דוח אנרגיה לחודש יוני 2021

התחדשות, אתחול, תחייה

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

חודש יוני לוקח את כל מה שטולטל בעת ה״מהומה, המאסטריות והנסים״ של מאי והופך אותם למשהו שאנו יכולים לממש במציאות שלנו. מה שהתרחש במאי אפשר שהיה ניקוי מציאות עמוק באמת ולא הרבה נותר, אך אל דאגה, אתם תמצאו תחליפים לכל הדברים הללו בחודש יוני. אך אף על פי שאנו מתחילים את יוני עם הרבה שאריות אנרגיה ממאי, זהו חודש חדש ורטט חדש. הנושאים של יוני הם איפוס, מהפך, רטט חדש, אתחולים ותחייה.

אנו מתחילים את יוני עם הרבה אנרגיה שנותרה ממאי. יש לנו כמה נסיגות חשובות, תמיכה רוחנית חזקה ואנו נמצאים בנקודת האמצע שבין שני ליקויים עוצמתיים. הדבר נשמע אולי כאות מבשר רעות, אבל אין זה כך, משום שביוני נוכל לבנות מחדש מתוך ״המהומה, המאסטריות והנסים״ של מאי. האנרגיה של יוני כוללת איפוסים, מהפכות, נסיגות ותחייה. ואם אתם זוכרים שאחד מהנושאים העיקריים לשנת 2021 הוא ריבונות אנרגטית, כפי שתיארתי בתחזיות שלי לשנה זו, יש לכם בסיס להבנת התמונה הגדולה יותר לגבי מה שמתרחש השנה.

ליוני 2021 יש רטט של 11 (6+5=11) וזה הראשון מבין מספרי המאסטר. אבל זהו המספר של החניך, הטירון שמתחיל זה עתה לחקור את עוצמתו הרוחנית. הדבר נכון לגבי אלה שלא התעוררו עדיין ושרק מתחילים בתהליך. אתם יכולים לחשוב על יוני כעל חניכה לשלב הבא של השימוש בעוצמה הרוחנית שלכם.

כמה מהאנרגיה של הממד החמישי שילבתם וכמה אתם מוכנים להרחיק לכת?

למען מה אתם מוכנים להשתמש בעוצמה הרוחנית שלכם? מה אתם רוצים לברוא לעצמכם בעזרתה?

אחד מהסימנים המובהקים של הממד החמישי הוא שאנו דואגים לצרכים שלנו, אתם יכולים לומר שאדם מהממד החמישי הוא ״אנוכי״ והדבר נכון רק בהקשר של מצב שבו אתם מוודאים שהצרכים שלכם נענים תחילה. ובכך כוונתי לומר שאתם שלמים, מלאים והולמים במרחב האנרגיה שלכם בכל עת ושאתם שומרים על גבולות אנרגיה חזקים. אז קדימה לאנוכיות ולרמת החניכה השנייה של האנרגיה של יוני.

בואו נתחיל מההתחלה עם יוני ועם ארבעה אירועי אנרגיה גדולים:

ליקוי הירח שחל ב-26 במאי וליקוי החמה שיחול ב-10 ביונישניהם בעלי משמעות חזקה עבורנו, כפי שכבר אמרתי. ליקוי דומה לזה של ה-26 במאי התרחש בפעם האחרונה ב-25 במאי, 1975 וליקוי החמה של ה-10 ביוני באותה מעלה התרחש בפעם הקודמת ב-10 ביוני, 2002. לא מדובר בחזרה על אותם אירועים, אלא יותר על הזדמנות לקבל מקום בשורה הראשונה בעת שההחלטות והבחירות שלנו מן העבר צועדות לפנינו, ואנו זוכים לראות מה עשינו אז כדי שנוכל לקבל עתה בחירות זהות או שונות

אנרגיה נעה במעגלים ואף אחת מהתנסויות החיים שלנו אינה ייחודית לחלוטיןתמיד יש דפוס חוזר, אם נחפש דפוס שכזה. הדבר יכול להתחיל בבעיה מגלגול קודם, אבל אם מלאו לכם כבר 18 שנים ואתם בוגרים כבר מזה זמן מה, ואם תחפשו מעבר לאתגר אחר דפוסי אנרגיה, מחזורים, אנשים דומים, התנסויות ובחירות דומותאתם תמצאו אותם.

העבר הוא אבן קפיצה להווה ואין זה דבר רע. כל מי שאומר לכם למחוק את העבר, לשכוח אותו, להתעלם ממנו, מתעלם מעובדה אחת חשובה מאוד. ללא העבר לא היה לנו הווה. ללא העבר לא היה לנו ידע. וללא העבר אין לנו ניסיון.

דמיינו שהיה עליכם ללמוד לנהוג בכל פעם שאתם נכנסים למכונית, כיוון שמחקתם את הלימוד וההתנסות שלכם בנוגע לנהיגה.

כאשר אתם מקשיבים לאנשים שנותנים עצות, השתמשו בהגיון בריא.

הנושאים של יוני תואמים לפעילות הנסיגה המשמעותית של מרקורי, שבתאי ופלוטו. נסיגת מרקורי דומה, במעלה ובמזל, לזו שהייתה לנו במאי 1975. הנה שיעור מהיר באסטרולוגיה. מזל תאומים הוא מזל הבית של מרקורי והוא גם מושל בקרמה. אז יש לנו את הפלנטה המושלת בקרמה במזל המושל בקרמה וחזרה על מחזור שהתרחש בשנת 1975, זמן שבו רבים מאיתנו חוו אירועים משני חיים, חלקם שלא בשליטתנו כיוון שהיינו ילדים או שהיו לנו אופציות בודדות שהיו נגישות לנו. אנו מקבלים עכשיו הזדמנות לקבל החלטות שונות.

אשמה, בושה, שיפוט, ביקורתלא יעזרו או יועילו כאן. אינכם יכולים לתקן את העבר. כל שאתם יכולים לעשות הוא להשתמש בהתנסויות ובתוצאות מן העבר כדי לקבל עכשיו החלטות אחרות.

שבתאי החל בנסיגה ב-23 במאי ואני באופן אישי שמחתי בה, כיוון ששבתאי חולף חליפה קשה ליד הירח שלי. התנועה קדימה של שבתאי חופרת את מחילות הטרנספורמציה ובעת הנסיגה שלו יש לנו הזדמנות למלא אותן. הוא מתיישר ב-6 באוקטובר ולא יוצא מצל הנסיגה שלו עד אמצע ינואר 2022. ולכן, יש לנו זמן מעכשיו ועד לאותו זמן אפשרות להשתמש בעוצמת הבהירות החדשה והבלתי מתפשרת של שבתאי כדי להשתמש בעבר באופן יעיל במטרה לבנות את המציאות החדשה שלנו.

ובשעה שכל זה קורה, אנו מקבלים הצצה לאנרגיה מהותית של שנת 2022 והיא הצמידות של צדק ונפטון במזל דגים, שמתרחשת בערך פעם ב-155 שנים ובדרך כלל מבשרת על שינויים גדולים במודעות ובהבנה הרוחניות. הצמידות הקודמת של צדק ונפטון במזל דגים התרחשה בשנת 1855 והייתה זו תחילתה של תנועת הספיריטואליזם ברחבי העולם.

עם ההתעוררות הגדולה יותר והלכי הרוח המודעים יותר מבחינה רוחנית שיש לנו עכשיו, אירוע זה עשוי להוות קפיצה גדולה במחזור ההתעלות. צדק נכנס למזל דגים ב-23 במאי למשך כמה שבועות, אבל אנו כבר מרגישים בהשפעה שלו. כמה אנשים פונים עתה אל הרוח בחיפוש אחר תשובות והופכים ריבונים יותר מבחינה אנרגטית?

זוהי התעוררות האלוהות שלנו ברמה חדשה לגמרי, הזדמנות עבורנו לגלם הולמות אלוהית אמיתית, את השותפות הסינרגית שבין האנושי לאלוהי. זוכרים שהנושא של 2021 הוא ריבונות אנרגטית? עכשיו הזמן להצהיר על הריבונות שלכם.

אני חייבת להזכיר את ליקוי החמה השנתי של ה-11 ביוני ששוב מתזכר מחזור אנרגיה מה-10 ביוני 2002. אם אתם תוהים מדוע כל מחזורי האנרגיה הללו צצים ועולים עכשיו, בחנו את המקום שבו אנו נמצאים בנתיב אינטגרציית ההתעלות של הממד השלישי והממד החמישי. אנו חושפים ומשדרגים את דחיסות הממד השלישי בקנה מידה שלא היה כמותו. אנו רואים התעוררות המונית של האנושות והתקפה תואמת לה על הריבונות האנושית ועל עצם קיומה.

שלא תהיה לכם טעות, מה שמתרחש עכשיו בעולם הוא מתקפה חזיתית מקיפה על האנושות שלנו והדרך היחידה היא להצהיר על הריבונות האנרגטית שלנו ולהשתמש בכל כלי אנרגטי ורוחני המצוי בידינו כדי להבטיח את הישרדותנו.

דבר אחד שעליי לומר בקשר ליוני, כיוון שהוא קשור לאנרגיה של איפוסים, תהפוכות, נסיגות ותחייה הוא שפלוטו מתנהל במרץ במזל גדי מאז תחילת שנת 2008, אז נחת לראשונה במזל זה. כתבתי על כך בדוח האנרגיה של מאי וזה נכון גם לחודש יוני.

ארצות הברית תחווה את שיבת פלוטו הראשונה שלה ב-22 בפברואר, 2022, אבל פלוטו כבר עושה את דרכו לכיוון אותה מעלה מזה כמה שנים ושיבת פלוטו של ארצות הברית תארך עד 2024. אבל אין זה אירוע של ארצות הברית, זהו אירוע גלובלי. כאשר הכרזת העצמאות נחתמה בשנת 1776 הייתה זו מפלה אדירה עבור המשטרים המונרכים ששלטו בעולם באותו זמן.

הם שלטו בשל ״זכות אלוהית״ והייתה להם סמכות עליונה על כולם. לא הייתה ריבונות אנרגטית, לא היו זכויות פרט, לא היו חירויות אזרחיות, ועוד אמונות מודרניות אשר, באותו זמן, היו נענות בענישה חמורה.

המונרך היה השולט היחיד וכולם היו ״נתיניו״, נתונים למָרוּת רצונו. כאשר הכריזו בפני המלך ג׳ורג׳ ש״כל בני האדם נבראו שווים״, אני משערת שהוא חטף התקף לב קל. הייתה זו הכרזה תקדימית על ריבונות אנרגטית, על מעמד שווה לכולם, ובכלל זה המונרך, ועל הזכות שלנו לממשל עצמי, מחוץ לאמונה של ״זכות אלוהית לשלוט״.

אז הנה אנו, ברמה הגלובלית, רואים פעם נוספת כיצד הריבונות האנרגטית שלנו מאותגרת על ידי אלה שרוצים להפוך אותנו ל״נתינים״ המשועבדים לרצונותיהם, שאינם לטובתנו הנעלה ביותר. נושא זה יבוא לידי ביטוי בחוזקה בשנה זו ובשנה הבאה, בשל צמידות צדק ונפטון במזל דגים, ואנו נצטרך שוב להצהיר עתה על הריבונות האנרגטית שלנו.

אנו רואים גם את הפרדת המוץ מן החיטה, אלה שיתקדמו ואלה שלא. אל תביטו כאן לאחור, כולם ריבונים מבחינה אנרגטית וכולם מקבלים את ההחלטות הטובות והמושלמות ביותר עבורם.

דבר נוסף שחשבתי עליו עכשיו הוא שהמבשר על הליקוי של ה-26 במאי, 2021 שהיה בשנת 1975, התרחש שנה לפני יובל ה-200 של ארצות הברית. דובר רבות על משמעות המהפכה האמריקאית באותו זמן, ועכשיו, 246 שנים לאחר מכן (הקפת פלוטו אחת), הנושא שב וחוזר. ואנו קרובים מאוד לשיבת פלוטו הראשונה של ארצות הברית. ההתקוממות כנגד הסמכות הטוטליטרית שהתרחשה בשנות פלוטו במזל גדי אז, שבה ומתממשת.

אך המאבק היום מתחולל ברמה אחרת. האם אנו, משפחת האנושות, נאבק למען עצמנו ולמען הסמכות והריבונות האנרגטית שלנו? אני מאמינה שכן ואנו נתגבר על הכוונות הרעות והשחיתות שאנו רואים בעולם. אם הכול נראה עתה מדאיג, הסיבה היא שאנו טיהרנו את ההיבטים הקלים יותר של הממד השלישי ועכשיו אנו בתחתית החבית, הצעיף הוסר מפני ההיבטים החשוכים ביותר ואנו רואים אותם במלוא תפארתם העירומה. נכון שהם ממש מכוערים? אתם מאמינים שזה קורה? דעו שכך קורה כבר עידן ועידנים, פשוט לא ראינו זאת קודם לכן.

הצעיף הוסרכמה פעמים שמעתם את הביטוי הזה? אני אומרת שהצעיף הוסר כבר לפחות עשר שנים, אבל היכולת שלנו לראות מעבר לצעיף לא התרחשה בוזמנית. המודעות שלנו לא התרחבה באותו זמן שבו הצעיף הוסר, כיוון שלא היינו מוכנים לעבד את המידע על הממד השלישי ועל הדחיסות, הכוח, תאוות הבצע, השחיתות והחשכה שלו.

עכשיו אנחנו מוכנים, כיוון שבעשר השנים האחרונות התקדמנו לאורך נתיב ההתעלות, שילבנו עוד אנרגיה ואור של הממד החמישי אל תוך הפרדיגמות של הממד השלישי, ועכשיו אנו מוכנים להתמודד עם מה שלא יכולנו להתמודד עמו קודם לכן.

לפני שתחשבו שמדובר בכדור הארץ ובאליטה, מדובר גם בצעיפים הפרטיים ובאשליות האישיות שלנו. מדובר באופן שבו אנו מכחישים את האמת שנמצאת לנגד עינינו, בין אם לגבי טבעו האמיתי של מישהו, לגבי עצמנו, לגבי היכולות או האמונות שלנו. הצעיף הוסר לפני זמן רב וחלק מהאנרגיה של השנה הזאת התמקד בהזזתנו לכיוון גילום האמת שלנו, הפוטנציאל שלנו, והסרת אשליות חוסר האונים, חוסר היכולת, ההכחשה והייאוש מהפרדיגמה האנרגטית האישית שלנו.

עלינו לראות את האמת ולהכיר באמת של כל אדם וכל דבר ואז להשתמש במידע הזה כדי לקבל החלטות חדשות ושונות. והמציאות שלנו תלויה באופן שבו אנו מקבלים גישה לפוטנציאל האנרגטי שלנו ועושים בו שימוש, ולכן, חפשו אחר האנרגיות הגבוהות ביותר, אחר הפוטנציאלים הגדולים ביותר, אחר הנתיב המעצים ביותר והפכו אותם לשלכם.

יש שתי דרכים להתמודד עם המצב ולהמשיך להתקדם לכיוון האור. ראשית, יש להבין שהחשכה היא גלויה כאשר אתם מביטים בה, אך הסיבה לכך היא שכעת יש לנו מודעות רחבה יותר ואנו מסוגלים לראות את אותה חשכה. אין לה כלל עוצמה ביחס אלינו, אלא אם אנו מעניקים לה את עוצמתנו. הנטייה הטבעית שלנו היא לראות את האור וללכת לכיוון האור, לכן, ודאו שאתם עושים זאת.

הדרך השניה היא להבין שהיכולת היצירתית שלנו היא שמניעה אותנו קדימה בכל מצב. זו אחת מהעוצמות שלנו בממד החמישי. זוהי היכולת שלנו להשתמש באנרגיה ולתעל אנרגיה לטובת צורות חדשות ושונות. כך אתם מאמצים את הריבונות האנרגטית שלכם, על ידי כך שאתם הופכים לבוראים, על ידי שימוש ביכולת שלכם לקבל ולתעל אנרגיה לכדי מציאותהמציאות שבה אתם רוצים לחיות. יש שתי הדרכים לברוא את המציאות שלכם, על ידי הליכה בנתיב הדחיסות של הממד השלישי או על ידי הליכה בנתיב היצירתיות של הממד החמישי. בחרו בנתיב הטוב ביותר עבורכם.

יוני יכול להיות כוח עוצמתי לשינוי, אם לא נמשיך להלום בדלת שנסגרה ובמקום זאת, נברא דלת הזדמנות חדשה עבור עצמנו. אנו יכולים לבנות מחדש, לחדש, לאפס ולרענן את חיינו בכל דרך שאנו רוצים. כל שעלינו לעשות הוא להימנע מהפיתוי שלא לראות את מה שניצב למולנו, משום שאיננו אוהבים את המראה או מייחלים שהדברים היו שונים, ובמקום זאת, לנוע אל מעבר לאמונות, לאבל, לצער ולחרטה המגבילים שלנו לגבי העבר ולהשתמש בו כדי לברוא הווה ועתיד שמחים ומשמחים יותר.

שיהיה לכם חודש נהדר.

בוא/בואי לתמוך ולסייע