דוח אנרגיה לחודש אפריל 2021

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אם תמיד הייתם טיפוסים מסוייגים וביישנים, ההתנהגות שלכם באפריל עשויה להפתיע אתכם, כיוון שאנו מקבלים את האנרגיה החצופה, הנועזת ואנרגיה ש״חושבת קדימה״ של מזל טלה בשני השלישים הראשונים של החודש, ופרץ אנרגיה מפתיע בסופו. אפריל הוא חודש לנקיטת פעולה נועזת ורבתהשראה, חופשיה מפחד, מכוונת וערוכה עם התוצאות שאנו רוצים.

נדמה לי שזה עתה כתבתי את דוח האנרגיה של מרץ ואנו כבר מתחילים חודש חדש. אני צוחקת, מרץ היה חודש ארוך ודומה היה שהוא לא יסתיים לעולם. דומה שזמנים מאתגרים תמיד גוררים רגליים והיו לנו כמה וכמה זמנים שכאלה בשנים האחרונות. אבל תתעודדו, אפריל הוא רטט חדש ויש לנו אנרגיה תומכת נדירה למדי החודש שתעלה חיוך על פני כולם, בייחוד אלה שחיכו לאור הירוק כדי להתחיל להתקדם.

הנושאים של אפריל הם פעולה, היערכות והתחדשות. החודש אנו מקבלים עידוד לפעול, ועם האנרגיה הלוהטת של מזל טלה אתם עשויים לחשוב שסוג הפעולה הוא מתפרץ ומהיר ככל האפשר. אבל זה חודש בלתי רגיל ביותר, עם היבטי אנרגיה שאיננו רואים לעתים קרובות. זוהי עונת האביב, ובאופן טיפוסי משמעות הדבר היא צמיחה חדשה, גינון, פרחים והזדמנות להגיח החוצה לאחר ימי החורף הקרים והחשוכים.

האביב מייצג התחדשות, לידה מחדש, נביטה, התעוררות והתחלות חדשות בעודנו צופים בטבע מתעורר למחזור הצמיחה השנתי שלו. הגן שלי מתעורר והצמחים שהיו רדומים בחורף גדלים כדי לברך את פני השמש והטמפרטורות החמות יותר.

אנו עושים זאת בעת שאנו מתרחקים מהימים החדגונים, הקרים והחשוכים של החורף ונכנסים לאביב החמים והחיוני (בחצי הכדור הצפוני). אבל יש רטט חדש לאנרגיה של החודש הזה שתקפיץ אותנו אל התחלה חדשה והיא תתחיל ב-4 באפריל ותסתיים ב-15 באפריל.

כתבתי על מולד הירח ב-11 באפריל בהתרגשות מסוימת, כיוון שהוא מגיע עם בונוס נדירכל הפלנטות האישיות נמצאות במזל טלה, יחד עם כמה מהאסטרואידים החשובים, כגון קרס וכירון.

יש מי שיציינו שמאדים לא נמצא במזל טלה וזה נכון, אבל הוא נמצא במזל תאומים והמושל של תאומים הוא מרקורי והוא כן נמצא במזל טלה ולכן שתי הפלנטות הללו שוהות זו במזל של זו. משום כך, מאדים תומך במולד ירח זה שיהיה דחף מניע ועוצמתי לפעולה.

אבל יש היבט נוסף למולד ירח זה ולכל התמיכה שלו, שהוא כמו מזנון אנרגטי, שבו כל פלנטה מביאה משהו לשולחן להנאת כולם. השמש והירח נקראים שני ״המאורות״ של השמים, מרקורי מוסיף תקשורת, ריפוי קרמתי ותנועה; נגה מוסיפה יופי, איזון ושמחה, מאדים, ממיקומו במזל תאומים, מוסיף פעולה שקולה וסיומים קרמתיים, כירון מוסיף ריפוי וקרס מוסיף את האנרגיה של הצמיחה, הפוריות והשפע. הוסיפו לכך היבט תומך מצדק הנדיב ויש לנו תקופה של מולד ירח שאפילו פלוטו ה״מנחוס״ לא יכול לקלקל.

בדרך כלל כאשר אנשים חושבים על מזל טלה הם רואים אנרגיה נועזת וחצופה עם התחלות מהירות וסיומים איטיים. בני ובנות מזל טלה ידועים בשל היותם חלוצים, אבל הם לא מתמקדים בפרטים או בגימור משובח של העבודה. אך במולד הירח הזה, האנרגיה של מזל טלה נתמכת בחוזקה על ידי אנרגיות רבות אחרות שיכולות לשפר מאוד את העבודה הגולמית ולברוא נתיב של פעולה מחושבת, מכוונת ורבת השראה, שכן שמה לב לפרטים ושיש לה אחיזה איתנה בכל הקשור לכוונה שלה ולגבולות האנרגיה. חשבו על האנרגיה של החודש הזה כמו על מזנון מלא כל טובכל אחד מביא משהו לשולחן ויש מגוון של אנרגיה שכל אחד יכול לעשות בו שימוש ולמצוא בו תועלת.

תהיה בכך הקלה לכל מי שהתמודד עם הצמידות החזקה בין שבתאי לפלוטו משנת 2020 ועם הזווית הריבועית המתמשכת בין שבתאי לאורנוס בשנת 2021, שהיו כמו עליות וירידות של רכבת הרים אנרגטית. נדרשו אמון ואמונה רבים כדי לצלוח את השנים האחרונות וסוג כזה של מחוייבות תמיד זוכה לגמולבסופו של דבר. עכשיו הזמן לתבוע לעצמנו את הגמול שלנו.

אנרגיית המספר 9 של אפריל 2021 אינה סיום, זוהי התחלה שנובעת מסיומים והסיומים מולידים התחלות. חשבו כיצד רשום המספר 9, עם 1 ועם 0, אלה הם האלפא והאומגה, מעגל ההשלמה שאומר שמחזור אחד הסתיים והגיע הזמן להתחיל מחזור חדשלא באותו מקום, אלא מרמת אנרגיה חדשה.

כתבתי שאנו מתעלים אל ההתעלות, לא מדובר בקפיצה גדולה ממצב הוויה אחד לאחר. יש תהליך של מעברזהו גשר הממד הרביעיממצב הוויה אחד לאחר וזוהי ההתעלות. התהליך כולו יכול להיות קצר או ארוך, בהתחשב בשיעורים שלנו וכיצד אנו מגיבים לאנרגיה, אבל זהו תהליך של מעבר, לא קפיצה ממקום אחד לאחר. אף על פי שהיינו רוצים שכך יהיה, לא כך הדבר מתרחש.

תמיד יש חילופי אנרגיה בעת ההתעלותגשר החצייה הוא גשר בתשלוםעלינו להיות מוכנים לוותר על משהו כדי לחצות אותו. אלה יכולים להיות אמונה, הגבלה, פחד, האשמה והבושה שלנו, תפקיד של שומרי שער, החוזים הקרמתיים שלנו של מרפאיםקדושיםמעוניםאנו חייבים להיות מוכנים לשחרר את מה שעיכב אותנו עד לרגע זה כדי להתעלות לשלב הבא. ואם איננו מוכנים לעשות זאת, זה בסדר, תמיד יהיו לנו הזדמנות אחרת וזמן אחר לבחור.

מה מתחיל עבורכם ומה הסתיים כדי לאפשר להתחלה להתרחש? האם אתם מוכנים לקבל החלטה זו או לא? אם אתם אומרים ״לא״, אל תתעצבו. תהיה לכם הזדמנות אחרת לבחור בזמן אחר.

אנרגיה זו טובה גם להגשמת נסים. מה נעשה עם כל אנרגיית הנסים הזאת? מה נגשים לאחר חודשים רבים כל כך (ושנים) של זמנים קשים שייחלנו לסופם? היכן נתחיל וכיצד נתחיל?

עם אופציות רבות כל כך ופוטנציאלים רבים כל כך, אנו עלולים להתבלבל לגבי דרך קבלת ההחלטות ולא לעשות דבר. אנו מתמהמים כיוון שאנו רוצים לקבל את ההחלטה הנכונה, את ההחלטה הטובה ביותר, את ההחלטה שכולם יאהבו אותה ויתמכו בה, את ההחלטה שתדאג לצרכים של כולם, כיוון שאיננו רוצים להיות אנוכיים, ממוקדים בעצמנו, לקחת יותר מדי ולמנוע מאחרים את ההזדמנויות שאנו חושבים שהם יכולים לקחת בהן חלק.

אחד מנושאי האנרגיה של שנת 2021 הוא ״ריבונות אנרגטית״, ומשמעות הדבר, סמכות בכל הקשור לאנרגיה האישית שלנו. הדבר נכון לנו ונכון לכל שאר האנשים. אנו חייבים להכיר בריבונות האנרגטית של כל שאר האנשים וביכולת שלהם לבחור מה נכון ומה טוב ביותר עבורם, ואין זה משנה אם אנו חושבים שההחלטות שלהם גרועות. חלק מהריבונות האנרגטית שלנו קובעת שעלינו להימנע משיפוט ומביקורת כיוון שאלה הן אנרגיות שמגבילות את זרימת האנרגיה שלנו. כל אדם רשאי לקבל החלטות אישיותזיכרו זאת כיוון שעובדה זו תהפוך את שנת 2021 לקלה הרבה יותר ולמורכבת הרבה פחות.

התקופה ממולד הירח ב-13 במרץ במזל דגים ועד מולד הירח ב-12 באפריל במזל טלה היא תקופה של השלמות וסיומים ואתם עשויים לחוש בכך עכשיו. זה יכול להיות זמן משמח; ויכול להיות שהמחשבה על כך שאותם דברים בהם השקעתם זמן, אנרגיה ומאמץ רבים, לא מסתדרים כפי שרציתם, תגרום לכם תסכול וכעס. האם הדברים מתרחשים כפי שהם צריכים להתרחש, כפי שהיה עליהם להתרחש או כפי שעליהם באמת להתרחש?

זיכרו שאין לנו מושג מהי משימת הנשמה של אדם אחר ואנו טועים כאשר אנו שופטים את בחירותיו. איננו יודעים מהם הפרטים של הסכמי הנשמה שלו עם המקור ואין זה מתפקידנו לשפוט אותו.

בין ה-22 ל-25 באפריל צפו לפרץ אנרגיה נוסף והירח המלא ב-27 לחודש תומך בכך עד לסוף החודש. זהו חודש נוסף שבו כל הפלנטות נעות קדימה עד נסיגת פלוטו ב-27 באפריל, ולכן פעלו וצרו מומנטום על ידי הבעת כוונות ועל ידי כך שתאפשרו ליקום לתמוך בכם ובנסים שלכם.

זה חודש נהדר לברכות, לפעולה ולנסים ולכן הביעו את הכוונה שלכם, השתמשו בגבולות האנרגיה שלכם, וראו מה אתם יכולים לברוא יחד עם היקום כשותף שלכם.