דוח אנרגיה לחודש נובמבר 2022

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

תמונה מאתר Pixabay

אם אתם מרגישים לא מאוזנים, מנותקים ומבולבלים, הדבר יחלוף ברגע שנעבור את תקופת הליקויים שמסתיימת בליקוי של ה-8 בנובמבר. עד אז, אנו חווים שינוי מדהים בעל ממדים כבירים והוא ינער ויזעזע כמה דברים. עם כניסתנו לחודש נובמבר, אנו נמצאים במנהרת ליקויים עם אנרגיה רבה כל כך שנעה והדבר יימשך עד סוף השנה.

נובמבר נושא ברכות רבות שלא תמיד ירגישו ״מבורכות״. אנו במוד התעלות לגמרי עכשיו, ומשמעות הדבר שינויי אנרגיה גדולים, הפרעות רבות וקריאה לפעולה. האם אתם מנקים, מארגנים, מזיזים רהיטים, מפנים את שולחן העבודה ומשתוקקים לחיים שמחים יותר? זוהי הנשמה שלכם שקוראת לכם להיענות להזמנה לחופש, והאנרגיה של נובמבר תסייע בתהליך הזה. כולם נמצאים על הסיפון, המפרשים נפרשו, העוגן עלה ואנו יוצאים לדרך אל אופקים שמחים.

משהו קורה כאשר אנשים נעים מעבר לשלב ההתעוררות ואל המודעות וההכרה. מצב ההתעוררות הראשוני שלהם, הכולל כעס, הופך לתכלית מעצימה (אם הם מצליחים להתגבר על הכעס) והם זוכים בבהירות גדולה היכן שקודם לכן היו עיוורים למצב. סוג מודעות זה הוא מתנת ההתעוררות והוא נושא עמו את הידע שברגע שהתעוררתם, אינכם יכולים לחזור לישון.

לכן אנשים רבים כל כך מהססים להציב את כף רגלם על גשר הממד הרביעי, כיוון שהם יודעים שברגע שיעשו זאת, לעולם לא יוכלו לחזור לבורות, לאשליה, לדחיסות ולהגבלה של הממד השלישי. עבור חלק זוהי ברכה, עבור אחרים זו הסיבה העיקרית מדוע הם יותר ממאושרים להישאר בחשכה ובדחיסות הממד השלישי.

כפי שאמרתי, ברגע שאתם מניחים את כף רגליכם על גשר הממד הרביעי, אין דרך חזרה. ובכן, הנה אנו כאן ואצים קדימה במהירות רבה. אף על פי שנובמבר נפתח עם היבטים אותם ניתן לפרש כצורך להאט, לחשוב מחדש, להתרענן ולנוח, אני לא מרגישה כך כלל. יש לנו אור ירוק בנתיב ויש לנו דברים רבים לעשות.

המסר של נובמבר הוא ״לוחמיםקומו והתייצבו״. אנו לוחמי האור. איננו צריכים להילחם באמצעות חרבות וחצים, ארגז הכלים האנרגטי שלנו מכיל תדרי אור ואנרגיה שיכולים לסלק כל כוח חשוך. הכרחי שנתייצב למול הסכנות והאתגרים של הממד השלישי ונתמודד עם הקרבות הקרמתיים האישיים שלנו. זהו קרב חיינו והקרב שנועדנו לנהל במשך אלפי שנים.

הצורך שלנו לקום משמעו להיות ריבונים מבחינה אנרגטית, להתחבר לאלוהות שלנו, לחזק את ההוויה האנרגטית שלנו ולהפוך לבני אנוש אלוהיים. הצורך שלנו להתייצב הוא לראות כל אתגר כהזדמנות להעלות את הרטטים שלנו, לעלות במעלה הספירלה, לשנות את התדר והרטט האנרגטיים של נתיב החיים שלנו.

האם אתם מוכנים להפעיל את רוח הלוחם שלכם? היא קיימת בכם ותמיד הייתה. הפחד שלכם פן תעשו נזק לא מאפשר לכם להפעיל לחלוטין את עוצמתכם, אך דעו שאינכם יכולים להזיק לאחרים כאשר הקרב הוא בין האור והחושך. האור לא פוגע בחשכה, הוא רק ממיר אותה לאור.

נובמבר נושא את המספר 11 והערך הנומרולוגי של החודש הוא 8, סמל החכמה האינסופית, היצירתיות והחזרה. האנרגיה של 8 מזכירה לנו את המחזורים האיןסופיים של היקום, שיכולים להיות מקור נחמה וסימנים עבור בחירות קרמתיות או הם יכולים להפוך לכלא האנרגטי שלנו, אם נלך לאיבוד בשיעור ולעולם לא נגיע להארה המשחררת.

אנו מתחילים את נובמבר עם חלון בין שני ליקויים עוצמתיים, זה של ה-25 באוקטובר ושל ה-8 בנובמבר. כמו כן, מאדים נמצא בנסיגה, ואני מאמינה שזה היבט מצויין לתקופה זו, בשל המזלות והאנרגיות התואמות שלו. יש אנשים שאומרים שזהו זמן להאט, להרהר ולעכב פעולה. כלל וכלל לא. במקום זאת, זה זמן לנקות את הסיפון, להיפטר מגישות, מאמונות ומקשרים ישנים שאינם יעילים עוד. מאדים ייתן לכם את האנרגיה לפעול ועם הנסיגה שלו במזל תאומים, המזל שמושל בקרמה, אתם תוכלו לראות את הקשרים הקרמתיים שהיו מקור של הגבלה, אבל, כאב וסבל עבורכם במשך תקופות חיים רבות.

בנוסף לכך, מאדים מקיים זווית ריבועית עם נפטון, ואסטרולוגים מסוימים טוענים שזהו מקור לאשליה ולבלבול. אני חושבת אחרת, כיוון שההפך הוא הנכון. במקום זאת, הריבוע בין מאדים לנפטון יפוגג אשליות, יביא בהירות לבלבול, ויסדוק את האשליה של מציאויות שמתודלקות על ידי רצונות, תקוות וציפיות. הוא יקים אותנו מקָרוּסֶלָת התקווה ויציב אותנו איתנות במציאות מקורקעת לגבי מהותם האמיתית של האנשים, וכך נוכל להשתמש ביכולת ההבחנה שלנו כדי לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לגבי מערכות היחסים והקשרים שלנו.

כמה מהדברים בהם אנו אוחזים נתמכים על ידי התקווה שלנו ש״יום אחד״, בקרוב, אולי הדברים ישתנו?

באיזו תכיפות אנו נותנים לאחרים ועושים זאת במחיר השמחה, שלוות הנפש, שלוות הלב והשפע האישיים שלנו?

מהו הגמול שנקבל לדעתנו אם נרפא, נציל או נרומם אנשים אחרים? והשאלה הגדולה שעלינו לשאול את עצמנו כאשר אנו משרתים אותם באופן זה היא, מהו הגמול שלנו? איך אנו מפיקים תועלת מכך והאם אנו מקבלים את התועלת או ממתינים לה בסבלנות (ומזה זמן רב מאוד)?

נקודת המיקוד האנרגטית הגדולה של נובמבר היא הליקוי שיחול ב-8 בנובמבר, 2022, שישקף את הליקוי שחל ב-8 בנובמבר, 2003, וקודם לכן ב-8 בנובמבר, 1984. ליקוי עוצמתי זה כולל כמה היבטי אנרגיה גדולים הכוללים את אורנוס (״הפתעהכלדקה״) שניצב בדיוק מול וכך גם כל הפלנטות האישיות (השמש, נגה, מרקורי ומעט ממאדים) הנמצאות עתה במזל עקרב.

עכשיו הנה החלק המעניין, מאדים בנסיגה במזל תאומים, אבל הוא המושל ההיסטורי של מזל עקרב, המזל בו מרקורי נע עתה. מרקורי מושל במזל תאומים ועם שתי הפלנטות הללו הנמצאות זו במזל של זו, מתקיים היבט הדדי, הן עוצמתיות הרבה יותר והאנרגיות שלהן ערוכות באופן מושלם. הן עובדות יחד בכל מזל כדי להעצים את תחומי המיקוד שלהן.

עם מאדים, שמדגיש את האנרגיות של מזל תאומים, ניתן לצפות לעוד גילויים קרמתיים, לעוד בחירות והחלטות לסיים ולשחרר קרמה, ולגישה בהירה וממוקדת יותר במקום שקודם לכן חששתם ולא יכולתם להחליט. ועם מרקורי, המושל של מזל תאומים, במזל עקרב, צפו לרדת לשורשי הקרמה, לאמת שלא ניתן להכחישה ולכוח לשנות את הנתיב שלכם.

שימו לב שלא אמרתי לשנות את האדם האחר או לרפא את הקשר. זו יכולה להיות אפשרות, אבל קודם כל, עלינו לנתק את עצמנו מהשורשים הקרמתיים האלה ולעצור את המחזורים הקרמתים. אנו יכולים לעשות זאת בנובמבר. ואם עקבתם אחריי מאז התחלתי לכתוב ולתקשר בפברואר 2004, אתם יודעים שאמרתי למן ההתחלה שזוהי תקופת החיים שבה נסיים את הקשרים הקרמתים שלנו. והנה אנו כאן. האם יש לנו את האומץ לשחרר את עצמנו מהתסבוכות הקרמתיות? האם יש לנו את האומץ לצאת מהכלא הקרמתי האנרגטי של הממד השלישי ואל חירות הממד החמישי?

הבחירה בידינו ויש לנו את כל הכלים האנרגטיים הנדרשים לשם כך.

הוסיפו כעת את החיבור בין מאדים לצדק, ותקבלו עוד רובד תמיכה במאדים בעת הירח המלא ובמשך רוב נובמבר. זו תרופה להיותנו תקועים, לא בטוחים, חרדים ומהססים. מאדים הוא פלנטת הפעולה ואף על פי שהוא עלול לעתים לפעול בחיפזון, הדחף והנחישות שלו מאפשרים לנו לנוע בזריזות, להתאושש במהירות, להתחיל מחדש ולהמשיך לנוע מבלי ללקות בדיכאון ובכעס. כל מי ששייך (כמוני) למזל טלה יודע על מה אני מדברת.

אם אתם זוכרים, בדוח האנרגיה הקודם שפרסמתי דיברתי על רגעים של ״כוח לאנשים״ והאנרגיה של נובמבר שייכת לקטגוריה הזאת. מדובר בהתעלות ובפרדיגמה של הממד החמישי, לא במהפכה. איננו צריכים לחזור למקום ממנו באנו ולטחון שוב אנרגיות ישנות. אנו רוצים תנועה קדימה, התרחבות, צמיחה ופוטנציאלים חדשים. אנו רוצים לעלות לרמה הבאה, להרחיב את האנרגיה שלנו.

אבל אנו רוצים לעשות את התהליך הזה עם תשומת לב לשני צדי משוואת ההגשמהכוונה וקבלה, לנהל היטב את הזמן והאנרגיה שלנו, כמו גם לתמוך בריפוי, בצמיחה ובשמחה שלנו. אנו זקוקים ליופי, לאור, לשמחה ולשגשוג בחיינו. אני זקוקים להרגשה טובה, צריכים להיות מאושרים, לשמוח וליהנות מהחיים. בעודנו נעים אל תוך התעלות 2.0, שהחלה בינואר 2022, הפחד שלנו לגבי השלמת המשימה מתפוגג, וכך צריך להיות.

אנו צריכים לדאוג פחות לגבי השאלה האם אנו נכשלים ולעסוק יותר בבריאת הפרדיגמות החדשות של הממד החמישי. הממד השלישי הוא ממד הדחיסות והקרמה והדברים ״שנעשו לכם״, ואילו הממד החמישי אומר ״הביאו את הפרדיגמה שלכם״, בראו בעודכם בוחנים פוטאנציאלים חדשים ואת האפשרויות שהם מביאים.

אם חלק כלשהו בחיינו אינו בהולמות, לא באיזון, ואם אנו לא ערוכים עם זרמי האנרגיה שלנו, היוצאים והנכנסים, כאשר אנו נותנים יותר מכפי שאנו מקבלים, נקבל אזהרת ״שימו לב״ כדי שנוכל להתייחס למצב.

מרוקני האנרגיה הללו אינם כה גדולים ולעתים אנו מפספסים אותם וכמו כן, אנו רגילים לתת את האנרגיה שלנו ולכן איננו שוקלים אפשרויות אחרות, אבל האמת היא שיש לנו מרוקני אנרגיה רבים כל כך שהאנרגיה מתנקזת מאיתנו במהירות שבה אנו מקבלים אותה.

האם תהיתם מעודכם מדוע אתם מרגישים תקועים ודומה שלא מתקדמים או נעים קדימה? ובכן, אם האנרגיה מתנקזת מכם בשל התחייבויות ומחוייבויות שלקחתם על עצמכם ובשל הספקות והחרדות שלכם, אתם שופכים אנרגיה אל תוך מכל שיש בו חורים גדולים.

נובמבר הוא זמן לסתום את מרוקני האנרגיה והמגבילים ולהיפטר ממטען אנרגטי. יש לנו אור ירוק בנתיב ויש לנו דברים לעשות, מקומות ללכת אליהם, ממדים חדשים לבקר, פרדיגמות חדשות לברוא ודברים רבים אחרים שזקוקים לאנרגיה, לזמן ולתשומת הלב המוחלטים שלנו.

ואנו צריכים לבחון את מיקוד ההתחייבות שלנו. אף על פי שאנו שמחים מאוד להתחייב לאנשים אחרים, עלינו להתחיל ליצור מחוייבות כלפי עצמנו. תכופות אני מופתעת שכאשר אני שואלת אנשים מה הם רוצים בחייהם, הם לא מסוגלים להשיב, הם פשוט לא יודעים. הם לא מעניקים לדבר תשומת לב או מרגישים מתוגמלים בשל כך. למעשה, אין לכך תגמול כפי שיש כאשר הם עושים דברים למען אנשים אחרים. הם מקבלים חיזוקים חיצוניים וזקוקים למשוב זה מאנשים אחרים, משוב שאומר להם שהם טובים מספיק, בעלי ערך וראויים לאהבה כאשר הם נותנים לאחרים.

אנרגיית הצליינות הרוחנית מחודש ספטמבר ממשיכה גם בנובמבר והיא תעזור לזכור שנתיב החניכה הרוחנית מתחיל בהתעוררות ומסתיים בהארה. איננו יכולים לדלג על שלבים, אבל יש לנו שליטה מסוימת במהירות או באיטיות שבה נבצע את חמשת השלבים בנתיב החניכה הרוחנית. זה לא עונש מהיקום, כך אנו מיישבים את הלמידה ואת הריפוי שלנו.

אבל הכיף של נובמבר לא נעצר שם. יש לנו מעבר אחרון בצמידות צדק ונפטון, שאינה מדוייקת החודש אבל קרוב לכך. כיוון שהוא מתרחש כל 151 שנים, לא נראה היבט זה שוב בתקופת חיינו ולכן עלינו להפיק ממנו את המירב. זהו היבט רוחני ביותר, עם חתימה חזקה של התעוררות רוחנית ואלוהית. בעבר, היבט זה תמיד בישר על התעוררות רוחנית גלובלית וזה נכון גם עתה.

חפשו אחר רצון גדול יותר באמת ובשלווה, בהיערכות ובהתעוררות הרוחנית. אנשים שמעולם לא דיברו על נושאים רוחניים קודם לכן, יכולים לרמוז רמזים או לומר בגלוי שהם רוצים לדעת עוד. מצד שני, אנשים לגביהם לא הייתם בטוחים ושקיוויתם שיהפכו מודעים יותר מבחינה רוחנית, עלולים לתת לכם הודעת דחייה סופית. זה בסדר, כיוון שהגיע הזמן שתחלקו את האנרגיה שלכם עם אנשים שצריכים ושרוצים אותה ושתתעלמו מאנשים שלא.

זכרו שקבלה אינה סבילות, עליכם לקבל התנהגות של אחרים כבחירה שלהם, גם אם אינכם מסכימים עמה. אמרו ״בסדר, הבנתי״ ותתקדמו. יש לנו דברים אחרים לעשות ופרדיגמות חדשות למלא באור ובשמחה.

נושאי האנרגיה של נובמבר הם הסחת דעת, הבחנה ונחישות. הם ימלאו תפקיד כל החודש שעה שאנו ממשיכים בטיפוס שלנו במעלה ספירלת ההתעלות. בואו נבחן אותם. מדוע הסחת דעת היא נושא אנרגטי? אל תחשבו על הסחות דעת כעל פיתויי החיים שמרחיקים אותנו מתכלית גדולה יותר ומהמשימה שלנו.

במקום זאת, חשבו על הסחות דעת כעל רחובות צדדיים, מעקפים ומַשִּׁיקים אלטרנטיבים לנתיב בו אנו נמצאים. הם פחות מסיחי דעת ויותר צמתים של בחירה, המאפשרים לנו לבחור את התדר והרטט שלנו ולקבל החלטות לגבי סוג החיים שאנו יכולים לדמיין.

הנתיב והאפשרויות שלנו עובדים יחד. איננו יכולים ליצור אפשרות מפוטנציאל שאיננו יכולים לדמיין כחלק מחיינו.

הסחות דעת יכולות להיות פתרון חלופי כאשר אנו מפחדים או חרדים, מעבר אל נתיב מאתגר פחות אם איננו בטוחים. או הן יכולות לספק לנו אישור שאנו מוכנים לפרדיגמה חדשה, כאשר אנו משתמשים בהסחת הדעת כדי למצק את הכוונה שלנו.

הבחנה היא היכולת לנתח מצב באופן ביקורתי ואז להשתמש בהבחנות שלנו כדי לקבל החלטות. כדי להשתמש ביכולת ההבחנה באופן אפקטיבי, עלינו להחזיק בגבולות אנרגטיים, בסדרי עדיפויות, בסטנדרטים ובכוונה. אנו יכולים, בעזרת ההבחנה, להחליט מה נכון וטוב ביותר עבורנו, מהו הנתיב הנעלה והטוב ביותר, מה עלינו ללמוד ומתי הזמן לעצור, לשחרר, להתקדם ולעלות.

לעתים קרובות אנו משתמשים ביכולות ההבחנה שלנו כדי להחליט לגבי דברים שקורים אצל אנשים אחרים. אנו מחליטים עד כמה הם מאושרים, ערוכים ושופעים. ואז אנו משתמשים בשיפוטים האלה כדי להחליט כיצד נפעל למענם כדי לעזור, לרפא ולהחזירם לשלמות. במקום זאת, ההבחנה שלנו צריכה להתמקד בנו ובנתיב החיים שלנו. מה עוזר, מרפא ומחזיר אותנו לשלמות?

נחישות היא נתיב הכוונה, התכלית וההשלמה. כאשר אנו נחושים, אנו יודעים מה לעשות, כיצד נעשה זאת, ולא ניתן לשום דבר לעצור אותנו מלהשיג את התוצאה הרצויה. למרות שנחישות עלולה להזיק כאשר אנו עושים זאת ללא הבחנה, היא יכולה בוודאות לעזור לנו למצוא את המוטיבציה לפעול. כאשר נעשה בה שימוש עם כוונה, הנחישות מסלקת מרוקני אנרגיה, ממתנת את ההשפעות של המגבילים והמעכבים שלנו, ומאפשרת לנו למקד את האנרגיה שלנו באופן חד כקרן לייזר.

זה הדבר שעוזר לנו לקחת עוד צעד אחד קדימה כאשר אנו כה עייפים, מרוקנים ובסכנה של איבוד התשוקה שלנו. האור שלנו מזין את הנחישות שלנו וכך גם הידע שהפעם נצליח ונביא התעלות לממד השלישיכבר הרחקנו לכת בנתיב והפעם אנו לא עושים זאת לבד או עם קבוצה קטנה ובודדה של לוחמי אור. הפעם אנו לא רצים במרתון התעלות, אנו משתתפים בהתעלות שהיא מרוץ שליחים ועם שותפים אמיצים ונחושים המשתתפים בתהליך.

מולד הירח של נובמבר חל ב-23 ובמעלה הראשונה של מזל קשת, ויכול להיראות כחלש יחסית לליקוי של ה-8 בנובמבר, אך אין זה כך, כיוון ששוב, יש לנו רגע של ״כוח לאנשים״ עם מרקורי ונגה גם יחד המקיימים היבט עוצמתי למולד ירח זה, ומבשרים על נושאים של צדק, חשיבה נעלה וחוק אלוהי.

שמעתי מכמה מכם שאתם מאוכזבים ממורים אחריהם אתם עוקבים זה זמן רב ושעכשיו ״דוחפים״ לכם תוכניות וקורסים יקרים, כיוון ש״הם חושבים שאתם זקוקים להם״. זו לא התנהלות אתית. אנא, השתמשו ביכולת ההבחנה שלכם והיו זהירים לגבי אנשים שאומרים לכם שהם יכולים לרפא אתכם, להפוך אתכם לאנשים טובים יותר, להיפטר מהבעיות שלכם, לעזור לכם למצוא את ״תכלית חייכם״, להפוך אתכם לאלפאמשהו ושדורשים אלפים תמורת התוכניות שלהם. קראו ביקורות ומה אנשים אחרים אומרים עליהם ועל ההתנסות שלהם.

בחרו את המקורות שלכם בחכמה, כיוון שמגיע לכם לקבל את המידע ואת כלי האנרגיה הדרושים לכם ולא להתעסק עם אנשים שלא יכולים לעזור לכם, אלא שמספרים המון סיפורים ואגדות, עושים המון רוח בעודם מכייסים אתכם בעזרת מטה הקסם שלהם.

החודש נתחיל לחזות בנפילת רבים מהאנשים האלה, ובכלל זה כמה שמות גדולים עליהם אולי שמעתם. אף אחד שסוחר בכוונה בתקווה מזוייפת, בסיפורי אגדות ושמנצל לרעה כאב, סבל ופגיעות של אחרים לא יוכל להמשיך לעשות זאת במשך זמן רב. צפו להתרחשויות אלה מעכשיו ועד ינואר, אבל לא אופתע לראות רבים מאותם ״מורים״ מסולקים מהרשת בשל מגוון סיבות ובכלל זה פעולה משפטית.

הגיע הזמן לקום וזהור, אבל במקרה שלנו, עלינו לזהור לפני שנוכל לקום. אנו מתחילים לראות את עצמנו כייחודיים, אִיקוֹנִים ויוצאים מן הכלל. בילינו זמן רב מדי בקופסה הרגילה, בואו נראה אל מה אנו יכולים להתרחב כאשר אנו מאפשרים לאנרגיית הלוחם שלנו לקום ולהתייצב למען השמחה, שלוות השכל והנפש, האהבה והשפע שלנו.

שיהיה לכם חודש נהדר.

איפה אתם במאזני הנתינה והקבלה?