דוח אנרגיה לחודש ינואר 2021

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

חודש ינואר הזה מיוחד למדי כיוון שהוא החודש הראשון בשנה חדשה וכולם רוצים שהשנה החדשה הזאת תתחיל! כולנו עייפים מהפחד והתוהו ובוהו של 2020. לכן אנו מתחילים את השנה הזאת ברטט גבוה, אבל זו לא תהיה קפיצה קלה אל מציאות חדשה. יש לנו עבודה לעשות ואף על פי שהאנרגיה של ינואר מעניקה תמיכה רבה לכוונות ולטרנספורמציה שלנו, עדיין עלינו להביע את הכוונות, להתחיל לגלם ולשלב את האנרגיה ולהשתמש בה כדי שהכוונות שלנו יתממשו. אולם הכול יהיה בסדר משום שיש לנו שערי אנרגיה חדשים לגמרי שיעזרו להניע ולקדם דברים. וכולנו עייפים משנת 2020 ורוצים מאוד להתקדם.

ינואר מתחיל עם הצמידות הנדירה וההיסטורית של שבתאי וצדק שנכנסו למזל דלי ב-21 בדצמבר, 2020. חתימת אנרגיה זו תהיה עימנו כל השנה והיא תוציא אותנו מאנרגיית האדמה הכבדה של מזל גדי ותכניס אותנו אל אנרגיית האוויר של מזל דלי. עידן האור הגיע, סוף סוף.

אתם יודעים שאני לא אכריז על כך מבלי לתת תזכורת לכך שאנו מנהלים את תנועת ותנופת האנרגיה, ולכן חשבו על חתימת אנרגיה זו של עידן האור החדש כעל היכולת לנוע על כביש אספלט חלק במקום על דרך עפר, אך עדיין עלינו להשקיע מאמץ כדי להתקדם ויהיו כמה מהמורות בדרך.

כפי שתקראו בתחזיות שלי לשנת 2021 (קישור), שנת 2021 היא שנת הבריאה המכוונת והריבונות האנרגטית. ינואר הוא פורטל (שער) בין המודעות לפוטנציאלים האלה וההתגלמות וההתממשות שלהםאנו יודעים שהם נגישים, עלינו רק לזהות למה אנו מוכנים ולהתחיל להביע את הכוונות שלנו. אנו נמצאים בצומת טרנספורמציה נוסף, צומת זה מגיע עם ההיסטוריה של 2020 ולכן כולנו משתוקקים להתקדם במקום לנוע לאחור.

ינואר מורכב למעשה מתערובת אנרגיות משום שדברים רבים ושונים כל כך מתרחשים בעת ובעונה אחתהשנה החדשה, צמידות שבתאי וצדק, נסיגת מרקורי הממשמשת ובאה, כל הפלנטות מחליפות מזלות ומולד ירח חזק מאוד ב-13, כתזכורת לכך שניקוי הדחיסות של פלוטו ממשיך להתרחש. זיכרו שאף על פי שהצמידות בין שבתאי לפלוטו כבר אינה פעילה לגמרי, משום ששבתאי החליף מזלות, פלוטו שוהה עדיין במזל גדי ועוסק בעבודת החפירה שלו בדחיסות ולכן עניין זה עדיין לא הסתיים. פלוטו לא יעזוב את מזל גדי לגמרי עד דצמבר 2024.

מולד הירח ב-13 בינואר נמצא בצמידות ישירה לפלוטו, מזכיר לנו שעבודת החפירה בדחיסות הממד השלישי לא הסתיימה עדיין, אך במקום להילכד במערבולת הדחיסות ממנה לא ניתן להימלט, דבר שחווינו בשנת 2020, אנו יכולים עכשיו לצפות בעבודת החפירה מהצד.

ובסוף החודש, הירח המלא במזל אריה יעניק לנו זריקת אנרגיה קטנה בעת שהוא מקיים זווית ריבועית לצדק ולאורנוס, ישליך אלינו מעט מזל כביכולאך יותר כמו גזר תלוי על מקל שכדי להגיע אליו יהיה עלינו לצאת מאזור הנוחות שלנו, מאשר מתנה ארוזה ומקושטת להפליא.

הדרך הטובה ביותר להשתמש באנרגיה של ינואר היא להימנע מלקפוץ על כל הזדמנות ראשונה ולשים את כל ביצי הכוונה שלכם בסל אחד, ואין זה משנה עד כמה תתפתו לעשות זאת. אנשים רבים כל כך אמרו לי עד כמה הם שמחים ששנת 2020 הסתיימה, שהדבר יכול להוביל לקפיצה על כל הזדמנות רק כדי להתרחק מהתוהו ובוהו וחוסר הנוחות של 2020. אבל עם כל כך הרבה הסחות דעת אנרגטיות פוטנציאליות החודש, יהיה יעיל יותר להביע כוונות לתוצאות שאתם רוצים ואז לבחון אפשרויות שונות ולראות האם הן מתאימות.

הדבר מזכיר לי את בתי הקפה בפאריז שמציעים לטעום טעימות קטנות רבות ממבחר הקינוחים שלהם במקום לנסות לבחור רק קינוח אחד מהמבחר היפהפה והמפתה.

החודש עליכם לבחון את האפשרויות, לא לקבל החלטות. חשבו על מה שמביא לכם את השמחה הרבה ביותר ובחרו בנתיב הזה. אנו מעבדים עדיין אנרגיה רבה ולכן אתם עלולים להרגיש עייפים, חרדים, תשושים ולתפוס תנומות רבות במשך היום. בפעם האחרונה שהיו לי תנומות רבות כל כך, הייתי בחיתוליי.

אנו צריכים קצת מנוחה כדי להתאושש משנת 2020, ולכן קחו את הזמן שלכם, אבל עבדו על הכוונות הללו כדי להתחיל לברוא את מכל האנרגיה בעל הרטט הגבוה שלכם, כדי לארגן את האנרגיה ולהתחיל להצביע לכיוון שאליו אתם רוצים לנוע.

ונסו לא לאפשר לחלקים הנעים הרבים של החודש להסיח את דעתכם, הכול יירגע עד חודש מארס ואז נזכה אולי בבהירות שתאפשר לנו לקבל החלטה ולדעת באיזה כיוון אנו רוצים לנוע, לעת עתה.

שיהיה לכם חודש נהדר

לתמיכה – לחצו על התמונה