דוח אנרגיה לחודש נובמבר 2020

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ברוך הבא נובמבר! יצאנו סוף סוף מהאנרגיה הקשה של אוקטובר ואנו קרבים לקו הסיום של שנת 2020. השנה הזאת שינתה את פני העניינים בדרכים רבות ובנובמבר אנו מקבלים את עוצמתנו בחזרה, כדי שנוכל להתקדם ולהתחיל לברוא ממאגר פוטנציאלים חדשים שנחשף בשל כל העבודה שעשינו באוקטובר. אם אתם חושבים שלא הספקתם די, חשבו שוברמות הריפוי, הניקוי והשחרור האישיות והקולקטיביות היו אדירות. ואם הרגשתם בשינוי אנרגיה גדול כאשר עברנו מה-31 באוקטובר ל-1 בנובמבר, אתם יודעים על מה אני מדברת.

מנובמבר והלאה, אנו מתחילים להתקדם, איננו צריכים לחכות עד סוף 2020. ואם אינכם בטוחים מה הצעד הבא שלכם, מה נכון לכם, או לאן לכוון את הכוונה שלכםאל תדאגו, אתם תקבלו את המסר בקול רם וברור. דוח האנרגיה של נובמבר מסביר כל זאת ועוד.

נכון שאוקטובר היה חודש מאתגר? כל יום הביא משהו חדש במחלקת הדרמה, הטראומה והכאוס, וההתנגשות בין האנרגיות הייתה מעייפת. שנת 2020 הייתה ״טקס מעבר״, התחילה עם הצמידות בין שבתאי לפלוטו ב-12 בינואר ועכשיו אנו מתקרבים לקו הסיום. בנובמבר נחזיר לעצמנו את עוצמתנו ונקבל מבט חטוף במה שלפנינו. כמעט כל הנסיגות מסתיימות בנובמבר ואף על פי שאתם יכולים להקדיש קצת זמן להתאוששות, לשחרור ולהטענת האנרגיה שלכם, אל תקדישו יותר מדי זמן משום שהפעולה מתחילה החודש וכדאי שתהיו נוכחים לחלוטין עבורה.

בואו נתחיל בנושא האנרגיה העיקרי של נובמבר, שהוא ״שינוי כללי ההשתתפות״. במשך זמן רב ניסינו לשנות את כללי המשחק התלתממדי, משום שחשבנו שמדובר בחלק מאינטגרציית ההתעלות של הממדים השלישי והחמישי. ניסינו להיות נחמדים, מנומסים ורחומים. היינו מרפאיםקדושיםמעונים, אנשים תומכים, מרפאים נדיבים ומורים. נתנו עד שלא נותר דבר לתת, בכינו עד שלא נותרו עוד דמעות, עמעמנו את אורנו כדי לעזור לאחרים לחוש בנוח, והמשחק לא השתנה כלל. הסיבה היא שלא היינו אמורים לשנות את כללי המשחק התלתממדי או את האופן שבו משחקים אותו. רצון חופשי מושל בפרדיגמה התלתממדית ואיננו יכולים לכפות טרנספורמציה או התעלות על אף אחד ועל שום דבר.

מה שאנו כן יכולים לשנות הוא את האופן שבו אנו מתייחסים לממד השלישי ומשתתפים בו. זהו מאבק שלא ניתן לנצח בו על ידי ניסיון לרפא אנשים אחרים, להתאים את עצמנו, או להתחנן שיכללו אותנו. עשינו זאת במשך תקופת חיים רבות והדבר לא צלח אף פעם. התנסינו כבר בדחיה, בנטישה וברדיפה, שנבעו מהניסיון שלנו להחדיר את אורנו בכוח למרחבים שבהם הוא לא היה רצוי או לא התאים.

כדי לשנות את הפרדיגמה הזאת, אנו חייבים להיות בעלי מודעות עצמית, ביטחון עצמי, והולמות אנרגטית. איננו צריכים לשחק במשחק התלתממדי או לנסות לכבד את הכללים שלו. בכנות, הסיבה מדוע התקשינו כל כך היא משום שאיננו מסוגלים לעשות זאת. בלתי אפשרי עבורנו להשתתף בממד השלישי ברמה שתגרום לנו להרגיש שאנו מצליחים, ועד עכשיו, לא היה לנו מקום אחר שאליו יכולנו ללכת. לכן ישבנו על הספסל וניסינו להבין מהיכן הם קיבלו את חוברת כללי המשחק ולמה אנחנו לא קיבלנו.

אך דבר זה משתנה עכשיו, כיוון שאיננו צריכים להבין את כללי הממד השלישי או אפילו לשנות את הפרדיגמה, עלינו לשנות את כללי ההשתתפות שלנו. איננו צריכים לשבת על הספסל של מציאות תלתממדית מתפוררת ולנסות להבין כיצד להצטרף אליה. כל שעלינו לעשות הוא להחליט במה נשתתף ואיזו רמה אנרגטית נוחה לנו. זכרו, מדובר באינטגרציה, לא בהטמעה. אז אנו יכולים להתבונן בעת שתוספת האנרגיה והאור שלנו משנה את הפרדיגמה. או אנו יכולים לברוא מציאות אישית משלנו, ליהנות כמה שרק אפשר ולאפשר לאחרים להצטרף אלינו.

אני זוכרת שתהיתי איך אנשים אחרים מרוצים מהחיים ומה אני מפספסת. אפילו ניסיתי להשתתף ברמה שלהם, אך תמיד נכשלתי והיא אף פעם לא הרגישה לי מתאימה. הסיבה היא שלא יכולתי להשתתף ברמה התלתממדית, למרות שניסיתי כמיטב יכולתי. עכשיו יש לנו רמת השתתפות חדשה לגמרי שנגישה לנו, הודות לעבודה הקשה שעשינו במשך שנים רבות ותקופות חיים רבות.

איך תשנו את כללי ההתייחסות וההשתתפות? אתם מחליטים מהי המציאות שאתם רוצים ומשתמשים בכוונה שלכם כדי להתחיל לברוא אותה. אינכם צריכים לדאוג מה אנשים אחרים חושבים או מה הם עושים. זוהי ריבונות אנרגטית והיא תאחז בהגה בשנת 2021. ועליכם להחליט האם אתם רוצים לחיות באופן מלא, בחופשיות ובשמחה, או לא. לא מדובר במשאלת מוות, מדובר בהגשמה, בשמחה, באהבה ובמימוש הפוטנציאל המלא שלכם.

בנובמבר, אנו עדים לסיום הנסיגות של מרקורי ומאדים, דבר שישחרר את אנרגיית ההגבלה שחשנו כל החודש. יידרש למאדים מעט זמן לצאת מהצל, ב-3 לינואר, לשם דיוק, וזה בסדר משום שלא נצטרך להתמודד עם עוד זווית ריבועית בין מאדים לשבתאי/פלוטו החודש, ויש לנו דברים אחרים שמתרחשים. ההיבט הגדול ביותר בנובמבר הוא הצמידות בין צדק לפלוטו, היבט יפהפה, שמרגיע מעט מהנוקשות של האנרגיות של שבתאי ופלוטו שהפכו את פרדיגמת הממד השלישי על פניה, מהפנים אל החוץ, קדימה ואחורה ולצדדים. אני לא מכירה אף אחד שהחיים שלו לא הושפעו במידה רבה על ידי האנרגיות של 2020 בדרך כלשהי והשנה עדיין לא הסתיימה. אבל העזרה בדרך.

יש לנו גם מולד ירח במזל בתולה ב-15 לחודש, שהוא דוגמה לנושא של נובמבר״שינוי כללי ההשתתפות״. מזל בתולה הוא מזל המשרת והמרפא, מייצג את העבודה שעשינו ברמות החומריות והרוחניות גם יחד. כמרפאים, אנו או מרפאיםקדושיםמעונים או מרפאיםעוצמתיים. כמשרתים, אנו בשירות כמשרתים או כמעניקישירות, משרתים מתוך האנרגיה, העוצמה והאור האישיים שלנו. אף על פי שנאמר שמרקורי הוא שמושל במזל בתולה, אני מאמינה שכירון הוא המושל הטוב יותר של מזל בתולה, משום שהפצעים שלנו קובעים את הנתיב הרוחני שלנו ואת האופן שבו אנו משתתפים במציאויות הממד השלישי.

מולד הירח הוא סוף ״הנהיגה הפרועה״ של שבתאי ופלוטו (שלא הייתה מהנה כל כך) והוא מקדם היבט זה בדרך נהדרת ושלווה. זוהי דוגמה לביטחון ולמודעות העצמית הקיצוניים, עם בהירות והולמות שהן כה ברורות וכה בטוחות בעצמן שאיננו צריכים להכריז עליהן בפני העולם. דמיינו כיצד היו חייכם נראים אילו הייתם כה בטוחים בעצמכם ובעוצמה שלכם שהייתם מתנהלים בחיים בחן ובקלילות, בטוחים כל כך לגבי המשימה והתכלית שלכם שיכולתם לבחור כיצד לחוות אותן, חופשיות מדרמה, מטראומה ומכאוס. לכך אנו מתקרבים בשנת 2021.

אז בסוף נובמבר יש ליקוי שהוא מעט בגדר ״קלף לא ידוע״. ליקוי זה מביא אנרגיה שחווינו לראשונה בנובמבר 2012, עם ליקוי כמעט באותה מעלה. מה עשינו אז? כולנו התכוננו לקץ העולם, או למשהו דומה, שאמור היה להתרחש ב-12:12:12. כיוון שהדבר לא התרחש, יש לנו הזדמנות נוספת לסיים זאת. לא, העולם לא יגיע אל קצו, אבל העולם כפי שהכרנו אותו יעבור כמה שינויים גדולים.

ולבסוף, אם הרגשתם מעט מחוץ לתהליך, בודדים, תקועים ומבודדים (ללא קשר לסגרים או להגבלות), התכוננו לכמה שינויים גדולים שיתחילו באמצע דצמבר, אז נחווה את הצמידות הנדירה ביותר בין שבתאי לצדק במעלה אפס במזל דלי (אירוע לספר השיאים), את הזווית הריבועית האחרונה בין מאדים לפלוטו וליקויהכול באותו יום.

כדי לעודד אתכם מעט, הרשו לי לחלוק איתכם סיפור של שלווה וגאולה, שגיבורת הסיפור היא לקוחה שלי שהתגברה על טראומה גדולה כדי למצוא שוב שמחה, אהבה ושלווה. אתם יכולים להקשיב לסיפור בפודקאסט [בשפה האנגלית].

שיהיה לכם חודש נהדר.