דוח אנרגיה לחודש יולי 2022

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ברוכים הבאים ליולי ולחודש חדש שהוא הקלה מחתימת האנרגיה החזקה של המספר שש שאפיינה את יוני, שבו היו לנו שלושה ימים בהם הנומרולוגיה הסתכמה ב-6-6-6. דבר זה הביא לקדמת הבמה את הדחיסות של הממד השלישי כדי שנוכל להתכונן למולד הירח של סוף יוני. האם הרגשתם את פיצוץ הקרמה שהוא הביא? זו תהיה המתנה של יולי, אם זו מתנה שאתם רוצים לפתוח, והיא, סוף המחזורים הקרמתים.

לפני שאתם חוגגים, זכרו שהשותפים הקרמתים הקרובים ביותר שלנו הם בני משפחה, אנשים אהובים, חברים קרובים ובני זוג, החל מאימנו. הם קשורים למשימות הקרמתיות המרכזיות שלנו. צפו לדרמות משפחתיות ולכך שקווי זמן קרמתים יקרסו, בין אם אתם מוכנים לכך או לא. בארצות הברית, יולי מתחיל חזק עם חגיגות יום העצמאות ועם שיבת פלוטו השנייה, של ארצות הברית ושל העולם, בשבוע הראשון של יולי.

החודש הוא נקודת מפנה, אנו עוברים למחצית השניה של 2022 ועוסקים ברצינות בכמה נושאים מהותיים ובשאלה כיצד נמשיך להתקדם עם הכוונה שלנו לשמחה, לשלווה, לאהבה ולשפע, ולהיות מוקפים באנשים ובמצבים שאוהבים, שמוקירים ושמכבדים אותנו.

יולי יהיה חודש מרגש, המשיכו לקרוא.

יוני הסתיים במולד ירח שקבע את האנרגיה ליולי והוא עסק כולו בסיומים קרמתים, בשינויים בקווי הזמן ובחופש. אין זה מפתיע שהדבר קורה בחודש שהנושא שלו בארצות הברית הוא עצמאות וחופש. החודש אנו מקבלים מנה גדושה של חופש, בין אם אנו מוכנים לעשות את עבודת השחרור או לא. הגיע הזמן שנתחיל לחוש בנוח לגבי הטרנספורמציה וההשלכות האנרגטיות שמתלוות לכוונה שלנו להשיג שמחה, חופש, שלווה ואהבה, כיוון שאנו נכנסים לחודש שמגלם את ההמשגה העצמית שלנו, שהוא אחד מהנושאים של 2022. בנוסף לכך חלה שיבת פלוטו השניה (בארה״ב ובעולם), שהיא בעלת נומרולוגיה יציבה ומקורקעת יותר של המספר ארבעאנרגיה רבה שתומכת בנושאים של יולי שהם חופש, קבלה, פיצוצים קרמתים והחלטות.

הנושא העיקרי של יולי הוא חופשחופש מקרמה, חופש בתוך עצמנו, מצב של היותנו חופשיים וההזדמנות לבחור חופש. אנו תמיד יכולים לבחור בחופש ולשחרר את עצמנו ממה שמגביל אותנו, אבל אנו לא תמיד מוכנים לשאת בהשלכות של הפעולות שלנו.

נושאים אנרגטים נוספים ביולי הם סיומים קרמתים, החלטות וקבלה והם קשורים לחופש, למצב היותנו חופשיים ויכולת לקבל החלטות לגבי כך. שימו לב לניואנסים הללו כיוון שהם חשובים. תמיד יש אפשרות לחופש בכל מצבאנו יכולים פשוט לומר ״לא״ ולעזוב, אבל ההחלטה להשיג חופש היא סיפור אחר לגמרי.

אנחנו רוצים הכולחופש לעשות את מה שאנו רוצים, לנהל מערכות יחסים נהדרות עם אנשים שלא מסוגלים לנהל מערכות יחסים כאלה איתנו, לפחות לא בעת הזאת, להיות משוחררים מאשמה ומבושה, לזכות בכך שיכירו במאמצים הממושכים שלנו לרפא את האנשים שנמצאים במעגלים הקרמתיים ובקבוצות הנשמה שלנו.

אבל אנו מבקשים את הבלתי אפשרי ועכשיו עלינו לבחור במשהו אחר. אף על פי ששום דבר אינו בלתי אפשרי ביקום, לכולנו יש רצון חופשי וריבונות אנרגטית, ואת היכולת לבחור את הנתיב שלנו. אבל לא משנה עד כמה אנו חושבים שנתיב הריפוי הוא נהדר, עבור מישהו שלא רוצה בריפוי או להגשים שלמות או הולמות, שמאושר לחיות בדחיסות של הממד השלישי, אין זו אפשרות שהוא מעוניין לקחת בחשבון.

בעבר התעלמנו בקלילות מההיסוס, ההתנגדות והמחאות של אנשים כאלה, דחפנו ותפעלנו אותם כדי שיצטרפו אלינו בנתיב הריפוי, נתיב שהאמנו שהוא נכון עבורם. אפילו שינינו והגבלנו את הנתיב שלנו כדי לכלול אותם, בכל הקשור למונחים של תדר ורטט.

היינו מוכנים לצמצם מעט את האור שלנו ולא להתרחק מהם יותר מדי, ולכן חיכינו וחיכינו וחיכינו ועמעמנו את האור שלנו, הנמכנו את תדר האנרגיה שלנו, מיתנו את הרטט שלנו, הראנו להם שגם אנו יכולים לסבול, בשעה שחיכינו שהם יאמצו את האור. אל תפחדו להשמיע קול, אם אתם מזדהים עם הכתוב, ואין כאן כלל כוונה לשפוט אתכם או את פעולותיכםזו רק דוגמה ברורה לאופן שבו אנו מגשימים את משימות הריפוי שלנו עם השותפים הקרמתים שלנו.

מעורבים כאן נושאים מהותיים וקשרים קרמתים עמוקים עם קבוצת הנשמה שלכם. אבל הנתיב הזה אינו אפשרי עוד ויולי יעזור לכם לשחרר מרצון את אותם קוויזמן קרמתים או ייצור ״בום״ קרמתי שיפוצץ אותם עבורכם.

בשבוע הראשון של יולי חלה שיבת פלוטו נוספת של ארצות הברית, בדיוק ב-4 ביולי, השנייה מתוך חמש. הפעם פלוטו נמצא בנסיגה (בפברואר הוא נע קדימה). יהיו לנו עוד כמה כאלה עד דצמבר 2023, אבל זו משמעותית ביותר לארצות הברית וגם מבחינה גלובלית. המסע הקודם של פלוטו במזל גדי, לפני 248 שנים, היה אירוע גלובלי שחגג את הריבונות האינדיווידואלית וההתעצמות האישית, שהיו תוצאה ישירה למונרכיה ולשליטה המוחלטת שלה.

בשנת 1776 נחתמה הכרזת העצמאות, חגיגה של ריבונות הפרט.

בשנת 2022 מדובר בריבונות אנרגטית. עלינו לתבוע לעצמנו מחדש את העוצמה האישית שלנו ואז נוכל לכונן את הריבונות האנרגטית שלנו, ואנו עושים זאת על ידי כך שאנו משחררים את עצמנו מהמחוייבויות הקרמתיות וממשפחות הנשמה שלנו.

איך מתרחש ״בום״ קרמתי? הוא בלתי צפוי אבל קרוב לוודאי שלא באמת מפתיע ויכול להתרחש כוויכוח, איהסכמה, התגייסות פתאומית נגדכם מצד אנשים שאף פעם לא ציפיתם שיתנהגו כך כלפיכם.

זו לא בחירה שהיקום יכול לעשות עבורנו, אך בשעה שאנו נוטים לבחון את ההתנסות שלנו, האנשים המעורבים מתמודדים גם הם עם נתיב קרמתי זה. והם עלולים לפוצץ את קו הזמן הקרמתי הזה עבורכם, אם הם מחליטים שהם רוצים לצאת מהמחזור הקרמתי שהם חולקים איתכם. בחנו את האנשים השייכים לקבוצה הקרמתית ולקבוצות הנשמה לכם (אלה הם בני משפחה, ידידים קרובים ובני זוג) שתמיד מחפשים לריב, מציבים אולטימטומים, מוצאים בכם פגמים, מבקרים ושופטים אתכם ואילו התגובה שלכם שונה. במקום לספוג, אתם משיבים מלחמה. זה בדיוק מה שהם רוצים שתעשו, אז אל תפחדו לסיים מערכת יחסים שכבר הסתיימה ברמה האנרגטית על ידי מישהו אחר.

ההקרבה והחזקת האור עבור אנשים אחריםלא עובדות עוד. עלינו לשחרר את המשימות והנתיבים הישנים, העייפים והבלויים הללו. והחודש זה יקרה באמצעות פיצוצים קרמתים, התשוקה לחופש, והצורך לקבל החלטות נחושות שמובילות לטרנספורמציה ולקווי זמן חדשים. לא קווי זמן שתודלקו על ידי האנרגיה של המחוייבויות הקרמתיות, אלא אלה שבהם אנו בוחרים להיות חופשיים וריבונים מבחינה אנרגטית.

אנו צריכים להחליט למען עצמנו ולא למען אף אחד אחר, החלטה שאנו יודעים שתהיה הנכונה והטובה ביותר עבורנו, שתביא לנו שמחה ושתאפשר לנו לאשר את הדבר בו חשדנו במשך תקופת חיים רבותשלפעמים אנחנו חייבים להפסיק לספק אנרגיית ריפוי לאדם או למצב ולהתחיל לספק אנרגיה של קבלה.

יולי גם מעניק התעצמות לקווי זמן חדשים שנובעים מהחלטות חדשות. החלטה היא התחייבות לנתיב מסוים. אנשים רבים כל כך מדברים על בחירות והחלטות באותה הדרך, כאילו היו שני דברים זהים, אבל כמו קוטביות ודואליות, הן שונות מאוד. בחירה היא אפשרות שאנו לוקחים בחשבון בהתבסס על האפקטיביות והיעילות שלה והאם אנו מוכנים לחיות עם ההשלכות שלה. אף על פי שאנו יכולים לחשוב שאנו שוקלים בחירות בהתבסס על מגוון גורמים, המכנה המשותף לבחירות שלנו הוא השלכות.

אנו מקבלים החלטה כאשר אנו בוחנים את כל האפשרויות שלנו ובוחרים בזו שהיא מעשית ובתביצוע ביותר באותו רגע. אנו יכולים לחשוב שאנו מחליטים בהתבסס על מה שטוב ונעלה ביותר עבורנו ובמידה מסוימת זה נכון. אבל המכנה המשותף להחלטות שלנו הוא גם ההשלכות שעמן אנו מוכנים לחיות.

קבלה היא שיעור החיים הקשה ביותר שלנו, כיוון שהוא מחייב יישום של היעדר שיפוט מוחלט וללא תנאי. כאשר אנו מקבלים את הבחירות של מישהו, אנו נמנעים מלשפוט את מה שהם עושים או בוחרים ומפסיקים לחשוב שהם זקוקים לעזרה שלנו כדי לקבל בחירה טובה יותר, או שהם עושים את הדבר הלאנכון, או שהם לא יודעים מה הם עושים ואנו צריכים לומר להם מה לעשות.

בעולם נקי משיפוט אנו מקבלים את הבחירות שלהם. אבל במסגרת משימת הנשמה שלנו לרפא אחרים, אנחנו מאמינים שאנו מחוייבים לומר להם, כיוון שאנו אחראים כלפי ההחלטות שלהם וכלפי התוצאות שהם יוצרים. ושעלינו להציב אותם בנתיב הנכון, כיוון שהדבר הוא חלק ממשימת הנשמה שלנו ותכלית חיינו היא לוודא שהם נשארים בנתיב הנכוןזה שבו הם אמורים לצעוד, הנתיב שמוביל לאור, הנתיב שבו הם יודו סוףסוף, לאחר מאמץ שנמשך גלגולים רבים, שאנחנו צודקים, יאמצו וישלבו את האור שהגשנו להם במשך זמן רב כל כך.

יישום חוסר השיפוט הזה נכון גם לגבי האופן שבו אחרים מתקשרים אלינו, בייחוד אותם אנשים שהם חלק מהמעגל הקרמתי ומקבוצת הנשמה שלנו.

אנו חייבים ליישם קבלה, אם אנו רוצים להיות מסוגלים לקבץ את משאבי האנרגיה שלנו ולהדק את שדה האנרגיה שלנו כדי לעצור נזילות ושאיבות אנרגיה שמרוקנות אותנו. קבלה היא לא היכולת לסבול מצב מסויים. קבלה היא ההכרה ברצון החופשי של אדם אחר וביכולת שלו לבחור עבור עצמו, ואין זה משנה עד כמה שגויה או מוטעית הבחירה שלו לדעתנו.

אם עקבתם אחריי מאז 2004, כאשר התחלתי לכתוב וללמד לראשונה, אחד מהמסרים המוקדמים מאת המלאך הנעלה אוריאל היה שזוהי תקופת החיים שבה נסיים את הקרמה. ושכדי לעשות זאת, בחרנו בשותפים הקרמתים הקשים והמאתגרים ביותר. בחרנו באנשים אליהם יש לנו מחוייבויות והתחייבויות חזקות, בחרנו באנשים אותם לא הצלחנו לרפא מעולם, בחרנו באנשים שגרמו לנו את הנזק הגדול ביותר בגלגולים קודמים, ושהיו אחראים לסבל, לטראומה ולצער שלנו.

זה הזמן שלנו להאיר באמצעות האור הזוהר ולהפסיק לעמעם את האור שלנו לטובת אחרים. אנחנו לא צריכים להמתין לבום קרמתי כדי לסיים את קווי הזמן הקרמתים שלנו, אבל אנו נקבל אותם אם הכוונה שלנו עומדת בניגוד למחוייבויות הקרמתיות שלנו ולצורך שלנו לרפא אחרים. בנקודה כלשהי במסע הזה, בייחוד עכשיו כאשר אנו בשלב התעלות מתקדם, אנו חייבים להגיע למקום הזה והנה אנו כאן.

כדי לנווט מבעד לאנרגיות של יולי, האסטרטגיה הטובה ביותר היא להיות במרחב של קבלה ולמקד את האנרגיה שלנו בכוונה שלנו, בתוצאות שלנו ובאנרגיות שאנו רוצים שיהיו בחיינו. כדאי להחזיק בגבולות אנרגיה חזקים ולהיות מחוייבים לחלוטין לנתיב האישי, לדעת שכל אדם או מצב שעוזבים או שנלקחים, יוחלפו באנשים ובמצבים שמתאימים, תואמים וערוכים יותר מבחינה אנרגטית.

יש כמה היבטים מעניינים ביולי שכדאי לציין. צדק נכנס לנסיגה בסוף החודש בעודו עושה את דרכו חזרה למזל דגים, כדי להיות שוב בצמידות לנפטון. הפעם זו לא תהיה צמידות מדוייקת, אבל שני המושלים של מזל דגים, צדק ונפטון, יהיו במזל דגים מסוף אוקטובר ועד ה-31 בדצמבר. זה מעבר שמתרחש כל 155 שנים, שתמיד מברך אותנו בהתעוררות ובטרנספורמציה רוחניות.

מאדים מתייצב במקום כדי להתחיל נסיגה ארוכה מאוד שתתחיל בסוף אוקטובר ותסתיים בשבוע הראשון של ינואר 2023. זה מעניין כיוון שהוא נסוג במזל תאומים, שהוא המזל שמושל בקרמה ובקשרים קרמתים. זו תמיכה נוספת בסיומים הקרמתים שלנו, משום שמאדים הוא פלנטת הפעולה והמושל של מזל טלה, המזל הראשון בגלגל המזלות.

אז, בתחילת ספטמבר, שבתאי ואורנוס מקיימים שוב זווית ריבועית, שתהיה פעילה במיוחד מספטמבר ועד נובמבר. זה היה הנושא העיקרי של שנת 2021 והוא מערער גדול של הסטטוס קוו, בייחוד כיוון ששבתאי נמצא במזל בו הוא מושל מסורתית, מזל דלי. היה זה אירוע גדול עמו היה צריך להתמודד כל השנה וראינו את ההשפעות שלו בתנועה לקידום אמת וחופש.

זכרו, שבתאי הוא המושל המסורתי של מזל דלי, בו שהה מאז דצמבר 2020. מה התרחש בעולם מאז? מה השתנה ומה מתפתח כעת? מזל דלי מושל באנרגיה של הממד החמישי ובביטוי שלו של קהילה, חיבור ומודעות רבה יותר לאחדות. אורנוס הוא המושל החדש של מזל דלי, ולכן יש לנו עכשיו אנרגיה רבה של הממד החמישי שמפריעה לממד השלישי, הודות להיבט זה.

אחרון חביב, מרקורי ייסוג שוב במזל בתולה, מזל בו הוא מושל גם כן, בספטמבר ובאוקטובר. כאן יהיה עלינו לחשוב כיצד אנו מקיימים אינטראקציות עם אנשים אחרים, כמשרתים ובשירות להם, או כמאסטרים ולמען שירות. האם נוותר על הריבונות האנרגטית ועל השמחה שלנו כדי לעזור לאחרים, או האם נאיר בחוזקה כפי שאנו מסוגלים ונניח לאור להיות להם השראה, כדי שיוכלו לראות את הטרנספורמציה האישית שלהם? זו תהיה שאלה גדולה במחצית השניה של 2022.

ובאותו זמן שמרקורי נמצא במזל בתולה, מאדים יהיה פעיל במזל תאומים, יעצים את האנרגיה של מרקורי בנוגע לקרמה, שיעבוד, משימות ריפוי, קבוצות נשמה והמחוייבות וההתחייבות שלנו אליהם. התכוננו, נושאים אלה יצוצו בחייכם ויהיה עליכם להחליט האם להיות משרתים או האם לעמוד לשירות, האם לשמר התחייבויות ומחוייבויות קרמתיות, או לסיים אותן.

אחת השאלות שצריך לשאול נמצאת בציטוט שאני משתפת איתכם מאז 2005, שמיליונים ברחבי העולם עושים בו שימוש ושאתם יכולים לעשות בו שימוש כגורם קובע. הציטוט הוא: ״כל האנשים בחיי אוהבים, מכבדים ומוקירים אותי. כל דבר בחיי הוא מקור לשלווה, לשמחה ולאהבה״.

אם מישהו לא יכול לאהוב, להוקיר ולכבד אתכם (ואתם יודעים מי הם), אז הם לא יכולים לקבל רשות גורפת לחצות את גבולות האנרגיה שלכם ולחולל תוהו ובוהו, טראומה ודרמה בחייכם. ואם מצב כלשהו אינו מקור לשלווה, שמחה ואהבה, שנו אותו, תקנו אותו או סלקו אותו. הגיע הזמן לניקיון בית אנרגטי ולהערכה כוללת של מה שמעשיר את התדר והרטט האנרגטי שלנו ומה שפשוט תופס מקום ומשתמש במשאבי האנרגיה שלנו.

האנרגיות של יולי מוסיפות דלק למדורה שכבר בוערת בכםהתשוקה לקבל שמחה, שלווה, אהבה ושפע, הרצון בחופש ובריבונות אנרגטית. אלה יגיעו, ואולי לא בדרך שבה אתם חושבים. נהלו את הציפיות שלכם לגבי מה שאנשים אחרים מסוגלים לעשות במסגרת התדר והרטט האנרגטיים של האור שלכם.

היו נאמנים לעצמכם, כבדו את הכוונות שלכם, שמרו על גבולות אנרגיה חזקים והמשיכו להניע את הדלת המסתובבת של ההשלמה וסגירת המעגל, בעודכם מתרחקים מצער, מכאב, מסבל ומטראומה ועוברים לשמחה זוהרת, לשלווה, לאהבה ולשפע של הגשמת שילוב ההתעלות שלכם בממד החמישי.

שיהיה לכם חודש נפלא.

לתמיכה