דוח אנרגיה לחודש אוקטובר

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

יצאנו לדרך, אל המחוזות הפראיים והנרחבים של אוקטובר ומעבר להם, אל סוף שנת 2019 ולחגיגת הצמידות של שבתאי ופלוטו בשנת 2020. החודש יש לחגוג את החופש, ההתעצמות, ההולמות האנרגטית, ואת הנתיב שהביא אותנו לכאן. זהו גם זמן עבורנו לחגוג התחלות חדשות, כיוון שבעת שאנו מתקרבים לסוף שנת 2019, אנו למעשה רק מתחילים לגעת בפוטנציאל האנרגטי של השנה הזאת. שימו חגורות והחזיקו חזק, הנסיעה מתחילה והיא לא תעצור עד דצמבר.

מתחילת שנת 2019, האנרגיה היתה מעט מוזרה, דחוסה ואיטית. אף על פי שזכינו במבטים חטופים בפוטנציאל שלה, בדרך כלשהו דומה שהיא לא התגשמה כלל בדרכים החדשות להן קיווינו. במקום זאת, קיבלנו חזרה רבה על העבר, שיעורים ישנים שצצו ועלו, מצבים שחשבנו שהסתיימו שבו אל סף דלתנו, עם אותם אנשים, אותם שיעורים, אותו כאב ואותן שאלות. האם קפצנו קפיצה גדולה חזרה אל העבר?

שמתי לב למשהו בעת שבחנתי את שבתאי שהחל לנוע קדימה בספטמבר. אמרתי אז שזוהי תנועה גדולה קדימה, כיוון שהוא היה בנסיגה מאז חודש מאי, אבל בצל הנסיגה מאז אמצע ינואר. אחד האירועים הגדולים של אוקטובר הוא שפלוטו מתחיל לנוע קדימה ב-3, לאחר שהיה בנסיגה מאז סוף אפריל, אבל בצל הנסיגה מאז ה-31 בדצמבר, 2018.

והנה לכם. התחלנו את השנה מוכנים לפעולה, מקווים להזדמנויות חדשות אבל לא הרחקנו לכת, כיוון שתחנת האנרגיה שלנו הנחתה אותנו לנקות את הבתים האנרגטיים שלנו במקום לבצע גיחות אל תוך פוטנציאלים חדשים. הדבר דומה למצב שבו אומרים לכם שאינכם יכולים לצאת החוצה עד אשר תסיימו את שיעורי הבית.

השנה כולה הייתה כזו, אבל עכשיו אנו בישורת האחרונה.

החודשים האחרונים הללו של 2019 הם למעשה התחלה של האנרגיה החדשה שחיכינו לעבוד עמה כל השנה. ועכשיו אנו יכולים, כיוון שביצענו את עבודת ההכנה שמאפשרת לנו להיכנס אל תוך פוטנציאלים חדשים.

אך לפני שתחשבו שידרשו 9 חודשים כדי שנוכל להדביק את הפער או לבצע התקדמות כלשהי, לא כך יהיה. אני חושבת שאנו נטוס במהירות האור בחודשים הבאים. על אף הנאמר, אל תצפו ״לחפף״ בלמידה או בשיעורים, הכול מצביע עתה לכיוון הולמות אנרגטית, להתאמה ולזרימה של הרמוניה אלוהית.

אם זה לא מתאים או זורם, זה לא יעבוד.

למרות שמפתה לרצות להותיר את העבר הכואב מאחור ולהתחיל משהו חדש, אנו יודעים שאף על פי שאנו רוצים לעשות זאת, אנו תמיד מונחים לנקות את מצבי האנרגיה הישנים שלנו לפני שנתחיל לבחון פוטנציאלים חדשים. שוב איננו יכולים להסתתר מהאמת שלנו, להתעלם מהפחדים ומהספקות שלנו, להעמיד פנים שהכול בסדר, כאשר אנו יודעים שאין זה כך, ולעמעם את האור שלנו כדי לרצות אנשים אחרים.

אנרגיות מתדרים שונים אינן תואמות ולא יכולות להתקיים יחד בשדה האנרגיה שלנו. בעת שאנו נעים בין הממדים, מהממד השלישי לממד החמישי, באינטגרציית ההתעלות המתמשכת שלנו, האנרגיות הללו תואמות אף פחות זו לזו. ועלינו גם להחזיק במיקוד אנרגטי חזק, עם פחות זליגות, הסחות דעת, דרמות וטראומות שיסיטו אותנו מהנתיב שלנו.

ואם אינכם מרגישים שמחה עכשיו, אל תדאגו. לפעמים עלינו להתפרק לפני שנוכל לפרוץ קדימה; עלינו לדעת שאנו בחשכה לפני שנוכל להבין שהגיע הזמן להדליק את האור. ועלינו להתעייף מהכאב לפני שנוכל לקום ולחפש ריפוי.

עכשיו, יותר מתמיד, העבר וההווה לא מהדהדים בהרמוניה, בייחוד כאשר אתם מנסים לברוא הווה מספק, הולם, בעל רטט גבוה, המשולב בממד החמישי, ואתם מנסים לעשות זאת במציאות הדחוסה של הממד השלישימבלי לשנות דבר. ״זוהי אינטגרציה, לא השתלטות״, אבל זו אינטגרציה של אנרגיית הממד החמישי אל תוך מציאויות הממד השלישי שלנו והיא דוחפת אותנו ללא הרף קדימה, אל תוך הריבונות האנרגטית וההוויה האלוהית שלנו, אל המיזוג והשילוב האמיתי של הרוחני והחומרי, האנושי והאלוהי. ברוכים הבאים לעידן האור.

אבל לפני שנוכל לצהול בחגיגת התהילה של ההישגים שלנו, יש לנו עוד עבודה לעשות.

ברמה האסטרולוגית, אנו נמצאים עתה בעונת מאזניים, שסימנה כפות המאזניים. מזל מאזניים מושל באיזון, בצדק, בשוויון, וב״אוייבים גלויים״. אלה הם נתינה וקבלה מאוזנות, מחזורים קרמתיים בהם קוצרים את מה שנזרע, צדק ולא נקמה, שוויון שמחייב הכרה בריבונות אנרגטית. כל שאנו יכולים לעשות הוא לאזן את המשוואות בחיינו ולאפשר לכולם למצוא את נקודת האיזון האנרגטית האישית שלהם.

אנו מתכוננים לנסיגת מרקורי האחרונה בשנת 2019, שמתחיל את הצל ב-12 באוקטובר ושנכנס לנסיגה מלאה ב-31 באוקטובר. הוא שוהה באותה מעלה של נסיגת שבתאי הממושכת במזל עקרב, מיוני עד אוגוסט שנת 2015. שימו לב מה צץ ועולה מאותה תקופה.

הירח המלא של אוקטובר, שיחול ב-13 יתרחש במעלה 20 במזל טלה, בזווית ריבועית לפלוטו, הוא סמן אנרגטי חשוב, והוא יהיה ירח מלא חזק מאוד ולכן היזהרו מהתפרצויות רבות של אנרגיה רגשית, בייחוד אצל אלה מכם שהם אמפתים ורגישים לאנרגיה של אנשים אחרים.

מולד הירח שיחול ב-28 במעלה 4 במזל בתולה יעניק לאורנוס דחיפה גדולה. לכן צפו להורדות אנרגיה גדולות, להבנות לתובנות ולמודעות חדשה לפוטנציאל ולהזדמנויות שלכם בעת שאנו מתכוננים לישורת האחרונה, הישר אל תוך הצמידות ההיסטורית של שבתאי ופלוטו שפעילה מעכשיו ועד מארס 2020, כאשר שבתאי עובר למזל דלי.

מה משמעות הדבר? אם חושבים על הצמידות הקודמת של שבתאי ופלוטו בשנת 1516, שהביאה למחאה כנגד השחיתות בכנסיה הקתוליתהישות העוצמתית ביותר בעולם באותו זמןוהדבר סימן את תחילת נפילתה, כמו גם את נפילת המונרכיות בחלקים רבים של העולם, זהו סמל עוצמתי למדי לטרנספורמציה גלובלית בכל רמה.

היא משפיעה על כולנו, אינדיבידואלית וקולקטיבית. כולנו חלק מההתעוררות הגדולה וכל אחד מאיתנו ממלא תפקיד במחזור ההתעלות למען עצמנו ולמען העולם. טרנספורמציה אמיתית מתרחשת כאשר אנו מוכנים להרחיב את המודעות שלנו, לאמץ את העוצמה שלנו, להצית את האינטואיציה שלנו ולחיות מהאור הזוהר ביותר שלנו.

אנו נקראים להתאחד, להיות האור שלנו, לעמוד יחד ולהחזיק באור האמת, השלום, השמחה, האהבה, החמלה וההבנה.

״אלה שמצאו את האור משמשים כשחר לאלה שנמצאים עדיין בחשכה״.

שיהיה לכם חודש נהדר.