעת שהאינטרנט הפך שכיח יותר, המדיה החברתית החלה לנסוק, וכולם מכרו את הדרך הטובה ביותר לשיווק מקוון (בדרך כלל הרבה דיבורים ומעט מעשים).

ב-2 בדצמבר היינו עדים לפשעים חמורים תוך שימוש בפלטפורמות של מדיה חברתית ואת העדות הברורה לשימוש לא חוקי בפלטפורמות חברתיות כדי לטרגט אנשים (להגיע לקהל יעד מסוים).

רגע האלפא/אומגה הוא רגע של סגירת מעגל, השלמת 360 מעלות של פעולות ותוצאות. הוא אינטנסיבי וחושפני למדי וזוהי אבן דרך בנתיב ההתעלות שלנו, חשיפה מלאה של החשכה על ידי האור. הוא גם יוצר התעוררות רבה. דבר זה יימשך בשנת 2023 ולכן אין זה אירוע בודד. אבני הדומינו החלו ליפול.

שנת 2022 כמעט והסתיימה וקרוב לוודאי שאני לא היחידה שקוראת זאת באנחת רווחה. איזו שנה קשה זו הייתה והיא באה לאחר שנתיים מאתגרות. מאז 2020, אנו מופצצים באנרגיה ובהיבטים אסטרולוגיים קשים, שמבחינה היסטורית תמיד בישרו על שינויים אדירים באנושות, בחברה ובעולם. חווינו את צמידות שבתאי ופלוטו במזל גדי, את הריבוע של שבתאי ואורנוס, את צמידות צדק ונפטון במזל דגים, ואת שיבת פלוטו הגלובלית ושל ארצות הברית. בינואר 2022 התחלנו את ״התעלות 2.0״, מחזור התעלות חדש. זה הרבה ואלה רק חלק מההיבטים הגדולים, היו עוד רבים נוספים. זו התרחשות רבה בתקופת זמן קצרה מאוד.

כולנו למודי קרב, עייפים וזקוקים למנוחה. נקבל אותה בדצמבר, יחד עם קריאה לפעולה שעוסקת יותר בהשראה מאשר במאמץ, בהתרחבות נהדרת במקום בדאגה ובעבודה נוספת, ובהפיכת הטראומה לניצחון. קראתי מסרים מאסטרולוגים ומאנשים שמפרסמים תחזיות לגבי דצמבר והם אומרים לשבת, להמתין ולהרהר. לא תודה, אני סבורה אחרת.

אתם יכולים לעשות זאת אם אתם רוצים, אבל אני אשתמש באנרגיה הנפלאה, היצירתית ורבת ההשראה של דצמבר כדי לסגור כמה דלתות ולפתוח פורטלים חדשים. בפתיחה, קלף הטארוט השביעי של הארקנה הגדולה הוא המרכבה, לא בדיוק כלי רכב שמביע המתנה. כאשר אני חושבת על מרכבות, אני חושבת על הסרטן ״בןחור״ ועל מרוץ המרכבות, אחת מסצינות הפעולה המרגשות ביותר בהיסטוריה הקולנועית.

יש לי אנרגיה שמחה למדי להכניס אל חיי ועליי לנקות את האבק של השנים האחרונות. אני מוכנה להתחלה חדשה ולרטט חדש, גם אתם?

דצמבר 2022 הוא חודש הנושא את המספר שבע בנומרולוגיה, שהוא מספר החניכה הרוחנית. היינו עדים לנושא זה מאז הזכרתי אותו לראשונה בדוח האנרגיה של חודש ספטמבר. החיים שלנו הם מסע של חניכה רוחנית, ומשמעות הדבר היא שזוהי חניכה מאנושיות הממד השלישי ואל האלוהות המשולבת של הממד החמישי.

חניכת הממד החמישי שלנו שונה מזו שעברנו בממד השלישי. בממד השלישי היה עלינו לחפש את האנרגיה הרוחנית שלנו ולשלב אותה, משום שהכחשנו אותה או התעלמנו והופרדנו ממנה. אינטגרציית אור בממד השלישי היא תהליך שמתחיל ביצירת מרחב לכניסת האור. בכך אנו מתמקדים כאשר אנו מתחילים במסע החניכה שלנו, פשוט בניקוי מטעני האנרגיה שלנו כדי לפנות מקום לאור.

בממד החמישי, עלינו להרחיב את האנרגיה הזאת, כיוון שביצענו את עבודת השילוב וההיערכות ועכשיו עלינו להתחיל להזיז דברים. אנו כבר מגלמים את האור בעודנו מתחילים לעבוד ברמות רבממדיות ומתחילים לחצות את גשר הממד הרביעי. חניכת הממד החמישי היא תהליך של התרחבות אור ואנרגיה, במקום רק מיקוד באינטגרציה. אנו עובדים ברמה שונה לגמרי עכשיו.

המנטרה של דצמבר היא התעוררו, קומו והתעלו ואתם חושבים אולי שכבר התעוררתם לתדרים הנעלים יותר של הממד החמישי, שאתם כבר ערוכים עמם ושכבר התעליתם ולא מתעלים. אבל האמת היא שזה לא תהליך של צעד בודד. אנו עושים זאת בכל פעם שעלינו לקבל החלטה או לנקוט בפעולה.

המודעות שלנו לנתיב האנרגטי ולבחירות שלנו, בהתבסס על היערכות אנרגטית, יכולה עכשיו לכלול שיקולים חשובים יותר לגבי הבחירות שלנו, משום שיש לנו גישה לאנרגיה שתאפשר להם להתרחש.

היו זמנים (בערך משנת 2003 ועד 2012) בהם הייתה לנו מוטיבציה, אבל לא את האנרגיה. אחר כך הייתה לנו אנרגיה, אבל לא הייתה לנו מוטיבציה (2013 עד 2019) ואז לא היו לנו לא אנרגיה, לא מוטיבציה ולא הזדמנות (2020 עד 2022), ועכשיו יש לנו הכול, אנרגיה, מוטיבציה, פוטנציאל, הזדמנות ואפשרות.

הגיע הזמן לקום ולצאת (בסדר הזה), כיוון שיש לנו דברים לעשות לבד מעבודת ריפוי, שחרור הגבלות ודאגה האם העולם מדרדר להיבטים נוספים של חשכה, כאוס ושיגעון מוחלט. תנועה קדימה מבלי להעלות את האנרגיה, הרטט והתדר שלנו, רק תגרום לנו להמשיך להסתובב על אותו גלגל קרמה.

דחיסות הממד השלישי היא אנרגיה קבועה ויש לה ברירהלשלב את האור או שלא לשלב. אם היא לא משלבת אזי אין לנו עוד עבודה לעשות שם.

יוותרו כיסי אנרגיה חשוכה קטנים ומפוזרים, אבל הם יהיו מעטים מאוד ומוגבלים לקבוצת אנשים קטנה מאוד.

ככל שאנו מרחיבים יותר את האור, כך החשכה נחשפת במידה רבה יותר, זכרו זאת כיוון שאנו רואים התרחשות זו בכל מקום. אם אינכם חושבים כך, איזה בית אופנה השווה מיליארד דולרים צופה עכשיו באימפריה שלו מתפוצצת לאחר שפירסם תמונות מאוד לא הולמות של ילדים? באיזו מהירות זה קרה?

מה שקורה ברוח משתקף במציאות וההתעלות מתרחשת ברוח תחילה, ואז מחלחלת מטה אל המציאות שלנו. דחיסות הממד השלישי, כאשר משווים אותה לאור של הממד החמישי, היא כה מעוותת, מוזרה וחסרת איזון, שהדבר מזעזע אנשים וגורם להם להתחיל ללכת לכיוון גשר הממד הרביעי. ייתכן והם לא יודעים מה הם רוצים, אבל הם בברור לא רוצים את זה. המאמצים שלנו נושאים פרי ועלינו לשמור על הקווים ולהחזיק באור, אבל לא עוד על חשבון השמחה שלנו.

הלוואי והיה לי דולר על כל פעם שהקרבתי את השמחה שלי, את שלוות הנפש והלב שלי, את הצלחתי וחלומותיי למען אחרים. חלק מאותם קורבנות הקרבתי כיוון שהיה זה הדבר הנכון לעשות, אבל אחרים נעשו משום שחשבתי שכך עליי לנהוג, שזו חובתי, ושאני אמורה לרצות אחרים. אילו יכולתי רק לחזור בזמןהאם חשבתם כך אי פעם? ובכן, אין זה הזמן לכך, כיוון שאיננו יכולים לשנות את העבר, אבל אנו יכולים לעשות דברים באופן שונה היום ולהפוך את קו הזמן של העבר לפניני חכמה. לפנינים של ערך, לפנינים של עושר.

ב-31 בדצמבר אנו מקבלים את ההיבט המדויק האחרון של שיבת פלוטו של ארצות הברית. יהיה לנו היבט קרוב אחד נוסף באמצע אוקטובר 2023. לאחר מכן, לא נצטרך עוד להתעסק בו, אלא פשוט לנקות את מה שיבוא בעקבותיו. והרבה יבוא בעקבותיו. אל תתמקדו בשינויים שאתם חושבים שכבר היו צריכים להיעשות, הביטו בכך מבעד לעדשות ההתעוררות.

מי התעורר, כמה אנשים ערים ומתעוררים, וכמה אור משולב אל תוך הממד השלישי?

זכרו תמיד שכל דחיסות אליה אנו הופכים מודעים, הייתה חלק מפרדיגמת הממד השלישי במשך עידנים. הודות לנוכחות המתרחבת והגדלה של האור ולתדרים והרטטים הנעלים יותר של מחזור ההתעלות, אנו עדים עכשיו לדברים רבים כלכך שנחשפים. הם לא חדשים, הם חלק מהיסודות הדחוסים של הממד השלישי ובעודנו מתעלים ומשלבים יותר את הממד החמישי, אנו מתרחקים מהיסודות האפלים האלה וללא מסך החשכה שלהם, הם מתגלה לעיניי כול.

עמדו על המשמר, כמה מהדברים שיצוצו החודש ובתחילת 2023 יהיו באמת מעוותים ומגעילים באופן שלא ייאמן. אתם תזדעזעו, כולנו נזדעזע, אבל אל נא תיפול רוחכם. כל דבר שלא מסוגל לשלב אור או את הממד החמישי ייחשף ויידחה על ידי רוב האנשים. שמתם לב לדברים מעודנים שנעשים כדי להסתיר אג׳נדות אפלות? ראו כיצד הדברים הללו נחשפים וגם רמז, הימנעו מלקנות מותגים מסוימים.

אז מה קורה? זה משהו שכתבתי עליו לראשונה בדוח האנרגיה של נובמבר 2016 – כיצד ניתן להגדיר את ההבדל בין הממד השלישי לממד החמישי על ידי ההבדל בין הגס והבוטה לבין האלוהי.

רשע אינו ההפך מהאלוהות, אלא התועבה, שהיא היעדר האלוהות. מציאות מתועבת אינה מציאות שמלאה בגידופים; היא מציאות שאין בה מקום לאלוהי; לכן, היא תמיד תרגיש לא שלמה, כיוון שהאלוהות הופכת אותנו לשלמים ולהולמים באנרגיה האישית שלנו ומקרבת אותנו לקולקטיב שכזה. תועבה מיוצגת על ידי האנרגיות הדחוסות ביותר של הממד השלישי.

תדר הממד החמישי, כאשר הוא משולב ומגולם לגמרי, הוא ביטוי האלוהות שלנו ולא המצב הרוחני שלה. זוהי האנושות המגולמת והמבוטאת באופן מלא, הסינרגיה המושלמת של הרוחני והחומרי, של האנושי והאלוהי. לא מדובר בשלמות רוחנית או בהיותנו קדושים או טובים, זהו האיזון שבין הרוחני לחומרי, האדם בעל אינטגרציה שלמה, שחי את חייו במודעות עצמית, בביטחון, עם ערך עצמי, בהירות והולמות, שמבטאים את האיזון של האלוהות והאנושיות.

לפתע פתאום, אירועים גלובלים הראו לנו למה דומה עולם ״נתעב״ והדבר דחף אנשים רבים לכיוון השני, גרם להם לחפש אחר החכמה וההתעצמות של האלוהות. בדרך כלשהי, גשר הממד הרביעי ממנו הם ניסו להימנע במאמץ רב, הפך פתאום לבחירה הברורה.

״לכל פוטנציאל אפל יש תכלית של אור״, כאשר אנו זוכרים שהאור תמיד שם ושהחשכה תמיד מפנה לו את המקום. אם אירועי השנה הזאת חשפו בפניכם את הנתעב, קבלו החלטה ברורה לשלב את עוצמת האלוהות אל תוך חייכם. זה החודש לעשות זאת, אם אתם מרגישים שהדבר נכון עבורכם. אבל אל תעשו זאת כיוון שאתם מנסים לסיים את ההתעלות או להגיע לסוף במהירות רבה יותר. אין ״סוף״ להתעלות ואין דרך להאיץ בתהליך.

זהו תהליך של הרחבת האנרגיה שלנו, של העלאת התדר והרטט שלנו, וביצוע עבודת ההיערכות והאינטגרציה. והוא מתרחש בקצב שלו. יכולים להיות כמה גורמים מניעים שיאלצו אותנו לשקול האם הנתיב שבו אנו צועדים הוא הנתיב הנכון, לאור הנסיבות. אם זה מה שדרוש לכם כדי להזיז את האנרגיה בחייכם, אתם תקבלו את העזרה הנחוצה.

היבט מעניין אחד שחווינו כל השנה הוא צדק במזל דגים, אף על פי שהדבר מתרחש כל שניםעשר חודשים או מחזורי צדק. אבל מה שייחודי לגבי מחזור זה הוא שצדק פגש בנפטון במזל דגים זו הפעם הראשונה מאז 1851. ועד ה-22 בדצמבר, צדק יהיה במעלות האחרונות של מזל דגים, שהן גם המעלות האחרונות של גלגל המזלות.

האם לדעתכם נהיה עדים לעוד התעוררות רוחנית ולשילוב נוסף של הממד החמישי בזמן הזה? אני בהחלט חושבת כך וראו מה קורה בעולם. בדרך כלל, תהליך האינטגרציה הרוחנית הוא התהליך המאתגר והלארוחני ביותר שמתרחש, כאשר אנשים פשוט מתעייפים מדחיסות הממד השלישי ורוצים משהו אחר. או הם כה מזועזעים מהטבע המטריד ומההיבטים של דחיסות הממד השלישי שהם בורחים לכיוון ההפוך, דבר שמתרחש עכשיו.

הירח המלא של דצמבר חל ב-8 לחודש, יחד עם אורנוס במזל שור ולכן נסיים את השנה עם היבט ״הפתעהכלדקה״ חזק נוסף של אורנוס, כפי שהיה בתחילת השנה. הפעילות הכבדה של אורנוס מנערת דברים, אבל לא הורסת אותם כפי שעושה פלוטו. במקום זאת, היא חושפת את האמת הלאנוחה ואת העובדות ומאירה אותן באור בוהק מאוד, באופן שלא מאפשר לנו לחזור לבורות המופלאה של העבר. אורנוס הוא פלנטה של הממד החמישי והוא מושל במזל דלי, מזל הקהילה של הממד החמישי. חפשו אחר חשיפות נוספות בזמן הזה ואחר התעוררות נוספת. היו לנו שנתיים של פעילות כבדה של שבתאי ואורנוס והיא חשפה לא מעט, נכון?

אחר כך, חל מולד ירח במעלה הראשונה של מזל גדי ב-23 לחודש, והוא השלמת מחזור נוספת בשנת 2022, כיוון שמרקורי שהה במעלה האחרונה של מזל גדי ב-1 בינואר. האנרגיה של מרקורי, האנרגיה של הקרמה, התקשורת, קרובי המשפחה, הנסיעות הקצרות, הייתה פעילה מאוד כל השנה. מאז שהתחלתי לכתוב ולתקשר בפברואר 2004, אמרתי תמיד שזו תהיה תקופת החיים שבה נחליט לסיים את מחזורי הקרמה שלנו ואנו מקבלים לשם כך תמיכה חזקה. עשו בה שימוש טוב וחכם.

וכתלמידה רבת שנים בתחום האסטרולוגיה, אמרתי גם שניתנת חשיבות מועטה מדי למרקורי, הפלנטה הקטנה ביותר והמושל הלא חשוב לכאורה של מזל תאומים ומזל בתולה (אף על פי שאני חושבת שכירון הוא מושל הולם יותר למזל בתולה). האם מרקורי חשוב? באיזו תכיפות החיים שלכם משתבשים כאשר מרקורי נסוג שלוש או ארבע פעמים בשנה?

חודש זה הוא חודש של חגים, בהם אנו חוגגים עם מתנות, משפחה וחברים, או שלא. עבור חלקכם, הסיומים הכואבים של שלוש השנים האחרונות יהיו ברורים מאוד. בין אם אלה היו פרידות כואבות או סיומים מבורכים ומקלים, אף פעם לא קל לאבד קשרים ארוכיטווח או כאלה שפעם היו קשרים אוהבים.

המשיכו לצעוד בנתיבכם, שנת 2023 תברא הזדמנויות עבור המשפחה והקהילה האנרגטיות שלכם. אתם תהיו מאושרים שוב ותרגישו מחוברים, אהובים ונתמכים שוב.

היום הקצר ביותר שחל ב-21 בדצמבר, הוא תחילת החורף בחצי הכדור הצפוני, זמן של התבודדות, שנת חורף והתכנסות (כיוון שקר מדי לצאת החוצה). אבל במציאות הרבממדית החדשה שלנו, עבודה פנימית זו לא מתרחשת לבדה, אנו חייבים לנוע. פעם נוספת, כפי שהיה בתחילת 2022, קיימת נוכחות עוצמתית של מזל גדי, אבל האנרגיה הקשה, הממוקדת בעצמה ובעלת האינטרס האישי של מזל גדי, תואר על ידי נוכחות המושל שלו, שבתאי, במזל דלי, מזל הממד החמישי.

והיום האחרון של 2022 נראה מעניין עם המעלה המדוייקת האחרונה של שיבת פלוטו של ארצות הברית, שתחול ב-31 בדצמבר, עם צמידות נהדרת עם נגה, שמשקפת בדיוק את זו שחלה ב-1 בינואר, 2022. מרקורי ייכנס לנסיגה ומאדים יתקרב למעלה האחרונה של הנסיגה שלו.

ניתן כמעט לומר שהשנה מסתיימת כפי שהחלה, אבל זה לא נכון לגמרי. יכול להיות שיש לנו היבטים דומים, אבל אנו לחלוטין במקום שונה לגמרי מבחינה אנרגטית מכפי שהיינו ב-1 בינואר ובמקום שונה לגמרי מהמקום בו היינו בשלוש השנים האחרונות. אני חושבת שאנו נמצאים במקום טוב הרבה יותר, ערוכים הרבה יותר, מודעים וערים והדבר כולל את כולם, לא רק את אלה שעושים את עבודת האור והאנרגיה למען האנושות.

נושא זה יהיה נושא גדול בשנת 2023, היותנו קשובים יותר לשמחה שלנו, לגבולות האנרגיה שלנו, לצרכים האישיים שלנו ולנתיב שבו אנו רוצים שחיינו יצעדו. אנו נבחין בפערי אנרגיה רבים יותר, בעת שאנשים בחיינו צועדים בנתיבי החיים שלהם ואנו לומדים את האמת לגבי מי שערוך עמנו, ללא תמיכתנו האנרגטית, ומי לא.

יש לנו תמיכה רבה במחזור התעלות זה ובהתרחבות המתמשכת שלו בעת שאנו ממשיכים לפרק את פרדיגמות הממד השלישי של השליטה, הפיקוח, התחרות והניתוק מהרוח, ויש לנו את האנרגיה למלא את הפערים הללו שממתינים בצד המגרש. האירועים של שלוש השנים האחרונות היוו צלצול השכמה לאנושות והם בהחלט העירו אנשים רבים.

בדצמבר תהיה לנו הזדמנות לקשור קצוות פרומים, לתכנן כמה תוכניות לשנת 2023 ולהתחיל לחשוב על אופציות אחרות. האם הגיע הזמן לעבור למקום מגורים חדש, להתחיל עבודה או קריירה חדשה, למצוא מערכת יחסים חדשה, לאתחל את השמחה שלכם, לשחרר קווי זמן ישנים של חרטה, צער, אשמה, בושה וכעס ולהתחיל לחיות בהווה, ללא הנוכחות הקבועה והמטרידה של העבר?

יש כמה החלטות גדולות שיש לקבל החודש ואנו צריכים לשמר את המודעות שלנו לכך שזוהי סגירת המחזור של 2022 ושל האנרגיה שחווינו מאז 2020. איזו נסיעה פרועה זו הייתה. האנרגיה של הממד החמישי עמה אנו משתוקקים להתחבר, היציאה מהדחיסות, שלוות הלב והנפש שאנו רוציםכל אלה אפשריים עבורנו, אפילו החודש, עם כל האנרגיה, התנועות והעליות והמורדות שלו. זכרו, ההתעלות היא המשימה והחיים שלנו מגשימים ללא הרף משימה זו, גם אם אנו מרגישים שאנו עושים זאת לא נכון או בכלל לא.

כפי שאני נוהגת לומר, ההתעלות היא מרוץ שליחים, לא מרתון, ולכן אל תחשבו שיש הרבה כל כך לעשות ושאתם חייבים לעשות הכול החודש. עשו את מה שאתם יכולים לעשות עכשיו, והשאירו בצד את השאר. היו מודעים לקווי הזמן המתממשים שלכם, כיוון שהם מחזיקים במפתחות לסגירת החלק הזה במחזור ההתעלות שלכם. הממד החמישי אומר ״הביאו את הפרדיגמה האישית שלכם״, בעוד שהממד השלישי הוא מציאות קרמתית מוכנה להגשה, אליה התגלגלתם. אם התעייפתם ממנה, יש פתרון, אבל אתם לא יכולים לקחת איתכם את המטען הרגשי והאנרגטי שלכם.

בדצמבר, אם אתם מקבלים רמזים וסימנים בנוגע לדברים שעליכם לשחרר, לגבי השינויים שעליכם לחולל, לגבי הנתיבים שהם דרך אנרגטית ללא מוצא, שימו לב אליהם. הם מעניקים לכם את המידע הדרוש כדי להוציא לאור את הפוטנציאלים החדשים שלכם.

שיהיה לכם חודש נהדר.

בואו לתמוך