דוח אנרגיה לחודש יוני 2019

חכו שניה חבריםלפני שאתם ממשיכים לקרוא…. מתי בפעם האחרונה נתתם תמורה? זכרורק בזכות התמורה שלכם האתר הזה יוכל להמשיך להתקיים.

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

הצלחנו לצלוח את חודש מאי שהיה חודש קשה. האם גיליתם משהו על מה שמעכב אתכם בחייכם? האם למדתם משהו על המגבלות והפחדים שלכם, ומי הם החברים האמיתיים שלכם? האם קיבלתם תגובה שלילית מפתיעה ממישהו כאשר עשיתם דבר מה שחשבתם שהוא יעריך או יאהב? אם חודש מאי היה קאוטי, הסיבה לכך היא התפוררות המציאות התלתממדית שלנו שבוראת תוהו ובהו, והיא דרושה כדי שנוכל לראות את ההיבטים השונים של המציאות שלנו וכיצד הם נטולי תאימות, זרימה והרמוניה. ברגע שנראה את הדיסהרמוניה, נוכל להעריך מה דרוש כדי לאפשר לתאימות ולהולמות להיכנס לחיינו. הנושא של יוני הוא ״אנושי פוגש באלוהי״ ואת מה שפירקנו ושחררנו בחודש מאי נוכל לחבר בדרכים חדשות שמבטאות את האלוהות שלנו באנושיות שלנו כדי לברוא תאימות, הרמוניה, זרימה ולאפשר לנו להפוך לבני אנוש אלוהיים באופן מלא.

כל המערכות הישנות שלנו נבחנות עתה ויש לנו הזדמנות (אם נבחר) להתאחד עם האלוהות שלנו שהיא היבט של גילום השלמות (לא הקדושה) שלנו, בעלת 360 מעלות. זוהי הזדמנות לצאת ממחזורי הריפוי ולהיכנס לשלמות האנרגיה שלנו. אך איננו רגילים לכך, המיקוד שלנו היה נתון לריפוי ולתיקון הדברים שחשבנו שהם שבורים. בנקודה מסוימת עלינו לבחון את התיקונים שעשינו ולראות את עצמנו כשלמים. אז ננוע לשלב הבא, שהוא תאימות והולמות.

באופן מסורתי, חודש יוני הוא חודש החתונות, אך חשבו על משמעות הנישואים, לא על טקס הנישואים, אלא על האחדות שהנישואים מייצגים. הזיזו את החשיבה שלכם לגבי הנישואים משני אנשים שאוהבים זה את זה ושרוצים להתאחד לכדי זוג, למערכת היחסים שלכם עם העצמי האלוהי שלכם. שני ההיבטים, האנושי והאלוהי, דרושים לצורך השלמות והאחד אינו דגול מן האחר. ממש כפי שרכב הוא חסר תועלת ללא דלק או מפתח, כך האנושיות שלנו עובדת באופן הטוב ביותר כאשר היא מאוחדת באופן מכוון ומודע עם האלוהיות שלנו. זהו הנושא של חודש יוני.

ועלינו להרחיב נושא זה של אחדות ונישואים מעט יותר, כיוון שבעוד אנו נוטים לחשוב על אחדות וחיבור עם אחרים, אנו שוכחים שמערכת היחסים העיקרית שלנו היא עם עצמנו. הנטיה הטבעית שלנו היא להקדיש את המאמצים שלנו להתאחדות עם אחרים ולבריאת הרמוניה וזרימה עמם, אבל מאמץ זה חייב להתחיל בנו. איננו יכולים להפוך לבני אנוש שלמים, בעלי 360 מעלות, כאשר רוב המאמצים, הזמן והאנרגיה שלנו מוקדשים לניסיון להסתדר עם אנשים אחרים, לגרום להם אושר ולקבל את האישור וההסכמה שלהם. מאמצי האחדות שלנו חייבים להיות ממוקדים באיחוד שדה האנרגיה שלנו, בהבאת ההיבטים המפוזרים שלנו חזרה למרכז שלנו, בריפוי פצעי הנשמה שלנו ובשילוב השילוש האלוהי שלנו של גוף, שכלרגשות ורוח.

כך אנו פוגשים באלוהיות שלנו, כאשר אנו נרפאים ושלמים. איננו יכולים למצוא מישהו אחר שיעזור לנו לעשות זאת ואף מערכת יחסים לא תביא לנו שלמות. למעשה, כאשר אנו מחפשים אחר מערכות יחסים מתוך חוסר האחדות שלנו, אנו מוצאים מערכות יחסים מאתגרות ולאשלמות, שלא עובדות, כיוון שאנו חייבים להיות נרפאים ושלמים בתוך עצמנו תחילה, ורק אז נוכל ליצור שותפות עם אנשים אחרים שפוגשים בנו ברמת הריפוי והשלמות שלנו כדי לברוא מערכת יחסים תואמת והרמונית של 360 מעלות.

בנוסף לכך, אנו מקבלים כמה היבטים עוצמתיים למדי שיעזרו לנו לעשות זאת, ובכלל זה, ליקוי השמש המלא שיחול ב-2 ליולי וליקוי הירח ב-17 ביולי. הם מפעילים את הצמידות של שבתאי ופלוטו במזל גדי ואת דרקוני הירח במזלות גדי וסרטן. אנו נדחפים, אישית וקולקטיבית, לקראת איזון מחדש של פרדיגמת הממד השלישי של השליטה, הפיקוח, התחרות והקוטביות, עם היבטי הממד החמישי של הקהילה, החיבור, שיתוף הפעולה והדואליות הרבממדית. אם אתם תופסים כל שינוי בחייכם ככזה שמזיז אתכם אל תוך ההיבטים של הממד החמישי, תבינו מדוע הכול נתון כעת לבחינה מדוקדקת.

נקודת ההיפוך מתרחשת ב-21 ביוני, שהוא גם היום שבו מרקורי נכנס לצל הנסיגה במעלה 24 במזל סרטן, מוסיף עוד אנרגיה לפעולה הגדולה של מזלות סרטן וגדי שתהיה דומיננטית בששת החודשים הבאים. אם דומה שהעולם שלכם מתמוטט, חשבו על כך באופן הזה: הרוח שלכם מבקשת מכם לשחרר כל דבר שנמצא בתדר נמוך יותר מאשר התדר האמיתי שלכם כישות אלוהית. איזו מערכת יחסים מעכבת אתכם? אילו פחדים מגבילים את הפוטנציאל שלכם? איזו רמת ריפוי כבר הגשמתם ואולי הגיע כבר הזמן להכיר בכך שסיימתם?

מאדים נמצא במזל סרטן כל החודש, מזל שהוא לא כל כך מאושר בו אבל הוא ישהה מול שבתאי, פלוטו וראש הדרקון רוב החודש, מעצים אף יותר את האנרגיה. חשבו שהמים של מזל סרטן מכבים את האש של מאדים (סרטן מושל בירח), דבר המבקש מאיתנו למתן את התשוקה שלנו לפעולה על ידי כבוד לתחושות שלנו והכרה בהם. לפעמים התשוקה שלנו לפעולה היא גם תשוקה לקבלת תוקף, להצדקה או לדברים שאנו מאמינים שאחרים ״חייבים״ לנו בשל הזמן, האנרגיה והמאמץ שהשקענו במאמצי הריפוי שלנו עבורם, בין אם אנו מנסים באופן פעיל לרפא אותם או מחזיקים במרחב ובאנרגיה לטובת הריפוי שלהם.

האם אנו ״טוחנים מים״ בעת שאנו מחכים שהם יהיו מוכנים או האם אנו שוחים במרץ בים הזוהר של הפוטנציאל האישי שלנו? מצב זה עלול להיות מאותם מצבים קשים שבהם אנו מבינים שביקשנו רשות להתקדם, במקום ליישם את הרצון החופשי שלנו ולקדם את הפוטנציאל שלנו.

מתרחשת פעילות חזקה עם הנסיגות של הפלנטות החיצוניות בחודש אוגוסט, אז הן מתחילות להתיישר בספטמבר כהכנה לפעולה של מזל גדי בינואר 2020. זכרו שהכול מעתה ועד ינואר מכין אותנו לאותו אירוע גדול שהוא איזון מחדש, הבנייה מחדש והכוונה מחדש של אנרגיית הממד השלישי ששלטה בכדור הארץ ובאנושות במשך מאות שנים. הפעם האחרונה שהיינו עדים להיבט זה הייתה בשנת 1516 ואז לא קיבלנו את דרקוני הירח במזלות סרטן וגדי המשתתפים בפעולה. זוהי אבן דרך חשובה בהתפתחות הרוחנית שלנו.

ובואו לא נשכח, לנוכח כל התוהו ובוהו וההתפוררות הללו, שהשמחה היא התכלית שלנו, ולכן זכרו להקדיש זמן ולברוא שמחה בחייכם, הביעו כוונה  זו, היו בטוחים ובהירים לגבי מה שאתם רוצים בחייכם, לוו זאת בגבולות אנרגיה חזקים וזכרו לנשום, כיוון שהנשימה עוזרת לכם להישאר מקורקעים ושומרת על איזון וזרימת האנרגיה שלכם.

שיהיה לכם חודש נהדר.