דוח אנרגיה לחודש מאי

מאת ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ברוכים הבאים למאי, חודש של טירוף, מהומה ונסים, שכולם יחוו על פי מה שמתרחש בשדה האנרגיה שלהם ובנתיב חייהם. כמה דברים גדולים מתרחשים החודש ברמה הקולקטיבית, העבודה שעשינו כל השנה מגיעה לשיאה. ולכן, אם דברים מתחילים להתרחש בחייכם ואתם חווים מהומה במקום נסים, בחנו היטב את הדברים שאתם באמת מבקשים, כיוון שהאנרגיה נעה במהירות עכשיו וההגשמה מתרחשת על פי הכוונות העמוקות ביותר, ותכופות הנסתרות שלנו. חגרו חגורות, אל תוציאו ידיים ורגליים מהקרון ותיהנו מהנסיעה, רכבת ההרים יצאה לדרך.

אם נסעתם פעם ברכבת הרים, מה הדבר הראשון שמתרחש? תחילה היא עולה במעלה המסלול. בדרך כלל, היא לא מתחילה למעלה ואז יורדת למטה, היא מתחילה בתחתית המסלול ואז עולה למעלה. את הטיפוס מעלה הזה חווינו באפריל וכל העבודה הזו הכינה אותנו למה שעומד להתרחש במאי, פניה חדשה ומסמרת שיער על גבי ספירלת ההתעלות, בעת שאנו מסיימים היבט התעלות משמעותי ומתכוננים לשלב השני.

שנת 2019 היא שנה של הכנה לצמידות הגדולה בין שבתאי לפלוטו במזל גדי, שתתרחש בשנת 2020. נכון, שבתאי ופלוטו כבר היו בצמידות בעבר אבל לא במזל גדי. בשנת 1982 הדבר התרחש במזל מאזניים, במזל אריה בשנת 1947, ובשנים 1914 ו-1915 זה קרה במזלות תאומים וסרטן. מחזור הצמידות של פלוטו ושבתאי מתרחש כל 28-32 שנים ותמיד מחולל שינויים גלובליים והתעוררות של האנושות.

פלוטו במזל גדי הוא טרנספורמטיבי במיוחד. מתי נחתמה הכרזת העצמאות של ארצות הברית? כאשר פלוטו שהה במזל גדי בשנים 1762-1778. מתי הצמיד מרטין לות׳ר את 95 התזות שלו לדלת קתדרלת וויטנברג במחאה על שחיתות הכנסיה הקתולית? בשנת 1516, כאשר התרחשה צמידות בין פלוטו לשבתאי.

מה מתרחש עתה ברחבי העולם עם התנועה הגלובלית של לובשי האפודים הצהובים, הברקסיט, תנועת ״לרוקן את הביצה״ בפוליטיקה בארצות הברית [מלחמה בשחיתות], והצעקה לסיום ההגמוניה הקאבאלית והגלובליזציה סביב העולם? הכול קשור לחילוף המשמר הגלובלי, אם ניתן להתבטא כך, בעת שאנו נעים משלטון הכנסיה של שנת 1515, למונרכים של 1776 ולהגמוניה התאגידית של היום. צמידות זו של פלוטו ושבתאי במזל גדי היא סופו של מחזור ארוך מאוד של פרדיגמת הממד השלשי שצויינה על ידי תחרות, כוח, פיקוח ושליטה באנשים. עכשיו אנו יכולים להכניס את פרדיגמת הממד החמישי ואת אנרגיות שיתוף הפעולה, החיבור, והחמלה שלה.

מה צפוי לכם בחודש מאי, נסים, טירוף או מהומה? הדבר תלוי במקום שבו אתם נמצאים בנתיב שלכם, עד כמה אתם מתנגדים לטרנספורמציה, ולמה אתם מוכנים להיכנע, את מה לאפשר, במונחים של חסד, קלות וזרימת אנרגיה הרמונית הולמת. אם התנגדתם לטרנספורמציה, ייתכן וידרשו מעט טירוף ומהומה כדי לאפשר לכם לראות את ההרס שלמולכם ולבצע כמה שינויים. אם פעלתם ביציבות לכיוון אינטגרציה של הממדים השלישי והחמישי ואתם באמת רוצים לבחון את עוצמתכם, נסו לברוא נסים חדשים.

ואם אתם מחוייבים למחזור ההתעלות הזה, ביצעתם את כל העבודה הקשה והמטלות המורכבות בעשר עד עשרים השנים האחרונות, ייתכן וצפוייה לכם מנה גדולה של ״קלי קלות״ בשילוב הולמות, הרמוניה וזרימה.

זכרו שלכל אחד נתיב ושיעורים שונים וכולנו נעים דרך מחזור אנרגיה בקצב שלנו, אך פערי האנרגיה גדולים עכשיו ואני חושבת שנהיה עדים להבדל שבין אלה שלוקחים חלק פעיל באור, לבין אלה שעובדים נגדו.

אפשר שכמה אמיתות גדולות יתגלו החודש גם כןואם לא החודש אז בחודשיים הבאים. אלה עלולים להיות קשים מעט כמעט לכולם, ולכן אל תמהרו לשפוט. העולם אינו כפי שהוא נראה וכמו שאמרתי כבר כמה זמן, אני תמיד האמנתי שסרטי ״גברים בשחור״ הם יותר סרטים דקומנטריים מאשר סרטים דמיוניים.

מולד הירח במאי מתרחש ב-6 לחודש במזל שור והירח המלא מתרחש במעלה 27 של מזל עקרב ב-18 במאי, דבר שמזכיר לי את הנסיגה המאתגרת והארוכה מאוד שחווינו עם שבתאי במעלה האחרונה של מזל עקרב בשנת 2015. צפו לראות כמה פיצוצים מן העבר וזכרו שבדרך כלל הם קשורים למחזורי הריפוי ולשחרור הקרמה שלכם.

כל הפלנטות הגדולות נמצאות בנסיגה או כמעט בנסיגה עכשיו ועד חודש יולי, כולן תהיינה בנסיגה, דבר שמקלקל מעט את חודשי הקיץ, אך שיתבהר עד סוף השנה. נסיגות תמיד מעניקות לנו הזדמנויות לבחון את העבר ולבצע סיבוב נוסף של עבודת שחרור.

הנושאים של מאי הם ״נסים, מהומה ומסתורין״ ונקיטה בפעולה שערוכה עם הכוונות שלנו, הכול במסגרת נושא נתיב האינטגרציה בין הממדים השלישי והחמישי שבו אנו צועדים עדיין. אין זה ספרינט קדימה, חשבו על כך יותר כעל צעד קדימה, צעד אחורה, צעד הצידה. ברגע שתלמדו את הצעדים הנכונים, ותפסיקו לנסות לרוץ קדימה מבלי להנות מהריקוד, אתם תפתחו את הקצב האישי שלכם.

ואנו חווים עדיין היבטים חזקים של פלוטו הטרנספורמטיבי ושבתאי המחנך גם יחד, שמזכירים לנו שהעבר איננו ושעלינו להביט קדימה. אף על פי שאנו עשויים להתחרט על מה שלא עבד כפי שרצינו, תמיד יש שחר חדש, יום חדש, פוטנציאלים חדשים והתחלה חדשה.

איך הדבר יתממש בחייכם? הדבר תלוי במידה שבה אתם מוכנים לאפשר את הטרנספורמציה. אם אתם מוכנים ללכת עד הסוף, צפו לתוצאות גדולות. אם לא, התוצאות שלכם ישקפו את מידת המרחק שבה אתם מוכנים לצאת מאזור הנוחות שלכם. אבל אל תדאגו, ההצגה לא נגמרה עדיין ואתם יכולים לאחוז בהזדמנות בשידור החוזר הבא.

בסולם החברתי, אנו עדים לתוצאות של הפערים שבין מודעות והבנה, היוצרים קרעים רבים בין אנשים. אף על פי שאמיתות חדשות נמצאות שם לעיני כולם, כמות ״האמת החדשה״ שאדם כלשהו מסוגל לקבל תלויה ברמת ההבנה שלו. הרעיון של הפוטנציאל הבלתי מוגבל שלנו, של היותנו בוראים מיומנים, רבממדיים, ובעלי חיבורים ביןגלקטיים עשוי להיות יותר מדי עבור אנשים מסוימים שרק רוצים ללכת הביתה, להרים את הרגליים ולצפות בפרק הבא של שעשעון הטלוויזיה.

מבחינה גלובלית, חודש זה נושא הבטחה רבה, בהתחשב באיזה צד של האור אתם נמצאים. אלה שתכננו וארגנו את חורבן האנושות מזה מאות שנים כושלים במהירות, והדבר יגרום להם להכפיל את מאמציהם בעודם הופכים נואשים יותר ויותר. האור הבהיר כאן הוא שאנשים רבים כל כך מתעוררים ומוכנים לראות ולשלב אמיתות חדשות בנוגע לכל הדברים. התפוררות הפרדיגמות של הממד השלישי גלויה עכשיו כל כך שמעט מאוד מהמציאויות ״הישנות״ רלוונטי היום. וזה דבר טוב.

היו יותר מדי סבל, כאב, טראומה, הגבלה, פיקוח ושליטה בעולם. סדרי היום של המלחמה, הרצח, הגניבה והמניפולציה הם דברים שאיננו רוצים עוד. אך כדי שנוכל לשלב את אנרגיית הממד החמישי אל הממד השלישי, עלינו להיות בעלי מודעותעצמית, נחישותעצמית ועוצמהעצמית ובכך עוסקת האנרגיה של חודש מאי. לכן התמסרו לטרנספורמציה, שחררו את העבר, תכננו נתיב לשלום, לשמחה, לאהבה ולשגשוג שאתם רוצים עבור עצמכם והרחיבו זאת עבור כל האנושות. ובואו נראה איזה סוג של עולם חדש אנו יכולים לברוא יחד.

שיהיה לכם חודש נהדר.

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב