דוח אנרגיה לחודש יולי 2019

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

לאחר שישה חודשים של מאמץ ועבודה יסודית, אני כבר מצפה לחלק השני של הברכות והתגמול. אבל אני יודעת מספיק על עבודת האנרגיה כדי לדעת שהתגמולים לא תמיד מהנים ומרגשים ושתכופות הם כוללים מאמץ נוסף רב, ושלפעמים הם מגיעים מחופשים כאתגרים. אולם בחודש שחלים בו שני ליקויים, נסיגת מרקורי והיבטים נדירים שכוללים את כל הפלנטות ובאמצע התעוררות קולקטיבית עצומה, החודש הזה אמור להיות מרגש מאוד. הנושא של יולי הוא ״קרמה שחוזרת לביקור״ ו״מדרגות עולות ויורדות״. הוא יהיה חודש עם פוטנציאל רב לטרנספורמציה ולכיוונים חדשים, אך תחילה עלינו להלך במחוזות ישנים כדי להחליט האם ברצוננו לקבל החלטות חדשות או לחזור על דפוסים ישנים.

הנושא של יולי הוא ״מדרגות עולות ויורדות״, כיוון שזהו חודש שבו נתמודד עם הפיתוי להישאר בעבר במקום לנוע קדימה אל ההווה, מבלי לחזור ולטחון את האנרגיה של העבר בחיי היוםיום שלנו, לחזור על שיעורים קרמתיים מן העבר, ולנסות לבטל את מה שאיננו יכולים לבטל. האם ניסיתם פעם לעלות במדרגות נעות היורדות מטהאני ניסיתי וזה לא קל. המדרגות נעות מטה ואתם מנסים לעלות מעלה ועליכם להיאבק כנגד התנועה של המדרגות וכוח הכבידה כדי להתקדם. הסוד לביצוע משימה זו הוא לרוץ במעלה המדרגות במהירות רבה יותר ממהירות התנועה שלהן מטה

הנושא המשני של חודש יולי הוא ״קרמה שחוזרת לביקור״ והוא כרוך בחבר הותיק שלנו, גלגל הקרמה. גלגל הקרמה נע אחורה, לא קדימה, ומשימתו היא למשוך אותנו חזרה אל העבר כדי שנוכל לבחור האם נכנע לפיתוי לנסות לתקן את העבר, לזכות בצדק ולרפא את הפצעים שלנו על ידי חזרה על העבר עד אשר נקבל את התוצאה שמספקת את האגו שלנו.

אנו רוצים לקבל תוצאה שונה מסיבותנו שלנו, בדרך כלל כדי לסייע לנו להתגבר על הטראומה שגרם המצב בתקופת החיים הנוכחית ובתקופות חיים אחרות. אך התהליך הקרמתי המחזורי כולו נמצא במקומו כדי לעזור לנו לבחור האם אנו רוצים להמשיך לחזור על הקרמה או לשנות את הרטט של שדה האנרגיה שלנו לתדר גבוה יותר כדי שנוכל להתקדם, להתרחק ממחזורי הקרמה ולהתקדם אל שדה פוטנציאלים חדש. זוהי הבחירה השונה שלנו, לסיים את הקרמה ולברוא תוצאה אחרת לנסיבות מבלי לזכות בצדק, בהתנצלות או בתחושת הישג, לבד זו שנובעת מההבנה שבכוחנו לסיים את הקרמה, אך שאין בכוחנו לשנות את ההתנהגות או את האמונות של אדם אחר.

זהו גלגל הקרמה בפעולה וכל מסע הוא אוסף של בחירות להחליף את האנרגיה של העבר בפוטנציאלים חדשים להווה, דחיפה ומשיכה איןסופיות בין תקווה לתוצאות טובות יותר עבור החרטות שלנו או שחרור המצב והבעת כוונה לפוטנציאלים חדשים.

זהו חודש עמוס מאוד בכל רמות האנרגיה. אירוע אנרגיה גדול החודש הוא שני הליקויים וזכרו, היו לנו שני ליקויים בינואר, התחלה חדשה לשנת 2019 ואלה מופעלים בתחילת יולי. לכן ליולי יש אפקט ליקוי כפול! הליקויים בינואר מובאים שוב לקדמת הבמה ביולי כדי להוסיף להשפעות הליקויים שחלים בו.

בעוד שליקויים הם חלק מאירועי השמש והירח שמתרחשים בכל שנה, הם גם שערים עוצמתיים לאנרגיות חדשות ונקודות גישה להורדות אנרגיה עוצמתיות. בעת הליקוי, אנו זוכים לראות את המעבר מחושך לאור בתוך כמה דקות. האין זה מה שאנו חווים עכשיו, המסע מחושך לאור? התחלנו עם האור, אז החשיך, ואז הופיע האורהאור תמיד גובר על החשכה וכפי שאמרתי ״האור הופך את החשכה ללא רלוונטית״. אולי תרצו לזכור משפט זה החודש.

כולם דיברו על הליקוי שחל ב-2 ליולי, כיוון שהוא היה ליקוי השמש המלא הראשון מאז ה-21 באוגוסט, 2017 שחצה את יבשת ארצות הברית. מה התרחש בארצות הברית באותו זמן? וחשוב יותר, מה הייתה המעלה של הליקוי? הוא התרחש במעלה 29 במזל אריה והאם אתם זוכרים מה כתבתי בדוח האנרגיה באותו חודש (אוגוסט 2017)?

הנה מה שנכתב: ״הליקוי שיחול ב-21 באוגוסט, במעלה 29 במזל אריה, זוכה בתשומת הלב הרבה ביותר בשל מעברו מעל ליבשת צפון אמריקה. אנשים רבים יסעו לראות את הליקוי בעת התרחשותו. לכל מי שנולד עם פלוטו במפת הלידה שלו בסוף מזל אריה, וכלולים בכך האנשים שנולדו משנת 1955 ועד שנת 1962, דור שנושא גם אנרגיות אינדיגו חזקות, הליקוי הזה נופל בדיוק על פלוטו במפת הלידה שלכם, מסמל טרנספורמציה ברמות עמוקות מאוד.

מעניין לציין, זו גם המעלה של פלוטו במפת הלידה של סוכנויות ממשלתיות כגון ה-CIA וה-FBI ושל המעקב, הניסויים בבני אדם ותחילת ההתרחבות של פרוייקט MKUltra הנאצי* – טכנולוגיה לשליטה באנרגיהשנערך בארצות הברית ובעולם. אני חוזה שנחשף לחלק מהאמת המכוערת על הסוכנויות הללו ועל הפעילות שלהן בחודשים שלאחר הליקוי של ה-21 באוגוסט ואולי נהיה עדים אפילו לחיסול הדרמתי מאוד שלהן או להסרת הרבה מסמכויותיהן. הן מושפעות מאנרגיות הממד החמישי גם כן והשפעות הליקוי נמשכות לפחות שישה חודשים״.

ואנו רואים חקירות רבות שבודקות שימוש לרעה בכוח בארגונים הללו עתה, אז האם זהו סופם? דברים רבים יכולים להסתיים במחזור ליקוי, נצטרך להמתין ולראות.

הליקוי השני (הם מגיעים בזוגות) יחול ב-17 ביולי ויהיה במזל גדי (אותו מזל שהיה בליקוי הראשון ב-6 בינואר) – והוא מאיר את כל הפלנטות שוב ומוסיף שכבה נוספת למומנטום שימשך עד סוף השנה, עד הצמידות של שבתאי ופלוטו במזל גדי שתחול בינואר 2020. אתם מתחילים כבר להתרגש?

ויש לנו גם את נסיגת מרקורי שהתחילה ב-6 ליולי, אך שתקופת הצל שלה החלה ב-28 ביוני. הוא יסוג כל החודש ותקופת הצל תסתיים ב-12 באוגוסט, ממש לפני הירח המלא של אוגוסט. אך זכרו שמרקורי, המכונה ״מאחז העיניים״, יהיה במזל סרטן, יפעיל את זנב הדרקון (קרמה) וגם את הצמידות של שבתאי ופלוטו. טרנספורמציה עוצמתית רבה ואנרגיה קרמתית כפולה משום שמרקורי מושל בקרמה גם כן. האם אתם מוכנים לכמה סיבובים של גלגל הקרמה בחייכםהוא מסתובב לאחור, לא קדימה. מרקורי גם נוגע במעלה של אחד מהליקויים של ינואר בתחילת יולי והדבר יימשך עד ה-12 באוגוסט, ולכן ההשפעה תורגש במשך חודש.

זה יהיה זמן עמוס. אזהרות נסיגות מרקורי הרגילות מחייבות גם הפעםבדקו פעמיים את התקשורות, אפשרו עוד זמן לנסיעות, הישארו מקורקעים ומודעים למה שאתם עושים והשתמשו בזמן הזה לחשיבה, להתרעננות, להירגעות, להרהור מחדש, לתיקון ולשחרור. כל שצץ ועולה עכשיו לשיקולכם הוא הזדמנות לבצע תיקוני מסלול.

מרקורי גם יקיים אינטראקציה עם מאדים, שבתאי ופלוטו כל החודשדמיינו כלבלב צ׳יוואווה קטן (מרקורי) נובח על ניופאונדלנד ענקהדבר יכול לגרום לכמה צרות. אף על פי שיחסית לניופאונדלנד, הצ׳יוואווה הוא כלב קטנטן, הוא עלול להיות מרושע למדי ולנשוך לפתע. זוהי תקופה טובה להיות מודעים לצרות קטנות שגורמות לבעיות גדולות ולטפל בעניינים בעודם צצים ועוליםעצה שתמיד טובה בעת נסיגת מרקורי.

אתם עשויים להרגיש מלאי מוטיבציה ומוכנים לפעולה החודש והדבר תואם לפעילות האנרגטית, אך לנוכח נסיגת מרקורי, ייתכן ויהיה עליכם להיזהר ולקחת בחשבון את הפוטנציאל המבלבל שלה. אינכם צריכים לדאוג לגבי קבלת ההחלטות ״הטובות ביותר״, רק לכך שהן תואמות לגמרי לכוונה שלכם ושהן הולמות אנרגטית את השמחה שלכם.

אין פתרון מהיר, אין תרופת פלא, או מטה קסם שיעזרו לכם לעבור תהליכים אלה; הם מתאימים לצמיחה ולטרנספורמציה שלנו. זכרו להמשיך ולהניע את האנרגיה קדימה ולשמור על גבולות אנרגטיים איתנים. הקרמה מסתיימת כאשר אתם קובעים שהיא מסתיימת והריבונות האנרגטית שלכם היא הסוד לחודש שמח ומשמח, מעכשיו ועד סוף השנה הדינמית והעוצמתית כל כך הזאת.

******

בזכות התמיכה שלכם….