דוח אנרגיה לחודש דצמבר 2020

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

מי מוכן לסוף השנה? בואו לא נדבר כולנו בבת אחת. השנה הזאת הייתה נסיעה פרועה למדי ואנו מוכנים לשים אותה מאחורינו, אך לפני שנוכל לעשות זאת מתרחשים כמה היבטי אנרגיה חשובים בחודש דצמבר ועבודתנו עדיין לא הסתיימה. לכן היכונו לעוד חודש אחד של מאמץ לפני שנוכל להירגע בזרועות שנת 2021.

דצמבר עוסק כולו בסגירות מעגל, בסיומים, בפתרונות ובהתחלות חדשות.

זהו חודש שנפתח בליקוי ירח ולכן אתם יודעים שתהיה פעילות. ליקוי זה חוזר על האנרגיה שהייתה לנו במאי 2002 ואני מאמינהשהוא משמעותי, משום שהוא מסיים את המחזור שהתחיל עם אירועי 2001. האירועים הגיאופוליטיים של אותה שנה בראו מציאות המבוססתעלפחד שרק עכשיו מתחילה להתפוגג. ויש לנו ברירה, להמשיך לחיות בפחד או להתעלות מעל לפחד ולהתחיל לחיות בתדר גבוה יותר, עם אומץ, אמונה ומודעות עצמית.

הליקוי שיחול ב-14 בדצמבר הוא תזכורת חדה אף יותר לאותה תקופה, כיוון שהוא מהדהד את הליקוי שחל ב-14 בדצמבר 2001. היה זה חגמולד מפוכח, ואני חושבת שהשנה החג יהיה חגיגי הרבה יותר.

אירועים אלה סוגרים עתה מעגל ובין אם האמת המלאה תתגלה מרצונה או אנשים יתחילו לחפור והסיק מסקנות אישיות משלהם, הולך להיות כביר. אותו אירוע שינה את העולם ממש כפי שעשה הוירוס בשנת 2020, אבל ההבדל הוא ברמת המודעות, החיבור וההתעצמות העצמית. אנחנו אמיצים יותר, זוהרים יותר ונחושים הרבה יותר לסיים מחזור התעלות זה. בשנת 2002 רק התחלנו במסע הזה ולא היינו מודעים עדיין לגמרי להשלכות שלו. מורים רבים, כמוני וכמו קארן בישוף, החלו ״להוריד״, לחלוק, לתקשר ולקבל מידע בשנת 2003 ואני מאמינה שזה היה הזמן שבו החל השלב הזה במחזור ההתעלות שלנו.

לאחר שאנו עוברים את ליקוי הירח של ה-30 בנובמברה-1 בדצמבר, אנו נעים הישר אל תקופה קצרה למדי בעודנו מתכוננים לליקוי שיחול ב-14 בדצמבר ולאירוע הגדול של החודשצמידות צדק ושבתאי במעלה אפס במזל דלי, המתרחשת בין ה-18 ל-20 לחודש. צדק ושבתאי מקיימים צמידות לעתים קרובות, אבל הפעם האחרונה ששניהם שהו יחד במעלה אפס במזל דלי הייתה בפברואר 1226, ותקופת הצמידות של החודש הזה קצרה אף יותר כיוון ששניהם נכנסים למזל דלי בהפרש של יומיים זה מזה. ויש לנו מחזורי אנרגיה חדשים נוספים שמתחילים, כיוון שהשהייה הקודמת של צדק במזל דלי הייתה בינואר 2009 ושבתאי שהה בו קודם לכן בפברואר 1991.

אני לא יודעת מה קרה בחייכם, אבל אותם תאריכים, בייחוד 1991, היו משמעותיים למדי בחיי, ואף על פי שהאירועים לא היו מהנים או שמחים (שמעתי זאת רבות מרבים מכם), הם הציבו אותי בוודאות בנתיב ההתעלות שלי. באותה תקופה הקמתי קבוצה רוחנית גדולה ביוסטון, טקסס, והעברתי תקשורים רבים. זו הייתה ההתחלה של נתיב ההתעלות שלי, אף על פי שהוא התחיל באמת להתקדם רק בשנת 2003, זמן שבו אני מאמינה שהקולקטיב של האנושות היה מוכן לאמץ אותו ולהשתתף, ואנחנו שינינו את האנרגיה של רשת כדור הארץ במידה מספקת כדי להשיג עוד התקדמות בשילוב ההתעלות של הממדים השלישי והחמישי.

לפיכך, בדצמבר אנו ממשיכים להתקדם בנתיב ההתעלות, לסיים ולסגור כמה מעגלים במערכות יחסים ובמצבי חיים שעליהם עבדנו תקופות חיים רבות.

הנושאים של דצמברסגירות מעגל, סיומים, פתרונות והתחלות חדשותמתבצעים במסלול שיש לעשותו על פי סדר.

1. ראשית עלינו לסגור מעגל ואין זה משנה עד כמה אנו משתוקקים לסגירת מעגל זו מצד אלה שפגעו, שבגדו, שנטשו וששפטו אותנו, או שלא היו חביבים ורחומים ושלא כיבדו אותנו, עלינו להפסיק לחבל בסגירת מעגל זו על ידי כך שנבקש מהם לתת לנו דברים אלה ולהפסיק לתת להם הזדמנות לעשות זאת. יש סיבה מדוע אני תמיד אומרת: ״סגירת מעגל היא מתנה שאנו מעניקים לעצמנו״. והסיבה הזאת היא שרק אנחנו יכולים להחליט מתי סיימנו לקיים אינטראקציה עם מצב מסוים ואם אנו רוצים לחכות בסביבה עד שמישהו יעניק לנו את ההצדקה והפתרון שאנו רוציםאנחנו יכולים לחכות, אבל קרוב לוודאי שנחכה זמן רב מאוד. אם איננו רוצים לחכות, אזי אנו מחליטים מתי אנו רוצים לסגור את הדלת ואנו סוגרים אותה היטב. לתמיד.

2. סיומים באים בעקבות סגירת מעגל, כיוון שמשהו לא באמת מסתיים עד אשר אנו מקבלים סגירת מעגל ודבר זה הוא, שוב, משהו שעלינו להעניק לעצמנו. יעזור אולי להבין שלעולם לא נקבל את מה שאנו רוצים ממישהו, בדרך שבה אנו רוצים זאת, משהו שיגרום לנו להרגיש טוב יותר, שמעניק תוקף למה שעשינו למענם או למה שנתנו להם, או שייתן לנו את התחושה שאנו רוציםאת תחושת היותנו ראויים ובעלי ערך. רק לעתים נדירות אני אומרת ״אף פעם״, אבל זו פעם אחת שאני אומרת זאת כיוון שהדבר הכרחי. למדו להבין שלא תקבלו אף פעם את מה שאתם רוצים ממישהו ושהגבלת נתיב הנשמה שלכם כדי לקבל זאת רק פוגעת בכם.

3. פתרון בא בעקבות סיום, כיוון שכדי להגיע לפתרון אתם ניתחתם והבנתם אותו והחלטתם. משמעות נוספת לפתרון כוללת החלטיות, עוז רוח, עקשנות ונחישות. במקרה זה, הפתרון חייב להצטרף לסגירת מעגל ולסיום, לא להתעקש סתם ולחכות עד אשר נקבל את מה שאנו רוצים ממישהו או ממצב שכבר הגיעו לסוף כביש האנרגיה שלהם לפני זמן רב.

4. התחלות חדשות אפשריות בדצמבר אבל לאחר אמצע החודש, כאשר סיימנו עם הליקויים, עם כניסת צדק ושבתאי למזל דלי ועם יום ההיפוך ב-21 לחודש. ובדוגמה נוספת לאירוניה אוניברסלית, בדיוק כאשר אנו מסיימים כל זאת, השמש עוברת למזל גדי ב-21 בדצמבר, מחזירה אותנו אל האנרגיה הכבדה של הגדי שעמה התמודדנו כל השנה.

התחלות חדשות אפשריות רק כאשר יש לנו סגירת מעגל, סיום ופתרון, כאשר הבנו שנתיב החיים היחיד שבשליטתנו הוא הנתיב שלנו, שהאנרגיה היחידה שבשליטתנו היא האנרגיה שלנו, ושאיננו יכולים לגרום לאחרים להעניק לנו יותר מכפי שהם מאמינים שעליהם להעניק, ואין זה משנה כמה פוטנציאל אנו רואים בהם.

במדור החדשות הטובות, נפטון התחיל לנוע קדימה ב-29 בנובמבר, ממש בזמן לקראת דצמבר. הוא היה בנסיגה מאז אמצע יוני, לא אפשר לנו ליישם את מלוא מצבור הידע הרוחני שלנו למצבים העכשוויים ואילץ אותנו להתמודד עם האתגרים שלנו במקום להסתתר מאחורי צעיף האשליה וההכחשה. נפטון מושל באשליה, בהתמכרויות, ברוחניות, אותם דברים אליהם אנו בורחים או שבהם אנו משתמשים כדי להתחבא ממציאות עמה איננו רוצים להתמודד. העוצמה הרוחנית שלנו אמורה להעצים, ואור הנשמה שלנו אמור לשמש מקור השראה. אך במקום זאת, תכופות אנו משתמשים בהם כנתיב הימלטות, מבקשים הגנה בעולם הבלתינראה כאשר איננו מסוגלים להתמודד עם מציאות שהיא חשוכה, קשה, כאוטית ומטרידה מדי עבורנו.

הייתה זו שנה קשה, אבל שבתאי ופלוטו במזל גדי דורשים שנתמודד עם כמה מציאויות קשות, ושנהיה אותנטיים במסע שלנו. זמן רב מדי הסתרנו את הכישרונות שלנו, הכחשנו את האור שלנו, ויתרנו על העוצמה שלנו, קיווינו לריפוי, ישבנו בשולי החיים והעמדנו פנים שהברכות של תוכנית האב האלוהית שלנו לא עומדות לרשותנו. בעת שאנו מסיימים שנה ״מבולגנת״ זו שבה היה עלינו להתמודד עם מציאות תלתממדית אפלה, הרווחנו הרבה. יש אנשים שהפסידו הרבה. אנשים רבים מאמינים שהחיים שלהם לעולם לא יחזרו להיות כפי שהיו, אחרים לא רוצים שהם יחזרו להיות כפי שהיו. אנו יכולים להשתמש בהתנסות הזאת כדי להתעלות מעל לפחד ולתכנן נתיב חדש לשמחה.

אל תצפו שחודש זה יסתיים ללא כאוס נוסף. במקום זאת, השתמשו במה שלמדתם משנה קשה זו, ואנו יודעים שהצמידות בין שבתאי לפלוטו ב-12 בינוארהיבט שמתרחש פעם בחמשמאות שנים ויותר ושמבחינה היסטורית תמיד הביא להרס של פרדיגמות ישנות, לחשיפת עוולות ולסיכוי לברוא מציאות חדשה ומעצימה יותרתהיה עוצמתית.

לא ידענו פשוט עד כמה עוצמתית ומרחיקת לכת היא תהיה.

השתמשו באנרגיה של דצמבר כדי להעניק לעצמכם סגירת מעגל, כדי לברוא סיומים סופיים, כדי לפתור את האתגרים שלכם, להשלים עם תוכנית האב האלוהית של המאסטריות האנרגטית שלכם, ולהתמקד בשחרור שאריות המציאות הישנה והמחלישה שלכם, שהגיעה לסוף כביש האנרגיה שלה כדי לברוא תדר חדש של שמחה, תדר גבוה של הולמות אלוהית, ואמונה בלתימעורערת בעוצמה שלכם.

והכינו את עצמכם לחוויה חדשה בשנת 2021 שתהיה נעימה יותר, מהנה יותר והולמת יותר לחוויית הממד החמישי שאתם רוצים. אך אל תחשבו שהמתג יופעל ב-1 בינואר, 2021. אני חושבת שנצטרך לחכות עד מארס כדי שהכול יחזור לשגרהעוד על כך בתחזיות לשנות 2021, שאפרסם בסוף דצמבר.

שיהיה לכם חודש נהדר.