דוח אנרגיה לחודש דצמבר

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ההצגה מתחילה בעת שאנו מתכוננים נפשית למעבר לעשור נוסף ולהיבט האסטרולוגי הכביר שמתרחש פעם אחת בכל 516 שנים. זהו צלצול פעמוני הטרנספורמציה שכולם ישמעו ושעל פיהם כולם יצטרכו לקבל את החלטות החיים והאנרגיה שלהם. יש לנו זמן להשלמה ולסגירת מעגל החודש בעת שאנו מתחילים גם כמה פרוייקטים חדשים, והדרך הטובה ביותר לבחור היא לזכור את הרצון שלנו באנרגיה עקבית והולמת של 360 מעלות, אנרגיה אלוהית והתאמה וזרימה של אנרגיה.

דצמבר מתחיל בסוף מחזור בן שניםעשר שנים כאשר צדק יוצא ממזל קשת ונכנס למזל גדי, שם יצטרפו אליו כמה פלנטות אחרות במהלך החודש כהכנה לאירוע של ינואר 2020. מה עשיתם בשנת 2007 שיכול להתרענן עכשיו מבחינה אנרגטית? האם התחלתם אז משהו שזקוק לאתחול מחדש או צריך לנוע בכיוון שונה? האם השקעתם מספיק מאמץ ואתם מוכנים עכשיו להניח לו, כיוון שסיים את נתיב האנרגיה שלו?

הנושא של דצמבר עוסק כולו בזיכרונותבכוח ובאנרגיה שלהם וכיצד הם משתתפים במציאות שלנו. לכל זיכרון יש אנרגיה שהופכת לחלק משדה האנרגיה שלנו ופועלת כמסנן (פילטר) לכל האנרגיה שאנו מקבלים. האם הוא ישמש כמגביל או כמרחיב, כתזכורת לעבר כואב ולמה שאנו קוראים הכישלונות שלנו, או תזכורת לכוח, לנחישות, לעִקְּשׁוּת ולאור שלנו?

איננו יכולים לשנות את הזכרונות שלנו ממש כפי שאיננו יכולים לשנות את העבר, אבל אנו יכולים לשנות את האופן שבו אנו משתמשים בעבר במציאות הנוכחית שלנו. בכל רגע ורגע אנו יכולים לקבל החלטות לגבי האופן שבו נשתמש בזכרונות שלנוכדי לחזק או להחליש את עצמנו. האם אנו עוסקים בחבלה עצמית משום שאנו רוצים אישור לכאב שלנו? האם אנו מרגישים חסרי אונים לנוכח עבר שעליו אנו מתחרטים ולא מאמינים שההווה או העתיד יכולים להיות טובים יותר? אנרגיית זכרון יכולה לשרת אותנו היטב עכשיו, כל עוד אנו משתמשים בה כדי להתרחב לרמת פוטנציאל חדשה.

נושא נוסף בחודש דצמבר הוא מודעות עצמית, אבל זה לא תהליך פשוט שבו אנו מחליטים שנתחיל לחשוב על מי שאנחנו ועל מה שאנו רוצים להיות. יש היבט גדול הרבה יותר למודעות העצמית, אשר מקיף את האנושיות שלנו ואת האלוהות שלנו, תהליך של העצמי ושל השילוב העצמי שבורא היערכות הולמת, מכויילת בשלמות של העצמי השלם שלנו, כדי שנוכל לפעול בקלות ובחן בכל הממדיםהחומרי והרוחני.

האם לא בכך עוסקת בריאת ״גן עדן עליי אדמות״? האם זו לא מטרת ההתעלות?

הירח המלא בדצמבר יתרחש ב-12 לחודש במזל תאומים, שמחזיר את האנרגיה של מזל קשת, המזל הניצב למולו, ואת שאריות זמנו של צדק במקום זה בשניםעשר החודשים האחרונים. זהו ירח מלא קרמתי מאוד, ולכן צפו למחזורי קרמה ישנים שיצוצו בזמן הזה. אלה נוטים להפתיע אותנו, משום שהם כוללים אנשים ומצבים שאיננו משייכים להתנסויות קרמתיות.

אז מגיע יום ההיפוך ב-21 לדצמבר, ערב ויום חג המולדב-24 ו-25 בדצמבר,  וב-26 לחודש יש לנו ליקוח ירח חדש שבאמת ״מדליק את הזיקוקים״, כיוון שהוא מתרחש במזל גדי וזוהי יריית הפתיחה לשלושת השבועות הבאים של פעולת מזל גדי. הוא גם יקיים צמידות עם צדק ולכן אתם עשויים לקבל כמה מתנות נחמדות בזמן זה, בחג ובתחומים אחרים של חייכם.

נושאים גדולים נוספים שצצים ועולים בחודש דצמבר הם מערכות יחסיםרומנטיות ומשפחתיותומה שאנו רוצים וצריכים מהן. גם אלה עוברות עכשיו בחינה מדוקדקת ולכן אזרו אומץ לקבל עכשיו כמה החלטות ברורות ובטוחות, אפילו את ההחלטות מהן נמנעתם במשך כל השנה או אף יותר.

כיוון שזהו החודש בה״א הידיעה לשחרור אנרגיה, לאתחול מחדש של רטטים ולאתחול מחדש כולל, חשבו על מה ששוב לא משרת אתכם, או על ציפיות שאתם יכולים לשחרר מאלה שלא מסוגלים להעניק לכם אותן, או על סיפורי מערכות יחסים שבהם השתמשתם כמגן כדי להגן על עצמכם מפני התעלות מעל לזכרונות הכואבים שלכם.

העבר וזכרונותיו יכולים לשוב ולעלות בחודש זה, אבל הדבר קורה משום שההחלטה שלנו להתקדם אל תוך מרחב אנרגיה חדש של הממד החמישי חייבת לכלול החלטות מוצקות ואיתנות לגבי האופן שבו נשתמש באנרגיה של העבר ושל הזכרונות שלנו. דחיסות העבר מונעת מאיתנו לנוע באופן מלא אל תוך התדרים הגבוהים יותר של הממד החמישי. זהו כלי יעיל אבל רק כאשר נעשה בו שימוש מתון ומתוך כוונה ברורה.

עבודת האינטגרציה של התעלות הממדים השלישי והחמישי ממשיכה עכשיו, נעה אל תדרים ושערי פוטנציאל גבוהים אף יותר. אין עלינו לחץ לקבל אפילו לא החלטה אחת, פשוט לשקול מה עוד אפשרי עבורנו ולהיות מוכנים להרחיב את שדה האנרגיה שלנו ולהקרין באורנו בעוצמה רבה אף יותר, כדי להאיר את הנתיבים החדשים שלנו של שמחה, שלווה, אהבה ושגשוג.

חלפנו אבן דרך גדולה עכשיו, מבחינה אינדיבידואלית וקולקטיבית, עלינו על גשר הממד הרביעי של הטרנספורמציה ואין דרך חזרה. אין אנרגיה בהתנגדות, ההתמסרות (כניעה) – שהיא תהליך של אפשור וקבלההיא האופן שבו אנו מגשימים עכשיו נצחון.

לכן השתמשו באנרגיה של חודש זה כבמקור של התעצמות, בהירות, בטחון ואומץ לברוא את ההולמות שלכם, בת 360 מעלות, כדי לצעוד אל התאמת וזרימת אנרגיה של הרמוניה אלוהית. עבדנו להגשמת מטרה זו, עכשיו אנו כאן והגיע הזמן ליהנות מנצחון הגמול שלנו. שנת 2020 היא נקודת מפנה ורמה חדשה של התפתחות רוחנית/חומרית. סיימנו את המסע הקרמתי התלתממדי שלנו ועברנו לבריאה בממד החמישי ולכל האנרגיות שהדבר מייצגשיתוף פעולה, קהילה, הולמות, חיבור והשלמה.

שיהיה לכם חודש נפלא.

המשיכו לתמוך באתר – כנסו ללשונית תרומה ותנו מהלב.