דוח אנרגיה לחודש אוקטובר 2020

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

והנה הגענו לחודש נוסף, בעת שאנו נכנסים לשלבים האחרונים של שנה כבירה זו, שנה שבוודאות לא נשכח. אם שנת 2020 לימדה אותנו דבר אחד בלבד, דבר זה הוא שחשוב מאוד עבור נתיב ההתעלות שלנו שנהיה מקורקעים, בעלי ריבונות אנרגטית, גבולות אנרגיה חזקים ומיכל אנרגיה מוגדר בברור. אם לא למדנו זאת עדיין, נותרו לנו כמה חודשים נוספים להגשים זאת.

לאחר חודשים של המתנה וסבל מורכבים וחוויה של רמה שיגעון אחת אחרי השניה, דומה שהגענו לרמה חדשה של איזון אנרגטי. אנו נמצאים עכשיו ברמות נעלות יותר של היערכות עם אור ותדרי הממד החמישי ואם אתם מרגישים ממורכזים יותר, בנוח יותר ועם מעט יותר מוטיבציה לאחרונה, זו הסיבה לכך. אוקטובר יביא הזדמנויות חדשות לתחייה מחדש, להתפתחות ולמודעות, בעת שאנו מחממים את המנועים לאירועים הגדולים שיגיעו בדצמבר. לא, ״הכיף וההנאה״ עדיין לא הסתיימו, אבל הם יהיו נסבלים יותר והסוף כבר נראה באופק. זהו הנושא של דוח אנרגיה זה.

האם אתם עדיין עומדים ונושמים? אתם שמחים שספטמבר הסתיים? לאחר חודשים של כאוס, הגענו לשיא של מחזור התעלות ושינוי זה ועכשיו אנו בוחרים נתיב כדי שנוכל לתעל את האנרגיה העצורה שלנו מחודשים של חוסר פעילות חיצוני ועבודה פנימיתלכדי בריאה. נושאי האנרגיה של אוקטובר הם בניה מחדש, התפתחות והתרחבות, וכמו ספטמבר, הצעדים שנצעד קדימה מקורקעים בכוונה, בהיערכות ובאינטגרציה. הגיע הזמן ללחוץ על הגז, להותיר מאחור פסי צמיגים משום שאנו מוכנים לצאת מהכאוס ולהתחיל לברוא קצת.

כיוון שאוקטובר מתחיל ומסתיים בירח מלא, אנו יודעים שזהו זמן של השלמה מסוימת, משום שהירחים המלאים מייצגים נושא זה. אבל אנו גם מבורכים בסיום של פעילות נסיגה חזקה שחווינו מאז מארס 2020 ובייחוד הנסיגה של פלוטו שמסתיימת, סוףסוף, ב-4 באוקטובר. אם הרגשתם שטרנספורמציה הייתה האנרגיה השלטת בשנת 2020, דעו שהסיבה לכך היא הצמידות של שבתאי ופלוטו שחלה ב-12 לינואר, 2020.

ידענו שהשנה הזאת תהיה עוצמתית, כיוון שהיא התחילה עם היערכות היסטורית זואני לא חושבת שתיארנו לעצמנו עד כמה היסטורית היא תהיה, אפילו לאור הידע שהיערכות מסויימת זו התרחשה בפעם האחרונה לפני 500 שנה וציינה אז טרנספורמציה יסודית מאוד במערכות הכוח של העולם.

עבור רבים, מה שהתרחש בתקופה מאמצע מארס 2020 ועד ספטמבר תפס אותם לא מוכנים. הם לא היו מוכנים לאפשרות של סגר כלכלי גלובלי (מי יכול להיות מוכן לכך?) ואובדן המשרות שלהם, היסודות הכלכליים שלהם, התוכניות, הפרוייקטים והקשרים שלהם. מי חשב שזו תהיה אפשרות בינואר 2020, אבל הכאוס עדיין לא סיים את מלאכתו.

דבר אחד שהובהר לאלה שנתיב חייהם לא היה ברור או שהם לא קיבלו עדיין החלטה לגביו, הוא מה לא עובד עבורם או מה הם לא רוצים עוד. כמו כן, חודשים של בידוד וריחוק חברתי העניקו לאנשים זמן לשקול את האפשרויות והפוטנציאלים שלהם, ולראות היכן הם מגבילים את משאבי האנרגיה שלהם או היכן הם עושים בהם שימוש לרעה. חודשים אלה גם העניקו לרבים זמן לעשות ניהול משקבית אנרגטי יסודי ולהפוך נחושים יותר לברוא ריבונות אנרגטית.

ברמה הרוחנית, משמעות הדבר היא שיש לכם מיכלי אנרגיה וגבולות אנרגטיים חזקים, שאתם מנהלים את קשרי האנרגיה שלכם ויש לכם שליטהמתוךכוונה באנרגיה שלכם. ברמה החומרית, משמעות הדבר היא טיפוח קשרים שמרוממים ושמרחיבים את האנרגיה שלכם, בריאת פרדיגמה אישית של הגנה וביטחון, והיותכם מקורקעים, ממורכזים ומאוזנים בחייכם.

עכשיו הגענו לשלושת החודשים האחרונים של השנה הזאת ובתקופה הקרובה תתרחש פעילות רבה שתניח את היסודות להשלמת מחזור התעלות נוסף שהחל ביוני 2012. האם מישהו זוכר את שבע הזוויות המרובעות בין אורנוס לפלוטו שהתרחשו בין יוני 2012 למארס 2015? אלה היו זמני תהפוכות עבורנו, כך אני זוכרת. מחזור זה מסתיים ב-14 בדצמבר 2020, כאשר מאדים מסיים את הנסיגה שלו במעלה 15 במזל טלההמעלה של הזווית הריבועית האחרונה שבין אורנוס ופלוטו שהייתה במארס 2015.

מדוע הדבר חשוב? כיוון שסדרת הזוויות הריבועיות בין אורנוס לפלוטו הייתה נקודת ההתחלה לתהפוכות שאנו רואים עכשיו בכל רחבי העולם. החשיפה של שחיתות פוליטית מאסיבית, סוף הגלובליסטים, הרצון בחופש אישי וכלכלי, החדשות היומיות על זוועות הסחר בבני אדם, הכול חלק מהרצון של אורנוס בתודעה נעלה יותר, במודעות עצמית ובחופש.

וכאשר אורנוס החל לדחוף את פלוטו, שמושל בסטטוס קווהחלו הזיקוקים. אבל כמו עם כל טרנספורמציה גדולה, הגלגלים החלו להסתובב לאט ולקח זמן להגיע לתנופת השיא, שאנו חווים עכשיו.

וכדי לסייע לנו בבניה מחדש, אנו מקבלים את נסיגת מרקורי שמתחילה ב-14 באוקטובר ושמסתיימת ב-2 בנובמבר. היא תתרחש במזל עקרב ותעבור למעלות האחרונות של מזל מאזנים, במסגרת ההיבט של מולד הירח שיחול ב-15 באוקטובר, ולכן היא חוזרת על חתימה אנרגטית זו. חושבים עדיין על בריחה לאי בודד באמצע האוקיינוס? זה מפתה, אבל אנו יכולים להתמודד על ידי זכירה שהכוונה היא… [משפט ללא סיום, כך במקור].

ובחיים האישיים שלכם, קרוב לוודאי שאתם חווים כמה תהפוכות רציניות בעת הזאת. אני יודעת שאני חווה. זכרו שכאוס הוא תוצר לוואי של התפוררות, ובזמן שהפרדיגמה של הממד השלישי מתפרקת, אנו עדים לשינויים אדירים בכל היבט והיבט של יסודות המציאות החומרית שלנו.

החזיקו חזק, הכיף רק מתחיל. מולד הירח יחול ב-16 באוקטובר במעלה 23 במזל מאזנים ונחשו מה? הוא מקיים היבט קשה לצמידות של שבתאי ופלוטו. עכשיו, הדבר יפעיל לחץ על המערכות שמתפרקות, ולכן, ברמה הגלובלית נראה עוד חשיפת שחיתות, עוד עסקאות מלוכלכות נחשפות לאור וקרוב לוודאי שכמה עובדות שיגרמו לכמה אנשים אשמים אינוחות גדולה.

זוכרים מה אמרתי על הצמידות של שבתאי ופלוטו בשנת 1516? היא חשפה את שחיתות הכנסיה, שמשלה ברוב העולם המערבי באותה תקופה. שחיתות זו התפשטה לחלקים רבים של המציאות שלנו והיא כולה תחשף ותסולק, משום שאור האמת משמיד את חשכת הרשע.

בחייכם האישיים, אם נמנעתם מהאמת, הסתתרתם מפני המציאות שלכם, לא ניהלתם את משאבי האנרגיה שלכם, והתמודדתם עם כמה בעיות קרמתיות, ייתכן ומולד הירח הזה יהיה מאתגר עבורכם. אבל אין זה עונש. זוהי תזכורת לבצע את ניהול משק הבית האנרגטי שלכם. חשבו על כך כעל ניקוי גדול לפני שהפעולות של מזל דלי יתרחשו לקראת סוף דצמבר.

אם אתם חושבים שתוכלו להתחבא בחדרכם ולהימנע מכך, אנא, אל תעשו זאת. זהו זמן לבניה מחדשנושא גדול בחודש אוקטוברזמן לאסוף את משאבי האנרגיה שלכם, להביע עוד כוונות עוצמתיות לחייכם, לבחון מה מרוקן את האנרגיה שלכם, גוזל את החיוניות שלכם, גורם לכם לחוש חסרי אונים, חסרי תקווה, קטנים וחלשים ולהפוך מצבים אלה על פניהם. אתם יכולים ליפול קורבן לנסיבות שאינן בשליטתכם (כגון סגר גלובלי), אבל אינכם צריכים להפוך לקורבנות נצחיים.

אנרגיה עוצמתית רבה כל כך פועלת החודש וכן, היא תעלה לפני השטח כמה אמיתות כואבות, אבל היא גם תצייד אתכם במידע הדרוש לכם כדי שתהפכו לבעלי הסמכות ביחס למציאות שלכם, כדי שתוכלו לתבוע לעצמכם את הריבונות האנרגטית שלכם, להרחיב את המודעות שלכם כך שתכלול את הפוטנציאל הנעלה ביותר שלכם. ואז לפעול כדי להיערך עם כל הדברים הללו ולשלבם אל תוך המציאות שלכם.

הדבר שאותו מכנים אנשים אחרים בשם ״התמוטטות״ הוא למעשה התפוררות, שבירה של אמונות, אמיתות ומגבלות ישנות כדי שאור חדש, אנרגיה חדשה ואפשרויות חדשות לפוטנציאלים חדשים יוכלו להפוך לאמת החדשה שלנו. זהו שחר של עידן חדש עבור כל אחד מאיתנו ועבור כולנו.

בואו ננצל את המירב מההזדמנות הזאת עכשיו, היא לא תחזור על עצמה במשך 500 שנים נוספות.